Page 7 of 101 FirstFirst 123456789101112131415161757 ... LastLast
Results 91 to 105 of 1501
    Post Thanks / Like

چرا فيلمبرداري نشد؟

نه، اشتباه نکنيد. کسي از اين بازي فيلمي در آرشيو سازمان صدا و سيما نديده است. واحد پرتابل تلويزيون براي پوشش دادن مسابقات جهاني 1973 کشتي جهان به چهارراه کالج رفته بود و تصويري از اين ديدار ثبت نشد. هر کسي ادعا مي کند فيلم اين بازي را ديده دروغ مي گويد.
    ا
    کسرا جان، من این پست رو امروز دیدم. من خودم اون بازی در استادیوم بودم. درست میفرمایید که فیلم کامل بازی وجود نداشت چون تنها واحد سیّار به مسابقات کشتی*** اعزام شده بود. ولی*** یک فیلم بود که با دوربین دستی*** گرفته شده بود که در اخبار ورزشی همون شب نشون داده شد. کیفیت فیلم نظیر کیفیت فیلم بازی ایران و کره شمالی*** در کره بود که اولین بازی مرحوم ناصر حجازی بود که اگر ناصر خان نبود ما شاید اون روز هفت هشت گل میخوردیم . ولی*** فیلم این بازی علیرغم کیفیت بد وجود داشت. من به خوبی*** یادم هست که اخبار اون شب تمام صحنه***های گل این بازی رو در تلویزیون نشون داد.

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
    هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
    صحنه پیوسته به جاست
    خُرّم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by eshghi View Post
    کسرا جان، من این پست رو امروز دیدم. من خودم اون بازی در استادیوم بودم. درست میفرمایید که فیلم کامل بازی وجود نداشت چون تنها واحد سیّار به مسابقات کشتی*** اعزام شده بود. ولی*** یک فیلم بود که با دوربین دستی*** گرفته شده بود که در اخبار ورزشی همون شب نشون داده شد. کیفیت فیلم نظیر کیفیت فیلم بازی ایران و کره شمالی*** در کره بود که اولین بازی مرحوم ناصر حجازی بود که اگر ناصر خان نبود ما شاید اون روز هفت هشت گل میخوردیم . ولی*** فیلم این بازی علیرغم کیفیت بد وجود داشت. من به خوبی*** یادم هست که اخبار اون شب تمام صحنه***های گل این بازی رو در تلویزیون نشون داد.

دستت درد نکند عشقی*** جان،به خاطر این اطلاعات دست اولت.خوبی*** این سایت در همین هست که اطلاعات خوبی*** ر د و بدل میشود و انسانها را آگاه می***کنید،و انسان را از اشتباه در میاورید.ممنونم،از این همه اطلاعات و لطف دوست ارجمندی چون شما.لطفا اگر چیزهای دیگری بود که لازم به تذکر باشد را نیز گوشتزد بفرمائید....

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by kasra1930 View Post
    Attachment 34679
    Attachment 34680

عزیزان این هم تیم افسر که تیم دوم تاج بود.این را برایتان انتخاب کردم،اگر چه همهٔ ما بچه بودیم،ولی*** میتواند خاطراتی را در ما زنده کند.مسابقهٔ افسر و پرسپولیس.در ضمن اسامی تیم افسر را که ببینید،بزرگانی چون هاج محمد که تاج را جلوی هاپوئل نجات داد،بادکوبه،و دیگر بزرگان را مشاهده می***کنید.اون***ور هم در پرسپولیس،دوستان مجید تشرفی یادتان هست،دفاع قدرتمندی داشت.

اما از نکات مهم،در آمد فروش از بلیط مسابقه هم ،در اون***وقت مینوشتند.بسیار جالب هست.

کسرا جان، در دوران آفتابه سازی به خاطر عقب افتادگی مرسوم بود که مسائل مالی در فوتبال شفاف باشد..این رسم قبیح و زننده ،به میمنت انقلاب پر برکت اسلامی به زباله دان تاریخ پیوست.
    ببینید ، میانگین فروش نفری 17تومن بوده، وقتی*** ۹۰ در صد ورزشگاه بلیط ۵ تومانی داشته.......
    گر بود لفظت کج و معنيت راست
    آن کجى لفظ مقبول خداست

ور بود معنى کج و لفظت نکو
    آن نکويى لفظ نرزد يک تسو

Post Thanks / Like
    .چشم ما به جمال گٔل روشن................
    جناب عشقی***

اگر چه یاران فارغند از یاد ما

ما را از ایشان هزاران بار یاد .
    آن کجى لفظ مقبول خداست

آن نکويى لفظ نرزد يک تسو

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by kasra1930 View Post
    Attachment 34679
    Attachment 34680

عزیزان این هم تیم افسر که تیم دوم تاج بود.این را برایتان انتخاب کردم،اگر چه همهٔ ما بچه بودیم،ولی*** میتواند خاطراتی را در ما زنده کند.مسابقهٔ افسر و پرسپولیس.در ضمن اسامی تیم افسر را که ببینید،بزرگانی چون هاج محمد که تاج را جلوی هاپوئل نجات داد،بادکوبه،و دیگر بزرگان را مشاهده می***کنید.اون***ور هم در پرسپولیس،دوستان مجید تشرفی یادتان هست،دفاع قدرتمندی داشت.

اما از نکات مهم،در آمد فروش از بلیط مسابقه هم ،در اون***وقت مینوشتند.بسیار جالب هست.

To be fair, pespes in this tournament disqualified themselves from services of 5 players, by strangely and prematurely announcing professional contract for them and creating a professional tier in the club. A decision that to date seems strange!.
    آن کجى لفظ مقبول خداست

آن نکويى لفظ نرزد يک تسو

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by biAzar View Post
    But ofcourse.
    If they were not shut down the "real golden team ", and had allowed mayeli to replace danaiifard, tavoosi to take his rightful spot back from Hejazi,Dadkan to replace nazari and Zadmehr to play in Roshan's place , we would have been super golden team......
    I was talking about Shahin :-)

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by offside_1 View Post
    I was talking about Shahin :-)
    Can you elaborate on your day dream a bit? what about Shahin ? and how does Shahin's shut down affects/affected the discussion we had about golden era and golden team (1975-1978) ?
    آن کجى لفظ مقبول خداست

آن نکويى لفظ نرزد يک تسو

Post Thanks / Like
    mamnoon az lotf o mohabbat hamishegit Aram jan.
    manam hamishe be yadeh doostan khoobam inja hastam va har forsati barayeh didareshoon peida konam ghanimat mishmoram.

shad o pirooz bashi

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
    هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
    صحنه پیوسته به جاست
    خُرّم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

Post Thanks / Like
    Click image for larger version. 

Name:	2921.jpg 
Views:	246 
Size:	97.7 KB 
ID:	34689

اینهم یکی*** از همون عکسهای نایاب که در دنیای ورزش ۱۳۵۱ جاپ شد.این اولین و آخرین باری است که ایران در استادیوم بزرگ دنیا یعنی*** ماراکانای برزیل ،شرکت می***کند تا به عنوان اولین تیم آسیائی در جام جهانی*** کوچک در برابر بزرگان دنیا به ایستاد.بعدها این جام به کاپ کنفدراسیو ن تغییر نام داد،و ایران اولین تیم اسیأیی بود که در این جام شرکت کرد.ماراکانای برزیل یک آرزو برای قدرتمندان اون زمان فوتبال دنیا بود تا خود را نشان بدهند.چرا که این استادیوم درست ۲۱ یک سال پیشش شاهد فاینال جام جهانی*** بین برزیل و اروگوئه بود،فینالی که تراژدی بزرگ نام گرفت.در این مسابقه بازیکنان ما باید در برابر بزرگان اون زمان بازی میکردند.پرتقال ،ایرلند جنوبی،اکوادر،و شیلی حریفان قدره ایران بودند که تیم ما توانست نتایج قابل قبولی در برابر اونها کسب کند.نقط عطف فوتبال ایران از همینجا آغاز شد،بزرگانی که هرگز اسمشان فراموش نمی***شود،و همیشه در خاطرات ورزشدوستان به یاد میماند.بسیاری معتقد هستند،که ماراکانای برزیل،ایران را صد سال به جلو راند،چرا که این اولین تجربهٔ بین لمللی تیم فوتبال ایران در برابر بزرگان فوتبال اون زمان بود.نبرد پرویز قلیچ خانی و ازه بیو،در اولین مسابقهٔ ایران ،یک نبرد بسیار تماشای بود.طوری که خوزه هنریک دروازبان بزرگ پرتقال مجبور شد که ۳ بار با شیرجهٔ منحصر به فردش شوتهای استسنایی سردار فوتبال ایران را مهار کند.اما در اونور میدان،این حجازی بود که در برابر شوتهای ازه بیو واکنش نشان میداد.شاید دیدار ایران و ایرلند جنوبی بهترین بازی تیم ایران بود،که ما یک نیمه ۱-۰ با غلبه بر حریف به رختکن رفتیم.

دنیا،دنیای عجیبیست،۴۲ سال از اون زمان می***گذرد،و اینبار غیرتمندان فوتبال ایران بار دیگر پس از ۴۲ سال ، اینطور باید سال دیگر در برزیل س ف****** بکشند،تا افتخار دیگری را برای این آب و خاک کسب کنند.

Post Thanks / Like
    واقعا دمتون گرم
    این ترید یکی از جالب ترین تریدهای هر سه فورم است و خواننده می تواند اطلاعات زیادی را کسب کند متشکر از کسری گرامی همچین بقیه مانند عقاب البرز بی ازار و عشقی و دیگر عزیزان

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by General Parsaian View Post
    واقعا دمتون گرم
    این ترید یکی از جالب ترین تریدهای هر سه فورم است و خواننده می تواند اطلاعات زیادی را کسب کند متشکر از کسری گرامی همچین بقیه مانند عقاب البرز بی ازار و عشقی و دیگر عزیزان

تشکر از استاد عزیز،چون شما که افتخار می***دهید سایت ورزشی خودتان را مرور میفرمائید.من هم به نوبه خود از اطلاعات با ارزش شما در باره تاریخ ایران،و داستانهای زیبای شما بهره***مند میشوم،و اطلاعات ذیقیمتی دریافت می***کنم.شما واقعا یک نویسنده چیره دستی*** هستید،کاشکی*** کمی*** افتخار می***دادید از خودتان و تجربیاتتان برایمان می***نوشتید،تا بیشتر با بزرگی چون شما آشنا می***شدیم.....

Post Thanks / Like
    بدون شک من باید از بزرگانی چون عقاب البرز،بی*** آزار،پاینده ایران،فوتبالیست،عشقی***،سرتنا،و دیگر عزیزان چون اتراویل،.آفساید،.و دیگر بزرگان تشکر کنم که هر یک از اونها یه کتابخانه فوتبال هستند،که با نظرات خود تنور این سایت را هم گرم نگاه میدارند.در عین حال هم یاد اولد فان عزیز را گرامی*** میدارم،و امیدوارم که ایشان که استاد بزرگ فوتبال من هستند نیز افتخار بدهند،و در این سایت با اطلاعات ارزشمندشان ما را راهنمائی فرمایند. از یاد نبریم که که قبل از ورود من به این سایت،اولد فان عزیز،چه تصاویر زیبایی همراه با عقاب البرز،بیا***زار،و پاینده،و عشقی***،و فوتبالیست پست میکردند و اینها سردمدارن کاری بودند که ما تازه آن را شروع کرده ایم.به قول معروف اینها پیشکسوتان این سایت هستند،و من نیز افتخار شاگردی آنها......

Name:  420285_2939161122805_1868205911_n.jpg
Views: 972
Size:  13.4 KB

Post Thanks / Like

Name:	khuzesatan.jpg 
Views:	158 
Size:	65.0 KB 
ID:	34691

t
    اردوی تیم جوانان خوزستان A و B برای جام بین الملی ولیعهد ١٣٥٣, عکس در خوابگاه های استادیوم اهواز گرفته شده — with Reza Roosta, Shahryar Aghashahi, Amir Godarzi, Abdol Razagh Khadampir "Sentab", Abbas Gishoei, Gholam Danaei, Ali Firoozi, حسن سلیمانی, Mohammad Yousefali, Gholamali Mirafzal, Habib Karjoo, houssin begi, Yaeghub Farsiyat, Ebrahim Fakhraei, Salem Saleh Tabar and Salem Salehtaba

ABDOL RAZAGH KHADEMPIR,WAS ONE OF THE MOST TALENTED PLAYER WHO WAS TRANSFERRED TO RASTAKHIZ KHORRAMSHAHR......

Post Thanks / Like

Name:	2927.jpg 
Views:	249 
Size:	82.5 KB 
ID:	34692

تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا، در سئول، کره جنوبی. از راست به چپ، ایستاده: استاد علی*** باغبانباشی (سرپرست)، فخرالدین عالم شاه (۴۰۰،)، تیمور غیاثی (پرش ارتفاع)، خانم شهین رضائی (نیمه استقامت)، زری حسینی (سرعت)، مریم صدارتی (پرش ارتفاع)، مرحوم رضا انتظاری (۴۰۰، ۸۰۰)، روح***الله رحمانی (مربی*** پرش ها)، نشسته از راست: داراب سالمی (۸۰۰، خوزستان)، حسین ربّی (استقامت، زنجان)، محمد وجدانزده (استقامت، همدان)، عزیز کریم آبادی (سرعت، گیلان)، هوشنگ ارشدی (سرعت). این عکس مربوط به سال ۱۹۷۵ میباشد (۱۳۵۴)._________فخرالدین عالم شاه از خوزستا

Post Thanks / Like

Name:	2929.jpg 
Views:	111 
Size:	70.2 KB 
ID:	34693

منتخب گمرک و کلوب شنا،اهواز۱۳۴۲- ۴۳

ایستاده از چپ:؟،،،ابراهیم قلمی،رضا قفلساز،حسن اهوازی,,احمد شریف،اصراری،,
    نشسته از چپ:طاهر حسینی،،؟،،،شاه غلام

عزیزان این هم برای ابادانیهای عزیز.در تصویر،رضا قلفساز را می***بینید که که بعدها دروازبان پاس و تیم ملی*** شد.