Just came in ...

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
قدیما طرف خونه کرایه میکرد بهش میگفتیم ایشالا سال دیگه بتونی همینو بخری. الان جوری شده که بهش میگیم ایشالا سال دیگه بتونی همینو تمدید کنی.

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
‏ببینین خیلی در جستجوی فهمیدنِ خانوم ها نباشین
اینا یه وقتایی هس گریه می کنن،‌ می‌پرسی چرا؟ میگه نمی دونم، بعد بیشتر میزنه زیر‌ گریه
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
سربازها یکی یکی از هواپیما میپریدن پایین، نوبت آخری که شد نپرید، سرهنگ گفت چرا نمیپری؟ سرباز گفت قربان مادرم دیشب خواب دیده که چتر من باز نشده! سرهنگ با لبخندی گفت: قربون همه مادرا بشم بیا چتر منو بگیر، چتر من بهتر باز میشه، چتر خودت رو هم بده من!

سرباز با چتر سرهنگ پرید و چترش باز شد و همینطور که آروم فرود می آمد، ناگهان یکی از کنار دستش مثل موشک رد شد و گفت:

ماااااادرتوووو گاییدممم

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
در روزگاران قدیم مردی از دست روزگار کیری سخت می نالید پیش استادی جقی رفت و برای رفع غم و رنج خود راهی خواست استاد لیوان آب نمکی را به خورد او داد و از مزه اش پرسید؟آن مرد آب را به بیرون از دهان ریخت و گفت : مانند آب کیر خیلی شور و غیر قابل تحمل است، استاد وی را کنار دریا برده و به وی گفت همان مقدار آب بنوشد و بعد از مزه اش پرسید؟

مرد گفت : خوب است و می توان تحمل کرد، استاد گفت شوری آب همان سختی های زندگی است. شوری این دو آب یکی ولی ظرفشان متفاوت بود. سختی و رنج دنیا همیشه ثابت است و این ظرفیت ماست که مزه آنرا تعین می کند پس وقتی در رنج هستی بهترین کار چرب کردن کونت و بالا بردن ظرفیت و درک خود از مسائل است.

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
آیا میدانید چرا اسم زن رو روی خیابانها نمیگذارند؟

اخه زشت نیس مثلا به تاکسی بگن :
اقا دربست تا وسطای پارمیدا چند؟
یا بگین :
مهسا میخوره؟

مرجان ورود ممنوعه از پشت باید بریم

زشته دیگه..

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
دوست دخترمو بردم رستوران
یه استیک با قارچ
یه اسپاگتی با سس
دوتا سالاد و یه ماهی سفارش داد
بهش گفتم عزیزم تو اگه با باباتم میومدی باز همین چیزارو سفارش میدادی ؟؟؟
گفت نه چون قرار نیست بهش بدم
جوابش خيلي منطقی بود
گفتم بخور گلم جووون بگیری

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
درويشی جقی به دهي رسيد. جمعي كدخدايان را ديد آنجا نشسته و مشغول جق دسته جمعی بودند، به آنها گفت: مرا چيزی کیری بدهيد و گرنه با اين ده همان كنم كه با آن ده ديگر كردم. ايشان بترسیدند و خایه چسباندند؛گفتند مبادا كه ساحری یا کسکشی باشد كه از او خرابی به ده ما رسد. آنچه خواست بدادند...بعد از آن از وی پرسيدند كه با آن ده چه كردی؟ گفت: آنجا سوال كردم،کیرشان هم به من ندادند، به اينجا آمدم

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
از ملا جقی پرسیدند: چطور میتوانی ثابت كنی كه از اولیاء و جقیان هستی؟ جواب داد: به هر درخت یا هر سنگ كه اشاره كنم، نزد من میآید. اتفاقاً درخت چناری همچو کیر در مقابل بود. گفتند: ممكن است به آن درخت اشاره كنی جلو بیاید؟
ملا سه مرتبه با لحن مخصوص گفت: «بیا ای جاکش!» ولی درخت حتی خایه هایش هم جلو او نینداخت. پس با كمال آرامی و در جهت کیر نشدن خود جلو درخت رفت. گفتند: درخت را خواستی، نیامد، خودت چرا رفتی؟ جواب داد: اولیا را كِبری نیست. درخت پیش من نیاید، من پیش او میروم

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
‏مسخره ترین مراسم تو عروسی اینه که دوماد با پدر عروس میان رو صحنه همو می بوسن. چه بوسی آخه؟ طرف دخترتو میخواد بکنه بگیر بزنش مرد