قابل توجه اعضاء ای اس پی

moosh1

Ball Boy
Jan 20, 2004
440
1
آخه مگه خالی بندی شاخ و دم داره؟ ایشان خالی بند هستند بابا مثل خیلی دیگر از هموطنان . البته این هم مرضیست مثل دیگر امراض راه حالش کم محلیست یا بقول معروف بی خیال.

May 9, 2004
15,167
179
آخه مگه خالی بندی شاخ و دم داره؟ ایشان خالی بند هستند بابا مثل خیلی دیگر از هموطنان . البته این هم مرضیست مثل دیگر امراض راه حالش کم محلیست یا بقول معروف بی خیال.
جناب موش
اخرین پستی که شما زدید
ابولولو را قاتل عثمان
ابوسفیان را داور جنگ صفین
زید را فرمانده سپاه مسلمین
جنگ یرموک را در زمان حیات پیامبر
تاریخ وفات محمد ص را 15 هجری
و ده بیست چرت و پرت دیگر که از نظر تاریخی و جغرافیایی مسخره بود را پست کردید
بنده مریض هستم یا شما که ادای تاریخ دانان را در اوردید و اخر سر معلوم شد دو کلاس سواد تاریخی ندارید
من خالی بند هستم یا شما که تاریخ را نخوانده امده بودید ادعای تاریخ شناسی کرده بودید
حالا من چیزی نمی گویم
ولی چه کس خالی بند واقعیست را

عاقلان دانند

moosh1

Ball Boy
Jan 20, 2004
440
1
اگر من بقول شما پست نمیکنم دلیل نمیشه که نخوانم. من تمام پستهای شما و دیگران را چه مربوط و نا مربوط میخوانم. دلیلش هم علاقه ام بنسل جوان ایران است.
من از نسل بازنشستگان ایران انقلابی حال یا درست و یا نادرست هستم نه ادعای تاریخ دانی دارم و نه اصلا ادعائی دارم. من فقط یک چیز را خوب میدانم و آن اینکه با اسلام دین وحشیگری و فرهنگ آن قوم بیابان گرد بشدت مخالفم و این را از کودکی با پوست و گوشتم یاد گرفتم من از خانواده مذهبیون هستم ولی هرگز اصل و نصبم را افشا نمیکنم و دلیلش هم بخودم مربوط است.
اگر از آدرسهای که در پست قبلی راجع به جنگ یرموک ومحمد عرب و علی گردن زن دادم که فکر کردی که اشتباه بوده اند بر بی اطلاعی من تاریخ ندان ببخشید
(آ طیب). البته اگر منظورم را از داخل پرانتز فهمیده باشی. فقط بچه های قدیم تهران متوجه میشوند نه بچه دهاتی ها.
شما منظور اصلی من را از پستی که زده بودم و در رد رشادت و مردانگی الکی آل علی بود نفهمیدی و الکی بند کردی به اسماهای که من از عجله از هول حلیم توی دیگ اوفتاده بودم کردی در اونجا هم خالی بندی کردی.
رشادت علی گردن زن عرب درست مثل رهبر تریاکی شفنتوسیت سید علی گدا بوده. وقتی که قمه کشان عرب دور و برش بودند از هیچ کس واهمه نداشت ولی وای بحالی که سید علی گدا تنها بشه آنوقت باید شلوارش را باز رسی کرد .
من شخصا ایشان را میشناسم و هم در آزادی و هم در گرفتاری در خدمتشان بودم تمام این آقایونی که آلان هل من مبارز میکنند در زندان مثل موش آب کشیده (البته بموش توهین شد) بودند.
فقط بلدند که ضعفا را بکشند.

May 9, 2004
15,167
179
اگر من بقول شما پست نمیکنم دلیل نمیشه که نخوانم. من تمام پستهای شما و دیگران را چه مربوط و نا مربوط میخوانم. دلیلش هم علاقه ام بنسل جوان ایران است.

من از نسل بازنشستگان ایران انقلابی حال یا درست و یا نادرست هستم نه ادعای تاریخ دانی دارم و نه اصلا ادعائی دارم. من فقط یک چیز را خوب میدانم و آن اینکه با اسلام دین وحشیگری و فرهنگ آن قوم بیابان گرد بشدت مخالفم و این را از کودکی با پوست و گوشتم یاد گرفتم من از خانواده مذهبیون هستم ولی هرگز اصل و نصبم را افشا نمیکنم و دلیلش هم بخودم مربوط است.
اگر از آدرسهای که در پست قبلی راجع به جنگ یرموک ومحمد عرب و علی گردن زن دادم که فکر کردی که اشتباه بوده اند بر بی اطلاعی من تاریخ ندان ببخشید
(آ طیب). البته اگر منظورم را از داخل پرانتز فهمیده باشی. فقط بچه های قدیم تهران متوجه میشوند نه بچه دهاتی ها.
شما منظور اصلی من را از پستی که زده بودم و در رد رشادت و مردانگی الکی آل علی بود نفهمیدی و الکی بند کردی به اسماهای که من از عجله از هول حلیم توی دیگ اوفتاده بودم کردی در اونجا هم خالی بندی کردی.
رشادت علی گردن زن عرب درست مثل رهبر تریاکی شفنتوسیت سید علی گدا بوده. وقتی که قمه کشان عرب دور و برش بودند از هیچ کس واهمه نداشت ولی وای بحالی که سید علی گدا تنها بشه آنوقت باید شلوارش را باز رسی کرد .
من شخصا ایشان را میشناسم و هم در آزادی و هم در گرفتاری در خدمتشان بودم تمام این آقایونی که آلان هل من مبارز میکنند در زندان مثل موش آب کشیده (البته بموش توهین شد) بودند.

فقط بلدند که ضعفا را بکشند.
جناب موش
عقده های کودکی شما به خودتان رابط دارد
از اسلام و علی و حسن نقی و تقی خوشتان می اید یا نمی اید به خودتان مربوط است
ولی وقتی معلومات غلط می دهید و صدها خواننده را گمراه می کنید
این دیگر به شما مربوط نیست
که عجله کرده اید یا از هول حلیم توی دیگ افتاده بودید !!آ
شما امدید و ادای یک ادم تاریخ شناس را برای همین نسل جوانی که سنگش را به سینه می زنید در اوردید
از تاریخ گفتید تا این نسل بداند علی قاتل بوده و اشتباه کرده و عثمان چگونه بلایی بر سرش امده
ولی همه از خیال بافی خود شما بود نه تاریخ
شما تاریخ بافتید نه گفتید
بعد می اید و دم از دلسوزی به حال نسل جوان می زنید
بنده نمی خواهم بیایم بحثی در مورد شجاعت امام علی ع یا عدل ایشان باز کنم
زیرا شخصی را در مقابل خود نمی بینم که تاریخ را بداند تا بر اساس ان بحث را شروع کنم
می ترسم بیایم و بحثی را شروع کنیم
و جنابعالی بروید از چگونگی به اتش کشیدن تخت جمشید و خراب کردن بیستون بوسیله علی و حسن و حسین تاریخ ببافید
و عده ای جوان گمراه شوند
دوست عزیز شما بنده را متهم به خالی بافی کرده اید در صورتی که خود شما چندین بار تکرا می کنم چندین بار معلومات غلط و مضحکی را در پست هایتان به خورد خوانندگان دادید
که من اخرین پست شما را فقط گوشزد کردم
در اخر به عرض گرامیتان برسانم بنده بچه تهران نیستم آ شیخ

بله جانم

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
خیر جناب
شما کم لطفی میفرمایید
و یک چیز را به چیز دیگری ربط می دهید
اگر من طرفدار راسپوتین هستم چه ربطی به شاه دارد چه ربطی به حزب دارد
اگر من در برخی از مواضع با شما مخالف هستم و اشتر و رضا خوشحال می شوند چه ربطی دارد

ميشه بگيد کدامين پست شما اشتر و رضا را بدحال کرده؟
وقتي اداي شاهي بودن به شکل مسخره براي مسخره کردن اپوزيسيون در مياري که اونا قند تو دلشون آب ميشه. وقتي هم که ژشت مخالف ميگيري ولي حرفهاي رژيم را نشخوار ميکني هم باز اونا خوشحال ميشن. اونا ميدونند شما ميدوني و ما هم ميدونيم شما براي چي اينجا اين اداهارو در مياري. البته آزادي. مخالف يا موافق رژيم. ولي علت اينکه همه به جز اشترورضا به شما گير ميدن به خاطر اينه که شما فکر ميکني ما اصلا متوجه نيت و قصد اصلي شما نميشيم.

حتما من باید رژیمی باشم تا از دروغ ها و خیالبافی های شما انتقاد کنم؟
نه فقط راستگو باشي بسه. ولي شما داري اداي مخالفاي رژيمو او نم خيلي مسخره در مياري بعد هم هميشه حرفهاي رژيم رو خيلي جدي تاييد ميکني. اينو ميگن دلقکي و لوده گري نه ابراز بيان.

اگر من گفتم ملیونها طرفدار خامنه ای هستند دروغ است
کسي به اين حرف شما ايراد نداره. ولي به طرزي که غير صادقانه داري اداي مخالف رژيم رو در مياري و بعد اينو ميگي ايراد ميگيره. شما که ماشاالله خيلي پررو و صرتخ تشريف داري و قبول نداري که اينهمه اعضا ميفهمند قصد شما از اين دلقک بازي چيه من واقعا نميدونم به چه زبوني به شما بگم از پست هاي شما پر واضحه که شما ميخوايد با اين ادا ها صحه بر رژيم بگذاريد.
و الا اگر واقعا به دنبال حقيقت هستي که خامنه اي چقدر طرفدار داره با موضع خيلي مشخص ما جوابتو داده ايم. به خاطر اينهم متهمت نکرديم. به خاطر پستهاي مسخره راجع به شخصيت کذائي و حزب دلقکانه مهرت بهت خرده ميگيريم. مثل آدم حسابي بيا و بحث کن کسي بهت حرفي نميزنه. لااقل من بهت فحش نميدم. تا حالا به امثال اشترو رضا چيزي گفتم؟ خيلي ها مثل منند. چند تا جوون پر شور داريم قوول ميدم ازت دفاع کنيم اگه دست از اين مسخره بازيهات برداري و به عقل و شعور اعضا احترام بگذاري.

شما خودتان نمی دانید چه میخواهید
البته غیر از اشوب

بله جانم
بله عزيز از ديد شما طرفداران احمدي نژاد مليونها آدمي که تظاهرات سکوت در ايران کردند و بعد از مواجه شدن با مشت آهنين رژيم بلافاصله دست از حق مسلم قانونيشون يعني تظاهرات مسالمت آميز برداشتند به دنبال آشوبند ؟؟؟؟؟

ميبيني که حتي اتهاماتت هم مثل اوناست.

May 9, 2004
15,167
179
[/SIZE]
ميشه بگيد کدامين پست شما اشتر و رضا را بدحال کرده؟

وقتي اداي شاهي بودن به شکل مسخره براي مسخره کردن اپوزيسيون در مياري که اونا قند تو دلشون آب ميشه. وقتي هم که ژشت مخالف ميگيري ولي حرفهاي رژيم را نشخوار ميکني هم باز اونا خوشحال ميشن. اونا ميدونند شما ميدوني و ما هم ميدونيم شما براي چي اينجا اين اداهارو در مياري. البته آزادي. مخالف يا موافق رژيم. ولي علت اينکه همه به جز اشترورضا به شما گير ميدن به خاطر اينه که شما فکر ميکني ما اصلا متوجه نيت و قصد اصلي شما نميشيم.

نه فقط راستگو باشي بسه. ولي شما داري اداي مخالفاي رژيمو او نم خيلي مسخره در مياري بعد هم هميشه حرفهاي رژيم رو خيلي جدي تاييد ميکني. اينو ميگن دلقکي و لوده گري نه ابراز بيان.​

کسي به اين حرف شما ايراد نداره. ولي به طرزي که غير صادقانه داري اداي مخالف رژيم رو در مياري و بعد اينو ميگي ايراد ميگيره. شما که ماشاالله خيلي پررو و صرتخ تشريف داري و قبول نداري که اينهمه اعضا ميفهمند قصد شما از اين دلقک بازي چيه من واقعا نميدونم به چه زبوني به شما بگم از پست هاي شما پر واضحه که شما ميخوايد با اين ادا ها صحه بر رژيم بگذاريد.
و الا اگر واقعا به دنبال حقيقت هستي که خامنه اي چقدر طرفدار داره با موضع خيلي مشخص ما جوابتو داده ايم. به خاطر اينهم متهمت نکرديم. به خاطر پستهاي مسخره راجع به شخصيت کذائي و حزب دلقکانه مهرت بهت خرده ميگيريم. مثل آدم حسابي بيا و بحث کن کسي بهت حرفي نميزنه. لااقل من بهت فحش نميدم. تا حالا به امثال اشترو رضا چيزي گفتم؟ خيلي ها مثل منند. چند تا جوون پر شور داريم قوول ميدم ازت دفاع کنيم اگه دست از اين مسخره بازيهات برداري و به عقل و شعور اعضا احترام بگذاري.​

بله عزيز از ديد شما طرفداران احمدي نژاد مليونها آدمي که تظاهرات سکوت در ايران کردند و بعد از مواجه شدن با مشت آهنين رژيم بلافاصله دست از حق مسلم قانونيشون يعني تظاهرات مسالمت آميز برداشتند به دنبال آشوبند ؟؟؟؟؟​

ميبيني که حتي اتهاماتت هم مثل اوناست.​

جناب داور
اینقدر بی انصاف نباشید
بنده وقت ندارم بروم و همه پست ها را بیاورم تا شما ببینید
من بارها با رضا - اشتر - ممبر - علی ام ار - حسن و دیگران که از نظر شما رژیمی هستند بحث کرده ام و
البته انها فحش ناموسی به من نداده اند که فشار بیشتری بیاورم
چندین پست بین من و افراد مزبور رد و بدل شد
انها عقیده خودشان را گفته اند و من مخالفت کرده ام بعد از یکی دو پست همه چیز تمام شده
این شما و دوستانتان هستید که اگر یک ایراد کوچک گرفتم می اید و توهین میکنید
البته شما را نمی گویم
شما خیلی محترمانه برخورد میکنید
ولی وقتی می بینم حرفی را میزنم و دوستانتان می ایند و پیله میکنند بروم سراغ و اشتر و رضا؟؟
به چه دلیلی ؟
من می دانم اگر این یک سایت رژیمی بود شاید همه چیز برعکس به نظر می رسید
من کاری ندارم که اعضا چه فکر میکنند برایم هم اهمیتی ندارد
حرف خودم را می زنم
فحش هم به کسی نمیدهم نه به اشتر نه به شما
حتی انهایی که توهین میکنند سعی می کنم خیلی ملایم برخورد کنم
شما نگاه کنید در همین چند پست چند بار ضد رژیم صحبت کرد ام و چند بار به قول شما در طرفداری رژیم
خوب اشتر و رضا نمی ایند به من توهین کنند و بگویند تو دروغ می گویی یا اصلا بحث را دنبال نمی کنند و جواب من را نمی دهند
ولی شما و دوستانتان هستید که از پست هایی که ضد رژیم نیست خیلی ناراحت میشوید و می خواهید مثل شما رفتار کنم
بنده در زیر مطالبی را که علیه رژیم در این چند روز نوشته ام را یاداوری میکنم
1- ندا را رژیم کشت
2-در انتخابات تقلب شده است
3-رژیم مردم بیگناه را سرکوب میکند
4-تشویق به نافرمانی مدنی
خوب دوست عزیز اگر اکثریت در سایت طرفدار رژیم بودند حتما می امدند و جواب می دادند و بحث ما داغ میشد
و بعد از ان بنده شروع می کردم به باز کردن مواضع دیگر و تمام حواسم به پست های این گروه
و انتقاد از ان می شد
انوقت اگر می گفتم من ضد اپوزسیون هستم انها مرا متهم به دروغ و دو رویی می کردند و هزار تهمت دیگر

متشکرم

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,181
2,704
behbahan

بنده در زیر مطالبی را که علیه رژیم در این چند روز نوشته ام را یاداوری میکنم
1- ندا را رژیم کشت
2-در انتخابات تقلب شده است
3-رژیم مردم بیگناه را سرکوب میکند
4-تشویق به نافرمانی مدنی
خوب دوست عزیز اگر اکثریت در سایت طرفدار رژیم بودند حتما می امدند و جواب می دادند و بحث ما داغ میشد
و بعد از ان بنده شروع می کردم به باز کردن مواضع دیگر و تمام حواسم به پست های این گروه
و انتقاد از ان می شد
انوقت اگر می گفتم من ضد اپوزسیون هستم انها مرا متهم به دروغ و دو رویی می کردند و هزار تهمت دیگر

متشکرم
ژنرال حمید اسماعیل رضا
شما که زودتر از رژیم میگفتی*** ندا را مجاهدین کشتند.
حالا حزب تغییر موضع داده؟

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
ژنرال حمید اسماعیل رضا
آقا رحیم

عقب نشنینی تاکتیکی که میگن همینه
این ژنرال خدای تاکتیکه حزب مسخره مهر و نام ژنرال پارسائیان و دفاع مضحکه وارانه اش از شاه اللهی ها گرفته تا تایید تمام و کمال سخنان مقام معظم رهبری و جفنگیات دولت احمدی نژاد همه و همه از تاکتیکهای سردار رشید سایبرنتی ما جناب ژنراله - تا هم که بهش این چیزها رو میگی کم نمیاره رو که نیست... خوب لابد فکر میکنه ما خریم و پپه و شدت شعف و شادی طرفداران احمدی نژاد و امثال اشتر و رضا رو از اغلب پستهاش نمیفهمیم و او در واقع ضد رژیمه پس همه ما و اشتر و رضا و شما و دیگران مالیخولیائی هستیم که نمیفهمیم این آقا ضد رژیمه و فکر میکنیم پستهای این آقا اصلا اصل مبارزه با رژیم. اشتر و چیف و رضای خل و چل و که همش ازش تعریف و تمجید میکنند.. چه کلاهی سر اونا میذاره این مبارز حزب مهر..​

May 9, 2004
15,167
179
ژنرال حمید اسماعیل رضا
جناب
شما درست می فرمایید
بنده زودتر از هرکسی حتی رژیم گفتم که به نظر من ندا را سازمان مجاهدین کشته و دلایلی اوردم
بعد ریفری ویدئویی را گذاشت من نقشه خیابان و ان ویدئو را بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم
که قبلا اشتباه کرده بودم
و امدم و عذر خواهی کردم و گفتم به نظر من ندا را یکی از مامورین رژیم شهید کرده است
بروید و بخوانید

بله جانم

May 9, 2004
15,167
179
آقا رحیم​

عقب نشنینی تاکتیکی که میگن همینه

این ژنرال خدای تاکتیکه حزب مسخره مهر و نام ژنرال پارسائیان و دفاع مضحکه وارانه اش از شاه اللهی ها گرفته تا تایید تمام و کمال سخنان مقام معظم رهبری و جفنگیات دولت احمدی نژاد همه و همه از تاکتیکهای سردار رشید سایبرنتی ما جناب ژنراله - تا هم که بهش این چیزها رو میگی کم نمیاره رو که نیست... خوب لابد فکر میکنه ما خریم و پپه و شدت شعف و شادی طرفداران احمدی نژاد و امثال اشتر و رضا رو از اغلب پستهاش نمیفهمیم و او در واقع ضد رژیمه پس همه ما و اشتر و رضا و شما و دیگران مالیخولیائی هستیم که نمیفهمیم این آقا ضد رژیمه و فکر میکنیم پستهای این آقا اصلا اصل مبارزه با رژیم. اشتر و چیف و رضای خل و چل و که همش ازش تعریف و تمجید میکنند.. چه کلاهی سر اونا میذاره این مبارز حزب مهر..​
دوست عزیز
شما اشتباه می کنید من طرفدار رژیم نیستم
چون برخی از مواضع من با شماها مخالف است بر چسب می زنید
مثل این تلویزیونهای لس انجلسی که هر کدام دیگری را جیره خوار رژیم به حساب می اورد
فورلادوند می گفت می بدی رژیمی است سکوئی می گفت فولادوند دست نشانده رژیم است
داریوش همایون می گفت سگوئی سفارتی است و از این بر چسب ها
الان هرکسی دیگری را متهم به رژیمی بودن می کند
دوست عزیز اگر من رژیمی بودم می امدم و میگفتم رژیمی هستم مگر من توی شرکت شما کار میکنم که بترسم
که از کار برکنارم کنید
یا مثلا امده ام خواستگاری و می ترسم رد کنید
یا اصلا شما را می شناسم و میخواهم پول قرض کنم
جانم بنده با شما در بسیاری از مواضع مخالف هستم
با اشتر ورضا هم در بسیاری از مواضع مخالف هستم
ولی شما خیلی به من پیله می کنید شما دوست دارید من حرف شما را تایید کنم و انچه را که باور ندارم بگویم
من عقیده خودم را دارم
به نظر من دنبال موسوی و رفسنجانی رفتن نه اینکه دردی را دوا نمی کند
بلکه ممکن است در این مرحله زمانی با به روی کار امدن اشخاصی در خیل موسوی بعد عده ای بلند شوند و حرف از تجزیه ایران بزنند
من از این می ترسم
شما یک قدمی خود را میبینید من کیلومتر ها دورتر

بله جانم

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
آقا رحیم​

عقب نشنینی تاکتیکی که میگن همینه​

My friend,

A troll is a troll is a troll. This character has already been exposed for the clown, the liar, and the passive-aggressive joojeh Hezi that he is.

A person's integrity and righteousness stems directly from that person’s conscience and sense of shame. You could never get Charles Manson to admit he’s a mass-murderer. You can never get this character to admit he’s a shameless charlatan, no matter how many times we show his own written words to him where he’s morphed from some obscure 80+ year old “General,” to “Asghar,” his driver, to one “Esmaeil AzarTakhsh,” and god knows whatever other persona he still has up his sleeves (never mind the multiplicity of the usernames he uses to post under, for which we have no proof other than our own sense of intelligence)

I previously compared his shamelessness to that of a hyena, but a Hyena is honest in what it intends to do: eat the carcass of dead animals left behind by other predators.

What is much more befitting of this troll is that he has the shamelessness of a prostitute.

And, as such, instead of addressing the fact the he’s a charlatan, he talks about injecting the semen of animals, calls our brothers and sisters rioters, and claims Ahmaghinejad enjoys more support in Iran than has had ANY other politician in the several thousand years of Iranian history. As such, he drags the entire conversation down along with him

Let the clown be.

Jul 5, 2009
3,012
360
South Dakota
I will join the General Parsaian's army, we are going to take over Iran soon!

Try to book a place in the best wagon :F1: as long as there is plenty of place, soon you have to take a place in the goods wagon if you do not join his army!

May 9, 2004
15,167
179
I will join the General Parsaian's army, we are going to take over Iran soon!

Try to book a place in the best wagon :F1: as long as there is plenty of place, soon you have to take a place in the goods wagon if you do not join his army!
اگر واقعا
تمام مردم متحد شوند رژیم از بین خواهد رفت

Jan 2, 2015
1,308
0
Milanello
Aghaye Azaraksh

Does General know about your recents posts in this " TARNAMEH". It seems like instead of spreading news about MEHER organisation and uniing people against the regime, most of your posts have been about Abe Mani ASB va GHATER va Raftarharhaye GoGOL MAGOLI va .....

Are these talks accepted under the guidlines of Hezbe Mobareze Meher ??
looooool...this taar naameh thing is really funny. What? Esmaal azarakhsh, who is trying to free iran from the taazis didnt even know that its called taar namaa? ;)