Asian Cup 2019 UAE (Brackets/ Team News/ History)

May 9, 2004
15,166
179
Deh-namaki Chomaagh be-daste سانديس خور waffling as usual.

صحبتهای عجیب ده نمکی درباره زدن ۵ گل به یمن در جام ملتهای آسیا

یعنی واقعا کس خلی هم حدی داره
اخه چه ربطی بازی ایران و یمن با کار تختی و پوریای ولی داره ؟
تیم امده ببره و فق گل هم مهمه ممکنه یا بشی اول یا حتی دوم و سوم با همین فرق گل
بعد میگه اگر من بودم این پنج گل رو به عربستان میزدم !!!ا
کس خل فکر کرده مثلا تو دست ایران یک هفت تیره هست حالا 5 تا زده به یمن و دیگه گلوله کافی نداره بزنه
عراق و عربستان و بقیه باید میگذاشت تا عربستان بیاد و شلیک کنه
بعد میگه با یک گل هم میشد ببریم
خوب اخه مگه اگر ما یک گل بزینی انوقت یمن میگه خلاص بردی
و عراق و ویتنام میگم خوب تو اول بشو چون یک گل زدی
بعدا یکی نیست به این بگه بابا این تیم یمن خرجش رو عربستان داده مربی اش رو عربستان براش قرار داده
حتی بازیکنانش رو عربستان تعیین کرده که بین انها کسی از حوثی ها نباشه و از مناطقی که زیر سیطره حوثی است نباشه
این تیم قرار بود بره قطر اردو بزنه عربستان چون با قطر مشکل داره نگذاشت برن
اونوقت میگه پهلوان و نمیدونم تختی و پوریای ولی
مشکل ما اینه که هرکسی میاد در مورد هرچیزی نظر میده
من اگر بودم میگفتم عمو این کس و شعرها چیه میگی اخه فوتبال که کشتی نیست که مثلا حریف زخمی باشه و باهاش مدارا کنی
اینجا ممکنه بخاطرفرق یک گل
یا با فلپین بازی کنی یا با ژاپن
اونوقت بیا و بگو پوریای ولی و نمی دانم تختی
اصلا حرفش منظقی نیست
حالا اگر حتی با یکی دو گل هم اول میشدیم میگفتیم باشه بیخیال
ولی ممکنه مثلا ما و عراق مساوی کنیم و فرق یک گل باعث بشه یا ما اول بشیم یا عراق

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
What do oddmakers say about asian cup prospects? Iran is really on a different wavelength I feel. Matches will be interesting.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
View attachment 42034
درست ۳ روز مانده به جام.ناصر حجازی بر بیمارستان مهر بستری میشود تا عمل آپاندیس را انجام دهد.مهاجرانی و خانم حجازی بر بالین ناصر خان.

تاریخ فوتبال ما هرگز دروازبانانی چون ناصر حجازی و امثال منصور رشیدی را نخواهد دید.اگر عابدزاده یکبازی در مقابل استرالیا را شاهکار کرد این دو دروازبان یعنی‌ حجازی و رشیدی دهها بار بروازه ایران را نجات دادند.منصور رشیدی وقتی‌ پنالتی فوروارد کره را گرفت به دربار دعوت شد و مربی‌ دروزبانهای مدرسه رضا پهلوی ولیعهد آن زمان ایران شد.عکسی‌ از رشیدی دارم که پنالتی بازیکن برزیل در المپیک ۱۹۷۲ را گرفته است و باعث پیروزی ۱-۰ ایران در برابر برزیل شد.

Kasra jan thanks again for these rare and lovely photos you posted .

You surprised me saying Rashidi saved Brazil penalty in 1972 Olympics , I never heard that before but I remember him saving Korean penalty ,saved once and ref ordered repeat and he saved it again .

He was a good goalie and like others under the shadow of great Nasser Hejazi who was in a class of his own ,, he didn't like that at the time and had jealousy in him for not accepting that Hejazi is the undisputed no 1. I suppose that was his sense of competitiveness and kept him going but he had a short fuse which doesn't really suit goalkeepers ,once his circuit broke he could easily concede multiple goals .

Rashidi was very brave and was a great athlete and had great physique but he was not so smart and did not have a calm attitude.

Hejazi was not as brave and not as strong built like Rashidi but Nasser Hejazi was very smart and agile and extremely fast because of his light skinny upper body and his calm and assuring attitude .

Last edited:

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
متشکرم دوست عزیر
خیلی سرم شلوغه این چند ماه به همین خاطر زیاد پست نمیکنم
البته میام و پست ها رو میخونم
الان یه یکی دو هفته به خودم مرخصی دادم برای جام اسیا :)
Mosaabeghaat kam kiri hastan, General ham oomad ba tahlil haaye kirish.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
Mosaabeghaat kam kiri hastan, General ham oomad ba tahlil haaye kirish.
This is the problem with us third world citizens, every thing is black or white....
Because we don't agree with someone political stand or comments we carry that attitude into other aspects like sports, arts, social and leisure.
Tolerance and Co existence has very little or no place in our ignorant and self centred attitude.

This is the problem with us third world citizens, every thing is black or white....
Because we don't agree with someone political stand or comments we carry that attitude into other aspects like sports, arts, social and leisure.
Tolerance and Co existence has very little or no place in our ignorant and self centred attitude.
ژنرال جنبه شو داره. ایشون رهبر حزب مهر هستند. بهروز هم اینو میدونه

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
The oriental looking fella up front for India Chetri is in his mid 30's. Cant believe how UAE defenders panic as soon as he's on the ball.:)