نصیحتی به انقلابیون

May 9, 2004
15,167
179
می دانم که صدای بنده در میان فریادهای ازادی خواهی صد ها هزار گم خواهد شد
ولی برای اندسته از دوستانی که در ایران هستند نصیحتی دارم
که امید وارم گوش فرا دهند
باید از همین اکنون گروهای انقلابیون فرماندهانی از میان خود انتخاب کنند
و تشکیلاتی بوجود اورند با میکانیزمی تسلسلی
این فرماندهان باید به شکلی عمل کنند که اگر موسوی را ساکت کردند بتوانند خودسرانه عمل کنند
زیرا ممکن است ضامن این حرکت که الان موسوی است در دست رژیم قرار بگیرد
یعنی با رژیم به شکلی کنار اید
این فرماندهان باید شخصی را از بین خود بر گزینند شخصی مورد اعتماد و انقلابی که بتواند این امواج مردمی را اداره کند
تا انجا که ممکن است از اسلحه استفاده نشود
تظاهرات هماهنگ با یک شعار در توقیتهای دقیق انجام شود
شعارها در نقاط مختلف کشور یکسان باشد
از بلند کردن عکس اشخاصی مانند موسوی رفسنجانی کروبی و بقیه سران نظام خوداری شود

ژنرال پارسائیان

IranZamin

IPL Player
Feb 17, 2006
3,367
2
بله دوستان عزيز، لطفاً اصلاً به موسوی و کروبی و اين پدر سوخته ها کاری نداشته باشيد چون
اينجوری شکاف داخل نظام عميقتر ميشود و کار به جای باريک ميکشد و من در اين سن
ديگر طاقت اين فشار ها را ندارم. تو رو خدا برويد بيرون داد بزنيد مرگ بر آخوند تا دو گلوله تو
مغزتان بزنند و قائله ظرف دو روز بخوابد و ما خلاص شويم.
در ضمن زنده باد ملت و آزادی و اينجور مزخرفات. قربون خودم هم برم
که چقدر زرنگ تشريف دارم. متشکرم

May 9, 2004
15,167
179
بله دوستان عزيز، لطفاً اصلاً به موسوی و کروبی و اين پدر سوخته ها کاری نداشته باشيد چون
اينجوری شکاف داخل نظام عميقتر ميشود و کار به جای باريک ميکشد و من در اين سن
ديگر طاقت اين فشار ها را ندارم. تو رو خدا برويد بيرون داد بزنيد مرگ بر آخوند تا دو گلوله تو
مغزتان بزنند و قائله ظرف دو روز بخوابد و ما خلاص شويم.
در ضمن زنده باد ملت و آزادی و اينجور مزخرفات. قربون خودم هم برم
که چقدر زرنگ تشريف دارم. متشکرم
دوست گرامی
الان وقت این شوخی ها نیست جانم
بنده احساس میکنم که موسوی به شکلی بارژیم کنار خواهد امد و اگر انقلابیون نجنبند این شورشها حاصلی نخواهد داشت
بنده متذکر شدم که تظاهرات تا انجا که ممکن است مسالمت امیز باشد
از اسلحه سرد و گرم استفاده نشود
و لازم نیست فحاشی شود تا تنشی بوجود اید
مثلا شعارها می تواند به گونه ای باشد که تنش ایجاد نکند
مثلا شعار سال 57 استقلال ازادی جمهوری اسلامی
تبدیل شود به استقلال ازادی حکومت مردمی
و از اینگونه شعارها

متشکرم

May 9, 2004
15,167
179
بنده بی ربط ندیدم که این ترانه زیبا از کریس دی بورگ را پست کنم

متشکرم

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=d0zp9uX9B6I"]YouTube - The Revolution by Chris de Burgh[/ame]

Nov 24, 2002
27,860
1,466
Tymsar , baba pasho, biliteto book kon va harkato dar dast begir
Ghasemam bebar ba khodet ;) jk

spanx

Bench Warmer
Dec 19, 2005
1,310
0
می دانم که صدای بنده در میان فریادهای ازادی خواهی صد ها هزار گم خواهد شد
ولی برای اندسته از دوستانی که در ایران هستند نصیحتی دارم
که امید وارم گوش فرا دهند
باید از همین اکنون گروهای انقلابیون فرماندهانی از میان خود انتخاب کنند
و تشکیلاتی بوجود اورند با میکانیزمی تسلسلی
این فرماندهان باید به شکلی عمل کنند که اگر موسوی را ساکت کردند بتوانند خودسرانه عمل کنند
زیرا ممکن است ضامن این حرکت که الان موسوی است در دست رژیم قرار بگیرد
یعنی با رژیم به شکلی کنار اید
این فرماندهان باید شخصی را از بین خود بر گزینند شخصی مورد اعتماد و انقلابی که بتواند این امواج مردمی را اداره کند
تا انجا که ممکن است از اسلحه استفاده نشود
تظاهرات هماهنگ با یک شعار در توقیتهای دقیق انجام شود
شعارها در نقاط مختلف کشور یکسان باشد
از بلند کردن عکس اشخاصی مانند موسوی رفسنجانی کروبی و بقیه سران نظام خوداری شود

ژنرال پارسائیان
What's your point in writing this? do you really want to approach this from a practical point of view, or do you want to dictate your idealistic opinions on what SHOULD HAPPEN to serve your interests? I don't think any of us here want an Islamic government or are too fond of any of these personalities that we're dealing with today including (Mousavi, Rafsanjani, etc.) but we have all chosen to address the situation as it stands now and try to find the best solution. That is go with the best option right now, which is Mousavi and support him whole heartedly until the movement evolves into something more democratic ...

Your idealistic slogans are the reason this government has been able to do anything they want the past 30 years, without any practical opposition. Democracy does not happen overnight ...

Javeed

National Team Player
Nov 12, 2002
4,060
0
مثلا شعار سال 57 استقلال ازادی جمهوری اسلامی
تبدیل شود به استقلال ازادی حکومت مردمی
و از اینگونه شعارها

متشکرم

شعار ای بیشرف حیا کن، سلطنت را رها کن به چه تبدیل شود؟

spanx

Bench Warmer
Dec 19, 2005
1,310
0
Tymsar , baba pasho, biliteto book kon va harkato dar dast begir
Ghasemam bebar ba khodet ;) jk
I think it's not inappropriate if you show some respect and quit joking around, especially on a day when our brothers and sisters were killed brutally ... I haven't been able to stop the tears in my eyes all day at work or anywhere else, if you don't feel the same way and feel in such a light mood that you can joke around that's fine, but show some respect for others!

Apr 10, 2003
2,705
0
General I think Hakha would be suitable as you suggested before.

In ham Zangeh Tafrih ast. In English as in Recess.

Let continue the fight.

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,181
2,704
behbahan
دوستان
به لودگی و دلقکی هوداران دیکتاتوری اعتنا نکنید.
هدف این***ها به سخره کشیدن مردم ایران و به هم زدن جو حمایت از مردم می***باشد.

نگذارید جو مطلوب اینجا به هم بخورد.

May 9, 2004
15,167
179
What's your point in writing this? do you really want to approach this from a practical point of view, or do you want to dictate your idealistic opinions on what SHOULD HAPPEN to serve your interests? I don't think any of us here want an Islamic government or are too fond of any of these personalities that we're dealing with today including (Mousavi, Rafsanjani, etc.) but we have all chosen to address the situation as it stands now and try to find the best solution. That is go with the best option right now, which is Mousavi and support him whole heartedly until the movement evolves into something more democratic ...

Your idealistic slogans are the reason this government has been able to do anything they want the past 30 years, without any practical opposition. Democracy does not happen overnight ...
دوست گرامی
بنده شما را عمیقا درک میکنم
و لی بارو کنید اگر شورش در موسوی انحصار شود بزودی شرارهای ان خاموش خواهد شد
شما فکر میکنید موسوی حاضر است بر علیه نظام کاری بکند
ایشان الان دارند چانه میزنندکه دوباره انتخابات کنند و رئیس جمهور جمهوری اسلامی شود
ممکن است خامنه ای وعده ای پشت پرده به ایشان بدهد و بعد همه چیز به شکل اول برگردد
این بار بدتر از اول
بنده نصیحت میکنم
و امیدوارم انقلابیون نصیحت این حقیر را بپذیرند

متشکرم

Nov 24, 2002
27,860
1,466
I think it's not inappropriate if you show some respect and quit joking around, especially on a day when our brothers and sisters were killed brutally ... I haven't been able to stop the tears in my eyes all day at work or anywhere else, if you don't feel the same way and feel in such a light mood that you can joke around that's fine, but show some respect for others!
Relax Newbie !
No is only you who care for Iran , bageye pashman ! what this has to do with what happened today, i think even indifferenc people follow what is going on now and i was just joking with Teymsar ! No i am not in joke mood at all! and wasnt in last couple weeks before even this mouvement start and is getting worse ! jiz !

spanx

Bench Warmer
Dec 19, 2005
1,310
0
Relax Newbie !
No is only you who care for Iran , bageye pashman ! what this has to do with what happened today, i think even indifferenc people follow what is going on now and i was just joking with Teymsar ! No i am not in joke mood at all! and wasnt in last couple weeks before even this mouvement start and is getting worse ! jiz !
So you were joking but you're not in a joking mood! that's pretty rich, but I'm not going to say anything else, cause apparently you can say any swear word in the dictionary here and not get blocked but if you express your opinion your account gets suspended.

May 9, 2004
15,167
179
دوستان عزیز بنده برای مدتی نمی توانستم به سایت وارد شوم
فکر کنم عومل رژیم این کار را کردند
چون به نظر میرسد بنده دست جای حساسی گذاشتم

May 9, 2004
15,167
179
دوستان گرامی و انقلابیون عزیز
لطفا از این شعارها استفاده کنید

استقلال آزادی حکومت مردمی

رای حقیقی و نقی
جای ولایت فقیه

نه موسوی نه احمدی
آزادی حقیقتی

متشکرم

Javeed

National Team Player
Nov 12, 2002
4,060
0
دوستان گرامی و انقلابیون عزیز
لطفا از این شعارها استفاده کنید

استقلال آزادی حکومت مردمی

رای حقیقی و نقی
جای ولایت فقیه

نه موسوی نه احمدی
آزادی حقیقتی

متشکرم
With all due respect, these are very... very... ummm... very ... very "not good".