Was Azadi even full??? Then what is this?

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1
Timsar,
You can do what you are doing in ISP on an non-Iranian website and people may fall for you, but sorry aziz, not here.
Feyenoord Aziz, Let me assure you that no one will fall for his baseless, illogical BS here in ISP or anywhere else :)
Anyone with IQ more than a Monkey can see through this guy. If not, all they have to do is to do little search on his user name and see the posts regarding the Tazi, Ismaeil Azarakhsh, a picture of Indian man with teenage polish girls and ....

So there is no need to reply to his BS my friend. Put him on your ignore list like the rest of us.

Oct 18, 2002
11,593
3
I don't think it is useful to speculate over the size of the 22 Bahman rally or comforting ourselves by saying whether Azadi was full or not. The fact is that while there were many supporters of the Green movement in the rally, the police/bassij presence was so suffocating and dominating that other than Aryashahr, no significant protest happened. That should be a point of focus to reassess strategies and to come up with new ideas.

Jan 29, 2004
2,735
0
جناب چیف
یک چیزی را در ویدئوئی که دوست عزیزمان فاینورد زده است متوجه شدید ؟
این یارو که فیلم گرفته است در بدر دنبال یک پارچه و تیکه سبز می گردد
در دقیقه 3 دید یک نفر چند تا چیز سبز در دست دارد و به مردم هدیه می دهد و چند نفر هم دارند از او می گیرند
فکر کرد جنبش انقلاب کرده
رفت جلو دید بابا داره سی دی می فروشد به اسم فتنه سبز
و یک جا دیگه رفت دید دو تا عکس خمینی افتاده روی زمین
با خودش گفت الان است که لگد می کنند و من فیلم می گیرم
دید دوتا پیر مرد خوابیدن و عکس هایی که تو دستشون بوده افتاده کنارشان
بعد از بالا دید چند تاا مامور دارند با یک نفر بحث میکنند
گفت اخ جان درگیری شد
خوب که زوم کرد دید نه بابا خبری نیست
اخر کار چیزی پیدا نکرده فکر کنم یک پرچمی از جیبش بیرو ن اورد و پاره کرد و فیلم گرفت که بله جانم
شرمنده
ولی خداییش باز ثابت می کنه که حداقل یک نفر از طرفداران سبز در میدان ازادی وجود داشته

:4:

متشکرم

You are very observant General, I really don't pay that much attention to the "grassy" propaganda but I see what you mean!
Here is another areial view of the folks in tehran for those who have a chopper fetish and asking for those shots of course they used hard lens or soft focus and soft lense or hard focus....eheheh
It's got a nice rap tune on it too, enjoy :yohoo:

[video=youtube;HbYqckFvUJI]http://www.youtube.com/watch?v=HbYqckFvUJI[/video]

May 9, 2004
15,168
179
Timsar,

I wanted to to ignore you but just this time I am going to reply.

Regarding the number, it is actually you who is and has been trying to show that AN has the biggest number of support. In most of your post you are trying indirectly to show that the AN's supporters and regime's supporter are in majority. For example, right after 9 dey you wrote a post in which you said, dah ha hezar nafar ommdan ba alyehe hokomat shoar dadan too rooze ashura, dar javabesh millionha adam umadan 9 dey...
دوست عزیز
شما بروید یک ویدئو از سبزها در روز عاشورا بیاورید
من هم یک ویدئو از روز بعد از ان تظاهرات مردم می اورم انوقت ببینید من گزاف می گویم
نسبت انهایی که برای سبزها در روز عاشورا با انهایی که علیه سبزها دو روز بعد از عاشورا تظاهرات کردند
بسیار زیاد است
من همانطور که گفتم مهم تعداد نیست
مهم این است که چه طرف بر حق است
یا اصلا طرفی بر حق است یا خیر

Aziz,

Here where I live I have met several students who have come to this country with the help of IR and therefore are naturally in support of it. When you talk to them, they have a general sarkhordegi when they talk about people's support. I asked one of them who came from a small conservative city near Mashad whether the people in his town support the regime. He said, na baba, mardom hichi halishon nemishe...then asked him about smaller cities in general. He said, mardome shahraye koochik narazi ta hastan chon regime baz bishtar be shahraye bozorg mirese.
.
جناب
شما می خواهید بنده حرف یکی از همکلاسی های شما را که حتی شاید جلوی شما نمی خواسته بحثی سیاسی را پیش بکشد
یا به دلایلی اصلا برایش مهم نبوده را قبول کنم
و انوقت این همه ویدئو و تظاهرات را انکار کنم ؟!!!ا
خوب مثلا اشتر و چیف و رضا هم می توانند بیایند بگویند
ژنرال سبزها همه شده اند طرفدار احمدی نژاد!!!ا
ووقتی من دلیل بخواهم عکس ان پسر مو بلنده که پلاکاردی در دست گرفته و نوشته موسوی ... خوردیم که بهت رای دادیم را به من نشان دهند
خوب البته من این را قبول نمی کنم

I would also like to point out to the fact that a regime that has the public support is far less scared and paranoid from the actions of its people. It is clear that IR is very scared as they bring maximum security force on the streets every time that there is going to be a protest.

It is very clear from all your posts who's side you are on. You got to remember mardome Iran khodeshun khatman. You can do what you are doing in ISP on an non-Iranian website and people may fall for you, but sorry aziz, not here.
دوست عزیز
وقتی شخصی مثل سازگارا می اید و می گوید روز بیست و دو بهمن ما چهار ملیون سبز را به خیابانها می اوریم
و رژیم تا حالا حتی نتوانسته سی هزار طرفدار خودش را از اطراف ایران گرد اوری کند
وواقعا به این گفته خویش ایمان دارد
و خوانندگان و بینندگان ساایت ایشان او را تایید می کنند
فکر می کنید من منتظر هستم که شما حرفهای مرا قبول کنید ؟!!!آ

متشکرم

May 9, 2004
15,168
179
You are very observant General, I really don't pay that much attention to the "grassy" propaganda but I see what you mean!
Here is another areial view of the folks in tehran for those who have a chopper fetish and asking for those shots of course they used hard lens or soft focus and soft lense or hard focus....eheheh
It's got a nice rap tune on it too, enjoy :yohoo:

YouTube- [MUST SEE | Part 1 | Bahman 22 2010] Helicopter over Tehran 5 Million Dawn
متشکرم جناب چیف
واقعا من تا الان چنین جمعیتی را هیچ جا ندیدم و نشنیدم
حتی توی جنگ استالینگراد که بیش از سی لشکرازکشورها المان و ایطالیا و مجارستان و رومانی بر علیه روسیه در گیر بودند این همه ادم یکجا جمع نشدند
انوقت عده ای می خواهند من باور کنم که برای ساندیس امده اند
و فوتوشوپ بوده و نمی دانم
میدان ازادی خالی بوده و گوگل گفته کسی نبوده !!!آ

عجب

May 9, 2004
15,168
179
من فقط از دوستان خواهش می کنم
برای یک لحظه فکر کنند اگر این جمعیت شعار مرگ بر دیگتاتور می دادند چه می شد
من که فکر کردم
به این نتیجه رسیدم که الان بلیط هواپیما اماده بود که بر گردم بعداز سالها ایران را ببینم
در ایرانی سکولار البته شاید انجا رضا پهلوی را هم ملاقات می کردم
:)

بله جانم

May 9, 2004
15,168
179
جناب دایراستیرز
اشتباه می فرمایید
اینها درخت های کنار خیابان هستند که خشک شده اند و چون از بالا فیلمبرداری شده ودوربین زوم کرده روی جمعیت
به این شکل به نظر می رسد
والا کدام ادم احمقی می اید فوتو شاپ کند که جمعیت را به شکل نشان دهد
من در عکس های زیر برایتان توضیحات لازم را داده ام
1- عکسی که شما فرمودید فوتو شوپ شده
2- همان عکس از نمایی نزدیک تر درختان کاملا روشن هستند
3- درختان خشکی که از بالا به شکلی که شما در عکس شماره یک دیدید در امده
4- عکس دیگری از همان درختهای کنار خیابان
یعنی شما این جمعیت را در بقیه ویدئو واضح می بینید
واحتیاجی به فوتوشوپ ندارد
و اگر کسی می خواست فوتو شوپ کند نمی امد قسمتی از جمیت را به این شکل بپوشاند

متشکرم

Attachments

May 12, 2007
8,093
11
کدام احمقی باور میکنه اکثر مردم از این حکومت حمایت میکنه که مالکه جان و مال و ناموسشان بشه قسمتهای عقبه عکس وازه نیست بخاطره دود

Last edited:
May 9, 2004
15,168
179
کدام احمقی باور میکنه اکثر مردم از این حکومت حمایت میکنه که مالکه جان و مال و ناموسشان بشه قسمتهای عقبه عکس وازه نیست بخاطره دود
دوست عزیز
در مورد تصمیم مردم من نمی دانم
حتی هیتلر و استالین که از نظر من و شما جانی و ادم کش و دیکتاتور بودند طرفداران زیادی داشتند
ولی در مورد ویدئو ها خودتان را فریب ندهید واضح است که طرفداران رژیم
خیابان ها را پر کرده بودند
نگاه کنید به این ویدئو
هلیکوپتر چند دقیقه از مردم فیلمبرداری می کند ده کیلومتر خیابان مملو از جمعیت است

نمی توانم که خودم را فریب بدهم و بگویم دو سه هزار بسیجی را با اتوبوس از روستاها اورده اند
این احمقانه است و حقیقت را عوض نخواهم کرد
مثلا زمان المان نازی
کسی می امد و می گفت نه بابا هیتلر طرفداری ندارد اینها برای ابجو امده اند
این حرفها بچه گانه است و من انرا قبول ندارم

متشکرم

Jan 29, 2004
2,735
0
دوست عزیز
حتی هیتلر و استالین که از نظر من و شما جانی و ادم کش و دیکتاتور بودند طرفداران زیادی داشتند
نگاه کنید به این ویدئو
هلیکوپتر چند دقیقه از مردم فیلمبرداری می کند ده کیلومتر خیابان مملو از جمعیت است
YouTube- [MUST SEE | Part 1 | Bahman 22 2010] Helicopter over Tehran 5 Million Dawn
نمی توانم که خودم را فریب بدهم و بگویم دو سه هزار بسیجی را با اتوبوس از روستاها اورده اند
مثلا زمان المان نازی

متشکرم
General, it doesn't make any economical sense to bring people from outside Tehran to Tehran for the demos. As this was a nationwide campaign why would they bus in people from the villages to Tehran when they can take them to a nearby city and fill the streets?
Tha green gang is getting desperate, hence these darvari and also the cheating described in this clip :p

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ssrSKIAi2x0"]YouTube- ‫دروغ Ùˆ تقلب سبز ها در راهپیمایی 22 بهمن‬‎[/ame]

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
You need to be a little more explicit here, are you talking about the "green half" or the "non-green half" of Azadi :goal:
I am talking about the amale o bil o kolang part; and the khaneye afaaf part where pro IR creatures have learnt their trade.

i hope that cleared any sort of confusion for you. If it hasn't please let me know, i would love to elaborate.

May 9, 2004
15,168
179
General, it doesn't make any economical sense to bring people from outside Tehran to Tehran for the demos. As this was a nationwide campaign why would they bus in people from the villages to Tehran when they can take them to a nearby city and fill the streets?
Tha green gang is getting desperate, hence these darvari and also the cheating described in this clip :p

YouTube- ‫دروغ Ùˆ تقلب سبز ها در راهپیمایی 22 بهمن‬‎
عجب
یعنی یک انقلاب فوتوشوپی
یعنی اگر عکس سر رضا پهلوی را بجای سر خامنه ای بگذارند دیگر کار تمام است
رژیم نابود شد

:confused:

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
عجب
یعنی یک انقلاب فوتوشوپی
یعنی اگر عکس سر رضا پهلوی را بجای سر خامنه ای بگذارند دیگر کار تمام است
رژیم نابود شد
:confused:
oonaayee ham ke kooneshoon too kahrizak pareh shod baa photo shop bood hatman haan....

marg bar khameneyi o velaayat ham photo shop e so-oti bood hatman....

shomaha kheyli mozhek hasteen aa....
yani man too een yeki do hafte didam ke bi gheyrati o lajan boodan dar farhange iran LIMIT nadaareh.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,126
2,605
Strawberry field
دوست عزیز
نگاه کنید به این ویدئو
مثلا زمان المان نازی

متشکرم
:eek: boro halesho bebar ,taa bikh porre ... Generally speaking !

Attachments

Last edited:
May 9, 2004
15,168
179
oonaayee ham ke kooneshoon too kahrizak pareh shod baa photo shop bood hatman haan....

marg bar khameneyi o velaayat ham photo shop e so-oti bood hatman....

shomaha kheyli mozhek hasteen aa....
yani man too een yeki do hafte didam ke bi gheyrati o lajan boodan dar farhange iran LIMIT nadaareh.
توهین نکن
تو بی غیرتی که حاضری برای اینکه رژیم از بین بره امریکا بیاد و ایران را بمباران کنه
تو بی غیرتی که حاضری امریکایی ها مثل عراق بیان و دخترای مارا بگایند
تو بی غیرتی که هزاران کیلومتر دور از ایران نشستی و به خیار چمپر امریکایی ها می نازی
اگر غیرت داشتی
می رفتی ایران وروز بیست و دو بهمن پرچم سبزت رو هوا هوا می کردی
نه اینکه از پشت کامپیوتر بیای و قلدری کنی
و به رهبر حزب مهر که نمی دانی که هست توهین کنی

بله جانم