Embryology and Miracle

Status
Not open for further replies.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
خودش ترجمه رو زده و کاملا واضح است که معنی اری قادر هستیم که نوک انگشتان او را موزون و مرتب خلق کنیم که منظور در یوم بعث و قیامت است که انسانها
دوباره به شکل اول برمیگردند و زنده میشوند
و اعجاز ایه این است که یعنی ما تک تک شما را با همان خصوصیات منحصر به فرد شما ( که نوک انگشتان مهمترین انهاست ) دوباره زنده خواهیم کرد
بعدا امده و میگه ایه کجا گفته اثر انگشت هر کسی منحصر بفرد است
واقعا یا احمق هستی و معنی را نمی دانی یا اینکه می دانی خودت رو به خریت میزنی
وقتی میگوید حتی قادر هستیم سر انگشتانتان را همان شکل دوباره باز سازی کنیم
یعنی این مطلب سخترین شی و منحصر ترین شی در نظر است
حالا این میاد میگه کجاش معجزه است
وقتی کسی بخواهد شخص دیگری را به چالش بکشد سخترین چالش را به رخش میکشد
و این ایه کاملا واضح است که منظور از همانگونه انرا باز سازی میکنیم منظور چه است
واقعا یک دروغگوی و شیاد و کمی مضحک هستی
مضحک بخاطر اینکه حتی نمیتوانی از عقیده خودت درست دفاع کنی
یا مجبور میشوی فحاشی کنی یا مثل اینجا بگی ماست سیاه است و مرغ یه پا دارد و وسلام
:D
من مطمئنم که ما نمیتونیم هم دیگر رو قانع کنیم

ولی‌ بر اساس پست جناب عالی‌، قسمت در پرانتز رو خودت اضافه کردید.

هر انسانی‌ کاملا با دیگری فرق میکنه و این آیه فقط داره میگه ما شمارو همونجوری که هستید دوباره میسازیم.

اگر می‌خواست بگه اون چه که شما میگوید میگفت که حتا نوک انگشت شما که منحصر‌ترین قسمت انسان می‌باشد رو همون طوری خلق خواهیم کرد.

لزوم به مبهم بودن نیست​

May 9, 2004
15,166
179
همونطور که گفتم, هدف آدم کردن جونور خرفت و بیسوادی مثل تو نیست, هدف خندیدن به اون مغز خراب و خرافاتی و بسیار کوچک توست. حالا میخوایم بازم بخندیم. ترجمه آیه که خوب اون بالا هست. دیگه این تعبیرات و منظورات یعنی چی آخه کس مشنگ؟ مشکل اون کتاب خنده دار همینه دیگه, هر اشغال بیسوادی مثل تو ترجمه جمله رو ول میکنه, میاد میره واسه خودش تعبیر شخصی میکنه. یعنی این میشه که اون الله بی دست و پای تو, آخرش باید بیشینه منتظر یه مشت کون نشور بیسواد مثل تو, که بیان, حرفشو واسه بقیه تعبیر کنن. خوب به یه همچین خدایی باید هم خندید. خدایی که حرفشو یه مشت ملا و مفتی و رمال بیسواد مثل تو باید واسه مردم توضیح بدن. اون الله تو اگه انقدر کبیر و قادر و عظیم و فلانه, باید بتونه خیلی وازه بگه آقا جون, من, الله, میگم اثر انگشت شما ها منحصر به فرده و هر شخصی عصر انگشتش با شخص دیگری فرق میکنه. یعنی این الله انقدر صغیر و ضعیفه که به یه مشت کون نشور مثل تو احتیاج داره که بیان و منظورش رو واسه دیگرون بیان کنن؟خودش نمیتونه؟
:)

هنوزم همونو میگم رمال بیسواد. کجای این آیه گفته اثر انگشت انسان منحصر به فرده؟ انقدر زر زر نکن و یعنی فلان است و منظور بسار است نگو. من به توی گوز به عنوان نفر سوم احتیاجی ندارم. خود الله تو این آیه کجا علنا گفته که اثر انگشت انسان منحصر به فرده؟

أَ يَحْسَبُ الإِْنْسانُ أَلَّنْ نَجْمَعَ عِظامَهُ
آيا انسان مي‏پندارد كه استخوانهاي او را جمع نخواهيم كرد؟

بَلى قادِرِينَ عَلى أَنْ نُسَوِّيَ بَنانَهُ
آري قادريم كه نوک انگشتان او را موزون و مرتب كنيم.

این وسط معجزه کجاست آخه مرتیکه مسخره؟

من که فکر میکنم خیلی ها الان دارن بهت میخندن که البته جریان جدیدی نیست. دلقک سایتی دیگه
خوب این همه نوشتی اخرش میخواهی حرف خودت رو ثابت کنی که
موضوع چنانکه شرح دادم کاملا واضح است
روی حرف خودت تعصب داری
باز هم میگم ایه چرا نوک انگشتان را مثال زده و به چالش گشیده ؟
فهم این خیلی ساده است تنها یک ادم متعصب کورکورانه انرا رد میکند
و تو همان ادم کور متعصبی هستی که این را رد میکنی
چنانکه در مورد یصعد الی سما در مورد هامان در مورد تبت ید ابی لهب در مورد اهن در مورد غلبت الروم بقیه ایه ها امدی
و به همین شکل رد کردی در صورتی که هر ادم که تعصب کورکورانه نداشته باشد و ازادانه فکر کند میبیند چنانکه تو متعصب
کور انرا رد میکنی نیست
تو در هر تریدی می ایی اول قبل از بحث یک موضوع حالا موضوع در مورد فوتبال باشد در مورد ایه باشد سیاست باشد
عقیده ای را که داری بی هیچ دلیلی حتی اگر طرف مقابل برایت هزار دلیل بیاورد روی عقیده ات پافشاری میکنی
درست مثل خشکه مذهبی ها هیچ فرقی با طالبان و داعش اینگونه اشخاص نداری
بلکه من میبینم از انها در مورد عقیده خودت متعصب تر هم هستی
و حتی نادان تر تا حدی نادان که می خواهی تاریخ را عوض کنی
مفاهیم لغت عربی را عوض کنی تا عقیده خودت را به کرسی بنشانی
مرتیکه تو امدی باهات شرط 10 هزار دلار بستم اگر حرفت را در مورد ان ایه غلبت روم ثابت کنی
اگر راست میگویی چرا نتوانستی ؟
باز بیا حرف مفت بزن

May 9, 2004
15,166
179
من مطمئنم که ما نمیتونیم هم دیگر رو قانع کنیم

ولی‌ بر اساس پست جناب عالی‌، قسمت در پرانتز رو خودت اضافه کردید.

هر انسانی‌ کاملا با دیگری فرق میکنه و این آیه فقط داره میگه ما شمارو همونجوری که هستید دوباره میسازیم.

اگر می‌خواست بگه اون چه که شما میگوید میگفت که حتا نوک انگشت شما که منحصر‌ترین قسمت انسان می‌باشد رو همون طوری خلق خواهیم کرد.

لزوم به مبهم بودن نیست​

دوست گرامی
جمله مفهوم خودش را می رساند
چنانکه مثلا اگر شما بخواهید یک فوتبالیست را به چالش بکشید
مثلا می گویید
من اگر فوتبال را ادامه می دادم میتوانستم حتی بهتر از مسی بازی کنم
این جمله دیگر احتیاج ندارد به شکل زیر باشد
من اگر فوتبال را ادامه می دادم میتوانستم حتی بهتر از مسی که بهرتین بازیکن جهان است بازی کنم
اینجا جمله اول منظور شما را کاملا می رساند که از نظر شما مسی بهترین و در صدر بازیکنان جهان است
چنانکه ما میتوانیم حتی سر انگشتان شما را موزون و مرتب کنیم
این را می رساند که این قسمت منحصر به فردترین قسمت است
چون در اینجا به چالش کشیده شده است
و موزون و مرتب وصف حقیقی خطوط انگشت است
موزون و مرتب
دقت کنید
چنانکه در بسیاری از ایات اصلا خود اعراب نمیدانستند که ایه منظورش چیست مثل ایه انزلنا الحدید
ما اهن را از اسمان به زمین نازل کردیم
که طبعا اعراب اصلا این موضوع اهن را نمیدانسته اند که بخواهد در اینجا توضیح دیگری بدهد
همینطور ایه السما بنيناها بايد و انا لموسعون
ما اسمان را خلق کردیم و ان در حال گشترش است
که باز اعراب و بقیه اقوام چنین موضوعی را نمی دانستند که قران بخواهد در اینمورد توضیح بدهد
متشکرم

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من فکر میکنم خیلی ها دارن الان بهت میخندن. مرتب و موزون بازیافت کردن انگشتان, به یکتا بودن اثر انگشت چه ربطی داره؟ الله خودش گفته قرآن ساده نوشته شده که قابل فهم باشه, حالا این رمال اومده میگه قوم های دیگه که هیچ, اعراب اون زمان و حتی امروز هم نمیتونن حرفای الله رو دیکود کنن و بفهمن. خوب آخه احمق, مذهبی که نه اعراب اون زمان, نه اعراب امروز چیزی ازش سر در نمیآوردن, به چه درد توی خاک تو سره ایرونی میخوره؟ مگه خودت کتاب نداشتی؟ خوب حالا معجزه بعدی رو بیار بالا بازم بخندیم

May 9, 2004
15,166
179
من فکر میکنم خیلی ها دارن الان بهت میخندن. مرتب و موزون بازیافت کردن انگشتان, به یکتا بودن اثر انگشت چه ربطی داره؟ الله خودش گفته قرآن ساده نوشته شده که قابل فهم باشه, حالا این رمال اومده میگه قوم های دیگه که هیچ, اعراب اون زمان و حتی امروز هم نمیتونن حرفای الله رو دیکود کنن و بفهمن. خوب آخه احمق, مذهبی که نه اعراب اون زمان, نه اعراب امروز چیزی ازش سر در نمیآوردن, به چه درد توی خاک تو سره ایرونی میخوره؟ مگه خودت کتاب نداشتی؟ خوب حالا معجزه بعدی رو بیار بالا بازم بخندیم
نگاه کن داری سفسطه میکنی و درست بحث نمیکنی
بحث رو به توهین شخصی می کشانی
بجای اینکه بیایی و حرف منطقی بزنی حرفت رو دوباره تکرار میکنی
که بله مرتب و موزون خلق کردن دوباره سر انگشت چه ربطی به منحصر به فرد بودن ان دارد !!!!!!ا
که یا انقدر جاهل و احمق هستی که نمیدانی چه ربطی دارد یا می داونی وفقط برای اینکه درجواب در نمانی حرفت را تکرار میکنی
اینجا خرت تو گل گیر کرده طلب میکنی که معجزه بعدی رو بیارم ؟
واقعا مضحکه
ولی باشه معجزه بعدی رو میارم و مطمئا هستم هر شخص بیطرفی به این بحث قبلی در مورد سرانگشتان توجه کنه و جواب های تو رو ببینه
می داند که چه کسی احمق و متعصب است
برویم سر معجزه بعد

May 9, 2004
15,166
179

در این پست به معجزه ای دیگر از معجزات قران می پردازم
اعجاز در سوره المسد
تبت ید ابی لهب و تب 1 مااغنی ماله و ما کسب 2 سیصلی نار ذات لهب 3 و امراته حماله الحطب4
در این ایات که در ضمن سوره المسد است اشکار میکند که ابولهب و همسرش ام جمیل که عموی پیامبر بوده در اتش دوزخ قرار خواهند گرفت
این سوره هفت سال قبل از هجرت پیامبر در مکه نازل شد
ابولهب سه سال بعد از هجرت فوت کرد
یعنی از زمان نزول سوره تا مرگ ابولهب ده سال طول کشید
در طی این ده سال بسیاری از مشرکان که سرسخت تر از ابو لهب بودند ایمان اوردند یا حداقل اعلام کردند که ایمان اورده اند
ابو لهب و زنش بودند که ایمان نیاورند و فوت کردند
یکی از انها چه ابولهب چه زنش می توانستند که بیایند و جلوی همه اعلام کنند که ایمان اورده اند هرچند که در ظاهر باشد
به این ترتیب این ایه و کل قران و نبوت محمد زیر سئوال می رفت
ولی نه او نه زنش تا پایان عمرشان چنین کاری را نکردند
من انایی را که این ایه را اعجاز نمی دانند به چالش می کشم
مخصوصا چاینسکی
که هر کسی بیاید و با منطق بدون فحاشی این چیزی را که من می گویم رد کند
در زیر هم ویدئویی پست کرده ام
لطفا با دقت انرا تماشا کنید در مورد همین مطلب است
لطفا خارج از این موضوع بحثی نشود
متشکرم

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
در این پست به معجزه ای دیگر از معجزات قران می پردازم
اعجاز در سوره المسد
تبت ید ابی لهب و تب 1 مااغنی ماله و ما کسب 2 سیصلی نار ذات لهب 3 و امراته حماله الحطب4
در این ایات که در ضمن سوره المسد است اشکار میکند که ابولهب و همسرش ام جمیل که عموی پیامبر بوده در اتش دوزخ قرار خواهند گرفت
این سوره هفت سال قبل از هجرت پیامبر در مکه نازل شد
ابولهب سه سال بعد از هجرت فوت کرد
یعنی از زمان نزول سوره تا مرگ ابولهب ده سال طول کشید
در طی این ده سال بسیاری از مشرکان که سرسخت تر از ابو لهب بودند ایمان اوردند یا حداقل اعلام کردند که ایمان اورده اند
ابو لهب و زنش بودند که ایمان نیاورند و فوت کردند
یکی از انها چه ابولهب چه زنش می توانستند که بیایند و جلوی همه اعلام کنند که ایمان اورده اند هرچند که در ظاهر باشد
به این ترتیب این ایه و کل قران و نبوت محمد زیر سئوال می رفت
ولی نه او نه زنش تا پایان عمرشان چنین کاری را نکردند
من انایی را که این ایه را اعجاز نمی دانند به چالش می کشم
مخصوصا چاینسکی
که هر کسی بیاید و با منطق بدون فحاشی این چیزی را که من می گویم رد کند
در زیر هم ویدئویی پست کرده ام
لطفا با دقت انرا تماشا کنید در مورد همین مطلب است
لطفا خارج از این موضوع بحثی نشود
متشکرم
خووووب ..حالا بریم سر پرس خنده بعدی...ببین ۴پا, از اونجایی که این کتاب یه کتاب بی در و پیکر و بی نظم و بچگانه است, شما طرفدار هاش هم از این قواعد مستثنی نیستیدید. یک مشت کله خراب و بچه فکر, که تو اشغال دنبال معجزه میگردن. مطمئن باش تو اینجا کسی رو نمیتونی به چالش بکشی با این کس و شر های خرافاتی و مسخره.

حالا اول به طور سریع بگیم ابو لهب که بوده: این بابا از اقوام ممد بوده که خیلی به پر و پاچه ممد مپیچیده, و کلا از ممد بیزار بوده, ممد هم کفری میشه و یه مطلب شخصی رو اللهی میکنه مثل بچه ها میره و آیه نازل میکنه که از طرف الله میگه این ابو لهب در آتش دوزخ خواهد سوخت.
به هر حال انسانی بوده که مال و اموال زیاد داشته و با ممد دشمنی میکرده که اگه به آیه های سوره توجه کنی, اون الله غضبناک (یعنی همون ممد) از روی خشمی که از این بابا داشته, از زن طرفم نگذشته و کردتش هیزم بیار آتیشی که ابولهب توش میسوزه. بعله, اون الله که همه چیز رو آفرید و آسمان و کهکشان و معجزه جنین و معجزه آهن از آسمون, یه دفعه مثل بچه ای که خشمگین میشه, همه کار و زندگیشو ول میکنه و میره وسط صحرای عربستان, خر یه گوزی مثل ابو لهب و زنش رو میگیره و انقدر مهمشون میکنه که میشن جزوی از آیات آسمانی که مثلا من ایرونی و اون آفریقایی هم باید این کس و شر ها و دعوا های شخصی ممد رو تو کتاب آسمونی بخونن.

ببین آیه ها اینن, از پست خودت کاپی پست میکنم:

حالا بگو ببینم, تو این آیات کجا قرآن گفته که ابو لهب به خاطر ایمان نیاوردن میره جهنم؟ اینجا قرآن یعنی همون ممد نمیگه ابو لهب به این خاطر میره جهنم چون مسلمون نشده! این چیزیه که شما بیسواد ها مغلطه گران قایمش میکنید به این امید که طرف مقابل نره دنبالش. اینجا داستان باز خیلی سادست, قرآن علنا فقط گفته ابو لهب میره جهنم و میسوزه و عذاب و تهدید ها و داستان های همیشگی. تمام. نگفته میره جهنم چون مسلمون نشده. و وقتی هم این رو نگفته تمام کس و شر های شما ها مسخره و خنده دار میشه.

حالا این جریان جهنم رفتنش هم خنده داره, چون برای اینکه این حرف رو بتونیم باور کنیم, باید بتونیم ثابت کنیم که این بابا واقعا رفته حالا جهنم, یا اصلا جهنمی وجود داره یا نه.

Last edited:
May 9, 2004
15,166
179
خووووب ..حالا بریم سر پرس خنده بعدی...ببین ۴پا, از اونجایی که این کتاب یه کتاب بی در و پیکر و بی نظم و بچگانه است, شما طرفدار هاش هم از این قواعد مستثنی نیستیدید. یک مشت کله خراب و بچه فکر, که تو اشغال دنبال معجزه میگردن. مطمئن باش تو اینجا کسی رو نمیتونی به چالش بکشی با این کس و شر های خرافاتی و مسخره.

حالا اول به طور سریع بگیم ابو لهب که بوده: این بابا از اقوام ممد بوده که خیلی به پر و پاچه ممد مپیچیده, و کلا از ممد بیزار بوده, ممد هم کفری میشه و یه مطلب شخصی رو اللهی میکنه مثل بچه ها میره و آیه نازل میکنه که از طرف الله میگه این ابو لهب در آتش دوزخ خواهد سوخت.
به هر حال انسانی بوده که مال و اموال زیاد داشته و با ممد دشمنی میکرده که اگه به آیه های سوره توجه کنی, اون الله غضبناک (یعنی همون ممد) از روی خشمی که از این بابا داشته, از زن طرفم نگذشته و کردتش هیزم بیار آتیشی که ابولهب توش میسوزه. بعله, اون الله که همه چیز رو آفرید و آسمان و کهکشان و معجزه جنین و معجزه آهن از آسمون, یه دفعه مثل بچه ای که خشمگین میشه, همه کار و زندگیشو ول میکنه و میره وسط صحرای عربستان, خر یه گوزی مثل ابو لهب و زنش رو میگیره و انقدر مهمشون میکنه که میشن جزوی از آیات آسمانی که مثلا من ایرونی و اون آفریقایی هم باید این کس و شر ها و دعوا های شخصی ممد رو تو کتاب آسمونی بخونن.

ببین آیه ها اینن, از پست خودت کاپی پست میکنم:

حالا بگو ببینم, تو این آیات کجا قرآن گفته که ابو لهب به خاطر ایمان نیاوردن میره جهنم؟ اینجا قرآن یعنی همون ممد نمیگه ابو لهب به این خاطر میره جهنم چون مسلمون نشده! این چیزیه که شما بیسواد ها مغلطه گران قایمش میکنید به این امید که طرف مقابل نره دنبالش. اینجا داستان باز خیلی سادست, قرآن علنا فقط گفته ابو لهب میره جهنم و میسوزه و عذاب و تهدید ها و داستان های همیشگی. تمام. نگفته میره جهنم چون مسلمون نشده. و وقتی هم این رو نگفته تمام کس و شر های شما ها مسخره و خنده دار میشه.

حالا این جریان جهنم رفتنش هم خنده داره, چون برای اینکه این حرف رو بتونیم باور کنیم, باید بتونیم ثابت کنیم که این بابا واقعا رفته حالا جهنم, یا اصلا جهنمی وجود داره یا نه.
lol
چه جواب تخمی دادی :D
یعنی امدی جواب بدی
بابا اولا فحاشی نکن
حرفت رو میتونی بدون فحاشی هم بزنی
دو م از ان سفسطه کردن و گفتن این که چون ایه نازل شده پس ابولهب برای خدا خیلی مهم بوده درست مثل این است که بگی
چون برای گاو مورچه هم ایه نازل شده پس اینها مهم هستند
اولا خداوند این شکل که تو میگی اهمیت به اشخاص یا اشیا را معیار نمیکنه
دوم از ان ول کن بابا حالا برو سر اصل مطلب و موضوع لو به بیراهه نبر
ایه میگه که ابولهب در اتش جهنم می سوزه یعنی
ایه های دیگر قران می فرماید که هر کس به مسلمان شود و کار خیر کند به بهشت می رود
اگر در راه اسلام کشته شود به بهشت می رود اگر نماز خواند به بهشت می رود
هر کس گفت اشهد ان لا اله الا الله و محمد رسول الله به بهشت میرود
خوب حالا در مدت این ده سال ابولهب میتوانست برای اینکه ثابت کند قران به قول تو فقط حرف مفت محمد است می امد و وسط جمع میگفت
اشهد ان لا الله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله
و شاید حتی واقعا مسلمان میشد و در یکی از جنگ ها به قول مسلمانان به درجه شهادت نایل میشد !!!ا
اینجا وضع این ایه وضع قران و محمد در برابر بقیه مسلمان چه شکلی بود ؟
اینجا واقعا خنده دار بود
چون انهایی که این ایه را شنیده بودند و نقل می کردند میدیدن این بابا که خدا گفته در جهنم می رود مسلمان شده و در جنگ هم شهید شده پس یا می بایستی ان ایه که میگوید اگر کسی مسلمان شد به بهشت می رود را قبول کنیم یا این ایه که میگوید ابولهب به جهنم میرود و یک معضله بزرگی پیش میامد که صد در صد مسلمانان به حقانیت این ایات از طرف خدا شک میکردند
بلکه کاملا رد می کردند و میگفتند بابا این محمد امد گفت این بیچاره به جهنم میرود بابا امد و در راه اسلام شهید شد
یا زن او مثلا به همین شکل مسلمان میشد
در صورتی که این بابا ده سال خودش و زنش بعد از این ایه زندگی کردند و مسلمان نشدند !!!ا
اون قسمت از پستت رو که قرمز کردم واقعا نشان میده یکم کس خل هستی هاهاهاهاهاهاها
نه یکم خیلی مشنگی واقعا
بخدا خنده ام گرفته
ایه رو زده میگه کجاش میگه که بخاطر اسلام نیاوردن به جهنم میرن؟
نه پس مثلا گفته بخاطر اینکه دشمن حضرت محمد بوده به جهنم میره مثلا ؟
خوب ابوسفیان و هند وحشی که بدتر از ابی لهب بودند و عموی پیامبر را کشتند و جگرش را خوردند
و محمد بقدری از این کار ناراحت شد که می گویند هیچوقت به ان شکل عصبانی نشد
ولی بعدها مسلمان شدند!!!ا یا عمر ابن عاص یا معاویه ابن ابی سفیان و یزید ابن ابی سفیان و یا خالد ابن ولید که بسیاری از مسلمان را کشت و دها بلکه صدها دشمن
از ابی لهب بدتر بودند که بعدها مسلمان شدند یا حداقل اظهار مسلمانی کردند
یا عمر که بعدها خلیفه شد دشمن سر سخت محمد بود یا پسران همین ابو لهب که با پدر در برابر مقابل حضرت محمد جنگیدند

پس چرا ایه برای هند و ابوسفیان و خالد و عمر ابن عاص وعمر و پسران همین ابو لهب ایه نازل نشد
یا حداقل ایه به کل خانواده ابو لهب حمله نکرد ؟!!!!ا چون پسران بدتر از پدر نبودند بهتر از پدرشان نبودند
و صدها نفر دیگه که هواداران محمد را کشتند و حتی جگر عموی او را خوردند نیاورد
حداقل ابولهب دیگه کسی را نکشت و جگری را نخورد
اینها که اولی تر بودند که بروند جهنم
می بینید که دفاع این چاینسکی از عقیده اش چقدر ابکی است؟
خلاصه بابا برو تو ترید ورزشی با این و ان توهین کن باصرفه تر است و اعصابت کمی راحت میشه
راستی پرسپولیس برد برو به همین بهانه تو ترید ورزش شلوغش کن
هیچکس بو نمیبره و موضوع ماست مالی میشه و هیچک نمیدونه تو این ترید چه گندی زدی با این پستت
ما هم اگر کسی پرسید و سراغت رو اینجا گرفت میگیم تو نیامدی اینجا

;)

Last edited:

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
lol
چه جواب تخمی دادی :D
یعنی امدی جواب بدی
بابا اولا فحاشی نکن
حرفت رو میتونی بدون فحاشی هم بزنی
دو م از ان سفسطه کردن و گفتن این که چون ایه نازل شده پس ابولهب برای خدا خیلی مهم بوده درست مثل این است که بگی
چون برای گاو مورچه هم ایه نازل شده پس اینها مهم هستند
اولا خداوند این شکل که تو میگی اهمیت به اشخاص یا اشیا را معیار نمیکنه
دوم از ان ول کن بابا حالا برو سر اصل مطلب و موضوع لو به بیراهه نبر
ایه میگه که ابولهب در اتش جهنم می سوزه یعنی
ایه های دیگر قران می فرماید که هر کس به مسلمان شود و کار خیر کند به بهشت می رود
اگر در راه اسلام کشته شود به بهشت می رود اگر نماز خواند به بهشت می رود
هر کس گفت اشهد ان لا اله الا الله و محمد رسول الله به بهشت میرود
خوب حالا در مدت این ده سال ابولهب میتوانست برای اینکه ثابت کند قران به قول تو فقط حرف مفت محمد است می امد و وسط جمع میگفت
اشهد ان لا الله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله
و شاید حتی واقعا مسلمان میشد و در یکی از جنگ ها به قول مسلمانان به درجه شهادت نایل میشد !!!ا
اینجا وضع این ایه وضع قران و محمد در برابر بقیه مسلمان چه شکلی بود ؟
اینجا واقعا خنده دار بود
چون انهایی که این ایه را شنیده بودند و نقل می کردند میدیدن این بابا که خدا گفته در جهنم می رود مسلمان شده و در جنگ هم شهید شده پس یا می بایستی ان ایه که میگوید اگر کسی مسلمان شد به بهشت می رود را قبول کنیم یا این ایه که میگوید ابولهب به جهنم میرود و یک معضله بزرگی پیش میامد که صد در صد مسلمانان به حقانیت این ایات از طرف خدا شک میکردند
بلکه کاملا رد می کردند و میگفتند بابا این محمد امد گفت این بیچاره به جهنم میرود بابا امد و در راه اسلام شهید شد
یا زن او مثلا به همین شکل مسلمان میشد
در صورتی که این بابا ده سال خودش و زنش بعد از این ایه زندگی کردند و مسلمان نشدند !!!ا
اون قسمت از پستت رو که قرمز کردم واقعا نشان میده یکم کس خل هستی هاهاهاهاهاهاها
نه یکم خیلی مشنگی واقعا
بخدا خنده ام گرفته
ایه رو زده میگه کجاش میگه که بخاطر اسلام نیاوردن به جهنم میرن؟
نه پس مثلا گفته بخاطر اینکه دشمن حضرت محمد بوده به جهنم میره مثلا ؟
خوب ابوسفیان و هند وحشی که بدتر از ابی لهب بودند و عموی پیامبر را کشتند و جگرش را خوردند
و محمد بقدری از این کار ناراحت شد که می گویند هیچوقت به ان شکل عصبانی نشد
ولی بعدها مسلمان شدند!!!ا یا عمر ابن عاص یا معاویه ابن ابی سفیان و یزید ابن ابی سفیان و یا خالد ابن ولید که بسیاری از مسلمان را کشت و دها بلکه صدها دشمن
از ابی لهب بدتر بودند که بعدها مسلمان شدند یا حداقل اظهار مسلمانی کردند
یا عمر که بعدها خلیفه شد دشمن سر سخت محمد بود یا پسران همین ابو لهب که با پدر در برابر مقابل حضرت محمد جنگیدند

پس چرا ایه برای هند و ابوسفیان و خالد و عمر ابن عاص وعمر و پسران همین ابو لهب ایه نازل نشد
یا حداقل ایه به کل خانواده ابو لهب حمله نکرد ؟!!!!ا چون پسران بدتر از پدر نبودند بهتر از پدرشان نبودند
و صدها نفر دیگه که هواداران محمد را کشتند و حتی جگر عموی او را خوردند نیاورد
حداقل ابولهب دیگه کسی را نکشت و جگری را نخورد
اینها که اولی تر بودند که بروند جهنم
می بینید که دفاع این چاینسکی از عقیده اش چقدر ابکی است؟
خلاصه بابا برو تو ترید ورزشی با این و ان توهین کن باصرفه تر است و اعصابت کمی راحت میشه
راستی پرسپولیس برد برو به همین بهانه تو ترید ورزش شلوغش کن
هیچکس بو نمیبره و موضوع ماست مالی میشه و هیچک نمیدونه تو این ترید چه گندی زدی با این پستت
ما هم اگر کسی پرسید و سراغت رو اینجا گرفت میگیم تو نیامدی اینجا

;)
ببین بیسواد, مطمئن باش اونی که اندازه گنجشک هم مغز داشته باشه, به مغز ناسالم و نارس تو میخنده. باز صفحه پر کردی ولی فقط کس و شر بی معنی گفتی. فقط تو اینکارو نمیکنی ها, اصلا مسلمون جماعت همین لجنه. چون زورش نه تو حرف, نه تو صحبت و منطق میرسه, همیشه با روده درازی و مغلطه حرف و به خاکی میکشونه که مردم گه گیجه بگیرن. ولی بیسواد من هیچوقت نزاشتم و نمیزارم. ببین باز اومدی قرآن رو ول کردی, از خودت چیز اضافه کردی و تعبیر کردی. قرآن هیچ جا نگفته که ابو لهب به خاطر اینکه ایمان نیاورده به جهنم میره. هیچ جا. توی رمال ولی باز اومدی واسط شدی, حرف الله رو داری بهش کس و شر اضافه میکنی. آخه احمق, الله مگه خودش بی دست و پا بوده؟ عربی حالیش نبوده؟ خوب خیلی راحت میتونست بگه این ابو لهب به خاطر ایمان نیاوردن به اسلام باید بره جهنم اونجا بسوزه. این جمله رو هر عرب بی سر و پایی خیلی راحت میتونه بنویسه, الله تو نمیتونست؟

نه رمال, چنین نیست. این آیه رو ممد از رو دشمنی شخصی با این بابا به قرآن اضاف کرده هیچ ربطی هم به ایمان آوردن یا نیاوردن طرف نداشته چون اگه قرار بود هر کسی که ایمان نمیآوره بره جهنم تو اونجا بسوزه, ابوطالب عموی ممد باید اولین کسی میبود که اونجا میسوخت چون اون بدبخت هم هیچوقت این بیماری رو قبول نکرد ولی واسه اون تو قرآن آیه نیومده که ابوطالب بی ایمون هم باید بره جهنم تو ماهی تابه. اونجا دیگه ممد به عموی خودش آوانس داد ولی این ابو لهب باید به خاطر بی ایمونی میرفت جهنم؟ چقدر عقل شما ها ناقص آخه؟

خلاصه اینکه دوباره حرف الله و قرآن رو تغییر نده, اگه قرآن گفته که ابو لهب به خاطر ایمان نیاوردن باید بره جهنم, بیار نشون بده, اگه نگفته, زر زر بیخود نکن وقت مردم رو نگیر. حالا معجزه بعدی رو بیار بالا بیشتر بخندیم.

به هر حال انسانی بوده که مال و اموال زیاد داشته و با ممد دشمنی میکرده که اگه به آیه های سوره توجه کنی, اون الله غضبناک (یعنی همون ممد) از روی خشمی که از این بابا داشته, از زن طرفم نگذشته و کردتش هیزم بیار آتیشی که ابولهب توش میسوزه. بعله, اون الله که همه چیز رو آفرید و آسمان و کهکشان و معجزه جنین و معجزه آهن از آسمون, یه دفعه مثل بچه ای که خشمگین میشه, همه کار و زندگیشو ول میکنه و میره وسط صحرای عربستان, خر یه گوزی مثل ابو لهب و زنش رو میگیره و انقدر مهمشون میکنه که میشن جزوی از آیات آسمانی که مثلا من ایرونی و اون آفریقایی هم باید این کس و شر ها و دعوا های شخصی ممد رو تو کتاب آسمونی بخونن
LOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa

میگم چارپا، این بحث‌ها رو همونجا تو کویت بین امثال خودت بکن باور کنین. چون اگر این استدلال هارو با دو تا دانشمند غربی بکنی از حماقتت کف می‌کنن میفرستنت تیمارستان.

ببین دنیا با چه علم و دانشی به کجا میره و شما به کجا، از یه آیه تخمی چه معنی هایی که در نیاوردی. پدر علم اثبات رو در آوردی با این منطق بچگونه.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
دوست گرامی
جمله مفهوم خودش را می رساند
چنانکه مثلا اگر شما بخواهید یک فوتبالیست را به چالش بکشید
مثلا می گویید
من اگر فوتبال را ادامه می دادم میتوانستم حتی بهتر از مسی بازی کنم
این جمله دیگر احتیاج ندارد به شکل زیر باشد
من اگر فوتبال را ادامه می دادم میتوانستم حتی بهتر از مسی که بهرتین بازیکن جهان است بازی کنم
اینجا جمله اول منظور شما را کاملا می رساند که از نظر شما مسی بهترین و در صدر بازیکنان جهان است
چنانکه ما میتوانیم حتی سر انگشتان شما را موزون و مرتب کنیم
این را می رساند که این قسمت منحصر به فردترین قسمت است
چون در اینجا به چالش کشیده شده است
و موزون و مرتب وصف حقیقی خطوط انگشت است
موزون و مرتب
دقت کنید
چنانکه در بسیاری از ایات اصلا خود اعراب نمیدانستند که ایه منظورش چیست مثل ایه انزلنا الحدید
ما اهن را از اسمان به زمین نازل کردیم
که طبعا اعراب اصلا این موضوع اهن را نمیدانسته اند که بخواهد در اینجا توضیح دیگری بدهد
همینطور ایه السما بنيناها بايد و انا لموسعون
ما اسمان را خلق کردیم و ان در حال گشترش است
که باز اعراب و بقیه اقوام چنین موضوعی را نمی دانستند که قران بخواهد در اینمورد توضیح بدهد
متشکرم
به هیچ وجه

اگر ما این نوشتار رو به عنوان یک مرجع قبول کنیم که انسانهای که در مورد اون نمیدونن رو آگاه کنه، این طریق نوشتن کاملا مبهم می‌باشد.

یعنی اگر حتا یکتا نبود پس میشود آنرو به صورت موزون و مرتب دوباره خلق کرد.

از یک طرف میگی‌ اعراب اینرو نمیدونستن یا اینرو میدونستن. هر کتابی که برایه همهٔ انسانها با هوش و دانش مختلف و برایه آینده نوشته شده، باید خیلی‌ از این شفاف تر باشه.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
ببین بیسواد, مطمئن باش اونی که اندازه گنجشک هم مغز داشته باشه, به مغز ناسالم و نارس تو میخنده. باز صفحه پر کردی ولی فقط کس و شر بی معنی گفتی. فقط تو اینکارو نمیکنی ها, اصلا مسلمون جماعت همین لجنه. چون زورش نه تو حرف, نه تو صحبت و منطق میرسه, همیشه با روده درازی و مغلطه حرف و به خاکی میکشونه که مردم گه گیجه بگیرن. ولی بیسواد من هیچوقت نزاشتم و نمیزارم. ببین باز اومدی قرآن رو ول کردی, از خودت چیز اضافه کردی و تعبیر کردی. قرآن هیچ جا نگفته که ابو لهب به خاطر اینکه ایمان نیاورده به جهنم میره. هیچ جا. توی رمال ولی باز اومدی واسط شدی, حرف الله رو داری بهش کس و شر اضافه میکنی. آخه احمق, الله مگه خودش بی دست و پا بوده؟ عربی حالیش نبوده؟ خوب خیلی راحت میتونست بگه این ابو لهب به خاطر ایمان نیاوردن به اسلام باید بره جهنم اونجا بسوزه. این جمله رو هر عرب بی سر و پایی خیلی راحت میتونه بنویسه, الله تو نمیتونست؟

نه رمال, چنین نیست. این آیه رو ممد از رو دشمنی شخصی با این بابا به قرآن اضاف کرده هیچ ربطی هم به ایمان آوردن یا نیاوردن طرف نداشته چون اگه قرار بود هر کسی که ایمان نمیآوره بره جهنم تو اونجا بسوزه, ابوطالب عموی ممد باید اولین کسی میبود که اونجا میسوخت چون اون بدبخت هم هیچوقت این بیماری رو قبول نکرد ولی واسه اون تو قرآن آیه نیومده که ابوطالب بی ایمون هم باید بره جهنم تو ماهی تابه. اونجا دیگه ممد به عموی خودش آوانس داد ولی این ابو لهب باید به خاطر بی ایمونی میرفت جهنم؟ چقدر عقل شما ها ناقص آخه؟

خلاصه اینکه دوباره حرف الله و قرآن رو تغییر نده, اگه قرآن گفته که ابو لهب به خاطر ایمان نیاوردن باید بره جهنم, بیار نشون بده, اگه نگفته, زر زر بیخود نکن وقت مردم رو نگیر. حالا معجزه بعدی رو بیار بالا بیشتر بخندیم.
GP, come and explain this in one sentence.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
My favorite is "Abu Lahab bichareh tuye aatish dareh misoozeh chon ke convert nakardeh :D"

so this book that have to guide humanity, discusses about Abu Lahab :D

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
اره دیگه, طرف یه تنه زمین و زمون و دوزخ و بهشت و مرگ و زندگی و آدم و حیوون رو آفریده, اونوقت یه دفعه میاد میون این کره ها و کهکشان ها و میلیارد ها انسان و اشیائی که آفریده, کار و زندگیشو ول میکنه, میاد تو دعوای خاله زنکی میون ممد و ابو لهب وسط صحرای عربستان طرف ممد رو میگیره و تمام خشم و غضبش رو سر نه فقط ابولهب بلکه سر زن بیچارش هم خالی میکنه و تو کتاب آسمونیش درج میکنه که هزاران سال بعد هم هر کسی که اون کتاب آسمونی رو وا کرد حتما از این دعوا با خبر شه.

و البته الله به واقع عظیم, کریم, رحیم, رحمان , کبیر, جبار, قهار, رزاق , فتاح , علیم و بسیار غفار است.
;)

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
اره دیگه, طرف یه تنه زمین و زمون و دوزخ و بهشت و مرگ و زندگی و آدم و حیوون رو آفریده, اونوقت یه دفعه میاد میون این کره ها و کهکشان ها و میلیارد ها انسان و اشیائی که آفریده, کار و زندگیشو ول میکنه, میاد تو دعوای خاله زنکی میون ممد و ابو لهب وسط صحرای عربستان طرف ممد رو میگیره و تمام خشم و غضبش رو سر نه فقط ابولهب بلکه سر زن بیچارش هم خالی میکنه و تو کتاب آسمونیش درج میکنه که هزاران سال بعد هم هر کسی که اون کتاب آسمونی رو وا کرد حتما از این دعوا با خبر شه.

و البته الله به واقع عظیم, کریم, رحیم, رحمان , کبیر, جبار, قهار, رزاق , فتاح , علیم و بسیار غفار است.
;)
معجزه هست معجزه هاها

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336

;)
So funny I candidate this post for the post of the year

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa

;)
خوب مغز کوچیکه مذهبیون همینقدر کشش داره دیگه.

دیروز دانشمندان غربی برای اولین بار از سیاهچال عکس گرفتن اونوقت آخوند که از تو قرآن معجزه در میاره رفته خاک کربلاه ریخته تو رود خونه تا سیل بند بیاد.

Status
Not open for further replies.