Asian Cup 2019 UAE (Brackets/ Team News/ History)

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
روزبه چشمی

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از فردا به بازی با عراق فکر می کنیم.
روزبه چشمی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص شرایط تیم ملی در آستانه بازی با تیم ملی عراق گفت: خوشبختانه بازی به بازی جلو آمدیم. صعود ما قطعی شده و ریکاوری کردیم تا برای بازی با عراق آماده شویم. از فردا به بازی با عراق فکر می‌کنیم.
وی ادامه داد: همه تلاش ما این است که مقابل عراق خوب دفاع کرده و خوب گل بزنیم، همان‌طور که تا اینجای مسابقات گل خورده نداشتیم. ما در این یکی، دو روز استراحت و ریکاوری کردیم و از فردا به بازی با عراق فکر می‌کنیم تا بتوانیم با صدرنشینی از این گروه بالا برویم.
چشمی تصریح کرد: در دو روز اخیر هیچ آنالیز یا برنامه‌ای روی تیم عراق نداشتیم و ریکاوری کردیم، اما ما کلا بازی به بازی پیش می‌رویم و از فردا به عراق فکر خواهیم کرد.
بازیکن تیم ملی کشورمان در خصوص اظهارات کاتانج سرمربی تیم ملی عراق که گفته بود نقاط ضعف ایران از نقاط قوتش بیشتر است، گفت: شاید این حرف و حدیث‌ها باشد اما من چنین چیزی نشنیده‌ام و اظهارنظری هم درباره آن نمی‌کنم.

Last edited:

Ali N.

Active Member
Aug 3, 2004
759
85
Based on highlights, a 1-0 victory was the least Bahrain deserved. India's double-decker bus was a stupid idea. They weren't facing Brazil. It was just Bahrain. Should've played higher up the pitch instead of cramming the whole team into the net and hoping for a miracle.
I agree that Bahrain was the dominant side of the game... not sure how India scored 4 on Thailand!
The refereeing so far in the games has been disappointing, the calls are at times very controversial... if they don't improve, it will get worse as games will become more tense.

takbetak

Elite Member
Apr 27, 2006
2,658
1,428
Based on highlights, a 1-0 victory was the least Bahrain deserved. India's double-decker bus was a stupid idea. They weren't facing Brazil. It was just Bahrain. Should've played higher up the pitch instead of cramming the whole team into the net and hoping for a miracle.
I think India ran out of gas in this last group game. lack of physical fitness quite possibly had a lot to do with their bus parking tactic vs Bahrain.

OSTAD POOYA

National Team Player
Jan 26, 2004
4,678
426
If the Uzbeks can manage to hold off Japan to a draw and if Korea manages to beat China which will mean that both Uzbek and Korea have topped their groups then this will be Iran's path to the final.

Iran vs Oman/Lebanon in round of 16
Iran vs China 1/4 finals
Iran vs Uzbekistan Semi finals

Final can be against (Saudi, Japan, Korea, Australia)

Its not far-fetched to think that Korea will beat China now that that their top player has joined the team. Plus I highly doubt Korea wants to face Iran either. And for Uzbeks to hold Japan to a draw is a big possibility. The way Japan has been playing its likely that Uzbekistan can hold them off. We will see.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,870
1,366
خدا کنه کره چین را بزند نتیجه مساوی یا باخت کره را در مقابل ایران در یک چهارم میگذاره که بدبخت میشیم.

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
Mouth watering final groups matches.. I'm looking forward to all 3 matches. Can't wait!

1)Iran v Iraq .. Derby and always competitive

2)Qatar v Saudi Arabia ... Hostility due to recent major political tensions between them. It's for real!!!

3)South Korea v China .. Never liked each other.

May 9, 2004
15,168
179
Bebin gooz, man be kheili ha inja ekhtelaaf nazar daram.
moshkel ba to sare in nist ke to ye mozdoori.
mozoo ine ke to ye dalghake doroog goo v hoghe baazi.

Boro bezar baad biad.

Thank go for the scroll button :)
نه کس نگو کس مغز تو با خیلی ها اختلاف نداری
با یکی دو نفر هم که اختلاف داری وقتی میای توهین میکنی ادمهای با تربیتی هستند مثل من نمی شاشن به هیکلت
و زیر سبیلی رد میکنن
ولی من تا تو چیزی میگی مثانه ام شل میشه می شاشم به هیکلت
به همین خاط چون سوسولی و طاقت جواب نداری میای و مزخرف میگی
اخه سوسول اینجا کسی با تو مخالفت کرده ؟
بگو ببینم کی با تو مخالفت کرده از نظر سیاسی و عقیدتی بجز من و جوابتو داده
تازه او یکی دو نفر هم که با تو به اندازه من مخالف نبودن میخواهی برم پستات رو بیارم چه اندازه بهشون توهین کردی
ریدم به هیکلت که ترید رو خراب میکنی و از ترید ورزشی میکشی به توهین شخصی

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
نه کس نگو کس مغز تو با خیلی ها اختلاف نداری
با یکی دو نفر هم که اختلاف داری وقتی میای توهین میکنی ادمهای با تربیتی هستند مثل من نمی شاشن به هیکلت
و زیر سبیلی رد میکنن
ولی من تا تو چیزی میگی مثانه ام شل میشه می شاشم به هیکلت
به همین خاط چون سوسولی و طاقت جواب نداری میای و مزخرف میگی
اخه سوسول اینجا کسی با تو مخالفت کرده ؟
بگو ببینم کی با تو مخالفت کرده از نظر سیاسی و عقیدتی بجز من و جوابتو داده
تازه او یکی دو نفر هم که با تو به اندازه من مخالف نبودن میخواهی برم پستات رو بیارم چه اندازه بهشون توهین کردی
ریدم به هیکلت که ترید رو خراب میکنی و از ترید ورزشی میکشی به توهین شخصی

آخه الاغ، تو صد سال دیگه هم زور بزنی فقط به هیکل اسکل خودت ریدی. تو که ده سال پیش دستت رو شد همه یه دور کردنت.

تو بجز مزخرف و دروغ اینجا هیچی نگفتی که پشکلی بیارزه. هرکی هم باهات بحث کرده ریده به هیکلت. از رهبری حزب مهر گرفته تا خرفات آیات مکی و مدنی و معجزات کیری قرآن و طرفداری از احمدی جونت.

تو تاریخ اینترنت حیوونی به اندازه تو ضایع نشده. ولی چون عقب افتاده هستی این چیزا برات مهم نیست.

جنرال کون بده جان.