این عکس را ببینید و گریه کنید

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,860
1,343
100003447.jpg

داشتم امروز باشگاه آرارات را در گذشته پیگیری می***کردم.چشمم به این عکس افتاد.سال ۱۳۵۴ است و ورزشگاه اختصاصی آرارات تهران است.دختران آزاد و رها و پسران نیز مشغول به کار خود

.

راستی*** چی*** بودیم،اون زمان دیگر کشورهای خاور میانه،سر در گم،و ما افتخار آسیا.میخواستیم ژاپن خاور میانه شویم،راستی*** یک چیز هم یادم افتاد،بگذارید که یک سیر گریه کنیم،البته بقول دوستی*** هم که امروز وقتی*** با او صحبت می***کردم،گفت خلایق هرچی*** لایق.هرچیزی لیاقت میخواد،خوب ما نداریم،پس چرا توی سره خودمان بزنیم.

فقط به تیپ آدمها نگاه کنید،نه ریشی و نه پشمی.همه شیک،لباس***های زیبای دختران،هوای پاک و آفتابی،زمین ورزشگاه یک دونه درش آشغال یافت نمی***شود،..یاد آقا خاچیک هم بخیر،بعد از هر بازی تیم*** آرارات به مغازه ساندویچ فروشی پشت ورزشگاه میرفت،و به پاس برد تیم*** آرارات یک ودکا با دلم و جیگر سفارش میداد.

homaie

Elite Member
Mar 1, 2003
5,061
1,218
NY/NJ in USA
Just for the record, before the revolution women needed security to sit in certain sections of stadiums. I remember once in front of Amjadeh gate many male spectators attacked sexually a woman coming out from a game. Police officers were using batons against attackers to save the woman.

Still there are major cultural issues that needed to be resolved.

Niloufar

Football Legend
Oct 19, 2002
29,626
23
wow, such beautiful pictures..<3 Thanks for sharing guys.
I have no experience of that in Iran, and still feels like a dream seeing that happening freely in Iran.