Embryology and Miracle

Status
Not open for further replies.

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
Shall I dig up G4P's old posts? shall I, shall I?

be gole ahmadinejan, begam? begam? :)

oh I forgot, G4P claimed he didn't write those posts. But he never said who did. He is still shameless enough to avoid answering the question. He is a dalghak.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
الان می رویم سر اعجازی دیگر
من گفتم که این سوره المسد اعجاز است و توضیح دادم چرا
یعنی قران به ابی لهب می گوید تو مسلمان نمی شود و جهنمی هستی
ابی لهب ده سال بعد از این ایه زندگی می کند و کافر از دنیا می رود در صورتی که برادرانش و فرزندانش به اسلام می گرایند
در صورتی که ابی لهب می توانست با مسلمان شدنش قران را زیر سئوال ببرد ابی لهب و زنش
تبت یدا ابی لهب و تب
به نظر من این ایه اعجاز قرانی است نظر شما چیست
منتظر جواب حضرت عالی هستم

متشکرم
اگه اینجور باشه که کاری نداره این هم معجزه من: من میگویم این خامنه ای مسیحی نخواهد شد و غیر مسیحی از دنیا رفت. حالا ببین اگه او تا آخر عمرش مسیحی شد. وقتی نشد این پست بلادی رفیری بعنوان معجزه من بوده و شما باید به من ایمان بیاوری

beystr 2.0

Bench Warmer
Jul 9, 2006
1,983
0
Pahlevoon jon..I know what u saying..and u know my views..but admittedly there has'nt been a through discussion or debate on these things in other media..bcuz of time & other constraints....its an interesting thread nevertheless to me and I like a lot of other people read these and make our own judgements....my vote..keep going

May 9, 2004
15,168
179
اگه اینجور باشه که کاری نداره این هم معجزه من: من میگویم این خامنه ای مسیحی نخواهد شد و غیر مسیحی از دنیا رفت. حالا ببین اگه او تا آخر عمرش مسیحی شد. وقتی نشد این پست بلادی رفیری بعنوان معجزه من بوده و شما باید به من ایمان بیاوری
جناب ریفری
بله معجزه است اگر پسرهای خامنه ای و احمدی نژاد و لاریجانی ها و نوه ایت الله خمینی ایت الله سیستانی و همه و همه همه مسیحی شوند وبرخی از انها در راه مسیحیت کشته شوند و خامنه ای مسیحی نشود
انوقت من می گویم حرف شما درست بود همه را ول کردید و خامنه ای که مسیحی نشد را نام بردید !!!آ
حالا دیدید که این پیشگویی شما چقدر می تواند ابکی باشد؟
نه ابی لهب و نه همسرش ام جمیل مسلمان نشدند در صورتی که همه برادران ابی لهب و خانواده اش پسران و رفقایش مسلمان شدند
از ابی سفیان که بزرگترین دشمن محمد ص بود تا هند که جگر عموی پیامبر حمزه ع را خورد و وحشی که عموی پیامبر را شهید کرد همه و همه مسلمان شدند
ابی لهب ده سال بعد از این سوره زندگی کرد
می توانست بیاید مقابل کعبه و مثل بقیه بگوید
ای مردم من مسلمان شدم این هم همسرم ام جمیل هم مسلمان شده
انوقت وضع قران و محمدص و این سوره چه می شد
فکر کنید ابی لهب مسلمان شده بود در یکی از غزوات مثل برادرش حمزه ابن عبد المطلب ع شهید شده بود
چه ضربه مهلکی به قران و محمد ص می زد؟
ولی او تا اخر عمر خود این کار را نکرد
این از نظر یک انسان منطقی و مدرک به امور قران یک اعجاز است

بله جانم

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh

LOL!

Has anyone seen the movie Life of Bryan?! LOLLL!!!

Last edited:

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
Pahlevoon jon..I know what u saying..and u know my views..but admittedly there has'nt been a through discussion or debate on these things in other media..bcuz of time & other constraints....its an interesting thread nevertheless to me and I like a lot of other people read these and make our own judgements....my vote..keep going
Doosteh aziz,

The comment I made to our friend meyti was out of concern, lest he not know who he's dealing with. Otherwise, I'm not trying to derail this discussion in any way, shape, or form.

To me, if a book is holy, it's so inside my heart. And, to me, the miracles of that "holy" book are not something to be proven or not. It's I who either sees it or doesn't see the miracles. I don't need some "expert" to prove or disprove anything. This is how the position of "marja'e taghlid" has been screwing Iranian people as well as the Iranian nation for centuries.

To me, debating whether a certain prophet had miracles or not reduces that prophet's "miracles" to the level of Donovan McNabb's "never die attitude" in scoring his last world cup goal.

It also separates true believers from charlatans who'd jump at any opportunity to gain some sort of position for themselves.

But, that's just my .02 dollars.

Last edited:
Jul 2, 2006
813
0
اكر نتنياهو مسلمون شد خامنه اي هم مسيحي ميشه اين حرفها جيه ميزني خامنه اي يك عمر به اسلام خدمت كرده حالا مسيحي شده؟

Silverton

National Team Player
Nov 6, 2004
4,524
6
GP, you talk about miracles of life and whatever, and how that's a sign of God, but yet you disrespect this every time you support an inhumane and anti-human scum - who care neither for God's signs or existence - and corrupter of the Earth organization like Islamic Republic.

Shame on you for your deliberate hypocrisy and mockery of God's signs.

You simply don't get it.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
جناب ریفری
بله معجزه است اگر پسرهای خامنه ای و احمدی نژاد و لاریجانی ها و نوه ایت الله خمینی ایت الله سیستانی و همه و همه همه مسیحی شوند وبرخی از انها در راه مسیحیت کشته شوند و خامنه ای مسیحی نشود
انوقت من می گویم حرف شما درست بود همه را ول کردید و خامنه ای که مسیحی نشد را نام بردید !!!آ
حالا دیدید که این پیشگویی شما چقدر می تواند ابکی باشد؟
نه ابی لهب و نه همسرش ام جمیل مسلمان نشدند در صورتی که همه برادران ابی لهب و خانواده اش پسران و رفقایش مسلمان شدند
از ابی سفیان که بزرگترین دشمن محمد ص بود تا هند که جگر عموی پیامبر حمزه ع را خورد و وحشی که عموی پیامبر را شهید کرد همه و همه مسلمان شدند
ابی لهب ده سال بعد از این سوره زندگی کرد
می توانست بیاید مقابل کعبه و مثل بقیه بگوید
ای مردم من مسلمان شدم این هم همسرم ام جمیل هم مسلمان شده
انوقت وضع قران و محمدص و این سوره چه می شد
فکر کنید ابی لهب مسلمان شده بود در یکی از غزوات مثل برادرش حمزه ابن عبد المطلب ع شهید شده بود
چه ضربه مهلکی به قران و محمد ص می زد؟
ولی او تا اخر عمر خود این کار را نکرد
این از نظر یک انسان منطقی و مدرک به امور قران یک اعجاز است

بله جانم

معجزه بعدی من اینه که من پیش بینی میکنم تو هیچ وقت دست از این حرفهای صد من یک غاز برنداشته و همیشه چرت و پرت و استروپوم پست خواهی کرد. حتی اگر تمامی آی اس پی هم بگویند که حرفهایت از نظر منطقی غلط است تند تند خذعبلات تلاوت خواهی کرد
و معجزه دیگر من اینست که تو همیشه فکر خواهی کرد که ما قضیه حزب مهرودری وری های مربوطه را باورکرده و نمیدانیم که تو قصدو نیتت از آنها چیست

البته ما پیغمبران دیگری با معجزات قطعی تری داریم. مثلا همین توفان خودمان یادش بخیر چقدر عکس ممه تو هیروگلیفهای آی اس پی میفرستاد و آن وقتی بود که کسی حتی اسم احمدی نژاد را نمیدانست تا چه برسد که بداند سالها بعد ا.ن. خواهد گفت که آن ممه رو لولو برد

May 9, 2004
15,168
179
GP, you talk about miracles of life and whatever, and how that's a sign of God, but yet you disrespect this every time you support an inhumane and anti-human scum - who care neither for God's signs or existence - and corrupter of the Earth organization like Islamic Republic.

Shame on you for your deliberate hypocrisy and mockery of God's signs.

You simply don't get it.
جناب
در این ترید من کاری به جنایت های رژیم و امریکا و اسرائیل ندارم
این ترید در مورد اعجاز قرانی است و بس
حالا اگر نظری در مورد موضع اعجاز در مورد سوره المسد دارید بفرمایید بنده بگوشم

متشکرم

May 9, 2004
15,168
179

معجزه بعدی من اینه که من پیش بینی میکنم تو هیچ وقت دست از این حرفهای صد من یک غاز برنداشته و همیشه چرت و پرت و استروپوم پست خواهی کرد. حتی اگر تمامی آی اس پی هم بگویند که حرفهایت از نظر منطقی غلط است تند تند خذعبلات تلاوت خواهی کرد
و معجزه دیگر من اینست که تو همیشه فکر خواهی کرد که ما قضیه حزب مهرودری وری های مربوطه را باورکرده و نمیدانیم که تو قصدو نیتت از آنها چیست

خوب
این پست هم نتوانست جوابی در مورد اعجاز سوره المسد بدهد
جناب ریفری شما را مجبور کرده اند که جواب دهید ؟
خوب جانم جوابی ندارید خاموش باشید ببینیم بقیه جوابی در مورد موضوع دارند یا خیر
یا شاید هم رفته اید ده ساعت گوگل سیرچ کرده اید تا ببینید چیزی دستگیرتان می شود و وقتی نشد لنگان لنگان امدی و این جواب ابکی را پست کردی

عاقلان دانند

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1
Dear Referee,

I am becoming a believer in your miracles, they definitely make more sense than what Al General is throwing around as miracles. At least they are not written in Arabic and I can understand them. I don't know why Allah told us about all these miracles in Arabic so only Al General can understand them and bring to our attention.

By the way, do you have some jinn miracles? Scientists are yet to find some Jinns, but I am sure as soon as some aliens show up, Al General is going to say that these are the jinns in Quran and they were just discovered. Akheh ma mordim dow ta jinn bebineem. According to Quran, jinns are also muslims and Mohammad was also their prophet. Unfortunately, we cannot see them, but who cares, it is good enough because Al General is a believer and he believes that they exist because Mohammad said that thety do. I am just so fascinated by jinns that I cannot get over this chapter in Quran. Al General knows about this fascination, but he just can't give us more info despite his high IQ.

May 9, 2004
15,168
179
خوب اینطور که پیداست خر دوستان در گل ماند و جوابی بجز چرت و پرت نداشتند
پس من صبر می کنم و بعد به اعجاز دیگری از قران می پردازم
اینجا هم کسی جوابی نداشت
:peep:

:winner1:

بله جانم

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa

برای من معجزه از تیپ قرانیش اینجا بود که این جنرال عزیز اول اینگلیسی شکسته مینوشت. خوابید صبح بلند شد ناگهان زبانش شد اینگلیسی ارشد. محمد هم همینجوری معجزه کرد دیگه. بیسواد بود. رفت تو غار فرشته آمد بهشت گفت بخون، ممد هم خوند و با سواد شد.

معجزه دیگه اینجاست که این
thinkpad
هیچ جا پست نمیکنه. ولی هر وقت جنرال پست میزنه میاد "تنک یو" زیرش میزاره

جل الخالق
!!!

شما هارو نمیدونم،. ولی من یکی که پدرم در اومد از این همه معجزه
:D

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1
برای من معجزه از تیپ قرانیش اینجا بود که این جنرال عزیز اول اینگلیسی شکسته مینوشت. خوابید صبح بلند شد ناگهان زبانش شد اینگلیسی ارشد. محمد هم همینجوری معجزه کرد دیگه. بیسواد بود. رفت تو غار فرشته آمد بهشت گفت بخون، ممد هم خوند و با سواد شد.

thinkpad

جل الخالق
!!!

Another miracle is that these guys are so cute. They always find the miracles after discovery by others. How about a miracle that actually shows something nobody knew or knows today. For example, why doesn't Al General who has so much time and a gifted IQ dedicate his life to finding some jinns? I think if he introduces the jinns to us, then that is a miracle, and we'll all convert to his religion.

Feb 7, 2009
468
0

thinkpad

جل الخالق
!!!

I think that GP has found his Gogoli he was missing for a while and now he is back.

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1

thinkpad

جل الخالق
!!!

The funny thing is ThinkPad is so called " Sunni" and GP is " Shiaa".

How about a Miracle in Quran that tells the followers who is right and who is wrong regarding Sunni/Shia disaster ;)

Status
Not open for further replies.