ایران یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی ر&#

Oct 18, 2002
12,085
17
here
www.apfn.org
you think Iranian govt is bi sahaab? the american is worse ( cuz they have a good constitution but they purposely disobey it) where the right hand does not know what the hell the left hand is doing, any place that these israeli idiots take over they ruin it like that.
look at any given institution in usa and tell me...for instance have you gone thru college/university in here? have you heard about the prison system? etc, etc?
its crap!

I said that bcs no one is in charge of or will take responsibility for sending drones to other ppl's country.

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
نه جناب، معنی جمله رو فهمیدیم. فقط میخاستیم بدونیم شما خودترو جزو ۹۹% میشماری یا ۱%؟ باز خودت رو زدی به کوچه علی چپ، و با کمال بی شرفی از جواب دادن فرار میکنی.

ای بزدل

البته ما خودمون میدونیم شما خودتو جزو ۱% میبینی فقط میخاستم بار دیگه روتو اندازه بگیریم
:)
بیخیال، از تو چیز دیگری انتظار نمیرفت
.
hahaha, I get an infarction for the above post, basically for calling a spade a spade! I want the forum to know that I am one infarction away from a ban.

To be honest it will come as a relief. I miss the ridicule and farce that this place is though.

For now I am saving the last infarct for a special occasion :)

Ali(ISP)

Tottenham till I die
Oct 16, 2002
25,912
28
Southampton, UK
hahaha, I get an infarction for the above post, basically for calling a spade a spade! I want the forum to know that I am one infarction away from a ban.

To be honest it will come as a relief. I miss the ridicule and farce that this place is though.

For now I am saving the last infarct for a special occasion :)
thats not true behrooz.

As far as i can see, the moderator team gave you a warning (ie a telling off). If you had received an infraction for the above post, u would have already been banned.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
جناب ریفری
این جمله من چه ربطی به توهین به ایرانی و غیر ایرانی دارد
منظور از جمله را نمیفهمی بگو تا برایت شرح بدهم
منظور این است که نود و نو در صد از مردم پیرو هستند
و از افکار دیگران استفاده میکنند و در مورد چیزی که می خوانند یا می بینند مستقل نمی اندیشند
اندیشه هایشان را از باورهایشان یا از باورهای انهایی که همفکرشان هستند سرچشمه میگیرند
تازه نود و نو درصد هم خیلی زیاد است می بایستی میگفتم هزار نفری یک نفر
اگر اینطور نبود می دیدید در هر گوچه و برزن یک رهبر بود و یک فیلسوف و دو تا نویسنده و چهار تا شاعر و بیست تا متفکر وجود دارد
لابد یکی از اون رهبرا و فیلسوفها هم ژنرال گور به گور شده پارسائیان حزب مهر شماست؟

بعدش هم اقلکن صبر میکردی یکی دو روز از پستت بگذره بعد حرف خودت رو میپیچوندی؟

این پست خودته که مردم رو بیمار میخونی:

جناب
شما خودب می دانید درموردچه صحبت میکنم
شما فکر بسته و محدودی دارید
من بجز یکی دو نفر در اینجا کمتر دیده ام کسی خودش در مورد چیزی فکر کند اکثرا سوار بر افکار و ارا دیگران می شوند
دیگرانی که هم عقیده انها هستند
منظورم بزرگان فکر در غرب یا شرق است
اینگونه تفکر انسانی ازاد را نمی سازد
به نظر من مهمترین ازادی ازادی است که هر انسانی دارای ان است نمی شود انرا سلب کرد
و هیچ دیکتاتوری نمیتواند انرا سلب کند
و در هیچ جامعه دمکراتی نمی توان انرا به کسی ارمغان داد
و ان ازادی فکر کردن است فکر کردن به معنای انکه روی باور های خود تعصب به خرج ندهید
یک مثال ساده ان رژیم و مخالفان رژیم هستند
یا رژیم و موافقان رژیم
مخالفان رژیم همه موارد همه افعال و اموری که به رژیم مربوط می شود حتی خشکسالی به رژیم ربط می دهند و منفی می بینند روی ان به شکلی منفی فکر میکنند و منفی استبناط میکنند
موافقان رژیم برعکس همه چیز را حتی جنایات رژیم را مقدس می شمارند
همه کار رژیم در نظر انها ایده ال است
این نه تنها در بین ما ایرانی ها وجود دارد بلکه یک مرض انسانی است که بیش از 99 درصد از مردم ازان رنج می برند

اگر معنای بیمار رو نمیدونی یه مراجعه به لغتنامه دهخدا کن متوجه میشی

البته حمل بر جسارت نشه ولی برای روشن شدن قضیه مثلا روانپزشکها میگویند کسی که برای خودش افراد تخیلی تجسم میکنه و فکر میکنه اونا وجود دارند بیماره و شیزوفرنی داره. مثلا حزب میسازه و اینا. البته من قصدم توهین به شما نیست ها. شما و حزب شما خیلی هم واقعیه و اصلا پارسائیان میرزمد و خامنه ای میلرزد. چه کنیم که یه ذره شجاعت نداریم که بگیم زمین گرده و بسوزیم. یا مثلا روانپزشکها به کسی که 999 نفر از هر 1000 نفر رو بیمار بدونه رو همینطور یک بیمار تلقی میکنند. البته در این مسئله غلط کردند. وقتی مدریترها شما رو سالم میدونند و کوچکترین ایراد به شما را قابل اخطار میدونند حتما شما سالمید و این روانپزشکها و روانشناسها هستند که بیمار و علیل و خل و چل هستند. انشاء الله (در ضمن من هم مثل شما اول آتئیست بودم. معجزات عجیب و غریبی را در آی اس پی دیدم که ایمان آوردم) که خدا به همه ما انسانها شفا عنایت کند که بتوانیم روزی حرفهای گوهربار (بد تلفظ نکنید دوستان من منظورم گوهر و جواهر است و نه مدفوع انسانی) شما را درک کرده و به معنای واقعی عضو حزب مهر شویم.

May 9, 2004
15,166
179
لابد یکی از اون رهبرا و فیلسوفها هم ژنرال گور به گور شده پارسائیان حزب مهر شماست؟

بعدش هم اقلکن صبر میکردی یکی دو روز از پستت بگذره بعد حرف خودت رو میپیچوندی؟

این پست خودته که مردم رو بیمار میخونی:

اگر معنای بیمار رو نمیدونی یه مراجعه به لغتنامه دهخدا کن متوجه میشی

البته حمل بر جسارت نشه ولی برای روشن شدن قضیه مثلا روانپزشکها میگویند کسی که برای خودش افراد تخیلی تجسم میکنه و فکر میکنه اونا وجود دارند بیماره و شیزوفرنی داره. مثلا حزب میسازه و اینا. البته من قصدم توهین به شما نیست ها. شما و حزب شما خیلی هم واقعیه و اصلا پارسائیان میرزمد و خامنه ای میلرزد. چه کنیم که یه ذره شجاعت نداریم که بگیم زمین گرده و بسوزیم. یا مثلا روانپزشکها به کسی که 999 نفر از هر 1000 نفر رو بیمار بدونه رو همینطور یک بیمار تلقی میکنند. البته در این مسئله غلط کردند. وقتی مدریترها شما رو سالم میدونند و کوچکترین ایراد به شما را قابل اخطار میدونند حتما شما سالمید و این روانپزشکها و روانشناسها هستند که بیمار و علیل و خل و چل هستند. انشاء الله (در ضمن من هم مثل شما اول آتئیست بودم. معجزات عجیب و غریبی را در آی اس پی دیدم که ایمان آوردم) که خدا به همه ما انسانها شفا عنایت کند که بتوانیم روزی حرفهای گوهربار (بد تلفظ نکنید دوستان من منظورم گوهر و جواهر است و نه مدفوع انسانی) شما را درک کرده و به معنای واقعی عضو حزب مهر شویم.

جناب ریفری
توهین کردن به شخصی که درمیان ما نیست درست نیست

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
جناب ریفری

جناب سردار

شما باید به خاطر همین پست برای یک مدتی بن بشی که داری به همه ما توهین میکنی و میگی که همه ما اونقدر &%* خل و از فلانجا گیجیم که فرق یک شخصیت خیالی و واقعی رو نمیدونیم؟
اما خودت میدونی و هم همه میدونند که این شخص خیالی فقط یک جک بیمره بود که ساختی که مثلا اپوزوسیون رو مسخره کنی و وقتی کسی این طنز بیمزه ات را خنده دار نیافت با ادامه به این حرفهای صدمن یه غازت سعی کردی و میکنی که به شعور اعضا توهین کنی.
بس کن آقا جون. اگه واقعا نمیتونی و کنترل افکار خودت رو نداری به خاطر خودت میگم که به یه دکتری چیزی مراجعه کن شاید بتونه این خیال رو که همه مردمان بیمارند و کودنند و بارباپاپا رو از کله ات بیرون کنه اونوقت شاید بتونیم از استعدادهات که کم هم نیستند یه استفاده ای ببریم. واقعا من نمیدونم که چه مرضیه که فکر میکنی ما باید به یک شخصیت خیالی احترام هم بگذاریم و توهین نکنیم.

آقایون ادمین - من فایت و ترولینگ و اینا نمیکنم. مادامیکه این آقا اینقدر معرفت نداره که اعتراف کنه اون جریان حزب مهرش یک جک بیمزه و سطح پائین و بچه گانه بوده و از این دست پستهای مزخرفی که ادعای حقیقت داشتن یه همچو فردی رو میکنه. من هر جا که ژنرال پست کنه این موضوع رو بهش یاد آوری خواهم کرد. اگه دوست ندارید بن کنید. من نمیتونم توهین این فرد رو به شعور جمعی تحمل کنم و نخواهم کرد. اگر میخواهید جدی منو قانع کنید باید این فرد دست از این توهینش برداره. من مسئول دیگران نیستم ولی اگه دیدید که من اشتر یا رضا و یا به کسانی که طرفدار رژیمند توهین شخصی کنم و یا حتی بخوام بهشون تیکه بندازم؟ خیر. ولی این آقا مخالف عقیده ما فقط نیست بلکه قصدش توهینه. توهینش اونقدر زیرکانه هست که سر شما ادمینها و مدریترها رو شیره میذاره ( آره قصدم توهین به شعور ادمینها بود :) ) اما من نمیتونم اینگونه توهین رو با سکوت و ایگنور از کنارش بگذرم. هر پستش یه توهینه به همه اس و شعور همه. و پستهائی که در آن اینطوری ادعا میکنه که ما باید از گفتن گور به گور شده به ژنرال پارسائیان خیالی پرهیز کنیم فحش علنی به همه است.
حالا خود دانید. .

اگر هم توهین کردن آزاده پس دیگه این پوینتها و بن کردنا و غیره برای چیه؟

Last edited:

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
Good post referee.

I maintain that General Shotor Charpayan receives very preferential treatment from ISP. For what reason? Aghelaan danand!

But what do you expect him to do? He has lied so many times about Hezbe Mehr and the Iran freedom army in Israel that he can't now come clean anymore. One day he claimed someone else made those posts, then he lost his memory and in another thread he claimed to copy them from somewhere else :D

I too agree with reminding him of his past behaviour every chance we get, in every thread. I won't use my last infarction yet because I want to be around to post here. It will be lots of fun :)

May 9, 2004
15,166
179

جناب سردار

شما باید به خاطر همین پست برای یک مدتی بن بشی که داری به همه ما توهین میکنی و میگی که همه ما اونقدر &%* خل و از فلانجا گیجیم که فرق یک شخصیت خیالی و واقعی رو نمیدونیم؟
اما خودت میدونی و هم همه میدونند که این شخص خیالی فقط یک جک بیمره بود که ساختی که مثلا اپوزوسیون رو مسخره کنی و وقتی کسی این طنز بیمزه ات را خنده دار نیافت با ادامه به این حرفهای صدمن یه غازت سعی کردی و میکنی که به شعور اعضا توهین کنی.
بس کن آقا جون. اگه واقعا نمیتونی و کنترل افکار خودت رو نداری به خاطر خودت میگم که به یه دکتری چیزی مراجعه کن شاید بتونه این خیال رو که همه مردمان بیمارند و کودنند و بارباپاپا رو از کله ات بیرون کنه اونوقت شاید بتونیم از استعدادهات که کم هم نیستند یه استفاده ای ببریم. واقعا من نمیدونم که چه مرضیه که فکر میکنی ما باید به یک شخصیت خیالی احترام هم بگذاریم و توهین نکنیم.

آقایون ادمین - من فایت و ترولینگ و اینا نمیکنم. مادامیکه این آقا اینقدر معرفت نداره که اعتراف کنه اون جریان حزب مهرش یک جک بیمزه و سطح پائین و بچه گانه بوده و از این دست پستهای مزخرفی که ادعای حقیقت داشتن یه همچو فردی رو میکنه. من هر جا که ژنرال پست کنه این موضوع رو بهش یاد آوری خواهم کرد. اگه دوست ندارید بن کنید. من نمیتونم توهین این فرد رو به شعور جمعی تحمل کنم و نخواهم کرد. اگر میخواهید جدی منو قانع کنید باید این فرد دست از این توهینش برداره. من مسئول دیگران نیستم ولی اگه دیدید که من اشتر یا رضا و یا به کسانی که طرفدار رژیمند توهین شخصی کنم و یا حتی بخوام بهشون تیکه بندازم؟ خیر. ولی این آقا مخالف عقیده ما فقط نیست بلکه قصدش توهینه. توهینش اونقدر زیرکانه هست که سر شما ادمینها و مدریترها رو شیره میذاره ( آره قصدم توهین به شعور ادمینها بود :) ) اما من نمیتونم اینگونه توهین رو با سکوت و ایگنور از کنارش بگذرم. هر پستش یه توهینه به همه اس و شعور همه. و پستهائی که در آن اینطوری ادعا میکنه که ما باید از گفتن گور به گور شده به ژنرال پارسائیان خیالی پرهیز کنیم فحش علنی به همه است.
حالا خود دانید. .

اگر هم توهین کردن آزاده پس دیگه این پوینتها و بن کردنا و غیره برای چیه؟

جناب ریفری
من کجا به شما توهین کردم وقتی من گفتم نود و نو درصد منظور تابعه و متبوع بودن است چه ربطی به توهین به شما دارد که به دل میگیرید
در ثانی من بارها گفتم در مورد حزب مهر سخنی ندارم که بگویم
حالا شما می خواهید باور کن که چنین حزبی بوده یا باور نکن
من الان چند سالی است می ایم و پست میکنم یا ترید باز میکنم شما هی می روید سر موضوع حزب مهر و نمی دانم چه
و دوستان شما هم صدها بار به من توهین کرده اند من حتی شکایت نکردم
انوقت می گوید چرا ادمین من را بن نمی کند ؟

عجب

May 9, 2004
15,166
179
Good post referee.

I maintain that General Shotor Charpayan receives very preferential treatment from ISP. For what reason? Aghelaan danand!
:)
جناب
شما الان تو همین یک خط به من توهین کردید و من را چهارپا خطاب کردید
انوقت میگویید ادمین ها هوای من را دارند ؟
عجب عجب عجب
اگر من به کسی از اعضا گفته بودم چهار پا چه می شد و شما چکار میکردید ؟

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
این توهین به شعور اعضا نیست؟

جناب ریفری

جناب ریفری

در ثانی من بارها گفتم در مورد حزب مهر سخنی ندارم که بگویم

آقای عزیز وقتی شما راجع به یک موجود خیالی به ما اینطور تذکر میدی این یک توهین بزرگ به شعور همه است.
در مورد 99 درصد شما خودت لفظ بیماری رو آوردی. میخوای معذرت خواهی کنی و بگی خیر اشتباه بزرگی مرتکب شدی یا اینکه باز زورت میاد همانطوری که به خاطر حزب مهر زورت میاد که یکبار و برای همیشه اعتراف کنی که اون یک شوخی بیمزه بوده و چنین شخصی و حزبی وجود نداشته است. میدانم برایت سخت است. شما از یک طرف استعداد درخشانی در بازی با لغت و جدلهای بی هدف داری و از طرف دیگر آنقدر به خود مغروری و از خود متشکر که فکر میکنی ملت بارباپاپا هستند و هر لاتا الاتی که ببافی رو باور میکنند و حاضری خود را در حد تیم ملی بورکینافاسو ضایع کنی ولی اعتراف به هیچ اشتباهی نکنی.

همانطور که گفتم اگر روزی تو اعتراف به اشتباهات گذشته کنی، آن معجزه قرن در آی اس پی است.

Aug 27, 2005
8,688
0
Band e 209
A bit of chilax.

[video=youtube;a6HwrSOtkXo]http://www.youtube.com/watch?v=a6HwrSOtkXo&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=a6HwrSOtkXo&feature=player_embedded[/video]​