Just came in ...

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
‏به راننده هه گفتم مگه از آزادي نميرين؟ نه آقا، سر آزادي گوشت يخي ميدن يه عده جاكش هم ريختن اونجا، شلوغه. گفتم اتفاقا منم دارم ميرم اونجا. گفت البته همشونم جاكش نيستنا بلانسبت شما. گفتم نميرم گوشت بگيرم، كار ديگه دارم. گفت عرض كردم كه، همشون جاكشن

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
فردى ازدواج کرد و به خانه جديد رفت، ولی هرگز نمیتوانست با همسر خود کنار بیاید

آنها هر روز با هم جر و بحث میکردند

روزی نزد داروسازی قدیمی رفت و از او تقاضا کرد سمی بدهد تا بتواند با آن همسر خود را بکشد
داروساز گفت اگر سمی قوی به تو بدهم که همسرت فورأ کشته شود همه به تو شک میکنند پس سم ضعیفی میدهم که هر روز در خوراک او بریزی و کم کم او را از پای درآورى و توصیه کرد در این مدت تا میتوانی به همسرت مهربانی کن تاپس از مردن او کسی به تو شک نکند.
فرد معجون را گرفت و به توصیه های داروساز عمل کرد
هفته ها گذشت
مهربانی او کار خود را کرد و اخلاق همسر را تغییر داد

تا آنجا که او نزد داروساز رفت و گفت من او را دوست دارم و دیگر دلم نمیخواهد او بمیرد
دارویی بده تا سم را از بدن او خارج کند
داروساز لبخندی زد و گفت
آنجه به تو دادم سم نبود
داروي افزايش سايز سينه بود! حالا با ممه هاي بزرگ همسرت مهر او در دلت جاي گرفته است.

ممه هاي بزرگ موثرترین معجونیست که به صورت تضمینی نفرت و خشم را نابود میکند...

کلید اسرار این قسمت جادوی ممه

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
روزی نزد امام رفتیم. به امام گفتیم اگر روزی صداوسیما تحریم شود و از کار بیفتد دیگر رسانه‌ای برای تحمیق و فریب مردم نداریم. امام فرمود چرا نداریم. همین بی‌بی‌سی خودمان

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
رشتیا تو تظاهرات شعار میدادن : این تن‌ شهادت خایه، زنا از پشت می‌گفتن: پس ماهارو کی‌ گ...یه؟؟ مردا جواب میدادن: دوس و رفیق ، همسایه.

مردی را گفتند پسرت را به تو شباهتی نباشد. گفت: اگر همسایگان باری ما را رها کنند، فرزندانمان را به ما شباهتی خواهد افتادت. سلامتی.

مردی کودکی را دید که می‌گریست و هر چند مادرش او را نوازش می‌کرد، خاموش نمی‌شد. گفت: خاموش شو تا مادرت را به کار گیرم! مادر گفت: این طفل تا آنچه گویی نبیند به راست نشمارد و باور نکند!

ابوالعینا بر سفره‌ای بنشست. فالوده‌ای برایش نهادند. مگر کمی شیرین بود. گفت: این فالوده را پیش از آن که به زنبور عسل وحی شود ساخته‌اند.

Last edited:

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
اصفهانیه بچش قاشق قاشق عسل میخورده

باباش میگه….
گاو نریده سا
زنبوره ریده س
یه ذره یه ذره بخور

اسفهانی اقاش تو تصادف مرد تو قبرستون داشت خرما خیرات میکرد. یه اقایی اومد دو تا ور داشت بعد حواس اسفانی پرت شد یه مشت دیگه برداشت. اسفانی گفت "دادا یه پراید تصادف کردس اتوبوس چپ نکردسا"

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
ظریفی جوانی را دید که در مجلس باده‌گساری نقل بسیار با شراب می‌خورد گفت چنان‌که می‌بینم تو نقل می‌نوشی و شراب تنقل می‌کنی

ابوحارث را پرسیدند مرد هشتاد ساله را فرزند آید گفت آری اگرش بیست ساله جوانی همسایه بود

مولانا قطب‌الدین، به راهی می‌گذشت. شیخ سعدی را دید که شاشه کرده و کیر به دیوار می‌مالید تا استبراء کند. گفت: ای شیخ چرا دیوار مردم سوراخ می‌کنی؟ گفت: قطب، ایمن باش که بدان سختی نیست که تو دیده‌ای!

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
به سلامتی "گرگی"
که فهمید چوپان خواب است
اما زوزه اش را کشید
تا از پشت خنجر نزند...!

اما چوپان بيدار شد و با تفنگ زد ننه گرگ رو گایید و گفت کیرم دهنت!
بعدم سگشو از کون کرد که دیگه حواسش به گله باشه

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
قابل توجه خانمای عزیز ...

.
.
.

هنگام دریافت گواهینامه یه عکس سه در چهار هم از افسرتون بگیرید و توی داشبورت بزارید

تجربه نشون داده اکثر آقایون تمایل دارن بدونن کدوم خارکصه ای به شما گواهینامه داده

به سلامتی "گرگی"
که فهمید چوپان خواب است
اما زوزه اش را کشید
تا از پشت خنجر نزند...!

اما چوپان بيدار شد و با تفنگ زد ننه گرگ رو گایید و گفت کیرم دهنت!
بعدم سگشو از کون کرد که دیگه حواسش به گله باشه
ROFL! Most graphic joke ever?! LOOOLLLL!!!!

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
این دو بیتی هم همین الان به مناسبت شب یلدا گفتم تقدیم به همه

تو که خوردی انار دونه دونه

دولپی هی تپوندی هندوونه

نیندیشی که در پایان این شب

زنی تر بر در و دیوار خونه
A wet woman all over the place?!