گفتنیها از حزب مهر

Status
Not open for further replies.

magic

Ball Boy
Jul 9, 2006
449
0

بی خیال حاجی. این چند روزه وقت داشتم یکی-دو ساعتی رو حرومت کردم (برای اولین بار در چند سال گذشته) تا بهت ثابت کنم که یک روده راست تو شکمت نیست. نه این که من اولین نفر باشم. دوستان زیادی تحمل زحمت کرده و بار ها این رو ثابت کردند ولی ماشالا رو که نیست سنگ پای قزوین است آنچه که شما دارید
!!
آنچه که اینجا بر شما میرود نتیجه سال ها لودگی و دلقک بازی است. بحث اظهار عقیده و این حرفها نیست. شما سالها است که مشتی اراجیف را تکرار میکنی و همگی ما هم آن ها را هزاران بار اینجا خوانده ایم. در واقع همون چند ماه اول کفگیرت به ته دیگ خورد ( برای نمونه در ظرف یک سال اخیر ۳ ترید مشابه راسپوتین باز کردی). پس بحث، بحث مزدوری است و دلقک بارگی. اگر مزدور نبودی و برای خودت کمی ارزش قائل بودی عطای این جا را به لقایش میبخشیدی و میرفتی جایی که حد عقل دو نفر هم فکرت در آنجا باشند. هر انسانی باید برای خود ارزش قائل باشد. تنها خود فروشان مزدورند که بویی از
self-respect
نبرده اند
دیگه خود دانی حاجی

These kinds of people (Mozdor) don't know the meaning of self-respect, that's why they become Mozdor. Anyway thanks for well thought and articulated post, I really enjoyed it. You have a very good point, why this Mozdor come here, is not for to engage in a meaningful discussion but to spread the propaganda which his masters (Arababhayash) order him to do and this is job and gets paid for it. By the way, you said that "human being should have self-respect", but forgot here we are not dealing with human being and his kinds.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
Guys,

This is another piece of BS we need to archive it and copy/paste it once in a while.
I am sure he is going to dislike this too. :D

یعنی چه شما می ایید ان چیزها را پست میکنید ؟
اگر برای این است که از شخص بنده خوشتان نمی اید من خرده نمیگیرم ولی فکر می کنم این شخصی که به اسم ضد انقلاب می اید اینجا و پست میکند باید یکی از انهایی باشد که خودش هم در جریاناتی که در انجمن و بعد حزب اتفاق افتاد دست داشته باشد
والا اینکه یک کسی بیاید و این همه در مورد حزب صحبت کند و فقط و فقط بخاطر این باشد که از یک نفر در یک سایت ورزشی خوشش نمی اید برای من قابل قبول نیست شاید بقیه هم از روی دوستی به او کمک می کنند
یا اینکه چند نفر از شماها را خیلی خوب می شناسم !!!ا
ولی ضد انقلاب یا جناب الف یا ب یا م یا ج
من کاملا با این گفته های تیمسار مخالف بودم سعید سکوئی و سرهنگ مرزبان و دکتر ارمان نوری دوتا فتح الله منوچهری و یزدی و سروش مهراریا و چند نفر دیگه با من و تیمسار این جریانت را در اوایل بخاطر بر انگیختن حس وطن پرستی ایرانیان شروع کردیم ولی بعدها متوجه شدم بجز تیمسار و سرهنگ مرزبان و سروش و دو سه تای دیگه بقیه خائن هستند و جیره خوار رژیم
ولی من که الان دارم برای شما این پست را می نویسم اکثر اینها را ننوشته ام
تنها کپی کرده ام
شاهزاده کامران میرزا قاجار یک سایتی زده بود و همه این خزعبلات سعید سکوئی و ارمان را بر ملا کرد
من اینجا فرصت توضیح دادن بیشتری درمورد این حرفها ندارم
واهمیت هم نمیدهم
البته ان انجمن یا حزب را من می شناسم من خودم از اعضای ان انجمن بودم ولی بعدها با افکار انها صدو هشتاد درجه مخالفت کردم چون وقتی دیدم اینها دیوانه ای را به نام فتح الله یزدی اورده اند پشت تلویزیون
فهمیدم که جریان چیست بعد هم که ان فتح الله منوچهری امد و معلوم شد نقشه اینها چیست
کم کم برای من روشن شد که جریان از کجا اب میخورد سعید سگوئی به سفارت ایران می رود فتح الله منوچهری با سعید سکوئی دوست است و فحش مسلمانان می دهد
یزدی هم که ان قائله را پیاده میکند
یک روز به یزدی گفتم جناب شما این حرفها را می زنید و دها ملیون ایرانی می بینند اگر نشد چه ؟
گفت می شود خواهد شد می تواند بشود !!!ا
گفتم یعنی چه
گفت ناپلئون می گوید نگو نمی توانم نگو نمی شود بگو می توانم و می شود
انوقت من احساس کردم این اقا را یا از تیمارستان اورده اند یا از سفارت رژیم
سکوئی هم که برای ازادی ایران به قول خودش 120 هزار دولار از شاهزاده کامران میرزا گرفت و غیبش زد
شاهزاده نزدیک به دو ملیون دولار خرج کرد که اکثر پولها به راهی میرفت که خیرخواهانه بود
ولی دزدی های زیادی هم شد
هم رفیق دزد بودند و هم شریک غافله اخر کار من به شاهزاده گفتم جناب جریان این است شاهزاده هم پای خودش را از حزب کنار کشید
این سکوئی بیشرف تنهایی 120 هزار دولاری که کامران میرزا داده بود تا برای کسانی که از ایران به کشورهای دیگر پناهنده می شوند در اوایل رسیدن به کشور مورد نظر پولی در دسترسشان نیست خرج شود را کشید بالا
بعدها فهمیدیم که رفته عشیقه یکی از دوستان ازدواج کرده و یک بی ام دبلیو اخرین مدل را زده پشت قواله اش !!!ا
همه اش از پولهای شاهزده ساده لوح
دکتر ارمان هم که بعدها رفت و انجمن و بعدها سازمان پارس را بنیاد نهاد و الان هم که ادعای پادشاهی ایران را کرده
این ادم احمق هم از کلاشهای درجه یکی بود که با دزدی و کلاهبرداری تلویزیون زد
هی میگفت رضا شاه انگلیسی بوده و من وطن پرست هستم اخرش معلوم شد هم جیره خوار رژیمه هم جیره خوار انگلیس و امریکاست !!!ا
ان یکی هم که وقتی کار خود را تمام کرد در زمانی که احتیاجی به او نبود رفت ایران و الان مو کاشته و سر و ضعی به هم زده
چند مدت پیش با پسرش تماس گرفتم
گفتم این بابای تو چطور این همه به خمینی و خامنه ای پیر و پیغمبر فحش داد و اخر کار رفت ایران زن گرفته و خوش و خرم می چرد
پسرش گفت نه بابای من را اعدام نکردند چون خیلی اطلاعات دارد و وقتی این اطلاعات را از او گرفتند حتما اعدامش میکنند و اینها شایعه است
گفتم عبدالمالک ریگی را چند هفته نشد اعدام کردند و هرچه اطلاعات داشت گرفتند انوقت پدر تو سالها در ایران اب خنک میخورد هنوز اطلاعات چس مثقالش را نگرفته اند
گفت پدرم شجاع است
بفرمایید چنان پدری چنین پسری را باید
تنها کسی که جیره خوار نبود سرهنگ مرزبان بود که ان هم یک ادم ناشی ساده لوح بود که بود و نبودش یکی بود
بدبخت به درجه سرهنگی رسید هنوز بله قربان گویی این و ان بود
چند نفر هم بودند که اسامی انها را نمیتوانم ذکر کنم

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
من که الان دارم برای شما این پست را می نویسم اکثر اینها را ننوشته ام
تنها کپی کرده ام

اها، یعنی تو که ادعا میکنی ای کیو ۱۰۰۰ داری و دام از ایران و ایران پرستی هم میزنی همینطوری تصمیم گرفتی حرف های دیگران رو کپی کنی اینجا بزنی به دیوار. حالا کیا نوشتن و از کجا کپی کردی بماند.

تا حالا میگفتی این چیز هارو خودت ننوشتی و فقط با ای دی جنرال پست میکنی. حالا میگی تو این هارو
فقط کپی کردی!!! میگن آدم دروغ گو فراموش کار میشه اینه.

یعنی میدونی، گیر افتادی. بد جورهم رسوا شدی. مثل یارو دزده میمونی که مچش رو گرفتند ولی نمیخاد اعتراف کنه. هی دروغ میگی تا شاید یه جوری ماست مالی کنی. تو خیال خودت اگر داستانی به ما بگی و خودت رو به اون کوچه بزنی همه چی درست میشه.

نه جناب. این داستان هارو بررو به همون گوگولی بگو. آخه مردک، کدوم انسان عاقلی باور میکنه که تو و همون چند نفر که اسم بردی میخواستین حزب بزنید ولی امدین یک سایت ورزش رو انتخاب کردین تا تبلیغش رو بکنید؟ یعنی جای بهتر از اینجا نبود؟ عقلتون رو برم.

:p

حالابلند شو مثل آدم سرت رو بنداز پایین برو کنار. آمدی برای رژیم کاری بکنی ولی به مرور زمان دستت رو و همه دروغ هات بر ملا شد.

ابرو و احترامی که نداری. خیال نکن چون اسم واقعییت رو کسی نمیدونه میتونی سرت رو مثل کبک بکنی تو برف. پاشو جانم پاشو برو. بازی تمونم شد
داور سوت پایان رو زد.
..

:D

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
Guys,

This is another piece of BS we need to archive it and copy/paste it once in a while.
I am sure he is going to dislike this too. :D
Yes, I didn't read all the drivel, but I liked the bit where he says he only copied all that stuff about hezb mehr and Iranian freedom army in Israel from somewhere else :D

Before now used to tell us that GP is someone else who used to post here, and he only uses the ID now!!!! I mean, it's like it never crossed his small mind to go and create a new ID so people wouldn't associate him with that stuff. Oh no!!!

Yes, let's archive this comedy post as well. We can soon publish a booklet and help fund ISP with the proceeds :)

May 9, 2004
15,166
179

بی خیال حاجی. این چند روزه وقت داشتم یکی-دو ساعتی رو حرومت کردم (برای اولین بار در چند سال گذشته) تا بهت ثابت کنم که یک روده راست تو شکمت نیست. نه این که من اولین نفر باشم. دوستان زیادی تحمل زحمت کرده و بار ها این رو ثابت کردند ولی ماشالا رو که نیست سنگ پای قزوین است آنچه که شما دارید
!!
آنچه که اینجا بر شما میرود نتیجه سال ها لودگی و دلقک بازی است. بحث اظهار عقیده و این حرفها نیست. شما سالها است که مشتی اراجیف را تکرار میکنی و همگی ما هم آن ها را هزاران بار اینجا خوانده ایم. در واقع همون چند ماه اول کفگیرت به ته دیگ خورد ( برای نمونه در ظرف یک سال اخیر ۳ ترید مشابه راسپوتین باز کردی). پس بحث، بحث مزدوری است و دلقک بارگی. اگر مزدور نبودی و برای خودت کمی ارزش قائل بودی عطای این جا را به لقایش میبخشیدی و میرفتی جایی که حد عقل دو نفر هم فکرت در آنجا باشند. هر انسانی باید برای خود ارزش قائل باشد. تنها خود فروشان مزدورند که بویی از
self-respect
نبرده اند
دیگه خود دانی حاجی
راستی جناب هشت
دیگه خبرهای جنبش و موسوی و کروبی را پست نمیکنید
دلمان خیلی تنگ شده برای اخبار داغ
مثلا موسوی بیانیه داده که دها ملیون بیایند توی اطاق نشیمن خانه ایشان و تظاهرات کنند
یا کروبی گفته که لنگه کفشی که خورد ساخت چین بوده و چین را متهم کرده
یا مثلا ملیونها نفر در خیابان که داشته اند برای عید خرید میکردند همه طرفداران جنبش سبز بوده اند و داشته اند با خرید وسایل غربی به اقتصاد چین ضرر می زدند
بیا بنویس حال کنیم
:devil-smi

May 9, 2004
15,166
179

اها، یعنی تو که ادعا میکنی ای کیو ۱۰۰۰ داری و دام از ایران و ایران پرستی هم میزنی همینطوری تصمیم گرفتی حرف های دیگران رو کپی کنی اینجا بزنی به دیوار. حالا کیا نوشتن و از کجا کپی کردی بماند.

تا حالا میگفتی این چیز هارو خودت ننوشتی و فقط با ای دی جنرال پست میکنی. حالا میگی تو این هارو
فقط کپی کردی!!! میگن آدم دروغ گو فراموش کار میشه اینه.

یعنی میدونی، گیر افتادی. بد جورهم رسوا شدی. مثل یارو دزده میمونی که مچش رو گرفتند ولی نمیخاد اعتراف کنه. هی دروغ میگی تا شاید یه جوری ماست مالی کنی. تو خیال خودت اگر داستانی به ما بگی و خودت رو به اون کوچه بزنی همه چی درست میشه.

نه جناب. این داستان هارو بررو به همون گوگولی بگو. آخه مردک، کدوم انسان عاقلی باور میکنه که تو و همون چند نفر که اسم بردی میخواستین حزب بزنید ولی امدین یک سایت ورزش رو انتخاب کردین تا تبلیغش رو بکنید؟ یعنی جای بهتر از اینجا نبود؟ عقلتون رو برم.

:p

حالابلند شو مثل آدم سرت رو بنداز پایین برو کنار. آمدی برای رژیم کاری بکنی ولی به مرور زمان دستت رو و همه دروغ هات بر ملا شد.

ابرو و احترامی که نداری. خیال نکن چون اسم واقعییت رو کسی نمیدونه میتونی سرت رو مثل کبک بکنی تو برف. پاشو جانم پاشو برو. بازی تمونم شد
داور سوت پایان رو زد.
..

:D
جناب
من این چیزها را که نوشته ام قسمتی از ان چیزی بود که در مورد حزب مهر از من سئوال کردید
حالا می خواهی باور کن می خواهی نکن
برای من اهمیت ندارد

بله جانم

Feb 7, 2004
13,568
0
سر کار استوار، تو خودت آخر جنبش، رهبری و حرکات موزونی. میگی نه، بفرما

با درود
دوستان و هم میهنان گرامی ما فرصت طلائی داریم که اگر از ان استفاده کنیم میتوانیم این حکومت تازی را سرنگون کنیم
همانطور که میدانید تقریبا 10 روز دیگر بازی سرنوشت ساز ایران و بحرین در ایران است من ازهمه دوستداران ازادی میخواهم که در این روز به استادیوم آ زادی بروند و زیر پیراهن خود تی شرتی بپوشند و روی ان شعار های از قبیل
ما با جمهوری اسلامی مخالفیم
ما با انتخابات مخالفیم
ما تازی نمیخواهیم ..... ما تازی نمیخواهیم
مرگ بر بسیجی و پاسدار ..... درود بر ایران و ژنرال
پارسائیان امید ماست
ژنرال ما میرزمد ......خامنئی میلرزد

و اینگونه شعارها
و من اطمینان دارم که بازیکنان تیم ملی هم این کار را خواهند کرد
البته بعد از اینکه بازی به اتمام رسید با هر نتیجه ای که اگر پیروزی باشد که صد بهتر چون در صورت پیروزی مردم با شوری بیشتر شعار میدهند
و چون خبرنگاران خارجی انجا هستند همه دنیا به کمک ما میایند
و انهایی که سد راه شما میشوند از دم تیغ بگذرانید و رحم به هیچکس نکنید که انها 26 سال به ما رحم نکردند
فرودگاها را ببندید تا ملایان تازی نتوانند فرار کنند وراهای مرزی کشور را هم به همچنین مخصوصا اشخاصی مثل رفسنجانی را زنده دستگیر کنید تا حزب بتواند پولهایی را که در حسابهای داخلی و خارجی و شرکتهایش را از او واپس بگیرد
به پاسداران و بسیجیانی که مانع شما میشوند رحم نکنید ولی تا انجا که میتوانید ارتشیان را نکشید مگر انها یی که با شما برخورد میکنند

بعد از ان به خیابانها بریزید و هر کجا پرجم تازیها را دیدید سرنگون کنید و پرجمی را که قبلا مهیا کرده اید بر افرازید
البته اگر دوست دارید میتوانید پرچم شیر و خورشید را انتخاب کنید ولی اعضای حزب مکلف هستند که پرجمهایی را بر افرازند که پرچم مورد تایید حزب و پرچم ایران آزاد است
شکل زیر بفر اهورای بزرگ پرچم رسمی ایران اینده است
بر خیزید که پیروزی نزدیک است ..با سپاس
محمود شیرنکوه
سخنگوی حزب مهر

Feb 7, 2004
13,568
0
A clown you were, a clown you are and a clown you will be.

To all MEHR organization members

1- lopez AFTER A 20y-57u-25t-98w
2- mahmod jeqjeqe KHAR (shark) BOKHORR 66o-51p-78g-33q
3-HADI boy atwad woola ebi 22z-10m-15c
4-iran 18t syysl ns niagK 5DJSMNJ
5-180 MSGST
6-ohmpt
ohmpt mi,nt 7
JAVAB ?

H$$$@#A88M7^^$I**??/D----Kor%%%$3@)KHON(((DI. L*o*L%%%Kh>>O>>DE>>TI
Biazar jaan shoma ke ozve hezb nistid chera replay mikonid va chera foosh midid ??!!!!!!!! :(
Khahesh mikonam mazeh narizid

That was a test for some members here the meaning is
only number 4
4-IRAN 18T SYYSL NS NIAGK 5DJSMNJ = IRAN 18 TIR ATTAC BA MOSHK 4SHANBH (18TIR ATTACK WITH MISSILIES WEDENSDAY)
5-180 NAFAR (180 PERSONS)
6-IGNOR
IGNOR UMBER 6 PAYAN

Now if you press any button of your keyboards ones less or more from what u want to write you gonna know it
Example :YOU= UPI
Or ME = ,R
EXample : ISP = UAO or OD[
That is some easy code can use by anyone
Hope you liked it

Feb 7, 2004
13,568
0
#8 in chizaro az koja peyda kardi?!!! LOL 18 Tir attack with missile!!!

آقا،حالا کجاشو دیدی؟ این تازه از کرامات سحر است
سر کار دلقک یکم پیاده یک گنجینه دلقک بازی اینجا بجا گذاشتند

دوستان سوال جالبی شد، که چرا حزب مهر با توپ پر اومد و ضدّ رژیم هارت و پورت کرد و فحش خواهر و مادر رو به ولایت و بیت رهبری و اسلام داد، ولی یک دفعه شد وکیل مدافع ولایت و دین اسلام ؟ ....... حالا بماند بچه بازی و جریان هلند و کمک مالی جم کردن اونجا ..... !

May 9, 2004
15,166
179
A clown you were, a clown you are and a clown you will be.

جناب هشت
بیخیال این حرفها شما وظیفه سنگینتر و مهمتری دارید
لطفا بیایید در مورد جنبش سبز و برنامه های ان و که کی تظاهرات می شود و از کدام خیابان این ملیونها نفر به کدام خیابان باید بروند
و مسیر تظاهرات را برای ما پست کنید
وقت گرامی خودتان را صرف بنده حقیر نفرمایید
راستی شنیدم از اول ماه محرم تا روز عاشورا هم تظاهرات ملیونی دارید در حسینیه ها و همه جنبش با لباس سیاه
در حسینیه ها حضور خواهند یافت
ولی بدون شعار و فقط راه می روند و سینه می زنند و از انجا که جنبش عالمگیر شده در عراق و لبنان و هر کشورهایی که شیعه هست هم می خواهند همین تظاهرات را در تایید از جنبش سبز ایران برگذار کنند!!!!ا
درست است یا شایعه

متشکرم

Feb 7, 2004
13,568
0

این سال ۲۰۰۹ بود ولی اصلا نگران نباشید. ایشان حالشون خیلی بهتر شده و در سلامت نسبی روانی به سر میبرند

بله جانم

از کلمات زیر یک داستان یا هر چه که به فکرتان می رسد بسازید البته به شکلی که رابطه ای قوی داشته باشد
باید عمیقا فکر کرد هر کس قصه زیباتری عرضه کرد می تواند دو سئوال از من بکند و بنده به انها بدرستی پاسخ خواهم داد !!!ا

سم - ادمین - زمین - سلسله- رومانوف - بن - زمین - خانواده - ژنرال پارسائیان -پایان -تزار -سایت - هکتار
پرنس یوسوپوف -رنگ - ایران - پریشکوچ - ترور - به - گل - روسیه -ها - رحیم - ای اس پی - لنین -
:) :( :smile:

Last edited:
Feb 7, 2004
13,568
0
تا هنگامی که جنبش و رهبری آن با حزب مهر و دلقک یکم پیاده باشد جای هیچ گونه نگرانی نیست. کماکان آخرین شعار هایی که رهبر حزب مهر طرح کردند باید مورد استفاده قرار بگیرد.
یک بار دیگر جهت یاد آوری این شعارها را مرور می کنیم.

بله جانم

دوستان گرامی و انقلابیون عزیز
لطفا از این شعارها استفاده کنید

استقلال آزادی حکومت مردمی

رای حقیقی و نقی
جای ولایت فقیه

نه موسوی نه احمدی
آزادی حقیقتی

متشکرم

Status
Not open for further replies.