Embryology and Miracle

Status
Not open for further replies.
May 9, 2004
15,167
179
دوستان گرامی
لطفا سعی کنید توهین و دشنام و حمله شخصی به یکدیگر نکنید
همچنین موضوع بحث سوره المسد و اعجاز ان است انهایی که با من موافق هستند و همچنین مخالفان لطفا نظر خود را در این رابطه پست کنند

متشکرم

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
جناب ریفری
شما روی این پستی که زده اید فکر کردید یا خیر؟؟؟
خوب اگر ابی لهب زنده نماند مگر محمد ص عمدا او را کشت تا مسلمان نشود یا محمد ص می دانست که او قبل از فتح مکه خواهد مرد؟
شما حرفی برای گفتن ندارید می ایید صفحه را بیخودی پر می کنی

استروپوم بار میکنی و چرت و پرت تلاوت میکنی. آخه من کی گفتم که محمد ابولهب رو کشت؟ من گفتم ابولهب بر خلاف ادعای تو در زمانی مرد که هنوز بیشتر قریش دنبال کشتن محمد و طرفداراش بودند.

من می گویم سوره المسد اعجاز است چون ابی لهب در طی ده سال پس از این سوره مسلمان نشد
شما می فرمایید چون قبل از فتح مکه مرد!!!آ
خوب این چه را ثابت می کند؟

این ثابت میکند که این پیش بینی نبوده بلکه واقعیتی بوده معمولی. چون هر آدم معمولی و عاقلی خیلی راحت میتوانسته تشخیص بده که ابولهب مسلمان نمیشه و حتی به تظاهر هم نخواهد کرد. اگر واقعا کسی فکر کند که پیرمردی که بعد از شنیدن خبر بدر دق کندو بمیرد قرار بوده مسلمان شود و نشده دیگر خدای سفسطه است.

مثل اینست که من بیایم و بگویم شما قرار است اعتراف کنید که حزب مهرت کشک بوده.نمیشود. از تو بر نمی آید. تو که فکر میکنی همه اهل این آی اس پی آنقدر پپه هستند که داستانهای خیالی حزب مهرت را باور و در نتیجه به انگیزه های طرفداری از رژیمت پی نخواهند برد چگونه ممکن است که بگوئی نیم من هستی و حرفهایت چرت و پرت بوده.
البته تو باهوش تر از آنی که فرق معجزه و یک پیش بینی خیلی ساده اجتماعی را درک نکنی. اما سختت است که بگوئی حرفهایت با منطق ارتباطی نداشته و هی به صحرای کربلا و عرفات میزنی

ایا محمد ص خبر داشته که ابی لهب قبل از فتح مکه می میرد و مسلمان نمی شود ؟؟
مگر ابو سفیان در مکه در راس قدرت سران قریش نبود ؟
مگر ابو سفیان بزرگترین دشمن مسلمانان نبود؟
پس چرا سوره برای او نازل نشد؟

چرا من در مورد اشتر معجزه نمیکنم و فقط راجع به تو میگویم که هرگز به خالی بندی بیمزه و بی محتوای حزب مهرت اعتراف نخواهی کرد. ابولهب و ابوسفیان دو شخصیت کاملا متفاوت داشتند. شما هم اگر مثل ابولهب بودی که از شنیدن خبر بدر دق کرد و مرد حاضر بودی جان برکف برای حزب مهر خیالیت جان به جان آفرین تسلیم کنی.

در ضمن معجزه من هنوز سر جاشه ها. بگو که حزب مهرت قلابی بود و ایمان بیار که فکر کردی همه خرند و حرفت رو باور میکنند تا من خیت بشم. اگه تو اینکار رو کردی ابولهب هم اسلام می آورد. اما همه بدانند که تو اینکار را نخواهی کرد.

دوم از ان شما می گویید ابی لهب ادم زیرکی بوده خوب اگر خنگ نبوده می امد و وسط صحن کعبه و می گفت من مسلمان شدم و پیرو محمد ص هستم
انوقت وضع محمد ص چه بود ؟ ایه نازل می کرد که ابی لهب دروغ می گوید؟
اصلا چرا ایه نازل کرد که مسلمان نمی شود که ایه نازل کند که دروغ می گوید؟؟؟؟؟!!!آ

آی کیو
بازی سیاسی مثل شطرنج میماند و محمد به زیرکی میدانست چه کند. آیه نازل کرد که جواب آشغال ریختن های مردی لجباز که اخلاقش کمابیش شبیه خودت بود را بدهد. اگر طرف می آمد و میگفت که مسلمان شده برای خراب کردن قرآن و وحی محمد معلوم است محمد آیه نازل میکرد که او دغل میکند و تظاهر. مگر جریان مسجد ضرار نبود. مطمئن باش که حتی اگر ابولهب زنده میماند و بعد از مکه مسلمان میشد محمد کارش را بلد بود و میدانست که چه آیه ای بیاورد که آن سوره را نقض کند. طرفدارانش هم که به او ایمان آورده بودند براحتی مجاب میشدند همانگونه که طرفداران رژیم حاضر حتی وقتی بر خلاف نظر خود خامنه ای و خمینی عمل میشود براحتی توجیه کرده و مجاب میشوند. وقتی پیغمبر و نماینده خدا باشی و بتوانی با وحی کارهایت را به جلو ببری میشود که کار بسیار سهل تر است.

البته در مورد خودمان اشکال ندارد. تو بیا و مرا ضایع کن و اقرار کن که حزب مهرت یک ملقک بازی و با خیال این بوده که قصد و نیت اصلیت را که همانا طرفداری از رژیم و احمدی نژاد بوده با ناشیگری بدی پنهان کنی.
این چه کاریست که یک سوره نازل کند که ابی لهب مسلمان نمی شود وحضرت محمد ترس از این داشته باشد که شاید ابی لهب مسلمان شود ووقتی مسلمان شد سوره نازل کند که نشده !!!آ

ترس از چی؟ طرف یک حرکتی کردی زیرکانه که هر دوطرفش ابولهب را میبازاند. تو فکر کردی که ابولهب اگر ایمان می آورد کسی میگفت که این آیه ها چیست؟ فکر میکنی برای محمد کاری داشت که آیه دیگری بیاورد؟ به خاطر همین طرز تفکرت است که هنوز هم به پستهای مضحک و مسخره حزب مهرت مثل آیه های نازل شده مینگری و از ترس اینکه مبادا خیت و ضایع شوی هنوز هم که هنوزه وانمود میکنی که آنها واقعیت بوده اند در حالیکه یک داستان بسیار بیمزه و یک بازی بسیار در سطح ابتدائی بودند.

May 9, 2004
15,167
179
[/SIZE]

استروپوم بار میکنی و چرت و پرت تلاوت میکنی. آخه من کی گفتم که محمد ابولهب رو کشت؟ من گفتم ابولهب بر خلاف ادعای تو در زمانی مرد که هنوز بیشتر قریش دنبال کشتن محمد و طرفداراش بودند.

این ثابت میکند که این پیش بینی نبوده بلکه واقعیتی بوده معمولی. چون هر آدم معمولی و عاقلی خیلی راحت میتوانسته تشخیص بده که ابولهب مسلمان نمیشه و حتی به تظاهر هم نخواهد کرد. اگر واقعا کسی فکر کند که پیرمردی که بعد از شنیدن خبر بدر دق کندو بمیرد قرار بوده مسلمان شود و نشده دیگر خدای سفسطه است.

مثل اینست که من بیایم و بگویم شما قرار است اعتراف کنید که حزب مهرت کشک بوده.نمیشود. از تو بر نمی آید. تو که فکر میکنی همه اهل این آی اس پی آنقدر پپه هستند که داستانهای خیالی حزب مهرت را باور و در نتیجه به انگیزه های طرفداری از رژیمت پی نخواهند برد چگونه ممکن است که بگوئی نیم من هستی و حرفهایت چرت و پرت بوده.
البته تو باهوش تر از آنی که فرق معجزه و یک پیش بینی خیلی ساده اجتماعی را درک نکنی. اما سختت است که بگوئی حرفهایت با منطق ارتباطی نداشته و هی به صحرای کربلا و عرفات میزنی

چرا من در مورد اشتر معجزه نمیکنم و فقط راجع به تو میگویم که هرگز به خالی بندی بیمزه و بی محتوای حزب مهرت اعتراف نخواهی کرد. ابولهب و ابوسفیان دو شخصیت کاملا متفاوت داشتند. شما هم اگر مثل ابولهب بودی که از شنیدن خبر بدر دق کرد و مرد حاضر بودی جان برکف برای حزب مهر خیالیت جان به جان آفرین تسلیم کنی.

در ضمن معجزه من هنوز سر جاشه ها. بگو که حزب مهرت قلابی بود و ایمان بیار که فکر کردی همه خرند و حرفت رو باور میکنند تا من خیت بشم. اگه تو اینکار رو کردی ابولهب هم اسلام می آورد. اما همه بدانند که تو اینکار را نخواهی کرد.

[/SIZE]

آی کیو
بازی سیاسی مثل شطرنج میماند و محمد به زیرکی میدانست چه کند. آیه نازل کرد که جواب آشغال ریختن های مردی لجباز که اخلاقش کمابیش شبیه خودت بود را بدهد. اگر طرف می آمد و میگفت که مسلمان شده برای خراب کردن قرآن و وحی محمد معلوم است محمد آیه نازل میکرد که او دغل میکند و تظاهر. مگر جریان مسجد ضرار نبود. مطمئن باش که حتی اگر ابولهب زنده میماند و بعد از مکه مسلمان میشد محمد کارش را بلد بود و میدانست که چه آیه ای بیاورد که آن سوره را نقض کند. طرفدارانش هم که به او ایمان آورده بودند براحتی مجاب میشدند همانگونه که طرفداران رژیم حاضر حتی وقتی بر خلاف نظر خود خامنه ای و خمینی عمل میشود براحتی توجیه کرده و مجاب میشوند. وقتی پیغمبر و نماینده خدا باشی و بتوانی با وحی کارهایت را به جلو ببری میشود که کار بسیار سهل تر است.

البته در مورد خودمان اشکال ندارد. تو بیا و مرا ضایع کن و اقرار کن که حزب مهرت یک ملقک بازی و با خیال این بوده که قصد و نیت اصلیت را که همانا طرفداری از رژیم و احمدی نژاد بوده با ناشیگری بدی پنهان کنی.

ترس از چی؟ طرف یک حرکتی کردی زیرکانه که هر دوطرفش ابولهب را میبازاند. تو فکر کردی که ابولهب اگر ایمان می آورد کسی میگفت که این آیه ها چیست؟ فکر میکنی برای محمد کاری داشت که آیه دیگری بیاورد؟ به خاطر همین طرز تفکرت است که هنوز هم به پستهای مضحک و مسخره حزب مهرت مثل آیه های نازل شده مینگری و از ترس اینکه مبادا خیت و ضایع شوی هنوز هم که هنوزه وانمود میکنی که آنها واقعیت بوده اند در حالیکه یک داستان بسیار بیمزه و یک بازی بسیار در سطح ابتدائی بودند.
[/SIZE]​
جناب ریفری
این همه نوشتی اخرش نفهمیدی لیلی مرد بوده یا زن !!آ
شما می گویید معلوم بوده که ابی لهب مسلمان نمی شود؟ از کجا معلوم بوده که مسلمان نمی شود!!!ا
مگر ابی لهب ده سال بعد از این سوره زندگی نکرد؟
مگر صدها قریشی از ابی لهب پیر تر و تشنه تر به خون محمد ص نبودند که اخر کار مسلمان شدند؟
چرا تنها اسم ابی لهب امده و تنها او بوده که مسلمان نشده و بعد از ده سال مرد؟
بعد هم می گویی سفسطه می کنم؟
این حرف شما که می گویید معلوم بوده که ابی لهب مسلمان نمی شود چون بعد از ده سال به خاطر خبر کشته شدن برخی از افراد عشیره اش دق کرد و مرد سفسطه محض است
قران می فرمایید انکسی که گفت مسلمان هستم به او تهمت کفر نزنید انوقت می فرمایید قران ایه می اورد که ابولهب دروغ می گوید؟
این که ضد و نقیض است
جناب ریفری شما مانده اید که چگونه قران گفته ابی لهب مسلمان نمی شود و بعد از ده سال مسلمان نشد و از دنیا رفت و چون تفسیری دنیویی برای ان ندارید به این در و ان در می زنید و خودتان را زشت می کنید

بله جانم

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1
Oh I didnt see these "other" posts.
hell what happened?
as for beystr..
I have known hm for many years, we always had discussions and we never agreed on anything (religious) but 1 thing for sure and I give him the credit for, he never hardly goes against justice. this is what I liked about him bcs if you say somethng right he will agree even though if it is against his own belief.

in fact I wrote the same thing the other day but I decided not to post bcs I said a lot of other things which is over the head for most (insincere) eyes in here.
I guess people are subject to change. All I said was that I agreed with Chinaski's logic, and could not quite follow beystr's writing, and all of a sudden a whole bunch of insults follow about people who live outside of Iran. Maybe he is having a bad day ...

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa

قران می فرمایید انکسی که گفت مسلمان هستم به او تهمت کفر نزنید انوقت می فرمایید قران ایه می اورد که ابولهب دروغ می گوید؟
این که ضد و نقیض است

ژنرال من لزومی نمیبینم که جوابهایم را برای قسمت اول پست شما تکرار کنم چون شما تصمیمت را گرفتی و ماست سیاه است.

اما در اصرار و تکرار معجزه خودم ابائی ندارم به خاطر اینکه یقین دارم که شخصیت لجبازت نخواهد پذیرفت که 8*&*&ک بازی حزب مهرت را با زبان خود اعتراف کنی که چرت بوده.
این که ضد و نقیض است
میدانم که استروپوم خواهی آورد و دلایل صد من یک غاز.

ولی مطمئنم که اصطلاح منافق در قرآن را خوانده ای.

مشکل شما ژنرال در این مورد خاص اینست که اول ایمان آورده ای و بعد مسئله معجزه را بررسی میکنی. اما اگر از دید یک غیرمومن نگاه کنی این سوره مسد اصلا معجزه نیست. از طرف دیگر به نظر آدمی لجباز و یک دنده و خود بزرگ بین هم هستی که دیدت را کاملا کور میکند.

بنابراین فکر کنم که دیگر به همینجا بسنده کنیم.
البته مسئله معجزه و پیش بینی من در مورد اینکه شما به قضیه حزب مهر و پوچی آن و اینکه فکر کردی همه آی اس پی پپه اند و گول آن داستان را خواهند خورد هنوز بر سرجایش هست.
اعتراف کنی یک جور ضایع میشوی، نکنی ضایع خدائی هستی. پس ایمان بیاور و اینقدر استروپوم نباف.

May 9, 2004
15,167
179
[/SIZE]

ژنرال من لزومی نمیبینم که جوابهایم را برای قسمت اول پست شما تکرار کنم چون شما تصمیمت را گرفتی و ماست سیاه است.

اما در اصرار و تکرار معجزه خودم ابائی ندارم به خاطر اینکه یقین دارم که شخصیت لجبازت نخواهد پذیرفت که 8*&*&ک بازی حزب مهرت را با زبان خود اعتراف کنی که چرت بوده.

میدانم که استروپوم خواهی آورد و دلایل صد من یک غاز.

ولی مطمئنم که اصطلاح منافق در قرآن را خوانده ای.

جناب ریفری
اصطلاح منافق با اسم بردن از شخص و او را منافق یا کافر دانستن فرق می کند
بسیاری منافقان بودند ولی قران اسمی از انها نبرده
شما به من می گویید لجباز ؟
عجیب است
فکر کنم خوانندگان بهتر می دانند چه کسی لجباز است سوره المسد می گوید ابی لهب مسلمان نمی شود
ابی لهب ده سال بعد از این سوره عمر می کند و مسلمان نمی شود
اینجا کار تمام می شود
شما اما و اگر را به ان اضافه می کنید و می گویید اگر ابی لهب مسلمان می شد قران ایه دیگری نازل می کرد و می گفت او مسلمان نیست !!ا
اگر ابی لهب تا فتح مکه زنده می ماند مسلمان می شد
این اگر و اما ها را شما به داستان ما اضافه کرده اید و فرض کرده اید که اگر چنین می شد چنان می شد
در صورتی که واقعه کاملا واضحه است
قران می فرماید ابی لهب مسلمان نخواهد شد و ابی لهب مسلمان نشد و کافر از دنیا رفت
پایان داستان

[/SIZE]
مشکل شما ژنرال در این مورد خاص اینست که اول ایمان آورده ای و بعد مسئله معجزه را بررسی میکنی. اما اگر از دید یک غیرمومن نگاه کنی این سوره مسد اصلا معجزه نیست. از طرف دیگر به نظر آدمی لجباز و یک دنده و خود بزرگ بین هم هستی که دیدت را کاملا کور میکند.

این من هستم که اما و اگر را به داستان ابی لهب اضافه کرده ام تا انرا اعجاز قلمداد کنم
یا شما هستید که اما و اگر را به ان اضافه کرده اید که انرا غیر اعجازی قلمداد کنید ؟
شما می گویید اگر من از دید یک غیر مومن نگاه کنم
به این می گوید مغلطه
زیرا شما هم از دید یک مومن به مسئله نگاه نمی کنید

[/SIZE]
بنابراین فکر کنم که دیگر به همینجا بسنده کنیم.
البته مسئله معجزه و پیش بینی من در مورد اینکه شما به قضیه حزب مهر و پوچی آن و اینکه فکر کردی همه آی اس پی پپه اند و گول آن داستان را خواهند خورد هنوز بر سرجایش هست.
اعتراف کنی یک جور ضایع میشوی، نکنی ضایع خدائی هستی. پس ایمان بیاور و اینقدر استروپوم نباف.

اخر حزب مهرچه ربطی به موضوع ما در این ترید دارد ؟
عجب
بله همینجا بسنده کنید تا بیشتر از این ضایع نشوید
می گو یم ابی لهب ده سال عمر کرد و تنها او بود که می توانست محمد ص را دروغگو جلوه دهد
می گوید اگر مسلمان می شد ایه می امد که مسلمان نشده !!!!!!!!!ا

:D
ندیده غیب می گوید

بله جانم

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa

شما می گویید اگر من از دید یک غیر مومن نگاه کنم
به این می گوید مغلطه
زیرا شما هم از دید یک مومن به مسئله نگاه نمی کنید
آقای آی کیو

فکر نمیکنم که اینقدر خنگ باشی که ندانی داری مغلطه میکنی و ندانی که مومن و غیر مومن یعنی چه.
البته از دید من شما مومن به آن معنای مصطلح که در ایران به کار میرود نیستی بلکه مغزت را تعصب و یکجانبه فکر کردن به همراه غرور ناجوری که داری آنقدر کور کرده که خود را عقل کل عالم و آدم میدانی و باقی را پپه حساب میکنی آنقدر که ملق بازی حزب مهرت را که در حمایت از رژیم برپا کرده بودی را هنوز هم که هنوزه بعد از اینهمه مدت که همه به ماهیتت پی برده اند قبول نمیکنی که یک بازی بیمزه و مسخره بوده و مجبوری بار این مسخره بازیهایت را در هر پست و تردی بکشی
عقل که نباشه آی کیوی بالا و طبع شعری هم بی فایده است و کمک نمیکنه و جان در عذاب خواهد بود
اخر حزب مهرچه ربطی به موضوع ما در این ترید دارد ؟
عجب

ربطش در اینست که پیش بینی بنده مثل پیش بینی قرآن است و شما همانند ابو لهب که توسط فرد زیرکی مثل محمد کیش مات شده بود، راهی به جز ضایع شدن نداری. قبول کنی مسئله حزب مهر ساختگی بوده یک جور ضایع میشوی. قبول هم نکنی طور دیگری ضایع میشوی. البته شما ضایع خدائی هستی ولی خوب ضایع تر میشوی

می گو یم ابی لهب ده سال عمر کرد و تنها او بود که می توانست محمد ص را دروغگو جلوه دهد
می گوید اگر مسلمان می شد ایه می امد که مسلمان نشده !!!!!!!!!ا
:D
ندیده غیب می گوید

بله جانم
آخر بشر. شما هم در وضعیت ابولهب در یک مقیاس بس کوچکتر هستی. چرا برای اینکه منو ضایع کنی بگو که قادر هستی که بگوئی خذعبلات حزب مهرت دری وری بوده و شما از اول هم سلطنت طلب نبوده و فکر کردی که آن ملق بازیها همه اش بامزه بوده. چرا اینکار را نمیکنی و انتظار داری ابولهب شکست نخورده بیاید برای ضایع کردن پسر برادرش برخلاف تمامی منافعش و موقعیت اجتماعیش بگوید مسلمان شده؟ و این درحالی که هنوز مسلمانان هیچ قدرتی نداشتند.

در ضمن معجزه اگر معجزه باشد احتیاج به تکرار ندارد که ثابت شود معجزه است. شما صد بار هم این مسئله را کپی پیست کنی و تکرار، به جز خودت کسی قانع نخواهد شد.

Last edited:

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa

سردار
من دیگر جوابت را در این ترد نمیدهم

برو خوش باش و فکر کن باری دیگر یک کافر خداناشناس را با پستهای قوی و پتکهای دندان شکنت از میدان بدر کردی و با تلاوت مشتی خذعبل به خیال خودت ثابت کردی که قرآن معجزه است و مخالفان عجیز و ناتوان

فکر کنم این تنها چیزی است که در این دنیا دلت را به آن خوش کرده ای و پس بنابر این حال کن.

در هر حال دیگران میدانند که آنچه که من گفتم و مجبور شدم چندین بار تکرار کنم بسیار منطقی بوده و آنها هم شک ندارند که تو از الاغ شیطان پائین نخواهی آمد و به مسخره بازیهای حزب مهرت اعتراف نخواهی کرد. راستش را بخواهی معجزاتی امثال تو از آنچه که تو معجزه قرآن میخوانی متقن تر و دلایل محکمتری برای رد تمامی آن ادعاهاست.

برو خوش باش و حال کن حالا. یک سور و افطار هم به دوستان سفارت در کویت بده به خاطر این پیروزی اسلام و مسلمین
:cheers::cheer-2::mexi-wave::yaay::--party::belly:

May 9, 2004
15,167
179
آقای آی کیو

فکر نمیکنم که اینقدر خنگ باشی که ندانی داری مغلطه میکنی و ندانی که مومن و غیر مومن یعنی چه.
البته از دید من شما مومن به آن معنای مصطلح که در ایران به کار میرود نیستی بلکه مغزت را تعصب و یکجانبه فکر کردن به همراه غرور ناجوری که داری آنقدر کور کرده که خود را عقل کل عالم و آدم میدانی و باقی را پپه حساب میکنی آنقدر که ملق بازی حزب مهرت را که در حمایت از رژیم برپا کرده بودی را هنوز هم که هنوزه بعد از اینهمه مدت که همه به ماهیتت پی برده اند قبول نمیکنی که یک بازی بیمزه و مسخره بوده و مجبوری بار این مسخره بازیهایت را در هر پست و تردی بکشی
عقل که نباشه آی کیوی بالا و طبع شعری هم بی فایده است و کمک نمیکنه و جان در عذاب خواهد بود
[/SIZE]

ربطش در اینست که پیش بینی بنده مثل پیش بینی قرآن است و شما همانند ابو لهب که توسط فرد زیرکی مثل محمد کیش مات شده بود، راهی به جز ضایع شدن نداری. قبول کنی مسئله حزب مهر ساختگی بوده یک جور ضایع میشوی. قبول هم نکنی طور دیگری ضایع میشوی. البته شما ضایع خدائی هستی ولی خوب ضایع تر میشوی

آخر بشر. شما هم در وضعیت ابولهب در یک مقیاس بس کوچکتر هستی. چرا برای اینکه منو ضایع کنی بگو که قادر هستی که بگوئی خذعبلات حزب مهرت دری وری بوده و شما از اول هم سلطنت طلب نبوده و فکر کردی که آن ملق بازیها همه اش بامزه بوده. چرا اینکار را نمیکنی و انتظار داری ابولهب شکست نخورده بیاید برای ضایع کردن پسر برادرش برخلاف تمامی منافعش و موقعیت اجتماعیش بگوید مسلمان شده؟ و این درحالی که هنوز مسلمانان هیچ قدرتی نداشتند.

در ضمن معجزه اگر معجزه باشد احتیاج به تکرار ندارد که ثابت شود معجزه است. شما صد بار هم این مسئله را کپی پیست کنی و تکرار، به جز خودت کسی قانع نخواهد شد.

جناب ریفری
تو امتحان شرکت نکردی که خودت را مجبور به جواب دادن می کنی جانم
جواب درستی که ندادی هی حزب مهر حزب مهر می کنی و بعد می گی در زمانی بوده که مسلمانان قدرتی نداشتند
خوب این چه را ثابت می کند؟
مگر ابو سفیان نبود که قدرتمند ترین همه قریش بود و تشنه به خون مسلمانان
چرا او مسلمان شد
محمد ص از کجا می دانست که ابو سفیان مسلمان می شود و ابی لهب نمی شود
چرا یک ایه هم برای ابو سفیان و دیگران نازل نکرد تا همه مال و منالش را بکشد بالا؟
حالا که ابی لهب چیزی نداشت حداقل ابوسفیان ملیونر ان زمان بود او ایه برای او می نوشت که باصرفه تر بود !!!ا
برو جانم جوابی نداری هی میایی خودت را زشت تر می کنی
یادم را به دوران ابتدایی و راهنمایی می اندازی که وقتی توی ورقه امتحان یک سئوالی بود که جوابش را نمی دانستیم یک چیزی همین الکی می نوشتیم که معلم یا دیگران نگویند چرا جواب خالی است
مثلا سئوال شده بود
تیمور لنگ که بود
ما جواب می دادیم همان تیمور شل بود
حالا شما هی صفحه پشت صفحه پر می کنید و اخر بر می گردید به اینکه اگر ابی لهب نمرده بود و اگر ابی لهب مسلمان شده بود ایه می امد و حزب مهر نمی دانم چه
اگر و اگر

بله جانم

May 9, 2004
15,167
179

سردار
من دیگر جوابت را در این ترد نمیدهم

برو خوش باش و فکر کن باری دیگر یک کافر خداناشناس را با پستهای قوی و پتکهای دندان شکنت از میدان بدر کردی و با تلاوت مشتی خذعبل به خیال خودت ثابت کردی که قرآن معجزه است و مخالفان عجیز و ناتوان

فکر کنم این تنها چیزی است که در این دنیا دلت را به آن خوش کرده ای و پس بنابر این حال کن.

در هر حال دیگران میدانند که آنچه که من گفتم و مجبور شدم چندین بار تکرار کنم بسیار منطقی بوده و آنها هم شک ندارند که تو از الاغ شیطان پائین نخواهی آمد و به مسخره بازیهای حزب مهرت اعتراف نخواهی کرد. راستش را بخواهی معجزاتی امثال تو از آنچه که تو معجزه قرآن میخوانی متقن تر و دلایل محکمتری برای رد تمامی آن ادعاهاست.

برو خوش باش و حال کن حالا. یک سور و افطار هم به دوستان سفارت در کویت بده به خاطر این پیروزی اسلام و مسلمین
:cheers::cheer-2::mexi-wave::yaay::--party::belly:

من منتظر جواب منطقی شما در رابطه با سوره المسد بودم
سریع جملات شما را خواندم این کلمات را دیدم
سردار
مشتی خذعبل
حزب مهر
معجزاتی امثال تو
یک سور و افطار
سفارت
کویت

معلوم شد
جوابی نداری فقط می خواهی وقت ما را تلف کنی
من نمی دانم سفارت+ کویت در این موضوع سوره المسد چکار می کند و چه ربطی بین این دو است !!!!آ

عجب

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
جناب ریفری
یادم را به دوران ابتدایی و راهنمایی می اندازی که وقتی توی ورقه امتحان یک سئوالی بود که جوابش را نمی دانستیم یک چیزی همین الکی می نوشتیم که معلم یا دیگران نگویند چرا جواب خالی است
مثلا سئوال شده بود
تیمور لنگ که بود
ما جواب می دادیم همان تیمور شل بود
جناب میخواستم جوابت رو ندم ولی حکایت جالبی گفتی گفتم حیف است که بی جواب بگذارمش

راستش من بیاد ندارم که جواب سوالات امتحانات دبیرستان را ندانم تا چه رسد به سوالات ابتدائی دوره ابتدائی و راهنمائی. همیشه ورقه ما نمره کامل داشت. نمیدانم شاید شما هم به زور ساندیس و یا ثروت ابوی به دانشگاه راه یافتید که جواب سوالهای ابتدائی را مینوشتید.
در ضمن بد نیست که بدانید خوانندگان پستهای شما در آی اس پی هم همانند همان معلمان که میفهمیدند
شما جواب سوال را ندانسته &*&* تلاوت کرده و جواب از خود در ورکرده اید، دست شما را از همان اول خواندند و فهمیدند که ملق بازی میکنید.

در هر صورت دست بردارید از اینگونه جواب نوشتن و پست نوشتن ها اگر چه میدانم ترک عادت موجب... است.

May 9, 2004
15,167
179
جناب میخواستم جوابت رو ندم ولی حکایت جالبی گفتی گفتم حیف است که بی جواب بگذارمش

راستش من بیاد ندارم که جواب سوالات امتحانات دبیرستان را ندانم تا چه رسد به سوالات ابتدائی دوره ابتدائی و راهنمائی. همیشه ورقه ما نمره کامل داشت. نمیدانم شاید شما هم به زور ساندیس و یا ثروت ابوی به دانشگاه راه یافتید که جواب سوالهای ابتدائی را مینوشتید.
در ضمن بد نیست که بدانید خوانندگان پستهای شما در آی اس پی هم همانند همان معلمان که میفهمیدند
شما جواب سوال را ندانسته &*&* تلاوت کرده و جواب از خود در ورکرده اید، دست شما را از همان اول خواندند و فهمیدند که ملق بازی میکنید.

در هر صورت دست بردارید از اینگونه جواب نوشتن و پست نوشتن ها اگر چه میدانم ترک عادت موجب... است.
این کلمه به لیست قبلی اضافه شد
ساندیس

Oct 18, 2002
12,085
17
here
www.apfn.org
I guess people are subject to change. All I said was that I agreed with Chinaski's logic, and could not quite follow beystr's writing, and all of a sudden a whole bunch of insults follow about people who live outside of Iran. Maybe he is having a bad day ...
Ardesheer aziz;

I am not sure what happened there? But I am not blaming anyone , I respect everyone here and I wished everyone else did too... You know beystr has a temper , I guess we all do one way or another, some dont curse but say things worse, so let us all please just post in peace lol,

my over all point is that you are (and everyone else is) free to think the way you (they) do, it is none of my business or anyone else's for that matter. If we want to have a great country in future each of us must observe everyone's rights.

Let us practice it in here! (I am telling this to everyone not just you or beystr).
Thanks a lot.

PS ppl who shout profanity usually do it from stand point of weakness not strength. when they run out of logic they start other things..

Aug 26, 2009
469
0
ALMASAD ro velesh Volak, be chasb be Suuni bs Shiaa

You wrote over 2 paragraph and no where in it you were able to answer the following Question, :

BLAH BLAH BLAH ;)
:) i love how you were reduced to changing my comments to "blah blah" because you coudlnt have a SINGLE COME BACK for any of my responses. case closed. :)

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1
:) i love how you were reduced to changing my comments to "blah blah" because you coudlnt have a SINGLE COME BACK for any of my responses. case closed. :)
LOOOLL, Really !! When you do not make any logical point, any logical statement, then the best thing is to just ignore your BLAH BLAH ...

Now :

So Do you have the courage to express your belief on which branch of Islam has it right ?

Sunni or Shiaa

There is ONLY ONE right answer ;)

Or you are such a coward that can not even declare openly what you believe in and have to hide behind BS statement and RUN away :)

Aug 26, 2009
469
0
فرض کنیم که ابی لهب بعد از این آیه اسلام می آورد فکر میکنی چه میشد؟
ابی لهب در مقابل یک فرد بسیار زیرکی مثل محمد قرار گرفته بود نمیتوانست که اسلام بیاورد. اگر اسلام می آورد فوری محمد یک آیه می آورد که این از مکر اوست و اصلا کسی او را باور نمیکرد. این از مکر محمد بود نه از پیش بینی و علم به او به آینده. ابی لهب هم آدم خنگی نبود. برادر زاده اش را خوب .
Dear Reff
so now you are makign assumptions that "had he converted" mohammad would have said such and such.... assumptions that are not backed by any evidence.

BUT you fail to realize that would have caused a contradiction since surah Almasad already condemned abu lahab as a nonbeliever... EVEN if he faked it, the prophet could not have said "you are faking it" because Quran tells us not to accuse people's faith. it would have been a contradiction that would have confused the moslims... abou lahab had 10 years to fake and prove mohammad (sa) a liar, he never did!

Last edited:
Oct 18, 2002
12,085
17
here
www.apfn.org
I am saying most of the anti religion specially anti islamic things I have observed 99.9% of the time comes from places with agendas against our people and other people (like the Americans) this is designed to destroy the moral fabric of societies. we have seen it work better than expected. (just compare the american ppl of the 50's to today and see for yourself)! the ppl who didnt change anything in their belief for centuries all the sudden become like animals over a few short decades!? how/why?

You may argue the mass media is more readily available now than before, yes it is true and that is 1 of the main tools they use to destroy the moral fabric of a society.
why do you think they bring the satellites and TV into poor nations or villages and sell them so cheap? while in those same countries or villages ppl do not have access to basic medial needs!?

So I am saying if you are not part of this conspiracy then that is fine, you are a truth seeker but when you come out with no reason and insult I have to think otherwise.

You may defend yourself bcs of the IRI criminals, well moslem or non moslem all ppl are the victims of those country selling bastards it is not only the anti-religion ppl. in fact the IRI is more after those real faithful and religious ppl than any other person/group.
I have witnessed that myself and 1st hand.
and if you have not figured out that IRI is a cheap lackey (Nokar) for the scum bags who run the western governments, and worst if you think these criminals are true Moslems then you need to go educated yourself with a little common sense,

I give you another example of IRI agents, besides most of these LA TVs that goofy idiot pelasticvand AKA fooladvand, he was an IRI agent.
1 day soon the truth will come out and believe me there are those who are keeping up with every penny and where they are being spent.
after all it is the money that buys armies and governemtns and koodeta chees or even "freedom fighters"! If you think for a second that Ideology/belief has anything to do with revolutions, coups or wars you need to re-educate yourself and start to come back into realities.

SHAHINC Jaan,

I have your answer but I cannot say it out in public, I rather not say it bcs it was not meant to be said. God decided that a long time ago, not my decision really.

But you asked a good/valid question in regards as to why Quran didnt say this or that...

Aug 26, 2009
469
0
LOOOLL, Really !! When you do not make any logical point, any logical statement, then the best thing is to just ignore your BLAH BLAH ...

more nonsense from shahininc ;)
writing in big red letters does not make your illogical arguments valid.
as always, be biraahe mizani... so to confuse the subject. the subject is about surah al masad, and you are harping about why quran didnt foretell the sunni shia divide! how stupid... you are demanding Quran to say what you THINK it should say, your next demand is "why didnt quran foretell the great depression" or whatever else odd calamity you think it should mention.

Quran tells the moslims, not to fight with one another, which is CLEAR enough.

Now Mr. know nothing Bahai, who thinks the 4 khalifs fought among one another! (LOL)... why do you bahai's have sects in your religion? how old is your religion? :D and how many sects do you have? which one is right?

now i know you don't have a proper answer because you don't know enough about your own religion. so please shut up and let grown people discuss the topic:

Surah Al-masad!

Status
Not open for further replies.