Embryology and Miracle

Status
Not open for further replies.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
بابا این موجود در بیمار بودنش که فکر نکنم کوچکترین شکی باشه. فکرشو بکن علاوه بر بیماری, یک مغز کاملا خراب و عقب مونده داره. این موجود آلوده است به آداب و رسوم و فرهنگ شیعه که دروغ و مغلطه از شروط درجه اول این کیش به شمار میره. ببین با ملا های شیعه هم که صحبت کنی, دقیقا همینکار رو میکنن, انقدر کس و شر بیربط میگن, که صحبت از هدف اصلی دور شه و به بیراهه بره, چون اگه بخوان تو یک خط مشخص صحبت کنن, مسلمونا و مخصوصا شیعیان خیلی زود کفگیرشون به ته دیگ میخوره و مثل خر تو گل وا میمونن واسه همین روده درازی و جفنگ پراکنی برای سر درگم کردن طرف مقابل همیشه چاشنی کار اینا بوده و هست. ببین این جریان خیلی راحته که البته در موردش تو این ترد توضیح هم داده شده: اولا در اون آیه قرآن اصلا حرفی از اثر انگشت نیست. به هیچ وجه. صحبت از اینه که الله اینا میخواد بگه که من حتی کوچکترین قسمت های بن شما رو دوباره میتونم سر هم کنم یا بازیافت کنم. میگه آقا من نوک انگشتاتون رو هم میتونم مرتب کنم. یعنی اصلا از یه همچین آیه ای حرف اثر انگشت در آوردن خودش خنده داره.

حتی اگر الله اینا حرف از اثر انگشت هم میزد, حرف تازه ای نمیبود چون هزار سال قبل از اینکه ممد به دنیا بیاد, چینی ها زیر مدارک دولتی و اقتصادی, انگشت میزدن و به عنوان امضاء ازش استفاده میکردن چون میدونستن که منحصر به فرده. حالا این رمال ببین چه روده درازی های بیربطی میکنه, ای ممد, دانشمند بوده, نبوده, میدونسته, نمیدونسته...یکی نیست بگه بابا گوز, اصلا مهم نیست, ممد بیسواد بوده یا دانشمند. مهم این است که یه مشت کله خراب, یه همچین امری رو که هزار سال قبل اسلام به روی ملل دیگر آشکار بوده و ازش استفاده میشده رو سعی میکنن به اسم معجزه قرآن به خورد ملت بدن و این دروغه.
That is the key !!
The bottom line is that this book doesn't have any single new thing that was revolutionary and doesn't answer the most important questions of where the whole universe came from and where it is going .... what are the rules governing the whole universe and many more fundamental questions.
To just say, one day god create the earth for humans (which we know has existed billions of years prior to us with other creatures on it), is comical.

One thing however I like about Islam is that "kazeh koozeyeh hameyeh dinha ro bast", They say this is the last and best one. For thousands of years god sent prohpets to earth and only 5 of them were the main ones. But all of a sudden, god thought stop that. And the last book or religion is the best one. It is also like an opertaing system that is reverse compatible (like windows still supporting windows 2000 LOL) meaning Christianity and Jewism is okay but they better convert to the new system. Vaghan mokheh aadam soot mikeshe LOL

May 9, 2004
15,166
179
بابا این موجود در بیمار بودنش که فکر نکنم کوچکترین شکی باشه. فکرشو بکن علاوه بر بیماری, یک مغز کاملا خراب و عقب مونده داره. این موجود آلوده است به آداب و رسوم و فرهنگ شیعه که دروغ و مغلطه از شروط درجه اول این کیش به شمار میره. ببین با ملا های شیعه هم که صحبت کنی, دقیقا همینکار رو میکنن, انقدر کس و شر بیربط میگن, که صحبت از هدف اصلی دور شه و به بیراهه بره, چون اگه بخوان تو یک خط مشخص صحبت کنن, مسلمونا و مخصوصا شیعیان خیلی زود کفگیرشون به ته دیگ میخوره و مثل خر تو گل وا میمونن واسه همین روده درازی و جفنگ پراکنی برای سر درگم کردن طرف مقابل همیشه چاشنی کار اینا بوده و هست. ببین این جریان خیلی راحته که البته در موردش تو این ترد توضیح هم داده شده: اولا در اون آیه قرآن اصلا حرفی از اثر انگشت نیست. به هیچ وجه. صحبت از اینه که الله اینا میخواد بگه که من حتی کوچکترین قسمت های بن شما رو دوباره میتونم سر هم کنم یا بازیافت کنم. میگه آقا من نوک انگشتاتون رو هم میتونم مرتب کنم. یعنی اصلا از یه همچین آیه ای حرف اثر انگشت در آوردن خودش خنده داره.

حتی اگر الله اینا حرف از اثر انگشت هم میزد, حرف تازه ای نمیبود چون هزار سال قبل از اینکه ممد به دنیا بیاد, چینی ها زیر مدارک دولتی و اقتصادی, انگشت میزدن و به عنوان امضاء ازش استفاده میکردن چون میدونستن که منحصر به فرده. حالا این رمال ببین چه روده درازی های بیربطی میکنه, ای ممد, دانشمند بوده, نبوده, میدونسته, نمیدونسته...یکی نیست بگه بابا گوز, اصلا مهم نیست, ممد بیسواد بوده یا دانشمند. مهم این است که یه مشت کله خراب, یه همچین امری رو که هزار سال قبل اسلام به روی ملل دیگر آشکار بوده و ازش استفاده میشده رو سعی میکنن به اسم معجزه قرآن به خورد ملت بدن و این دروغه.
من به بیراهه میرم یا تو
:D
بعدا دروغگو میگه ایه حرفی از اثر انگشت نمیزنه
ترا خدا نگاه کنید به این شیاد دروغگو
حالا بقیه زبان عربی رو نمیدونن من یکی خوب میدونم میدونم ایه چی میگه
این قسمت رو ازسه تا از بزرگترین معاجم و لغتنامه های عرب براتون میزنم تا اشکار شود چقدر نفهم و دروغگو هستی

تعريف و معنى بنان في معجم المعاني الجامع - معجم عربي عربي
  1. بَنان: (اسم)
    • : أطْرَافِ أصَابِعِهِ = سر انگشتان
  2. بَنان :-
    مفرد بَنانة : أطراف الأصابع = سر انگشت
  3. المعجم: الرائد
    • البَنَانُ : أَطراف الأصَابه ، واحدته : بَنَانَة . نوک انگشت و دقت ان
  4. المعجم: المعجم الوسيط
دروغگو اخه چرا این همه دروغ میگی
اول میگه ایه از اثر انگشت چیزی نمیگه
بعد که متوجه میشه من می ایم و دروغش رو بر ملا میکنم میگه تازه اگر هم بگه چینی ها هم میگفتند
که باز بر میگردیم به مربع اول وایا محمد این را از چینی ها اموخته ؟ چطور ؟
تو یک شیاد و دروغگو و متعصب بیش نیستی که نمی خواهی حقیقت را ببینی
خنده داره میگه ایه از سر انگشت چیزی نمیگه
برو برو تو این ترید پیدات نشه که واقعا فکر کنم حتی نوچه هات هم فهمیدن که چقدر دروغ میگی

Last edited:
May 9, 2004
15,166
179
تو واقعا نمیفهمی یا خودترو زدی به کوچه علی چپ؟

محمد کیه؟ اصلا کی گفته قرآن رو محمد نوشت یا از آسمون افتاد تو سرش.

کار تو از پایه خرابه. مشکلت اینه که هنوز فکر میکنی محمد پیغمبر بیسوادی بوده که ناگهان از آسمون بهش آیه نازل شد. همه چی رو بر اساس اون خرفات تحلیل میکنی. البته تحلیل که چه عرض کنم. بیشتر به ترکمون میاد تا تحلیل
حرف نداری اومده سفسطه میکنی
اون استاد ابکیت یعنی اسی پالتاک به دروغ یه چیزی گفت تو هم باور کن

May 9, 2004
15,166
179
That is the key !!
The bottom line is that this book doesn't have any single new thing that was revolutionary and doesn't answer the most important questions of where the whole universe came from and where it is going .... what are the rules governing the whole universe and many more fundamental questions.
To just say, one day god create the earth for humans (which we know has existed billions of years prior to us with other creatures on it), is comical.

One thing however I like about Islam is that "kazeh koozeyeh hameyeh dinha ro bast", They say this is the last and best one. For thousands of years god sent prohpets to earth and only 5 of them were the main ones. But all of a sudden, god thought stop that. And the last book or religion is the best one. It is also like an opertaing system that is reverse compatible (like windows still supporting windows 2000 LOL) meaning Christianity and Jewism is okay but they better convert to the new system. Vaghan mokheh aadam soot mikeshe LOL

اولا فعلا موضوع ما در اینموردی که جنابعالی پست کرده اید نیست
موضوع بحث فلسفه افرینش و علل پیدایش و سبب ان نیست جانم
موضوع فعلا یک ایه است که چاینسکی توش مونده
مجبور میشه یکبار با کمال وقاحت دروغ بگه و بگه ایه حرفی از سر انگشتان نزده
یکبار بگه چینی ها هم در مورد اپر انگشست میدانستند
که اولا دروغ میگه ایه کاملا از سر انگشت سخن میگوید و من از سه معجم و لغتنامه عربی تعریف بنان رو در بالا پست کردم
دوم از ان در مورد چینی ها پرسیدم خوب ایا محمد از چینی ها اموخته
هنوز کسی جرات نداره جواب بده
یکی میاد فحاشی میکنه
یکی دروغ میگه چون میدونه کسی اینجا بجز من عربی رو نمیدونه و میخواد حرف خودش را به کرسی بنشونه با این دروغ
و یکی مثل جنابعالی به یک موضوع دیگری می پردازه که اصلا مورد بحث ما در این ترید و مخصوصا در این پست نیست

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
حرف نداری اومده سفسطه میکنی
اون استاد ابکیت یعنی اسی پالتاک به دروغ یه چیزی گفت تو هم باور کن

اونی که داره ماست مالی میکنه تویی.

یعنی میگی اینکه محمد از واقعیت‌های بیرون عربستان خبر میداشت غیر ممکنه، ولی اینکه آیه از خدا و آسمون نازل بشه و یه بیسواد تو غار شروع کنه به خوندن خیلی هم منطقی و طبیعیه.

خیلی متعصبی چارپا

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
دوم از ان در مورد چینی ها پرسیدم خوب ایا محمد از چینی ها اموخته
هنوز کسی جرات نداره جواب بده

جوابت رو دادم ولی تو نمیفهمی.

من نگفتم محمد مستقیما از چینی‌ها یاد گرفته. مغز محدوده تو اینجوری تعبیر میکنه.

اینکه اثر انگشت منحصر به فرده امری شناخته شده بوده. و برای مثال گفتم که هم چینی‌ها و هم یونانی‌ها صد‌ها سال قبل از اسلام از این روش استفاده میکردن. حالا تو الاغ بیا هی بپرس محمد چطوری از چینی‌ها آموخته. عجب.

May 9, 2004
15,166
179
اونی که داره ماست مالی میکنه تویی.

یعنی میگی اینکه محمد از واقعیت‌های بیرون عربستان خبر میداشت غیر ممکنه، ولی اینکه آیه از خدا و آسمون نازل بشه و یه بیسواد تو غار شروع کنه به خوندن خیلی هم منطقی و طبیعیه.

خیلی متعصبی چارپا
اگر میخواهی در اینمورد بحث بکنی بیا این گوی و این میدان
والا هی نیا و کس و شعر پست کن
خبر داشتند از واقعیت های بیرون عربستان یک چیز
و دانشتن علوم از ژاپن و چین و یونان و روم ومصر و ازتک چیز دیگر
حالا میخواهی بحث کنی بیا و جرات داشته باش بحث کن
والابا کس و شعر نه چیزی را رد یا ثابت نمیتوان کرد

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
اگر میخواهی در اینمورد بحث بکنی بیا این گوی و این میدان
والا هی نیا و کس و شعر پست کن
خبر داشتند از واقعیت های بیرون عربستان یک چیز
و دانشتن علوم از ژاپن و چین و یونان و روم ومصر و ازتک چیز دیگر
حالا میخواهی بحث کنی بیا و جرات داشته باش بحث کن
والابا کس و شعر نه چیزی را رد یا ثابت نمیتوان کرد

آخه عمو، با کسی که فکر میکنه یه آدم بیسواد میره تو غار و پیغمبر میاد بیرون می‌شه بحث کرد؟

تو منطق حالیته؟ آخرش میرسی به همون خرافات. تفکر پوسیدت عوض شدنی نیست.

May 9, 2004
15,166
179
آخه عمو، با کسی که فکر میکنه یه آدم بیسواد میره تو غار و پیغمبر میاد بیرون می‌شه بحث کرد؟

تو منطق حالیته؟ آخرش میرسی به همون خرافات. تفکر پوسیدت عوض شدنی نیست.

بابا حالا فرض کن من بیسواد و منطق حالیم نیست
بیا ما رو روشن
اصلا حضرت محمد خودش اینها رو نوشته یا داده یکی براش نوشته
بیا و به من بگو چطور محمد چنین چیزی رو گفته
دلیلش چی بوده
از کجا چنین معلوماتی رو داشته
نیا تو هین کن
حالا همانطور که گفتی فکر کنم من نفهم بیسواد از پشت کوه امدم دست راست و چپم رو نمیشناسم
تو پرفسور ادم فهمیده ادم با سواد بیا به ما قشنگ بدون توهین و سرزنش بگو
منتظرم

May 9, 2004
15,166
179
بعد میگه تفکر پوسیدت عوض شدنی نیست
بابا من از تو کافر تر بودم و تفکرم عوض شد
من کسی بودم که از خودم اتئیست تر تو رفقام نبود عوض شدم
حالا شاید با کمالات جنابعالی باز برگشتیم به ان دوران
بیا و درست بحث کن

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من به بیراهه میرم یا تو
بعدا دروغگو میگه ایه حرفی از اثر انگشت نمیزنه
ترا خدا نگاه کنید به این شیاد دروغگو
حالا بقیه زبان عربی رو نمیدونن من یکی خوب میدونم میدونم ایه چی میگه
این قسمت رو ازسه تا از بزرگترین معاجم و لغتنامه های عرب براتون میزنم تا اشکار شود چقدر نفهم و دروغگو هستی

تعريف و معنى بنان في معجم المعاني الجامع - معجم عربي عربي
  1. بَنان: (اسم)
    • : أطْرَافِ أصَابِعِهِ = سر انگشتان
  2. بَنان :-
    مفرد بَنانة : أطراف الأصابع = سر انگشت
  3. المعجم: الرائد
    • البَنَانُ : أَطراف الأصَابه ، واحدته : بَنَانَة . نوک انگشت و دقت ان
  4. المعجم: المعجم الوسيط
دروغگو اخه چرا این همه دروغ میگی
اول میگه ایه از اثر انگشت چیزی نمیگه
بعد که متوجه میشه من می ایم و دروغش رو بر ملا میکنم میگه تازه اگر هم بگه چینی ها هم میگفتند
که باز بر میگردیم به مربع اول وایا محمد این را از چینی ها اموخته ؟ چطور ؟
تو یک شیاد و دروغگو و متعصب بیش نیستی که نمی خواهی حقیقت را ببینی
خنده داره میگه ایه از سر انگشت چیزی نمیگه
برو برو تو این ترید پیدات نشه که واقعا فکر کنم حتی نوچه هات هم فهمیدن که چقدر دروغ میگی
چهار پا, تو مشکلاتت یکی دوتا نیست آخه. بیسوادیه محض هست, مسلمون بودنت هست, شیعه و پسوندش دروغ گرایی, وقاحت و بی مروتی هست, بی شرفی هست, نا مردی هست....اینا همش تو وجود کیریه تو هست. بنا بر این قصد بر این نیست که جونور بیسواد و وقیحی مثل تو رو آدم کنیم, هدف این است که هراز گاهی به بیسوادیت و پافشاریت رو بیسوادیت بخندیم. حالا بزار بیشتر بخندیم. آقایون اون آیه کیری که این بیسواد بهش میگه معجزه اینه:
سوره قیامت آیات ۳ و ۴

أَ يَحْسَبُ الإِْنْسانُ أَلَّنْ نَجْمَعَ عِظامَهُ
آيا انسان مي‏پندارد كه استخوانهاي او را جمع نخواهيم كرد؟

بَلى قادِرِينَ عَلى أَنْ نُسَوِّيَ بَنانَهُ
آري قادريم كه نوک انگشتان او را موزون و مرتب كنيم.

آقا این بیسواد خودشو بکشه, اینجا نه از اثر انگشت حرفی زده شده نه از اینکه اثر انگشت یکتاست. آقا این خدای عقده ای اینا اینجا باز اومده مثل همیشه داره هندونه زیر بغل خودش میزاره, میگه من میتونم استخوناتون رو جمع کنم, حتی نوک انگشت های شما رو دوباره موزون و مرتب کنم. بابا تمام این دو تا آیه همین بوده. از این آیه ها هم کم نداریم, که بیربطی ازشون بباره. اینم یکیشونه. والا نه حرفی از انگشت نگاری هست, نه از اینکه الله اینا گفته اثر انگشت انسان ها منحصر به فرد بوده. آخه این معجزش کجاست؟
:)

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
چهار پا, تو مشکلاتت یکی دوتا نیست آخه. بیسوادیه محض هست, مسلمون بودنت هست, شیعه و پسوندش دروغ گرایی, وقاحت و بی مروتی هست, بی شرفی هست, نا مردی هست....اینا همش تو وجود کیریه تو هست. بنا بر این قصد بر این نیست که جونور بیسواد و وقیحی مثل تو رو آدم کنیم, هدف این است که هراز گاهی به بیسوادیت و پافشاریت رو بیسوادیت بخندیم. حالا بزار بیشتر بخندیم. آقایون اون آیه کیری که این بیسواد بهش میگه معجزه اینه:
سوره قیامت آیات ۳ و ۴

آقا این بیسواد خودشو بکشه, اینجا نه از اثر انگشت حرفی زده شده نه از اینکه اثر انگشت یکتاست. آقا این خدای عقده ای اینا اینجا باز اومده مثل همیشه داره هندونه زیر بغل خودش میزاره, میگه من میتونم استخوناتون رو جمع کنم, حتی نوک انگشت های شما رو دوباره موزون و مرتب کنم. بابا تمام این دو تا آیه همین بوده. از این آیه ها هم کم نداریم, که بیربطی ازشون بباره. اینم یکیشونه. والا نه حرفی از انگشت نگاری هست, نه از اینکه الله اینا گفته اثر انگشت انسان ها منحصر به فرد بوده. آخه این معجزش کجاست؟
LOL ....

One time Iran TV said something like this "Havayeh farda saaf ta nimeh abri ta tamam abri ba ehtemal baroon va meh sobhgahi" :D
Everything so vague

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
ببین اینا بد جونورایی هستن. اینا برای ساختن اعجاز جعلی یا برای بی اهمیت جلوه دادن, جمله های خونی و جنایی قرآن, حتی زبون عربی رو به گا دادن. خود قرآن میگه این کتاب خیلی ساده و شفاف نوشته شده طوری که همه بتونن بخونن, ولی این مسلمونا میان به صورت دیمی و دل بخواهی با ترفند های مختلف و فقط به قصد سر درگمی دیگران یا برای اینکه از جملات خیلی ساده معجزه تولید کنند, معانی ساده ترین کلمات و جملات عربی رو اصلا کلا تغییر میدن. خوار و مادر زبون عربی رو اینا گایدن فقط واسه اینکه از یه کتاب ساده و بچه گانه و بسیار بیربط یه چیز به درد بخور و پر از معجزه از توش در آرن.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
It is funny when an Akhoond in Iran speaks or reads Arabic.
I say to myself, "fuck if my job was to learn Arabic since age of 5, at least I would have a better accent or something"

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
It is funny when an Akhoond in Iran speaks or reads Arabic.
I say to myself, "fuck if my job was to learn Arabic since age of 5, at least I would have a better accent or something"
از اول تا آخرش غلطه. کس کشا خرفتن, عربیشون فقط واسه قمپز اومدن جلو جاهلین ایرونی که عربی حالیشون نمیشه خوبه. پر رو هم هستن, بعضی هاشون با همون عربی تخمی غلط غلوت میرن تازه میشینن پای میز مناظره با شیوخ سنی عرب و خودشون و مسخره میکنن. ملای شیعه همینطورشم تو یه مناظره درست حسابی حرفی واسه گفتن مقابل شیوخ سنی نداره, دیگه ببین چه قاراشمیشی میشه وقتی عربیشم تخمی باشه.

May 9, 2004
15,166
179
سوره قیامت آیات ۳ و ۴

خودش ترجمه رو زده و کاملا واضح است که معنی اری قادر هستیم که نوک انگشتان او را موزون و مرتب خلق کنیم که منظور در یوم بعث و قیامت است که انسانها
دوباره به شکل اول برمیگردند و زنده میشوند
و اعجاز ایه این است که یعنی ما تک تک شما را با همان خصوصیات منحصر به فرد شما ( که نوک انگشتان مهمترین انهاست ) دوباره زنده خواهیم کرد
بعدا امده و میگه ایه کجا گفته اثر انگشت هر کسی منحصر بفرد است
واقعا یا احمق هستی و معنی را نمی دانی یا اینکه می دانی خودت رو به خریت میزنی
وقتی میگوید حتی قادر هستیم سر انگشتانتان را همان شکل دوباره باز سازی کنیم
یعنی این مطلب سخترین شی و منحصر ترین شی در نظر است
حالا این میاد میگه کجاش معجزه است
وقتی کسی بخواهد شخص دیگری را به چالش بکشد سخترین چالش را به رخش میکشد
و این ایه کاملا واضح است که منظور از همانگونه انرا باز سازی میکنیم منظور چه است
واقعا یک دروغگوی و شیاد و کمی مضحک هستی
مضحک بخاطر اینکه حتی نمیتوانی از عقیده خودت درست دفاع کنی
یا مجبور میشوی فحاشی کنی یا مثل اینجا بگی ماست سیاه است و مرغ یه پا دارد و وسلام

May 9, 2004
15,166
179
ببین اینا بد جونورایی هستن. اینا برای ساختن اعجاز جعلی یا برای بی اهمیت جلوه دادن, جمله های خونی و جنایی قرآن, حتی زبون عربی رو به گا دادن. خود قرآن میگه این کتاب خیلی ساده و شفاف نوشته شده طوری که همه بتونن بخونن, ولی این مسلمونا میان به صورت دیمی و دل بخواهی با ترفند های مختلف و فقط به قصد سر درگمی دیگران یا برای اینکه از جملات خیلی ساده معجزه تولید کنند, معانی ساده ترین کلمات و جملات عربی رو اصلا کلا تغییر میدن. خوار و مادر زبون عربی رو اینا گایدن فقط واسه اینکه از یه کتاب ساده و بچه گانه و بسیار بیربط یه چیز به درد بخور و پر از معجزه از توش در آرن.
اینطور که پیداست قران رو هم نخواندی
اگر خوانده بودی این چند جمله را نمی نوشتی
درست است قران ساده است ولی خود قران هم گفته برخی از ایات را هم فقط عده ای میتوانند به عمق ان پی ببرند
میگه قران کتاب بچگانه است
بعد میگه میخواهد معجزه تولید کنند
اخه مرتیکه تو خودت تو یه ایه ماندی و گوز گیجک گرفتی
تا جایی که اومدی میگی این ایه که موضوع فعلا در مورد ان است حرفی از منحصر بفرد بودن انگشتان نزده
یا ان رفیقت که ما ایه تبت ید ابی لهب را گذاشتیم و گفتم این ایه اعجاز است
امده و جوک نوشت و در اخر فکر کنم حتی انهایی که با او هم عقیده بودند از پست ها و جواب او خنده شان کرفت
تو که دیگی خیلی جاهل هستی در این مورد
بخدا شوخی نمیکنم خنده ام میگیره از این پست های تو و اون کسانی که جواب داند و قتی میرم میخونم میبینم تا چه اندازه خرشان در گل گیر کرده که یا اخرش فحاشی کردند و رفته اند
یا مثل تو انقدر پرو است که خودش امده ترجمه رو نوشته و برای همه عیان است که منظور چیست و میگه کجا گفته است که انگشتان فرق میکنند
اشغری برو چای دم کون بخور اعصابت یوخده راحت بشد
این همه حرص و جوش نخور دادا
:LOL::geek:

May 9, 2004
15,166
179
در مورد شیعه و سنی صحبت میکنه
اولا موضوع موضوع شیعه و سنی نیست
دوم از ان بزرگترین عالم سنی رو بیار با من بحث کنه از امروز تا یک ماه دیگه وقت داری
ببینیم کی حرف درست و حسابی نداره
اگر اون کسی رو که اوردی من رو محکوم کرد البته با دلایل محکمه پسند
جائزه میگیری
حالا دادا برو هرکسی رو میخواهی بیار البته تو یک ترید جداگانه

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
در مورد شیعه و سنی صحبت میکنه
اولا موضوع موضوع شیعه و سنی نیست
دوم از ان بزرگترین عالم سنی رو بیار با من بحث کنه از امروز تا یک ماه دیگه وقت داری
ببینیم کی حرف درست و حسابی نداره
اگر اون کسی رو که اوردی من رو محکوم کرد البته با دلایل محکمه پسند
جائزه میگیری
حالا دادا برو هرکسی رو میخواهی بیار البته تو یک ترید جداگانه
بله بله، انیشتن هم در مقابل منطق شما کم میاره.

قبل از انیشتن یه چوپون کون نشور تو صحرای عربستان همه چیز رو کشف کرده بود

:p

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
خودش ترجمه رو زده و کاملا واضح است که معنی اری قادر هستیم که نوک انگشتان او را موزون و مرتب خلق کنیم که منظور در یوم بعث و قیامت است که انسانها
دوباره به شکل اول برمیگردند و زنده میشوند
و اعجاز ایه این است که یعنی ما تک تک شما را با همان خصوصیات منحصر به فرد شما ( که نوک انگشتان مهمترین انهاست ) دوباره زنده خواهیم کرد
همونطور که گفتم, هدف آدم کردن جونور خرفت و بیسوادی مثل تو نیست, هدف خندیدن به اون مغز خراب و خرافاتی و بسیار کوچک توست. حالا میخوایم بازم بخندیم. ترجمه آیه که خوب اون بالا هست. دیگه این تعبیرات و منظورات یعنی چی آخه کس مشنگ؟ مشکل اون کتاب خنده دار همینه دیگه, هر اشغال بیسوادی مثل تو ترجمه جمله رو ول میکنه, میاد میره واسه خودش تعبیر شخصی میکنه. یعنی این میشه که اون الله بی دست و پای تو, آخرش باید بیشینه منتظر یه مشت کون نشور بیسواد مثل تو, که بیان, حرفشو واسه بقیه تعبیر کنن. خوب به یه همچین خدایی باید هم خندید. خدایی که حرفشو یه مشت ملا و مفتی و رمال بیسواد مثل تو باید واسه مردم توضیح بدن. اون الله تو اگه انقدر کبیر و قادر و عظیم و فلانه, باید بتونه خیلی وازه بگه آقا جون, من, الله, میگم اثر انگشت شما ها منحصر به فرده و هر شخصی عصر انگشتش با شخص دیگری فرق میکنه. یعنی این الله انقدر صغیر و ضعیفه که به یه مشت کون نشور مثل تو احتیاج داره که بیان و منظورش رو واسه دیگرون بیان کنن؟خودش نمیتونه؟

بعدا امده و میگه ایه کجا گفته اثر انگشت هر کسی منحصر بفرد است
واقعا یا احمق هستی و معنی را نمی دانی یا اینکه می دانی خودت رو به خریت میزنی
وقتی میگوید حتی قادر هستیم سر انگشتانتان را همان شکل دوباره باز سازی کنیم
یعنی این مطلب سخترین شی و منحصر ترین شی در نظر است
حالا این میاد میگه کجاش معجزه است
هنوزم همونو میگم رمال بیسواد. کجای این آیه گفته اثر انگشت انسان منحصر به فرده؟ انقدر زر زر نکن و یعنی فلان است و منظور بسار است نگو. من به توی گوز به عنوان نفر سوم احتیاجی ندارم. خود الله تو این آیه کجا علنا گفته که اثر انگشت انسان منحصر به فرده؟

این وسط معجزه کجاست آخه مرتیکه مسخره؟
وقتی کسی بخواهد شخص دیگری را به چالش بکشد سخترین چالش را به رخش میکشد
و این ایه کاملا واضح است که منظور از همانگونه انرا باز سازی میکنیم منظور چه است
واقعا یک دروغگوی و شیاد و کمی مضحک هستی
مضحک بخاطر اینکه حتی نمیتوانی از عقیده خودت درست دفاع کنی
یا مجبور میشوی فحاشی کنی یا مثل اینجا بگی ماست سیاه است و مرغ یه پا دارد و وسلام
من که فکر میکنم خیلی ها الان دارن بهت میخندن که البته جریان جدیدی نیست. دلقک سایتی دیگه

Status
Not open for further replies.