شاهکار دروازبان افسانه یی ایران ناصر حجازی

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,874
1,375
شاهکار دروازبان افسانه یی ایران ناصر حجازی
برای دیدن شاهکار دروازبان ایران زمین که در دنیای فوتبال ایران و آسیا بی‌رقیب بود و هست توجه شما را به ویدئو زیر جلب می‌کنم.

دقیقه ۲۵.۲۰ شوت عالی و تک به تک بازیکن هاپول اسرائیل که در فینال جام قهرمانی آسیا توسط ناصر حجازی مهار میشود.

دقیقه ۳۴.۳۵ شاهکار ناصر حجازی با تیم کوبا در المپیک ۱۹۷۶ مونترال
حجازی ما را یک تنه به یک چهارم المپیک برد.

برای شما عزیزان خاطر نشان کنم.در المپیک مونترال ایران با تیم سوم جهان یعنی لهستان و کوبا همگروه بود.یعنی ۳ تیم گروه که از آن دو تیم بالا میومدند.
بازی اول کوبا با لهستان مساوی میشود.در بازی بعد لهستان ۳-۲ ایران را شکست میدهد.در بازی با کوبا این تیم فقط یک مساوی میخواسته تا ایران را حذف کند.وقتی ایران ۱-۰ جلو

میافتد کوبا ۸۰ دقیقه حمله می‌کند که حجازی بارها ناجی دروازه ایران میشود و داغ مساوی به دل کوبایها میگذارد.

دقیقه ۵۱.۲۶ شاهکار حجازی و شیرجهای او که تاکنون ندیده بودید.

مهار شوت حمید علیدوستی از دو قدمی دروازه.

به انضمام تاریخچیه فوتبال تاج رایکف، تیمسار خسروانی،بازیهای تاج تهران در جام باشگاهای آسیا در تهران ۱۳۴۹ که تا بحال ندیده بودید.

بازیهای تاج در جام آسیا ۱۳۴۹ با لبنان،مالزی،و اندونزی و هاپول اسرائیل

Last edited:

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field
کسری جان سپاس از این ویدیو. درست فرمودید چند تا از این سیو ها را من ندیده بودم .دو توپ عالی که مقابل کوبا گرفت. ولی اون بازی با هما و شوت علیدوستی من در استادیوم بودم ولی بقدری سریع اتفاق افتاد که نفهمیدیم چطور اون توپ رو از اون فاصله کرنر زد .بی نظیر بود

Feb 4, 2005
25,254
5,472
What I loved the most about him was his confidence and almost always knowing where the ball will be. I remember in many occasions in the stadium I was 100% sure the ball is going in just to see him not even looking at it. He already knew the ball would go out.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field
What I loved the most about him was his confidence and almost always knowing where the ball will be. I remember in many occasions in the stadium I was 100% sure the ball is going in just to see him not even looking at it. He already knew the ball would go out.
He had Eagle eyes.
What I liked about him a lot was the speed of his movements, his steps and side steps were incredibly fast that allowed to come up with outstanding saves and of course his sticky hands.
Although he is called the Eagle of Asia but he actually flew like a sparrow with great agility.

Dec 30, 2014
899
356
salam Gaines jan hope everything is good with you
Doing well thank you. Busy with kids, work, life in general. I hope you are well too. I plan to show up a bit more often now that the site has cleaned up a bit.

Please keep the videos, pictures and articles coming when you can. They are a good distraction and a nice reminder of all of our childhoods.