IRI Sends Pasdaran to Iraq to Help Fight Sunni Insurgency

Aug 21, 2005
3,367
42
39
next door
hopefully it will be bloody battle between Pasdaran va insurgent!!! we need more shahid, i mean do not they want to go to heaven sooner, by all means send more pasdar there

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
An insurgency would apply these ISIS whores are mostly Iraqi. They're not. They're mostly Saudis, Jordanians, Kuwaitis..you know, the usual US "Allies".
I have not seen any reports that what is happening in Iraq is financed or supported by Saudis. They looted more money and arms by taking Mosul than anything. If you just want to throw stuff out go ahead but it doesn't even make sense. The King of Saud is the first one to lose his head in the hands of these thugs.

parham79

Bench Warmer
Dec 5, 2009
1,767
0
Jebhe Al-Nusra and more secular ex Syrian army officers in Syria are under Saudi backing. Qatar was the one funding these animals before Saudi and UAE threatened to go war with them and Qatar support stopped. Saudi has never supported Daesh which is a direct threat to Saudi and Jordan which is depended on the Al Saud family..Infact the FSA at war with these animals in Syria.

ChaharMahal

Elite Member
Oct 18, 2002
16,563
261
Iran does not send fighters.

It sends people to organize asymmetrical warfare organization of these countries.

They have plenty of boys in fighting age, don't need Iran to send over anybody.

Oct 1, 2004
8,122
205
I have not seen any reports that what is happening in Iraq is financed or supported by Saudis. They looted more money and arms by taking Mosul than anything. If you just want to throw stuff out go ahead but it doesn't even make sense. The King of Saud is the first one to lose his head in the hands of these thugs.
Where did they get their resources from before Mosul?
When you see a group like MKO calling Daesh "liberators" and freedom fighters you know they're a fvcked up bunch.

And please don't tell me you don't believe most of these Wahabbi groups are funded by GCC money.

May 9, 2004
15,166
179
الان احتیاجی نیست ایران پاسدار بفرسته
حتی حزب الله ر ا هم وارد این نبرد نخواهد کرد
استفاده ای که ایران از این هرج و مرج می کند خیلی بیشتر از ان که بسیاری که سطحی به امور نگاه میکنند است
اولین بار سیستانی فتوا می دهد
فتوایی که به نفع نوری مالکی که مهره بارز ایران در منطقه است
تلاحم شیعیان عراق و گرد امدن انها دور مالکی بیش از پیش خواهد شد
چیزی که مالکی در چند ماه اخیر از داست داده بود
سرکوب مخالفان مالکی به اتهام طرفداری از داعش انجام خواهد شد
کاری که مالکی در چند هفته پیش نمی توانست انجام دهد
از همه مهمتر امریکا بیش از پیش به مالکی کمک خواهد کرد
دیگر اگر مالکی به گروهای مخالفش حمله کرد امریکا و غرب نمیتواند از او درخواست کنند که این کار را نکند
می گوید ببینید این تکفیری ها می خواهند حتی به کشورهای خلیج فارس هم مثل کویت دست اندازی کنند
او ماها فریاد می زد که مخالفان من تکفیری های داعش هستند که نه تنها عراق بلکه می خواهند همه منطقه را از بین ببرند
چندین بار به سازمان ملل شکایت کرد که این تروریست ها از بیرون تغذیه می شوند
کسی حرف او را نمی شنید
الان از ایت الله سیستانی گرفته تا اوباما همان حرف مالکی را می زنند که کسی نمی شنید و همه به کمک او برخواسته اند
تا انجا که دشمنان قسم خورده دیروز او همسنگرش شده اند!!!ا
الان مالکی به ریش ابوبکر بغدادی می خندد

May 9, 2004
15,166
179
Be careful. You said the same thing about Syria.
جناب
فکر کنم جنابعالی معنی جملات دقت نمیکنید
در ترید سوریه من گفتم حزب الله تا وقتی که خطر جدی احساس نکرده دخالت مستقیم نمی کند
گفتم اگر بشار در استانه سقوط باشد و خطر جدی حزب را تهدید کند دخالت میکند
که همینطورهم شد
الان هم می گوید در این مقطع زمانی ایران احتیاج ندارد که ارتش بفرستد
بله صد درصد کارشناان ایرانی یا سپاه قدس که اصلا برون مرزی است دخالت میکند
ولی اینکه توپ و تانک ارتش و سپاه بفرستد فعلا این کار را نخواهد کرد
اگر کار به جای باریک کشید یعنی نزدیک بود بغداد سقوط کند نه تنها مثل سوریه برای حزب الله سوتک می زند که دخالت کند
بلکه ایران مستقیم هم دخالت خواهد کرد
امیدوارم متوجه شده باشید و فرق دو جمله زیر را از هم تشخیص بدهید
1- الان ایران در عراق دخالت مستقیم نخواهد کرد
2- ایران در عراق دخالت مستقیم نخواهد کرد

بله جانم

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
جناب
فکر کنم جنابعالی معنی جملات دقت نمیکنید
در ترید سوریه من گفتم حزب الله تا وقتی که خطر جدی احساس نکرده دخالت مستقیم نمی کند
گفتم اگر بشار در استانه سقوط باشد و خطر جدی حزب را تهدید کند دخالت میکند
که همینطورهم شد
الان هم می گوید در این مقطع زمانی ایران احتیاج ندارد که ارتش بفرستد
بله صد درصد کارشناان ایرانی یا سپاه قدس که اصلا برون مرزی است دخالت میکند
ولی اینکه توپ و تانک ارتش و سپاه بفرستد فعلا این کار را نخواهد کرد
اگر کار به جای باریک کشید یعنی نزدیک بود بغداد سقوط کند نه تنها مثل سوریه برای حزب الله سوتک می زند که دخالت کند
بلکه ایران مستقیم هم دخالت خواهد کرد
امیدوارم متوجه شده باشید و فرق دو جمله زیر را از هم تشخیص بدهید
1- الان ایران در عراق دخالت مستقیم نخواهد کرد
2- ایران در عراق دخالت مستقیم نخواهد کرد

بله جانم
haji migi iran sepah nemiferesteh vali sepah o ghods ro miferesteh.
meske yeki do ta peyk zadi emshab haaji shangooli hesabi :drunk:

May 9, 2004
15,166
179
haji migi iran sepah nemiferesteh vali sepah o ghods ro miferesteh.
meske yeki do ta peyk zadi emshab haaji shangooli hesabi :drunk:
جناب
اگر شما کوچکترین معلوماتی در مورد سپاه قدس و عملیات ان داشتید دچار چنین اشتباهی نمی شدید
سپاه قدس اصلا ربطی به سپاه پاسداران ندارد
نه از نظر عملیاتی نه فرماندهی
سپاه قدس یک سپاه برون مرزی است که در زمان جنگ حزب الله با اسرائیل هم در جنگ شرکت کرد
این سپاه متشکل از افراد ایرانی و غیر ایرانی هستند که تحت رهبری ژنرال قاسم سلیمانی در بسیاری از نقاط جهان فعالیت دارد
تشکیلات ان هیچ ربطی به بقیه نیروهای ایران مانند ارتش و سپاه و بسیج ندارد
سپاه قدس در افغانستان پاکستان لبنان و سوریه و برخی از کشورهای افریقایی مانند سودان و نیجریه فعالیت های داشته است و اصولا یک نیروی برون مرزی است
عنوان ترید این است که ایران سپاه پاسداران را به عراق فرستاده
نویسنده یا ناقل فکر کرده سپاه قدس همان سپاه پاسداران است که اشتباه کرده یا اینکه فکر کرده سپاه پاسداران به عراق نیرو اعزام کرده
که اینطور نیست

چرا آخوند ها که هرآنچه دارند از حرم حسین است خود دست به کار نمی شوند و به مقابله با گروه داعش (الدولة الاسلامیة فی العراق والشام) نمیروند ؟ چرا از مردم میخواند درمقابل گروه داعش مبارزه کنند؟؟
طبق آمار سال ٩١ تنها ٥٠ هزار طلبه در قم زندگی می کند آیا این تعداد کافی نیست ؟ واین در حالی است که فرشتگان جنگ بدر هم بی شک به یاری آنها خواهند آمد.

اهمیت جهاد

نهج البلاغه خطبه ١١٠

جهاد قله بلندمرتبه اسلام است و یکی از بهترین راه های توسل به الله

سوره حجرات آیه ١٥
همانا مؤمنان كسانى هستند كه« به الله ورسول او ايمان آورده اند، سپس شك و شبهه نياورده اند و در راه الله به مال و جانشان جهاد كرده اند»

پس آخوند ها
یا به الله و رسولش ایمان ندارند
یا به شک و شبه افتادند
و یا حرم امام حسین اینقدر ها هم ارزش نداره

نساء آیه ٩٥
برابر نیستند مومنان خانه نشین که ضرر نکرده اند با مجاهداني كه در راه الله با مال و جان خود جهاد كردند

May 9, 2004
15,166
179
چرا آخوند ها که هرآنچه دارند از حرم حسین است خود دست به کار نمی شوند و به مقابله با گروه داعش (الدولة الاسلامیة فی العراق والشام) نمیروند ؟ چرا از مردم میخواند درمقابل گروه داعش مبارزه کنند؟؟
طبق آمار سال ٩١ تنها ٥٠ هزار طلبه در قم زندگی می کند آیا این تعداد کافی نیست ؟ واین در حالی است که فرشتگان جنگ بدر هم بی شک به یاری آنها خواهند آمد.

اهمیت جهاد

نهج البلاغه خطبه ١١٠

جهاد قله بلندمرتبه اسلام است و یکی از بهترین راه های توسل به الله

سوره حجرات آیه ١٥
همانا مؤمنان كسانى هستند كه« به الله ورسول او ايمان آورده اند، سپس شك و شبهه نياورده اند و در راه الله به مال و جانشان جهاد كرده اند»

پس آخوند ها
یا به الله و رسولش ایمان ندارند
یا به شک و شبه افتادند
و یا حرم امام حسین اینقدر ها هم ارزش نداره

نساء آیه ٩٥
برابر نیستند مومنان خانه نشین که ضرر نکرده اند با مجاهداني كه در راه الله با مال و جان خود جهاد كردند
جناب
اینطور که پیداست اخبار را پیگیری نمی کنی
چون برعکس این حرفی که زدی اولین کسانی که داوطلب رفتن به جنگ با داعش شدند ایت الله مرتضی قزوینی عمار حکیم ایت الله کربلایی و بسیاری از بزرگان حوزه نجف بوده اند

Attachments

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
جناب
اگر شما کوچکترین معلوماتی در مورد سپاه قدس و عملیات ان داشتید دچار چنین اشتباهی نمی شدید
سپاه قدس اصلا ربطی به سپاه پاسداران ندارد
نه از نظر عملیاتی نه فرماندهی
سپاه قدس یک سپاه برون مرزی است که در زمان جنگ حزب الله با اسرائیل هم در جنگ شرکت کرد
این سپاه متشکل از افراد ایرانی و غیر ایرانی هستند که تحت رهبری ژنرال قاسم سلیمانی در بسیاری از نقاط جهان فعالیت دارد
تشکیلات ان هیچ ربطی به بقیه نیروهای ایران مانند ارتش و سپاه و بسیج ندارد
سپاه قدس در افغانستان پاکستان لبنان و سوریه و برخی از کشورهای افریقایی مانند سودان و نیجریه فعالیت های داشته است و اصولا یک نیروی برون مرزی است
عنوان ترید این است که ایران سپاه پاسداران را به عراق فرستاده
نویسنده یا ناقل فکر کرده سپاه قدس همان سپاه پاسداران است که اشتباه کرده یا اینکه فکر کرده سپاه پاسداران به عراق نیرو اعزام کرده
که اینطور نیست

شما ها اگر اخلاق اسلامی نداشتید مودبانه تر صحبت میکردین.

درست میفرمایید من اصلان سپاه قدس و خود قدس و تمام مسلمان های دنیا رو اصلان به پشمه تخم چپ هم حساب نمیکنم.

یعنی کاملا درست میفرمایید من زیاد سپاه قدس و عراق و مکه و اینا به کیرم نیست ولی در مورد قرآن که خواستم به شما صحبت کنم شما نشان دادن که هیچ اطلاعی از قرآن ندارین حالا شاید شما هم مثل من که به قدس اهمیت یک پشیز رو نمیدم قرآن را به توخمتون حساب میکنید . اگر اینطوری باشد کاملا میفهمم که چرا همیشه بحس را به حاشیه و سفسته میکشین .

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
ajab heywoonhaayee hastan inha .......I saw the video of mass shooting in cold blood .....can't find words to describe my feelings , disgusted , horrific , awful are not enough .

evil cowards ...........

just remembered yesterday watching a man pushing his disabled dog on a pram and compare him to these cold blood murderers ...

I sometimes think English people practice " in the name of God the COMPASSIONATE and MERCIFUL " more than most of us who preach it ...