قابل توجه اعضاء ای اس پی

May 9, 2004
15,166
179
آقا اسماعیل کوچولو، خودت جواب من رو ندادی؟ من فقط میخواستم بدانم چطور است که شما ادعا میکنید ایرانی هستید ولی ظاهرا همجنسباز هم تشریف دارید، در حالی که رئیس جمهور محترمتان گفته ما چنین پدیده ای در ایران نداریم. برایمان روشن کنید آیا ایرانی هستید یا خیر. همجنسباز و برده جنسی ژنرال که گویا هستید. در آن تردیدی نیست. حالا اگر برایتان سخت است که اینگونه مسائل خصوصی را اینجا بیان کنید اشکال ندارد. کاملا قابل درک است​
جناب
حالا یعنی اگر بنده برده جنسی ژنرال باشم
موسوی بیشتر از احمدی نژاد رای اورده ؟
یعنی رژیم از بین خواهد رفت ؟
یعنی خلاص بارهامون را ببندیم
ایران ازاد شد ؟
----
برای اندسته از دوستان که داستانهای گوگول مگولی وژنرال را پیگیری میکنند
مژه بدهم که امکان دارد داستان جدید امشب نوشته شود

با شما نیستم ها جناب فارسی زبان عصبانی نشوید
:)

متشکرم

May 9, 2004
15,166
179
نه دیگه هموطن، بعد از ۲ هفته کشت و کشتار و کشمکش، دیگه حق نداری بگی*** که نمیدونم و هر طرف یک چیزی مگه و از این حرفها، این لینکها را دادم که نظرت را بگی*** ولی*** مثله اینکه حرفی*** برای گفتن نداری... اگر اینجوری اعت پس چرا روی اعصاب دیگران راه میری و تمام چیزهای که اینها براش دارند جان میدهند مورده سوال قرار میدید؟ تو هنوز نتوانستی بفهمی که تقلب شده یا نه حد عقل برای خودت سوال هست پس چرا به دیگران احترام نمیذاری و سکوت نمیکنی***؟ پس حد عقل سکوت کن تا زمانه ثبت کنه که یکی از این ۲ طرف درست میگن و بعد شما موضع گیری کن.
دوست عزیز
یعنی شما توقع دارید بنده چیزی را بگویم که انرا باور ندارم
من باور ندارم که موسوی بیشتر از احمدی نژاد رای اورده
همانطور که گفتم تقلب و دستکاریهایی شده ولی انقدر نبوده که اگر نمی شد موسوی برنده از اب در می امد

بله جانم

May 9, 2004
15,166
179
و یا شاید شما تقلب را قبول دارید اما موسوی را قبول ندارید و معتقد هستید که با طناب ایشان نمی***شود به چاه رفت؟ اگر اینچنین است من حرف شما را درک می***کنم ولی*** بحث دیگی*** خواهد شد ولی*** حتا اگر چنین باشد شما باید به مردم احترم بگذارید چون ادا می***کنید که ضد رژیم هستید و آزادیخواه. من این حرف***ها را به شما میگویم ولی*** آقای رضا و اشتر و ممبر آف د دای حسابشان جداست . آنها مدافعه ارتجا هستند و طرفدار رژیم سرکوب گر. پس نگذار که دیگران حساب شما را با کسانی امسال اشتر و رضا یک بدانند .
جناب کوچ
شما مردم را که می دانید ؟
همه مردم که طرفدار موسوی نیستند جانم
یعنی انهایی که طرفدار احمدی نژاد هستند مردم نیستند؟
یا اینکه تمامی طرفداران احمدی نژاد همه خونخوار و سر کوبگر و ادمکش هستند ؟
نه جانم شما از روی تعصب حرف می زنید
شما به انها می گویید ارتجاع انها هم به شما میگویند غرب زده وصهیو نیست و هزار لقب دیگر
شما انها را شیطان می بینید و خود را فرشته
انها خود را فرشته می بینند و شما را شیطان
الان سال 57 نیست که همه مردم یا اکثریت قریب به اتفاق ضد رژیم باشند
رژیم پایه مردمی دارد
می خواهید بارو کنید می خواهید باور نکنید

بله جانم

Coach

Bench Warmer
Oct 18, 2002
787
0
Japan
جناب کوچ
رژیم پایه مردمی دارد

می خواهید بارو کنید می خواهید باور نکنید
بله جانم
باشه پس رژیم پایه مردمی درد؟ پس شما چرا ضد مردم هستید؟ (طبق گفته شما، شما ضد رژیم هستید دیگر ) اگر رژیم مردمی است پس شما چرا ضد مردم هستید.؟

May 9, 2004
15,166
179
جناب ژنرال​

ببينيد اکثريت مردم ايران هميشه در يک جو آزاد طرفدار خامنه اي و حتي خميني نبوده اند. من نميدانم دوستان شما چه کساني هستند و با چه کساني برخورد داشته ايد ولي حتي در دوران والفجر هشت و جبهه شلمچه و مهران طرفداران رژيم هميشه حتي در دهات و جنوب شهر اقليت بودند. مردم شايد دنبال قيام و انقلاب و اين حرفها نيستند ولي اگر راه ساده اي داشتند و آلترناتيو راحت، به هيچ وجه خامنه اي و حتي موسوي را قبول نداشتند.​

بنابراين وقتي اين مردم به صورت مليوني عليرغم تمامي خطرات ممکنه بيرون ميآيند معلوم است خيلي مسئله برايشان مهم است و چقدر هم نيامده اند.

امروز طرفداران خامنه اي در تهران شايد همان نماز جمعه اي باشد که من و شما ديديم. حالا شما خود خط کش بردار و اطراف دانشگاه تهران را از روي نقشه اندازه بگير و ببين چقدر آدم آنجا جا ميشود. با تمام قوا آمدند و خطري هم آنها را تهديد نميکرد و تعدادشان هم همان بود که ديديم.​
دوست عزیز
بنده تحت تاثیر این وان قرا نمی گیرم که شما می پرسید دوستان من چه نوع اشخاصی هستند
من توی تلویزیون مجلات و روزنامه و یوتیوب وانترنت می بینم که خامنه ای هر کجا میرود صد ها هزار نفر می ایند
و به شکلی شعار می دهند که به نظر می اید حاضر هستند جانشان را به خاطر او بدهند
حالا اگر اینها هنر پیشه هستند و بنده فریب خورده ا م حرف دیگری است
ولی خودتان بروید و سفرهای خامنه ای به استان یا شهری را ببینید و قضاوت کنید
خامنه ای خیلی طرفدار دارد
اگر اینطور نبود وقتی در نماز جمعه گفت اتظاهرات بی تظاهرات برعکس مردم بیش از پیش می امدند
نه اینکه بعد از نطق او در نمازجمعه وضع ارام شود
چنانکه در زمان شاه رخ داد و تانک ها هم نتوانستند خیابانهای تهران سه ملیونی را ارام نند
الان که تهران نزدیک به پانزده ملیون جمعیت دارد
اگر خامنه ای قدرت نداشت الان وضع اینطور نبود اشوبها روز بروز گسترده تر می شد تا بر اندازی رژیم
خودمان را گول نزنیم
و نگوییم رژیم سرکوب میکند
شاه هم سرکوب کرد هیچ انقلابی بدون سرکوب انجام نمی شود
اگر رژیم پایه مردمی نداشت الان اغتشاشات به تمام ایران سرایت کرده بود

شما نمی خواهید باو کنید

بله جانم

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1
دوست عزیز
خامنه ای خیلی طرفدار دارد
اگر اینطور نبود وقتی در نماز جمعه گفت اتظاهرات بی تظاهرات برعکس مردم بیش از پیش می امدند
چنانکه در زمان شاه رخ داد و تانک ها هم نتوانستند خیابانهای تهران سه ملیونی را ارام نند
ا
اگر خامنه ای قدرت نداشت الان وضع اینطور نبود اشوبها روز بروز گسترده تر می شد تا بر اندازی رژیم
خودمان را گول نزنیم

شما نمی خواهید باو کنید

بله جانم

Pas be che shekli General mikhad Iran ro nejat bedeh ??? ma inja be omide General va hezbeh Mehr bodim Aghaye Azarakhsh !!!

May 9, 2004
15,166
179
باشه پس رژیم پایه مردمی درد؟ پس شما چرا ضد مردم هستید؟ (طبق گفته شما، شما ضد رژیم هستید دیگر ) اگر رژیم مردمی است پس شما چرا ضد مردم هستید.؟
دوست عزیز
من ضد مردمی نیستم یعنی به خاطر اینکه رژیم را میخواهند دستور قتل انها را نمیدهم
چنانکه وقتی مردم بر علیه رژیم شاهنشاهی قیام کردند هر چند برای من ناخوش ایند بود ولی ازارم به کسی نرسید
الان هم همانطور من از رژیم خوشم نمی اید امیدوارم فردا رژیمی بیاید که من بتوانم در ایرانم ازاد زندگی کنم
بجای اینکه در این بیابان خشک دور از وطن باشم
دوست دارم رژیمی بیاید که همه ما مثل دوست با یکدیگر در صلح و صفا زندگی کنیم
ولی خودم را گول نمی زنم
می دانم خیلی از ایرانیان طرفدار رژیم هستند
همانطور که خیلی ها هم ضد رژیم هستند
به امید انروز که مردم ما بخود ایند و ایران را دوباره اباد کنیم و از دست رژیم راحت شویم

متشکرم

May 9, 2004
15,166
179
Pas be che shekli General mikhad Iran ro nejat bedeh ??? ma inja be omide General va hezbeh Mehr bodim Aghaye Azarakhsh !!!
دوست گرامی
حزب و ژنرال یک برنامه فرهنگی دراز مدت در راس کار خود داشتند و دارند
و همچنین برنامه های سیاسی
ولی برنامه فرهنگی حزب به این شکل است که اول به ایرانی بودن خود افتخار کنیم بدون اینکه شکلی نژاد پرستانه به خود بگیرد
به فرهنگ باستان و تمدن باستان خود افتخار کنیم
بدو ن اینکه حال را فراموش کنیم
ادیان را محترم شمریم
نفرت زدائی از بدیهای گذشته
واتحاد همه ایرانیان
ولی شما نگاه کنید حتی الان که مثلا عده ای طرفدار موسوی هستند یک گروه میرود پرچم الله اکبر را بلند میکند
گروه دیگر شیر و خورشید
وگروه سوم پرچم بدون ارم
اصلا بین ما ایرنیان اتحاد و انسجام د رست و حسابی نیست
بزرگترین اتحاد ایرانیان مذهب شیعه است که خمینی توانست از این حربه استفاده کند و رژیم جدیدی بنیان گذارد
الان چه
ما باید یک همچنین اتحادی بوجود بیاوریم چیزی که هر ایرانی یا اکثریت احساس کند که وابسته به ان هستند
بدو ن این نه ژنرال میتواند کاری کند و نه دیگران

متشکرم

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
دوست عزیز
بنده تحت تاثیر این وان قرا نمی گیرم که شما می پرسید دوستان من چه نوع اشخاصی هستند
من توی تلویزیون مجلات و روزنامه و یوتیوب وانترنت می بینم که خامنه ای هر کجا میرود صد ها هزار نفر می ایند
و به شکلی شعار می دهند که به نظر می اید حاضر هستند جانشان را به خاطر او بدهند

That is from someone who brings about every reason not believe the clips in which people are actually risking their lives by going against Khamenei.

الان که تهران نزدیک به پانزده ملیون جمعیت دارد
خودمان را گول نزنیم

شما نمی خواهید باو کنید

بله جانم
شما فکر ميکني که انقلاب ۱۳۷۹ يکماهه تمام شد؟
خيلي معذرت ميخواهم ميگويند نشاشيدي شب دراز است. رژيم شاه هم خيلي وقتها فکر کرد که کار را يکسره کرده. رژيم شما هم ميرود.
.

Oct 18, 2002
7,941
0
704 Houser
جناب
حالا یعنی اگر بنده برده جنسی ژنرال باشم
موسوی بیشتر از احمدی نژاد رای اورده ؟
یعنی رژیم از بین خواهد رفت ؟
یعنی خلاص بارهامون را ببندیم
ایران ازاد شد ؟
----
برای اندسته از دوستان که داستانهای گوگول مگولی وژنرال را پیگیری میکنند
مژه بدهم که امکان دارد داستان جدید امشب نوشته شود

با شما نیستم ها جناب فارسی زبان عصبانی نشوید
:)

متشکرم

خوب باید قبول اگر شخصی با وجود بسته بودن در زنجیر و داشتن دایمی یک توپ در دهان و نمیدانم چه اوضاع اسفناک دیگری با پشتکار و سماجت همچنان به پست کردن مزخرفات استثنایی که جنابعالی بدان شهرت دارید ادامه دهد، این شخص آدمی معمولی نیست. این شخص یک اعجوبه است . این اراده فوقالعاده قابل تقدیر میباشد. آره قربون​

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa

خوب باید قبول اگر شخصی با وجود بسته بودن در زنجیر و داشتن دایمی یک توپ در دهان و نمیدانم چه اوضاع اسفناک دیگری با پشتکار و سماجت همچنان به پست کردن مزخرفات استثنایی که جنابعالی بدان شهرت دارید ادامه دهد، این شخص آدمی معمولی نیست. این شخص یک اعجوبه است . این اراده فوقالعاده قابل تقدیر میباشد. آره قربون​
يا اينکه پول گرفته اينکار را بکند . اونوقت پديده اونيه که به اين پول ميده

May 9, 2004
15,166
179
That is from someone who brings about every reason not believe the clips in which people are actually risking their lives by going against Khamenei.

[/SIZE]
.
دوست گرامی من انکار نکردم که افراد بسیاری هستند که ضد رژیم هستند و بسیاری از انها حاضرند جان خود را به خاطر عقیدشان از دست بدهند که شما اینچنین جواب میدهید
من می گویم اگر ضد رژیمی ها ملیونها هستند طرفداران رژیم هم ملیونها هستند اگر از انها بیشتر نباشند کمتر نیستند
شما فکر ميکني که انقلاب ۱۳۷۹ يکماهه تمام شد؟
خيلي معذرت ميخواهم ميگويند نشاشيدي شب دراز است. رژيم شاه هم خيلي وقتها فکر کرد که کار را يکسره کرده. رژيم شما هم ميرود.
.
خیر جناب یک روزه تمام نشد
ولی هر روز از روز قبل گسترده تر میشد
اول در قم عده ای اخوند و پا ممبری بودن
بعد تبریز بعد از چند هفته سراسر ایران تظاهرات بود
یعنی یک سیر صعودی را طی میکرد نه نزولی
تازه انوقت وسایل مرئی مثل الان نبود الان باید با سرعت زیادتری تظاهرات گسترش پیدا میکرد
ولی نکرد
چرا؟

الان سی سال است که هر سال میگویند نزدیک است نزدیک است
عذر میخواهم جناب ولی ما شاش بند شدیم و صبح شد
رژیم من ؟
کاش رژیم من بود
:(

Jul 5, 2009
3,012
360
South Dakota
عذر میخواهم جناب ولی ما شاش بند شدیم و صبح شد :(
اگر شخصی با وجود بسته بودن در زنجیر و داشتن دایمی یک توپ در دهان و نمیدانم چه اوضاع اسفناک دیگری با پشتکار و سماجت همچنان به پست کردن مزخرفات استثنایی ادامه دهد

Right on;
Watch Pulp Fiction again, the scene in the basement, tied to the chairs they are sitting, with ball gags in their mouths, still fighting and one of these wretch still going on writing the gogol magoli story, LOL :--confuse

Attachments

Last edited:

Coach

Bench Warmer
Oct 18, 2002
787
0
Japan
general Persian , i really don`t get you, what are you standing for? what is the purpose of all these nonsense? so as you trying to say that regime has alot of supporters? so what?what is it that you standing for? what is your principles? are you fucking regime supporter or not? if yes then i have nothing to say but if you are not then what is your problem? why on earth you make every one your enemy and you are not even saying anything? i asked you if you believe there was a fraud in election you said yes there was i said if you believe there was a cheating then if you don`t support the movement then at least don`t make everyone mad by your comments because you are the same side but have problem little here and there, then you start another thing with people here. man you are probably over 40 years old you must have some kind of principles in your beliefs don`t you/ if you`er a supporter of these regime then have balls and say so i promise no one will bother you anymore but if you are not a supporter of these regime then "Be zakhm ma namak napash"

May 9, 2004
15,166
179
خوب باید قبول اگر شخصی با وجود بسته بودن در زنجیر و داشتن دایمی یک توپ در دهان و نمیدانم چه اوضاع اسفناک دیگری با پشتکار و سماجت همچنان به پست کردن مزخرفات استثنایی که جنابعالی بدان شهرت دارید ادامه دهد، این شخص آدمی معمولی نیست. این شخص یک اعجوبه است . این اراده فوقالعاده قابل تقدیر میباشد. آره قربون
جناب
کم اوردی زدی به جاده خاکی
نگفتی موسوی اخرش انقلاب سبز را به پایان رساند یا خیر

متشکرم

May 9, 2004
15,166
179
general Persian , i really don`t get you, what are you standing for? what is the purpose of all these nonsense? so as you trying to say that regime has alot of supporters? so what?what is it that you standing for? what is your principles? are you fucking regime supporter or not? if yes then i have nothing to say but if you are not then what is your problem? why on earth you make every one your enemy and you are not even saying anything? i asked you if you believe there was a fraud in election you said yes there was i said if you believe there was a cheating then if you don`t support the movement then at least don`t make everyone mad by your comments because you are the same side but have problem little here and there, then you start another thing with people here. man you are probably over 40 years old you must have some kind of principles in your beliefs don`t you/ if you`er a supporter of these regime then have balls and say so i promise no one will bother you anymore but if you are not a supporter of these regime then "Be zakhm ma namak napash"
دوست عزیز
بنده چندین بار به زبان فارسی توضیح دادم
فکر کنم شما متوجه نشده اید به انگلیسی مینویسم امیدوارم متوجه شوید
Im not the fucking regime supporter :guilty:

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
دوست عزیز
بنده چندین بار به زبان فارسی توضیح دادم
فکر کنم شما متوجه نشده اید به انگلیسی مینویسم امیدوارم متوجه شوید
Im not the fucking regime supporter :guilty:

کوچ عزيز

شما هم به جمع ما مسئله دارا پيوستي و اين ژنرال رو درک نخواهي کرد.
اين مشکل همه و باقي اعضا است که نميتوانند حرفهاي ژنرال رو بفهمند.
ژنرال مبارز حزب مهر و يار غار سپهبت پارسائيان ملقب به حميد آذرخش و شوفر اصغر و هزار دستان و راسپوتين و ک*مشنگ و انيشتن دورانه.

نه بابا اين ژنرال پارسائيان يه شخصيت خيالي نيست که ساخته و پرداخته يک ک*خل طرفدار رژيم و احمدي نژاد باشه که بخواد مثلا اپوزوسيون تمسخر کنه و بدينوسيله از رژيم حمايت کنه. اون واقعيت داره

همه عالم و آدم ژنرال رو رژيمي ميدونند و اشتر و رضا و غيره از پستهاش حال ميکنند ولي او خودش ميدونه که ضد رژيمه. سرسخت اونقدر که خامنه اي شبا از شنيدن اسم ژنرال شلوارشو خيس ميکنه.

همه عالم در خطا و ژنرال راست ميگه. شما هم به همه عالم پيوستي

بله جانم.

May 9, 2004
15,166
179
کوچ عزيز​

شما هم به جمع ما مسئله دارا پيوستي و اين ژنرال رو درک نخواهي کرد.
اين مشکل همه و باقي اعضا است که نميتوانند حرفهاي ژنرال رو بفهمند.
ژنرال مبارز حزب مهر و يار غار سپهبت پارسائيان ملقب به حميد آذرخش و شوفر اصغر و هزار دستان و راسپوتين و ک*مشنگ و انيشتن دورانه.​

نه بابا اين ژنرال پارسائيان يه شخصيت خيالي نيست که ساخته و پرداخته يک ک*خل طرفدار رژيم و احمدي نژاد باشه که بخواد مثلا اپوزوسيون تمسخر کنه و بدينوسيله از رژيم حمايت کنه. اون واقعيت داره​

همه عالم و آدم ژنرال رو رژيمي ميدونند و اشتر و رضا و غيره از پستهاش حال ميکنند ولي او خودش ميدونه که ضد رژيمه. سرسخت اونقدر که خامنه اي شبا از شنيدن اسم ژنرال شلوارشو خيس ميکنه.​

همه عالم در خطا و ژنرال راست ميگه. شما هم به همه عالم پيوستي​

بله جانم.​
خیر جناب
شما کم لطفی میفرمایید
و یک چیز را به چیز دیگری ربط می دهید
اگر من طرفدار راسپوتین هستم چه ربطی به شاه دارد چه ربطی به حزب دارد
اگر من در برخی از مواضع با شما مخالف هستم و اشتر و رضا خوشحال می شوند چه ربطی دارد
حتما من باید رژیمی باشم تا از دروغ ها و خیالبافی های شما انتقاد کنم؟
اگر من گفتم ملیونها طرفدار خامنه ای هستند دروغ است
و با ید بیایم و بگویم همه مردم ایران با موسوی هستند تا شما خوشحال شوید و بنده را ضد رژیمی بدانید
خیر جانم
من انچه را که می بینم می گویم
نه رژیمی هستم نه اپوزسیونی
این شما هستید که رژیمی هستید !!!آ
می دانید چرا ؟
چون هنوز هیچ چیز نشده افتادید دنبال رفسنجانی و کروبی و موسوی
خوب اینها ضد رژیم هستند؟
رفسنجانی و موسوی و کروبی ضد رژیم هستند ؟
شما خودتان نمی دانید چه میخواهید
البته غیر از اشوب

بله جانم