Happening now...

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
نه بخدا پویا شوخی نمیکنم
بابا تو کلاه خودت رو قاضی بکن
ترا خدا تو این سالها چند بار تحلیلهای تخمی اینها رو تو اثر گذاشته
فکر کردی دیگه خلاص
یه جوری حرف میزنن که انگار ایران در حال سقوطه
همین فردا امریکا حمله میکنه
ده پانزده سال پیش میگفتند خامنه ای داره می میره
ایران در حال سقوطه نمیدونم چه و چه
بعد یکدفعه دیدی همه تحلیل و تفسیرات غلط از اب دراومده ؟
عمو اینها مس و شعر تحویلت میدن بخدا نصیحتت میکنم برو بابا حداقل یک کانال بیطرف رو هم گوش کن
اون ویدئو رو هم که فرستادم ببین حداقل زنگ تفریح باشه هههههههههههه
جی پی‌ جان از تحلیل جناب عالی‌ در مورد کتلت شدن قاسولی مستفیض نشدیم.

Jul 5, 2009
3,012
360
South Dakota
The book beeing realeased by tommorow Tuseday!

This fucking smartAss could not get that other smartAss babbon to run his errands, now he's talking thumping severe!
Bolton interview with ABC News' Martha Raddatz.

May 9, 2004
15,166
179
Yes I said it.
I thought they would react but they didn't.
But but that I think about it, it was the right move.
هههههه
البته که کار درستی کردند که به ایران حمله نکردند
اولا جرات حمله رو نداشتند
چوم چون میدونستند ایران چنان بلایی سرشون میاره که پشیمان میشن
به همین خاطر من مطمئا بودم اینقدر ها هم ارتشی های امریکا که دور و بر ترامپ هستند مثل ترامپ احمق نیستند
که بخواهند ایران رو با عراق و افغانستان مقایسه کنند و حمله کنند
چنانکه وقتی ایران در حال موشکباران پادگان امریکایی در عراق بود بازم مطمئا بودم امریکا کاری نمیکنه
ترامپ گفته بود 52 نقطه رو میزنه ولی مشاوراش بهش گفتن برو بخواب بابا

Last edited:
May 9, 2004
15,166
179

بابا تو شش ماه عقبی
تحلیل ها رو گفتیم
گفتیم که در مقابل سلیمانی دها امریکایی کشته شدند
البته ترامپ فقط امارا سکته مغزی ها رو داد که 140 نفربودند
و همچنین در افغانستان هواپیمای حامل 8 افسر بلند پایه سیاه رو سرنگون کردند گه مایکل دی اندریا یا همون ایت الله مایک بین انها بود
:cool:

CIA chief ‘behind Soleimani’s assassination’ killed in downed plane in Afghanistan

Russian intelligence sources have claimed that Michael D’Andrea, head of CIA operations in Iran and who orchestrated the assassination of Iranian General Qassem Soleimani, was killed in a US spy plane downed yesterday in Ghazni, Afghanistan.

The plane with US Air Force markings reportedly served as the CIA’s mobile command for D’Andrea, who earnt several nicknames including: Ayatollah Mike, the Dark Prince, and the Undertaker. He is one of the most prominent CIA figures in the region, appointed head of the agency’s Iran Mission Centre in 2017

بازم تحلیل کنم ؟
:p

May 9, 2004
15,166
179
وقتی 4 هواپیما پیشرفته امریکایی مثل پشه در عرض یک ماه سقوط میکنن
و شایعاتی مبتنی بر دست کاری در سیستم انها وجود د اره
وقتی هواپیما اف 15 با موشک خودی سرنگون میشه و خلبان کشته میشه
وقتی مایکل دی اندریا با 7 افسر بلند پایه سیاه کشته میشن
هیچکس از اپوزسیون تخمی خبردار نمیشه
چون تلویزیونها یک کانال داره
ولی اگر یک نانوا تو ایران نونش بیافته تو تنور سریع همه خبر دار میشن
:geek:

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa

ببین، این مشنگ جدی جدی باور کرده که ۱۴۰ سرباز امریکایی تو عراق از فشفشه خامنه‌ای مردن.

تو از این کس مغز تحلیل می‌خوای؟

Jul 5, 2009
3,012
360
South Dakota
Look at'them sweet sis.... Diamond and Silk lead crowd in “choo choo” train noise chant for the legend scum Trump.
They were good once at that time (2016), God fucking bless..... sis, muuuuhhaaaahhhaaaa :ROFLMAO:!
Dotard Trump literally found caricatures of what he thought black people acted like.

Now, Jun 21 - 2020
Cant fucking find former democrats "Diamond and Silk", they aint no more acting chooo chooo, eyYY yoO!?

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
بابا تو شش ماه عقبی
تحلیل ها رو گفتیم
گفتیم که در مقابل سلیمانی دها امریکایی کشته شدند
البته ترامپ فقط امارا سکته مغزی ها رو داد که 140 نفربودند
و همچنین در افغانستان هواپیمای حامل 8 افسر بلند پایه سیاه رو سرنگون کردند گه مایکل دی اندریا یا همون ایت الله مایک بین انها بود
:cool:

CIA chief ‘behind Soleimani’s assassination’ killed in downed plane in Afghanistan

Russian intelligence sources have claimed that Michael D’Andrea, head of CIA operations in Iran and who orchestrated the assassination of Iranian General Qassem Soleimani, was killed in a US spy plane downed yesterday in Ghazni, Afghanistan.

The plane with US Air Force markings reportedly served as the CIA’s mobile command for D’Andrea, who earnt several nicknames including: Ayatollah Mike, the Dark Prince, and the Undertaker. He is one of the most prominent CIA figures in the region, appointed head of the agency’s Iran Mission Centre in 2017

بازم تحلیل کنم ؟
:p
عاقلان دانند.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
هههههه
البته که کار درستی کردند که به ایران حمله نکردند
اولا جرات حمله رو نداشتند
چوم چون میدونستند ایران چنان بلایی سرشون میاره که پشیمان میشن
به همین خاطر من مطمئا بودم اینقدر ها هم ارتشی های امریکا که دور و بر ترامپ هستند مثل ترامپ احمق نیستند
که بخواهند ایران رو با عراق و افغانستان مقایسه کنند و حمله کنند
چنانکه وقتی ایران در حال موشکباران پادگان امریکایی در عراق بود بازم مطمئا بودم امریکا کاری نمیکنه
ترامپ گفته بود 52 نقطه رو میزنه ولی مشاوراش بهش گفتن برو بخواب بابا
خیلی دلقک بامزه ای هستی
کلی خندیدم

Jul 5, 2009
3,012
360
South Dakota
Whoever the fuck claims that power does not corrupt or he's not affected by the full glare of it is a liar, period.
The fact is, most of them are scumbag-freeloaders who live in the borderland between shame and pride, in spite of the fact that they outwardly are unspoiled proud.
And folks keep asking why did you vote for this guy at the first place back then?

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
Whoever the fuck claims that power does not corrupt or he's not affected by the full glare of it is a liar, period.
The fact is, most of them are scumbag-freeloaders who live in the borderland between shame and pride, in spite of the fact that they outwardly are unspoiled proud.
And folks keep asking why did you vote for this guy at the first place back then?

Every politician is a liar -- you can't be the president and an honest person -- cause you won't get there