BOMB EXPLOSION IN TEHRAN

May 9, 2004
15,166
179
بگی‌؟ آخه تو بیسواد چی‌ داری بگی‌ به جز یه مشت دروغ و مغلطه.

خوبه ما ۱۵ سال اینجا تورو میشناسیم. همون گهی که بودی هستی‌.

هیچ کس اندازه تو به سر تأ پاش ریده نشده.

هرکی‌ رسیده حد اقل یه بار ریده به هیکلت رفته.

مسعود بگم ؟
بگم؟
میگما
;)

May 9, 2004
15,166
179
so what happened after "Mehr"collapse ?
Did you continue your opposition work or completely gave up ?

اره ولی کاملا رابطه ام رو با اعضا قطع نکردم
اخر کار اعضای حزب دو دسته بودند یک مشت ادم که ملیونیر بودند و یکدسته هم که طمع داشتن اینها رو فریب بدهند تا پولی به جیب بزنند
اگر هم موفق نمیشدند پول کلانی را به جیب بزنند دزدی میکردند
مثل همین سعید سکویی

May 9, 2004
15,166
179
بوررررو کون پلنگ انقدر زر زر نکن. این اراجیف و اسامیه کیری چیه تحویل مردم میدی آخه رمال. بابا خود خودشی, کون کش تو اصلا خون و کون و نژادت کثیفه انقدر دروغ گفتی و اومدن مچتو گرفتن دیگه شدی دلقک سایت فکر کنم با این رول حال هم میکنی. پروفسور اچ اف دی که کی بود دیگه؟ اسم تو ژنرال دبل که پی بود. مخفف ژنرال کون پلنگ کون پاره. اسکندر و شارپ شوتر خار و مادر امثال تو رو تو پالتاک یکی کرده بودن سیرابی. اف ناین مال این دوتا بود, نفستونو بریده بودن. البته اسکندر کون تو یکی رمال ان تو شیشه رو الان ۲۰ ساله داره مییگاد, تمومی نداره, از پالتاک شروع کرد تا به امروز. بیخود نیست میگم فشارت بدن, آب منی میرینی.
:)

هاهاهاهاها
یادم رو به انروزها انداختی اسی کس مشنگ
شارپ شوتر که عددی نبود اطاق زده بود و کس کشی میکرد
راستی شارپ شوتر بعدا که پالتاک خلوت شد رفت تو یوتیوب کس و شعرهاش رو میزد
اخه اسی کش خله تو کی با من اصلا کل کل کردی که بخواهی مارو کی کرده باشی
اطاقی که من زده بودم یک اطاق فرهنکی بود که هیچوقت تو و شارپ شتر (شوتر) را تو اطاق راه نمیدادم
تو اصلا تو اطاق فولادوند و دکتر انصاری و من و این اطاق ها نمیومدی کس نگو کیری
می نشستی تو اطاق های زنانه و زیر ابی میرفتی و جلق میزدی جلقو
حالا بازم دمت گرم یادم رو به انروزها انداختی اسی کس
راستی از غضنفر کیری چه خبر شنیدم سنکوپ کرده
راسته یا دروغ
بگو ببینم کی ااسمش تو پالتاک
sir stephen duck
بود کس مغز

May 9, 2004
15,166
179
pas ashnai shoma goes back to many decades :D

اره بابا این کس خل رفیق قدیمی
بهش میگفتیم اسی کس خله یا اسی جلقو
البته بعدا اسمش به اسی جلقو عوض شد چون تو اطاقهای پالتاک میرفت با زنها زیر ابی میرفت و عکس بفرست و عکس بده و
یک صابون هم کف دست به امید تو
جلق میزد تا وقتی که نفسش بند میومد
یک نفر اسم خودش رو گذاشته بود طناز پته این رو رو اب ریخت و فرار کرد اومد تو این سایت او سایت
همه جا بیرونش کردن تو این سایت دیگه موند
ادم بدی نیست درسته جلق میزنه و کس خل و سر و صدا زیاد میکنه
ولی یه فشارش بدی اب منی از کونش فواره میزنه بیرون
اون زمان که بچه بود چیز درستی بود
همه بچه بازهای محلشون براش تیز کرده بودند
ولی کلا ادم دل پاکی سر و صداش رو نبین
ببنیش دلت براش کباب میشه که چه بچه خوشگلی بود و الان شده مثل کیر بعد از جلق
خلاصه کلا ادم بدی نیست

May 9, 2004
15,166
179
این منو میشناسه, من این آشغالو ولی نمیشناختم تا این که خودش یه چند سال پیش اومد گفت تو فلانی هستی و تو پالتاک بودی و این حرفا. آره, منم مثل خیلی ها اون زمان میرفتم پالتاک. من ولی شخصا این لجنو اینجا باهاش آشنا شدم اون اسامی و کس و شر هایی رو هم این سر هم کرده رو به یاد ندارم و اون ای دی رو هم که خودشو بهش وصل کرده رو هم نمیشناسم. فقط میدونم این لجن همون ژنرال چهارپایانی هست که همیشه بوده, یکی نیست به این کودن بگه آخه گوز, اگه این آی دیه یکی دیگه بوده, خوب تو چرا داری ازش استفاده میکنی ؟ میومدی واسه خودت یه اسم درست میکردی میزاشتی حاجی کون پلنگ, چه میدونم ممد رمال و حسن کون سفید...ولی خوب حالا که میگه منو از اون زمان میشناسه, خوب حتما خوب فشاری بهش دادم که هنوز تو ذهنش موندم
:)

اسی دمت گرم حالا ما از تو این همه تعریف کردیم
امدی میگی من این رو نمیشناسم و چه و چه؟
اخه کس خل اگر منو نمیشناختی چطور من تو کس خل رو میشناسم
بعد این اسمها رو که گفتم کس و شعره؟
فکر کنم جلق زدن به مغزت هم اثر کرده
بعد میگی چرا اسم ژنرال رو برای خودت گذاشتی
این حرفت هم کس مغزیت رو میرسونه

May 9, 2004
15,166
179
Akhe ishoon az moridan general boodan
vali nazarhashoon bad az yek moghei dar zaman avaz shodeh.

بابا حرفهای این اسی کس خله رو باور نکن
این یا خرفتش زده یا دروغ میگه
من این کس خل رو از کلاس پنجم دبستان میشناسم
از زمانی که بچه بازهای محل سرش دعوا میکردن
برای اینکه بدونی اون دروغ میگه نه من بهش بگو اگر راست میگی عکس کلاس پنجم دبستان رو بزار
بهش بگو خانم ذاکری که بود
ببین چی جواب میده

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
اینقدر مثل عقب افتاده‌ها بگم بگم نکن.

بگو بینم چی‌ داری بگی‌ کون دریده

:D
نترس میاد میگه, کس میگه ولی میگه. اینا متاسفانه تعدادشون کم هم نیست و به همین خاطر ملت ایران معروف هستند به ریاکاری و دروغ گویی و پر رویی. این مادر قحبه ها نه خجالت سرشون میشه, نه وجدانی دارن که بهشون بگه بابا, فلانی, بسته دیگه, دیگه بسته. ببین تو اروپا و امریکا هم دروغ گفته میشه, ولی وقتی دیگه طرف دستش رو میشه, دیگه پا فشاری نمیکنه, خونش کثیف نیست, لا اقل دیگه چیزی اضافه نمیکنه, دیگه چیزی نمیگه, خجالت میکشه. این خار کسه ها اصلا تو تربییتشون و خون و نژادشون چیزی به اسم خجالت کشیدن وجود نداره. دروغ میگه, ثابت میکنی دروغه, با کمال پر رویی یه دروغ دیگه هم روش میگه, فحشتم میده, بازم دروغ میگه. آئینشون اینه, هیچ عرب قحطانی من ندیدم انقدر کثیف و دریده و مادر قحبه باشه. همشون از دم جزو کثیف ترین موجوداتی هستند که این خلقت به خود دیده. هیچ کشوری, هیچ ملتی چنین حیوانات مهیبی رو تو تاریخش به خود ندیده.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
man hanooz nafahmidam, azaad saazi iran az tuye application va chat room hayeh paltalk etefagh mioftadeh ?
maro bash ke fekr kardim arteshi khabari boodeh va bia o bebin ...

May 9, 2004
15,166
179
man hanooz nafahmidam, azaad saazi iran az tuye application va chat room hayeh paltalk etefagh mioftadeh ?
اکثرا همینطور بود
اول این کار رو ژنرال حسین منوچهری تنکابنی معروف به ژنرال بهرام اریانا شروع کرد که ما نمی دانستیم
زیر کاسه نیم کاسه ای هست
بعد اویسی و جمشید حسنی هم به اریانا ملحق شدند و ارتش ازادیبخش ایران رو تشکیل دادیم که تعداد ما فقط 300 نفر بود
که از این 300 نفر خیلی ها عوامل رژیم بودند
ولی چون قبلا از اریانا و حس ناسیونالیستی او خبر داشتیم فکر میکردیم او منجی خواهد بود
بعد دیدیم این بابا پولهایی رو که برای ارتش ازادیبخش ایران جمع کرده سر میز قمار می بازه یا برای خانومش که سنش از نوه اش کمتر بود
جواهرات میخره از او دور شدیم
وقتی بیشون میگفتیم تیمسار شما چرا با این پولها قمار مکنید
میگفت با هفت هشت ملیون دلار که نمیشه ارتش به پا کرد قمار میزنم که ببرم حداقل ده بیست ملیون دلار جمع بشه !!!!!ا
که با اویسی اختلاف افتاد و جدا شدند
محمد فروغی هم رابطه ما با شاهزاده رضا پشه یا همان رضا پهلوی بود هم دیگه دید وضع بخور بخور ه کنار کشید
این رو من خودم از یکی که این سئوال رو از ژنرال کرده بود شنیدم
بعد با کمک دو شاهزاده قاجار یعنی کامران میرزا و سلطان علی میرزا قاجار و چند نفر دیگه
سعی کردیم دوباره مبارزه رو شروع کنیم
البته بشکل فرهنگی این به پیشنهادژنرال و فولاد وند و دکتر انصاری بود
قبلا در شهر وان ترکیه یک کمپ بود که برخی از ارتشی های که میخواستند کمک کنند در زیر نظر ژنرال تمرین میدیدند
ولی بعدا اشکار شد بسیاری از انها عامل رژیم بودند
خلاصه بعد از مدتی دیدم اینها هم دست کمی از ژنرال اریانا ندارند
یک مشت دزد و خائن مثل سعید سکویی و فولادوند مزدور رژیم هستند
البته برخی هم مثل کامران میرزا قاجار و دکتر انصاری و ژنرال واقعا ادمهای وطن پرستی بودند که سعی میکردند و من از انها چیز بدی ندیدم
البته با بسیاری از رفتارها و عقاید انها بعدا مخالفت کردم
ولی بجز این دو سه نفر اکثرا دزد بودند
یا عوامل رژیم

Last edited:
May 9, 2004
15,166
179
برای اینکه بیشتر متوجه شوید که جریان چه بوده از زبان خود ژنرال بهرام اریانا بشنوید
که این ویدئو همان زمانی گرفته شد که ایشان از شهر وان ترکیه برگشت به پاریس
در مورد اینکه ایشان می فرماید به ایران وارد شدم صحیح نیست
من خودم در ان جریانات بودم
البته برخی از نیروها با کمک کردها قاچاقی وارد ایران شدند ولی بدون اسلحه و منتظر پیام ژنرال پارسائیان و اریانا
شاید اینجا منظور ژنرال اینه که افراد وارد ایران شدند نه شخصا
در مورد ترور هم که میگه این رو فقط خود ژنرال فقط میگفت
و میگفتن بخاطر اینکه بگه من رو میخوان ترور کنند رفتم فرانسه !!ا
همچنین کمک ها ناچیز نبود حداقل مستقمیا 7 ملیون از طرف خاندان پهلوی به ایشون کمک شد
این بجز پولهایی که کامران میرزا داد و بجز پولهایی که برخی از مردم و سلطنت طلبان دادند
ژنرال اکثر را یا قمار زد یا جواهرات برای خانومش خرید
و قمار رو هم گفتم که سببش از نظر ژنرال چی بود
بعد از این مقطع من از جنبش کنار گرفتم
و همانطور که قبلا گفتم حزب مهر برپا شد

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
برای اینکه بیشتر متوجه شوید که جریان چه بوده از زبان خود ژنرال بهرام اریانا بشنوید
که این ویدئو همان زمانی گرفته شد که ایشان از شهر وان ترکیه برگشت به پاریس
در مورد اینکه ایشان می فرماید به ایران وارد شدم صحیح نیست
من خودم در ان جریانات بودم
البته برخی از نیروها با کمک کردها قاچاقی وارد ایران شدند ولی بدون اسلحه و منتظر پیام ژنرال پارسائیان و اریانا
شاید اینجا منظور ژنرال اینه که افراد وارد ایران شدند نه شخصا
در مورد ترور هم که میگه این رو فقط خود ژنرال فقط میگفت
و میگفتن بخاطر اینکه بگه من رو میخوان ترور کنند رفتم فرانسه !!ا
همچنین کمک ها ناچیز نبود حداقل مستقمیا 7 ملیون از طرف خاندان پهلوی به ایشون کمک شد
این بجز پولهایی که کامران میرزا داد و بجز پولهایی که برخی از مردم و سلطنت طلبان دادند
ژنرال اکثر را یا قمار زد یا جواهرات برای خانومش خرید
و قمار رو هم گفتم که سببش از نظر ژنرال چی بود
بعد از این مقطع من از جنبش کنار گرفتم
و همانطور که قبلا گفتم حزب مهر برپا شد

pas in general bahram ke gand zad o va general parssian ham ke natoonest hezb mehr ro movafagh koneh ...
bad az oon chi kardi ? zadi tu kar ferrari khardian va gofti bikhial iran o iraniat ?

May 9, 2004
15,166
179
pas in general bahram ke gand zad o va general parssian ham ke natoonest hezb mehr ro movafagh koneh ...
bad az oon chi kardi ? zadi tu kar ferrari khardian va gofti bikhial iran o iraniat ?

نه من از اول دنبال عتیقه جات و این چیزها بودم
البته بعد از پاشیده شدن این تشکیلات سعی کردم به کارهای شخصی خودم برسم
هرچند که در این مدت کاملا از نظر عقیدتی فرق کردم
نه هیچووقت نگفتم بیخال ایران
ولی وقتی دو سه بار تو دو سه تا گروه که دم از وطن دوستی میزنند و وارد میشوی میبینی پشت پرده چه خبر است باور کنید جنابعالی
هم جای من بود قید سیاست و این کس وشعرها رو میزدنی
یک مشت ادم دروغگو که میخواهند جوانان را به خیابانها بکشانند تیر بخورند کشته شوند تا اینها بیاند و حکومت کنند و بجای اخوندها اینها بچاپند
همین جریان جنبش سبز رو ببین
خیلی ها امدند در خیابان ها و تظاهرات کرددن وکشته شدند همین زالوها انطرف خط نشسته بودند خاویار و شامپاین میزدند
و بعد یک بند سبز میبستند رو مچ میامدند جلوی تلویزیون گریه میکردند
که اگر رژیم برگشت اینها وارد شوند و خدای به امید تو
من اصلا باور نمیکردم فرود فولادوند عامل رژیم باشه
باور نمیکردم سکویی با اون همه فحاشی به خمینی عامل رژیم باشه
فولادوند فحش خدا و پیغمبر میداد اخر کار رژیمی از اب در اومد دزدید و رفت ایران بعد با تلفن به پسرش(فکر کنم پسرش بوود )ا
تلفن زد که بابا من جا خوبه
خنده داره تو ایران اگر یک توهین به یکی از امام ها بکنی مفسد فی الارض شناخته میشی و اعدام
این بابا که 24 ساعتئ تو هین به خامنه ای و خمینی و خدا و پیغمبر و اسلام میکرد
تلفن در اختیارش گذاشتن که با پسرش صحبت کنه و بگه بابا من جام خوبه
واقعا شاخ در اوردم دیگه به هیچ کس اعتماد نداشتم حتی ژنرال
البته ژنرال دیگه اخر کاری خرفتش زده بود

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa

کس و شعر میگه . چند سال قبل اومد یه داستاد کاملا متفاوت تعریف کرد.

بخون ولی باور نکن