Iran Persian Gulf Pro League 2018-2019 Fixtures , News, Transfers, Match Updates [R]

Status
Not open for further replies.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
دروغگوترین جامعه ی دنیا. من هر روز اینو به خانواده ی خودم هم میگم. دروغ جزو لاینفک هر بحثیه که به زبان فارسی مطرح میشه. افغان ها و تاجیک ها هم از این قاعده مستثنا نیستن ولی بسیار کمتر. عربها هم تا حدود زیادی همینطورن. بزرگنمایی و کوچکنمایی و مطلق گرایی تو اکثر جمله های اون قسمت از دنیا بیداد میکنه. دریغ از یه ذره میانه روی، اعتدال و راستگویی و احساس مسئولیت
متاسفانه انسان های جآلبی نیستیم و این اصلا به دوران شاه و خمینی و رضا شاه و اینا محدود نمیشه. ایرونی ها خیلی تند میرن وقتی قراره از فرهنگ مثلا ۵۰۰۰ ساله این مملکت تعریف کنن و خودشون رو از این طریق بالا بکشن. ولی واقعیت های دیگری هم پسوند این جریان بوده و هست و اون این است که دروغ و مذهب رو هم ما ایرونی ها در این منطقه رواج دادیم. همون زمان ساسانیان هم مذهب سیاسی رو ما به وجود آوردیم. زمان سامانیان ما ایرونی ها تعداد انبوهی از ملت ترک رو مسلمون کردیم, یعنی اعراب دیگه ول کرده بودن, ما ایرونی ها شده بودیم کاسه داغ تر از اش و مردم رو به اسلام دعوت میکردیم, اینکه امروز ترک تباران جنوب روسیه و قفقاز و ترکیه مسلمون هستند از گلکاری های شاهان ایرونی بوده.

بابا من با اعراب سر و کله زدم, باهاشون کتک کاری داشتم, کار کردم, باهاشون ورزش کردم ....غیر از اون باور دگمشون نسبت به اسلام و قرآن (که اونم تازه نه همه اعراب ), در زندگی روزمره بسیار درستکار تر از ایرونی ها هستند. یعنی دروغ تکه ای از وجودشون نیست و مثل بقیه ملت های دنیا فقط موقعی که مجبور باشن دروغ میگن. مثل ایرونی ها یه شهرت نیست, جزوی از وجود و زندگی روزمره مردم نیست. واسشون یه ورزش نیست. ببین من یه ایرونی میشناسم که یه شرکت کوچیک تاکسی داره با چند تا ماشین. یه بار بهم گفت دیگه راننده تاکسی ایرونی استخدام نمیکنه. گفتم چرا, گفت چون هر بار اومدم ثواب کنم و دست یه هموطنی رو بگیرم, هر جا تونستن تو پاچم کردن . با ماشین من کار های شخصی میکنن, مسافر میبرن, پولشو تو جیب خودشون میریزن, حتی کیلومتر ماشین رو دستکاری میکنن که نفهمم چقدر با ماشین رفتن, ماشین رو با باک پر بهشون میدم, شب با باک خالی تحویل میدن. بهشونم که میگی, شروع میکنن, به خدا و پیغمبر قسم خوردن و قسم دادن و تو بمیری, تو نمیری, ...میگه ۲ تا دانشجوی مراکشی و مصری رو گذاشتم سر کار, اصلا بهشون بر میخوره که بگم درستکار نیستن. آخر شب میان, پول رو میزارن رو میز و فقط حقشونو میخوان , ماشین رو دوباره باکشو پر میکنن, کیلومتر رو روزانه مینویسن...اصلا نادرستی و نا صداقتی تو رگ و خونمونه انگار.

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
If he had attacked someone while at my team I would have said the same thing!! che rabti dare

Dadash boro ostorat Farnaze Majidio begir ke deroz dava ba poolis. foot nemikard to dastgah ke bebinan mashrob khordeh ya na... loool

http://instagr.am/p/BudqW6igNT_/

‏فرهاد مجیدی بازی می‌کرد، تست دوپینگ می‌گرفتن، رانندگی می‌کنه تست الکل می‌گیرن. ما مشکلی نداریم، از فرهاد تست دوپینگ، الکل و اعتیاد بگیرید، منتها یه بارم از اون بنده‌ خدایی که ۲۰ ساله مو می‌کاره و در نمیاد تست دوپینگ بگیرید، حداقل شاید دلیلش رو فهمید الکی دوباره پول کاشت مو نداد.
:D

houmanbahal

Elite Member
Mar 27, 2005
25,421
887
42
‏فرهاد مجیدی بازی می‌کرد، تست دوپینگ می‌گرفتن، رانندگی می‌کنه تست الکل می‌گیرن. ما مشکلی نداریم، از فرهاد تست دوپینگ، الکل و اعتیاد بگیرید، منتها یه بارم از اون بنده‌ خدایی که ۲۰ ساله مو می‌کاره و در نمیاد تست دوپینگ بگیرید، حداقل شاید دلیلش رو فهمید الکی دوباره پول کاشت مو نداد.
:D
boro amooo, in martike farnaz yek ozgalie ke dovomi nadare...

محرومیت منشا و حقیقی تا اطلاع ثانوی

کمیته اخلاق فدراسیون به موضوع جنجالی زد و خوردهای انتهای هفته فوتبال ایران ورود کرد.

علیرضا حقیقی گادوین منشا و فرهاد مجیدی سه چهره‌ای بودند که در این موضوعات به عنوان نقش اصلی معرفی شده و حالا کمیته اخلاق برای رسیدگی به پرونده آنها ورود کرده است.

بنا بر آنچه که یکی از اعضای این کمیته به خبرنگار ما می‌گوید علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی و گادوین منشا مهاجم استقلال تا اطلاع ثانوی حق فعالیت فوتبالی ندارند تا با حضور در کمیته اخلاق به پرونده آنها رسیدگی شود.حقیقی متهم به شکستن بینی علی خطیر معاون باشگاه استقلال است اما خودش این مسئله را تکذیب می کند.

البته حقیقی فعلا که برای تمرینات و رسیدگی به خانواده در ایران به سر می‌برد و زیر فشار بازی کردن نیست اما مهاجم کامرونی استقلال که در مسابقه این هفته تیمش مقابل فولاد خوزستان در واکنش به حرکت یکی دو تماشاچی به آنها حمله ور شده بود با استقلال به قطر سفر کرده و در بازگشت به ایران در این جلسه حضور خواهد یافت.او یکی از ستاره های تیمش در چندهفته گذشته بوده و اعضای باشگاه استقلال به دفاع از وی پرداخته وقصور نیروهای امنیتی را باعث بروز این اتفاق معرفی کرده اند.

به گفته این مقام آگاه فرهاد مجیدی نیز مدنظر این کمیته است و پس از استعلام از پلیس راهور به وضعیت او نیز رسیدگی خواهد شد.

houmanbahal

Elite Member
Mar 27, 2005
25,421
887
42
tof to rohet faghani ke penalty 100% nagerefti!!!

پای مهدی ترابی!!

اما آقای فغانی هیچ اعتقادی به پنالتی نداشتن

تبریک به کمیته داوران و فتاحی

houmanbahal

Elite Member
Mar 27, 2005
25,421
887
42
Emsal sale shole zard ya kisat, Be hich vaj ke shodeh nemizaran Perspolis ghahreman beshe.. Tof to rohe federation kise kesh dayous.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
آره پرسپولیس خیلی مظلومه, مرتب حقشو میخورن, پنالتی بهشون نمیدن, به حریفش پنالتیه ناحق میدن, ...نمیخوان قهرمان شه دیگه, چشم دیدن قهرمان شدنش رو ندارن وگرنه هر سال قهرمان میشد.

Bache Tehroon

Elite Member
Oct 16, 2002
39,533
1,513
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com
tof to rohet faghani ke penalty 100% nagerefti!!!

پای مهدی ترابی!!

اما آقای فغانی هیچ اعتقادی به پنالتی نداشتن

تبریک به کمیته داوران و فتاحی
That was not a penalty at all. Faghani made the right call. Torabi got hurt because he fell on his ass and slid into the keeper's boots. He fucked up.

Didn't know we had TV in 1932... Learned something new! 😍
By 1932 there were already transatlantic broadcasts.

Iran has always been behind by a few decades in most things. The gap slightly shrunk for a brief period in the 1970s, but then Khomeini happened :) By "shrunk" I don't mean anything meaningful happened. As far as digital technology and research Iran was still easily 30 years behind even during its peak of modernization effort.

The internet in the past 15 years has helped 3rd world countries like Iran mask their lack of scientific culture by seemingly keeping up with the latest mobile technology but no logical mind would ever mistake this for true progress.

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
How do you say premature ejaculation in azari ????? lmao

الان تکلیف نماینده‌ی تبریز چیه؟! دوباره از خودش فیلم بگیره تبریکشو پس بگیره یا چی؟! ای بابا حداقل میذاشتید ۲ روز از تبریکش بگذره، بنده خدا کلی تدارک دیده بوده برای خایمالی رهبر:))

Status
Not open for further replies.