Search results

1. moosh1

My notes from trip to Europe.

I have made two month trip to Europe, and i would like to share my trip experience with you here. let me know if you are interested. if so do you want me to write it in Farsi or English?
  2. moosh1

Plan of action

The reason that we are stagnant in this situation is the lack of will for the change. Islamic Regime from the very first day has understood the backward and traditional mentality of Iranian people including so called intellectual. If you are waiting for so called reformist or the foreigner power...
  3. moosh1

تحلیلی از انقلاب ایران

از دیگر مردم جهان چندان خبریندارم و نمیدونم که آیا اونها هم مثل ما ایرانیها انیقدر دوچار تشتت آرا و عقیدههستند؟ در تمام سایتها و مقالات فارسیکه نگاه میکنم نقد رای اسخونداری نمیبنم نه اینکه خودم را عقل کل بدوم نه ولی انچهشاهدش هستم ادامه تفکر و خود بزرگ بینی عده ای و دنباله روی تعدادی دیگر است نه...
  4. moosh1

گفت وگوی دورنی بین سازمان مجاهدین خلق وسا&#158

http://asre-nou.net/php/view.php?objnr=12257
  5. moosh1

این کجا و آن کجا؟

ماله کش بر روی بام و عاشقان در زیر بام هر دو می مالند، اما این کجا و آن کجا ؟ بند تنبان حبیب و کرست تنگ مهین هر دو چسبانند، اما این کجا و آن کجا ؟ سینه دوشیزگان و خایه مردان پیر هر دو لرزانند، اما این کجا و آن کجا؟ دختری در زیر یار و پیرمرد در زیر بار هر دو می نالند، اما این...
  6. moosh1

It is what I have bee sayng for long time.

برای دریافت مطالب سایت به صورت ایمیلی، کافی است یک ایمیل خالی به آدرس 30mail@sabznameh.com ارسال نمایید. powered by نظام حاضر تبلور کامل یک نظام روستایی ولی ساکن در شهر است ارسال شده در تاریخ : 2010/08/16، Mon خلاصه متن وبلاگ: چند سال پیش برای پروژه ای...
  7. moosh1

نقدیم بسوپریم دوشبگ

اینجانب بابک آزاد شهروند سابق ایران که بدلیل فعالیتهای ضد امنیتی علیه رژیم (شهنشاهی) پنج بار بزندان امنیتی رفته ام بدین وسیله اعلام میکنم که از کلیه فعالیتهای سیاسی خود اعلام (برائت) میکنم. در ضمن بنا بدرخواست اخیر حضرت آیت الله سید علی یکدست ملقب بگدا (سوپریم دوشبگ) دال بر اظهار ندامت ، توابیت...
  8. moosh1

سفر به ایرلند

اگر چه مدتیست که از سفرم بایرلند برای پلی آف جام جهانی 2002 میگذرد ولی بقول معروف ماهی را هروقت از استامبول بخری خوش مزه اس بشرط اینکه تاره باشه.!!! قبل از سفر از زمانی که مسابقات مقدماتی جریان داشت اگر یادتان باشه اکثریت فوتبال دوستان از اینکه تیم ملی صاحب مربی پر آوازه ای مثل چیره شده بود...
  9. moosh1

After the regime change

The most important thing after the regime change in Iran is the rule of law and keeping things in order. I suggest that we should all start talking about it and educating ourselves in case if change has come we should at least be prepared for it mentally. In 1979 revolution every body was only...
  10. moosh1

History review

I was reading my diaries (Tarikh shafhi) the reason I was reading it was that my daughter is asking me to translated them in English. Since the trend of evens in the political citation in Iran somehow is similar to the 30 years age. I think it would be refreshing to review the events of the...
  11. moosh1

Very urgent

Please if some one has Ghotb's e-mail, would you please let him know that the most important step for starting to work as a head coach of team melli in the next three games is to make sure that the travel arrangement is done properly. Because the IFF is very incompetent as we all know, I...
  12. moosh1

Sal Ghamri and Shamsi

در جوامع مختلف جهان، هر سال دو بار فرصتی گسترده و «لابراتواری» پيش می آيد تا محققين فرهنگی بتوانند کارکردهای اجتماعی برخی از نظريه های رشتۀ تخصصی خود را بصورتی زنده و عينی نظاره گر باشند؛ دو باری که به دو حادثۀ کيهانی مربوط می شوند. ساکنان سيارۀ زمين، که با شيبی شش درجه بر گرد خورشيد می گردد،...
  13. moosh1

IR and NK

Is there any body how know if the game will be shown on Jame Gham tomorrow.
  14. moosh1

از اشعار زمان شباب

روزی در عنفوان شباب در ایام تموز که آفتابش مغز استخوان خوشاندی و سمومش مغز سر جوشاندی، از حرٍٍم گرما پناه بسایه دیواری بردم. در تاریکی و حض خانه جمالی دیدم که کلام فصاحت از صباحت روی وی عاجز ماند. هرکه کردم نتوانستم که وصف جمالش کنم و فقط بدین دو بیت اکتفا کردم: زیر دامانت چه داری ای نگار...
  15. moosh1

در باب استمنا

احکام روزه و استمنا، فتاوي آيت الله خامنه***اي از سايت مبارک***شان (18+) احکام روزه و استمنا، - فرمايشات رهبري - به مناسبت ماه مبارک رمضان، عيناً نقل از سایت مبارک***شان. (پامنبري از اصغرآقا) سایت آیت الله سیدعلی خامنه***ای استفتائات - احكام روزه‏ - استمناء سوال 784: حكم كسى كه با...
  16. moosh1

چگونگی شروع مبارزه مسلحانه در ایران

یادم هست که ما از زمان بچگی هر وقت میرفتیم سینما و فیلمهای کمدی آمریکائی را میدیدیم ، همگی یکصدا میگفتیم عجب آمریکائها احمق هستند ، اصلا جوکهایشان برایمان خنده دار نبود ، و اگر اون دوبلورهای سینمای قدیم ایران فیلمهای آمریکائی را بسلیقه ا یرانیها خنده دار نمیکردند شاید هیچکس اصلا فیلم کمدی...
  17. moosh1

آب و مسائل آبدار

فلات ایران بدلیل داشتن زمینهای مسطح و نبود رودخانه و منابع طبیعی آب مردمانش همواره از نبود آب در منطقه رنج برده اند. یکی از طروق دسترسی به آب احداث سیستم قنات بوده ، قنات متشکل از یک سلسله چاههائی با دهانه 5 تا 10 متری و بعمق 20 تا 30 متر است که از دامنه کوهها شروع شده و بفواصل پنجاه متر و یا...
  18. moosh1

راز بی اخلاقی مسلمانان

اسرار اللطیفه و الکسیله و "خواجه نصیر الدین " دانشمند یگانه ی روزگار در بغداد مرا درسی آموخت که همه ی درس بزرگان در همه ی زندگانیم برابر آن حقیر می نماید و آن این است : در بغداد هرروز بسیار خبرها می رسید از دزدی , قتل و تجاوز به زنان در بلاد مسلمانان که همه از جانب مسلمانان بود . روزی خواجه...
  19. moosh1

The different between Shah and the Shalic government of Iran.

I have been reading a lot about the Shalic regime of Iran and the old monarchical regime in this site. This is my 2 cents as a living witness of both regimes: 1. Corruption; both regimes were and are corrupt . With some degree of differences, Shah regimes corruption was not as wide spared in...
  20. moosh1

question

I have been visiting this site for the past, from the start, and still doing it every day. I also started to do some posting, my hole intention while I enjoyed sharing, reading your posts I tried to contribute by posting as well. I also understand that some of you my not even share the same...