تارا لطفی

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California
تارا لطفی کیست؟
در پی تحقیقات و پیگیرهایی صورت گرفته پس از راهپیماییهای قدس و 9 دی و افشاء محل سازماندهی این افراد درخ پاسداران.برج سفید در همین وبلاگ بران شدیم که اطلاعاتی از این افراد بدست آوریم .

این فرد یکی از همان افراد سازماندهی شده است .تارا لطفی با نام مستعار ( نیلو روحی ) حدود 34 ساله و ساکن تهران و براساس اطلاعات کسب شده تا سال 82 در محلی به آدرس: پیروزی .خ پیرزوی و حوالی میدان اول نیروی هوایی با 3 دوست دیگر در یک خانه زندگی مینموده و با سرپستی زنی به نام اشرف کوشکی (معروف به خاله اشرف ) به تن فروشی و فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی در منطقه ولیعصر و میدان ونک مشغول بوده .در سال 82 در پارک ملت همراه 3 جوان توسط پلیس دستگیر شده و در کیفش مقدار 75 گرم ال اس تی و حدود 200 گرم حشیش کشف شد. بلافاصله به مقر نیروی انتظامی در منطقه برده شده اما بعد از آن به دفتر نیروی انتظامی در منطقه تجریش برده شده است ( همین امر یعنی جابجایی بین 2 منطقه بدون هیچ دلیلی نیز جای سوال است.که چرا متهم باید بین 2 منطقه جابجا شود ) ـ
فردی از اطلاعات سپاه ( در پوشش نماینده دادستانی تهران ) به این مقر مراجعه در ازای همکاری با دادستانی قول مساعدت و مسکوت ماندن پرونده به او و 2 دختر دیگر بازداشت شده داده میشود و در خصوص تارا گفته میشود که حکم حمل این میزان مواد بین 6 تا 8 سال حبس است و دختران را مجبور به همکاری با دستگاه قضایی مینماید.
[FONT=times new roman, new york, times, serif]این افراد با گرفتن کارتی به نام انصار کارت از بانک انصار (تحت پوشش سپاه ) ماهانه مبلغ 425.000 تومان حقوق دریافت مینمایند.[/FONT]

خواستهای نهادهای اطلاعاتی از این دختران:

[FONT=times new roman, new york, times, serif] * نفوذ در گروههای دوستی در پیستهای اسکی و زمینهای اسکیت [/FONT]

[FONT=times new roman, new york, times, serif][FONT=times new roman, new york, times, serif] [FONT=times new roman, new york, times, serif]* نفوذ در گروههای موسیقی زیر زمینی و پارتیهای شبانه[/FONT]

[FONT=times new roman, new york, times, serif]* نفوذ در شرکتهای هرمی (گولد کوئیست و ... ) ـ[/FONT]
[/FONT]

* [FONT=times new roman, new york, times, serif]نزدیک شدن به هنرمندان سینما برای داشتن عکسهای خصوصی با آنها برای ایجاد فشار بر آنها در موقع لزوم برای شرکت در محافل دولتی و اعلام حمایت از مراسم تشریفاتی دولتی(در این خصوص به نام 2 بازیگر با سابقه و 1 خواننده جوان معتبر بر خوردیم ) ـ[/FONT]

*[FONT=times new roman, new york, times, serif] برقراری ارتباط با مدیران شعبات بانکها دولتی (علت این امر راتاکنون متوجه نشده ایم) نزدیک شدن به برخی از صاحبان صنایع و کارخانجات عمده (در اینجا به نام 2 کارخانه عمده تولیدی برخورد نمودیم ) و پسران برخی از افراد سرشناس و سرمایه دار با واسطه و معرفی دیگران[/FONT]

[/FONT]​

ME

Elite Member
Nov 2, 2002
5,904
435
Come on guys, do you really think this cheap whore is nearly good enough to attract celebrities and influential people? Too much confabulation...

Aug 27, 2005
8,688
0
Band e 209
Seriously, what the hell kind of a sentence "member" is trying to make?

منظورش اینکه به خواهر مادرش توهین نکنین. او ناهم مثل همه زحمت کشها کاسبن دیگه. یک عده ساندیس میخورن، و یک عده هیزم واجبی مالیده، چه فرقی میکنه؟

و الله در سورۀ مبارکه شمسی های لایت میفرماید:

اَعوُذُ بِالله مِنَ الشَّیطانِ الرَّحیم

بِسمِ الله الکَمبَادِ الحَجیم

هوالسیم کش

وَ الشَّمسي وَ لَبَانَا، وَ الکَمَرِ فِي یَدَانَا، وَ البَاسَنِ اِذَا جُنبَانَا، وَ الصَّدرِ اِذَا لَرزَانَا، وَ العُیُونِ اِذَا عِشوَانَا ، وَ النَّهرِ فِي بُستَانَا، وَ التُّرشي بَادِنجَانَا، وَ نَفسٍ بِهَا حَیرَانَا، وَ قَد تَابَ فِي تُنبَانَا ، قَیَّمَت عَموُدُ بیُرقَانَا ، کَالهَویجِ وَ البَنَانَا ، فِي الیَومِ وَ فِي رُؤیَانَا ، کَالصَّلَوةٍ عَمُودُ اَدیَانَا ، فَقَالَ لَهُم رَسوُلُ الله هَذِهِ آیَتَ الله ثُعبَانَا ، وَ اَنتُم لَایعقلون

والسلام علیکم و زحمت الله الحرکاته

الحاج سید سنبلعلی کمرونی

masoudA

Legionnaire
Oct 16, 2008
6,199
22
That Photo of the whore with the nail polish holding Khamenei photo is a classic - It is so telling of Akhoond charactersitics and how IR governs Iran.

May 9, 2004
15,168
179
دوستان شما چرا هر وقت این ممبر که یکی از خودتان است می اید اینجاو پست می کند
به من پیله می کنید ؟
جوابی برای ممبر ندارید من چکار کنم چرا پای من را می کشید این وسط

عجب

Aug 27, 2005
8,688
0
Band e 209
به من پیله می کنید ؟

عجب
G4P,
Cuz you both smell like the same bad gas coming out of the rear end of a certain "Shotor".

Jul 2, 2006
813
0
منظورش اینکه به خواهر مادرش توهین نکنین. او ناهم مثل همه زحمت کشها کاسبن دیگه. یک عده ساندیس میخورن، و یک عده هیزم واجبی مالیده، چه فرقی میکنه؟

و الله در سورۀ مبارکه شمسی های لایت میفرماید:

اَعوُذُ بِالله مِنَ الشَّیطانِ الرَّحیم

بِسمِ الله الکَمبَادِ الحَجیم

هوالسیم کش

وَ الشَّمسي وَ لَبَانَا، وَ الکَمَرِ فِي یَدَانَا، وَ البَاسَنِ اِذَا جُنبَانَا، وَ الصَّدرِ اِذَا لَرزَانَا، وَ العُیُونِ اِذَا عِشوَانَا ، وَ النَّهرِ فِي بُستَانَا، وَ التُّرشي بَادِنجَانَا، وَ نَفسٍ بِهَا حَیرَانَا، وَ قَد تَابَ فِي تُنبَانَا ، قَیَّمَت عَموُدُ بیُرقَانَا ، کَالهَویجِ وَ البَنَانَا ، فِي الیَومِ وَ فِي رُؤیَانَا ، کَالصَّلَوةٍ عَمُودُ اَدیَانَا ، فَقَالَ لَهُم رَسوُلُ الله هَذِهِ آیَتَ الله ثُعبَانَا ، وَ اَنتُم لَایعقلون

والسلام علیکم و زحمت الله الحرکاته

الحاج سید سنبلعلی کمرونی
نكنه اين عكسي كه من زدم عكسه خواهرته كه اين همه ناراحت شدي اكر عكس خواهرته بكو تا ورشدارم اين عكس تو امريكاست و فكر كنم تو هم تو امريكا هستي . از شكلهاشون هم بيداست كاسبن . ناراحت نشواكر به غيرتت برخورد بكو عكس رو بر مي دارم ديكه جرا فحش ميدي . عصباني نشو برات خوب نيست

Jul 2, 2006
813
0
به من پیله می کنید ؟

عجب
جنرال فكر كنم اشتباهي عكس خواهر اين موتوري را زدم اين هم مي ترسه خواهرش از كار و كاسبي بيافته ناراحت شده

May 9, 2004
15,168
179
G4P,
Cuz you both smell like the same bad gas coming out of the rear end of a certain "Shotor".
جناب موتوری
لطفا توهین نکنید
من چند بار بگویم که ای دی بجز این ای دی ژنرال در این سایت ای دی دیگری ندارم
شما از دست اشتر و ممبر ناراحت هستید چرا به من توهین می کنید زشت است سن وسالی از شما گذشته عفت کلام داشته باش جانم