Question: what's the deal with TM A,B, Bozorgsalan?

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304
[font=&quot]According to IranVarzeshi, Ghalehnoei has claimed that Dadakan had approached him for coaching Team Meli A. Given that it's different than what Zolfagharnasab is heading, Team Meli B, and there is a TM (Bozorgsalan) guided by Branco, I was wondering what is this Team Meli A? What differentiate A from B? Does any one has any background info on this?

Here is what Ghalenoei (Esteghlal's head coach) has to say in an interview with IranVarzeshi:
[/font] صحبت از سرمربيگرى شما در تيم ملى B است؟
< قرار بود اين خبر بين من و رييس فدراسيون بماند.
پس اين صحبت جدى است؟
< بله، پيش از بازى با بحرين بود كه دكتر دادكان با من صحبت كرد و قرار شد پس از چند روز به او جواب بدهم، البته صحبت از تيم ملى A بود نه B .
تيم ملى A كه تيم بزرگسالان است كه تحت نظر برانكو كار مى كند؟
< دكتر دادكان به من گفت كه براى تيم ملى A شما مد نظر هستى و براى تيم B دكتر ذوالفقارنسب.
اما يك تيم B داريم و هدف از تشكيل آن حضور در مسابقات كشورهاى اسلامى است.
<هنوز هيچ چيز معلوم نيست.
حضور در تيم ملى B يا A لطمه به استقلال نمى زند؟
< نه، قرار است ليگ را تعطيل كنند و اين كار لطمه يى به برنامه من در استقلال نمى زند.
تيم B ثبات و استمرار ندارد و فقط براى حضور در مسابقات كشورهاى اسلامى تشكيل مى شود، با اين شرايط باز هم به همكارى تمايل داريد؟
< بايد بيشتر فكر كنم و اگر لازم باشد با دكتر دادكان صحبت مى كنم. فكر مى كنم قرار است يك تيم ملى A تشكيل بدهند تا در دراز مدت بتواند تيم ملى بزرگسالان را تقويت كند، بگذريم هر موقع ما با پاس و پرسپوليس بازى داريم براى تيم ما سرمربى مى تراشند و يا براى بازيكن ما بحث كلانترى و ... را مطرح مى كنند. حالا هم كه ما را سرمربى تيم ملى ب كردند و به حاشيه مى برند.

from http://www.iran-varzeshi.com/1383/831127/html/world4.htm#s56418
[font=&quot]
[/font]

Oct 16, 2002
39,533
1,513
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com
Another stupid, twisted, never to happen idea by IFF to suck up to a few unhappy individuals and gain more popularity just so Dadkan stays in power.

For F*** sake, we can't even manage a single decent friendly for our only National team, now we want to add 2 more teams to the scenario.

Only in Iran.