Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by Behrooz_C View Post
    Strange, I had heard of laughter being good for longevity but not crying. But what do you expect for the followers of a cult in which happiness and celebrations are banned, their national holidays are mostly to do with someone's death, and the majority of their ceremonies are accompanied with self-beating and wailing.
    جناب بهروز
    خنده و شادی عمر انسان را طولانی می کند ولی من اینجا در مورد فرق میان زن و مرد صحبت میکنم
    و گفتم در مواقعی که شادی و حنده وجود دارد زن و مرد هر دو می خندندولی در مواقعی که حادثه ای ناگوار پیش می اید این مردان هستند که از گریه کردن خوداری میکنند
    و همین باعث می شود که انفعال مربوط به این حوادث را بروز ندهند و این باعث استرس بیشتر و صدمه به روان و جسم شخص می شود
    شاید تاثیر بروز شادی برای سلامتی جسم بیش از بروز غم باشد ولی متوجه نشدید که من در اینجا فرق میان زن و مرد را بیان کردم
    نه خنده و گریه
    باز یک پست از شما که بدون تجزیه و تحلیل کردن گفته من نظر دادید

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by Sepahan View Post
    So, if crying prolongs life. Then Iranian easily should live beyond 100. We cry 24/7, Just 10 days of "Ashora" should alone give us 10 extra years. Do not you think so!!
    جناب سپاهان
    من در کل گفتم خود شما نگاه کنید اخرین باری که شما گریه کردید کی بوده و اخرین باری که در مورد یک حادثه ناگوار فرد مونث نزدیک به شما گریه کرده کی بوده ؟
    برعکس در جوامعی مثل ایران گریه کردن برای مرد عیب است در صورتی که در جوامع غربی گریه کردن تا این اندازه عیب نیست
    مثال عاشورا را هم که زدید باز زنها بیشتر از مردان در عاشورا گریه میکنند
    اگر مردان شب عاشورا در خفا یا چند دقیقه ای اشک می ریزند نمی توانید انکار کنید زنان بجز اینکه در عاشورا گریه میکنند در طی سال دها برابر بیشتر از مردان گریه میکنند
    گریه کردن برای بسیاری از امور در جامعه مخصوصا جوامع شرقی عیب است
    در صورتی که یک زن اگر با دیدن فیلمی هم زار زار گریه کند کسی انرا عیب نمی داند
    البته من در مورد اموری صحبت می کنم که حادثه ای ناگوار مربوط به یک زن و مرد رخ داده است و نمی توانید انکار کنید که خود شما هم از این قاعده مستثنی نیستید
    ببینید اخرین باری که خود شما گریه کردید کی بود و باز ببینید که اخرین باری که یکی از بستگان زن شما بخاطر چیزی که از نظر شما گریه کردن بخاطر ان در بین جمعی عیب است گریه کرده کی بوده

to khoneh ye basiji daram madar e sho ......
    Post Thanks / Like
    حاجی گوز به شقیقه چه ربطی داره

Post Thanks / Like
    men die sooner because they want to get away from the women

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by General Parsaian View Post

باز یک پست از شما که بدون تجزیه و تحلیل کردن گفته من نظر دادید

مگر دری وری و کس شعر هم تجزیه و تحلیل میخاد؟

آخه مردک، این دوران دوران علم و پژوهشه. شما یک مقاله علمی بیار که این مورد رو به آزمایش گذشته باشه که مثلان گریه کردن برای عمر طولانی خوبه. نمیتونی دیگه جانم. خودت هم گفتی این رو خودت تحقیق کردی!!!!!! چه تحقیقی، تو چه دانشگاهی و کجا؟ فقط نشستی و با افکار بچه گونه به این نتیجه بی ارزش و مضهک رسیدی؟
    خلاصه خیلی حرفات خنده دارند. خیییلی

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by Behrooz_C View Post

مگر دری وری و کس شعر هم تجزیه و تحلیل میخاد؟

آخه مردک، این دوران دوران علم و پژوهشه. شما یک مقاله علمی بیار که این مورد رو به آزمایش گذشته باشه که مثلان گریه کردن برای عمر طولانی خوبه. نمیتونی دیگه جانم. خودت هم گفتی این رو خودت تحقیق کردی!!!!!! چه تحقیقی، تو چه دانشگاهی و کجا؟ فقط نشستی و با افکار بچه گونه به این نتیجه بی ارزش و مضهک رسیدی؟
    خلاصه خیلی حرفات خنده دارند. خیییلی

جناب
    من بیست سال پیش پی برده بودم که درد مفاصل زانو بخاطر این است که شخص از ناراحتی خانوادگی یا دوری اشخاص و دوستان رنج می برد
    البته منظور این است که این حالت های روانی انرا افزایش میدهد
    سالها بعد این چیزی را که من در مورد ان تحقیق به عمل اورده بودم را برخی از پزشکان تایید کردند
    من هیچ ادعایی ندارم ولی این ترید را داشته باش تا وقتی که این گفته من ثابت شود انوقت بیا و اینجا پست کن و بگو حرف خنده دار می زنی
    من هیچ دلیل علمی نوشته شده در اینجا و انجا ندارم
    همچنین هیچ پزوهشی در این مورد انجام نشده که حرف بنده را تایید یا رد کند ولی می توانم با کمال اطمینان بگویم که این حرفی را که من می زنم یعنی اثر گریه و طولانی بودن عمر رابطه مستقیم دارد
    حالا شما بیا و بخند چه چیزی را عوض خواهد کرد
    مثلا اگر بنده به شما بگویم شادی با شانس ارتباط دارد باور می کنید ؟
    خیر ولی ربط دارد جانم
    و بسیار چیزهای دیگر که بنظر شما مضحک است ولی حقیقت دارد

Post Thanks / Like
    ناکس ناگو تو خوده امام زمانی!

LOL

Post Thanks / Like
    مردا قبل از زنها میمیرن چون بیشتر میکنن کار بیشتر میکنن تازه بعد از پایان سکس زنها حال میکنن و مردها بدبخت خسته میشن
    مرد در موقعه سکس یه چیزی ازش کم میشه برعکس زن بهش یه چیزی اضافه میشه
    بهخاطر همینه که بیشتر عمر میکنن پس چی

Post Thanks / Like
    این ترید تقریبا 6 سال پیش باز شد
    و من در انزمان گفتم که یکی از بزرگترین دلایل اینکه زنان بیشتر از مردان عمر میکنند
    گریه کردن است
    در همین ترید توضیحات لازم را برای این دلیلم اوردم و گفتم که مدتهای زیادی بر روی ان تحقیق کرده ام
    امروز بر حسب تصادف مقاله ای جدید در اینمورد دیدم که گفته بنده را تایید می کنند
    خیلی ها در همین ترید این گفته من را به تمسخر گرفتند
    تریدهای زیادی بوده که من سالها پیش درمورد چیزهایی نظر داده ام و بعدها ثابت شده و بسیاری انها را انتقاد یا به مسخره گرفته اند
    مانند سرعت نور
    بیگ بنگ
    قانون جاذبه

Go Ahead, Have a Good Cry: 5 Reasons Why It's Good for You
    A box of tissues and crumpled tissues used to dry tears laying next to it
    BY MARLO SOLLITTO
    Researchers have proven what many caregivers have already figured out on their own: sometimes there's nothing like a good cry to make you feel better. Crying is cathartic.

Neuroscientist and tear researcher Dr. William H. Frey II, PhD, the director of the Alzheimer's Research Center at Regions Hospital in St. Paul, Minnesota, has spent over 15 years studying crying and tears.

Research shows that:

85% of women and 73% of men felt less sad and angry after crying.
    On average, women cry 47 times a year, men cry 7 times a year.
    https://www.agingcare.com/

Page 2 of 2 FirstFirst 12