Page 6 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 76 to 90 of 98
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by Henry Chinaski View Post
    برو بابا گوز! اونجایی که تو اون لش بو گندوتو انداختی, میونه عربای خلیج فارسه. یه مشت کون گشاد شیکم گنده که نه استیل دارن, نه سلیقه نه حد میشناسن نه حدود. این بی استیلی و بی سلیقگی به تو هم که رفتی اونجا کارگری و بیل زنی سرایت کرده. طرف انقدر پول داره نمیدونه با پولش چیکار کنه ولی بی سلیقگی و بی استیلی از وجودش میباره. من خودم میدونم ارباب های عقده ایت تو خونه هاشون شیر و پلنگ و ببر نگه میدارن ولی آخه عمله تو هم باید کاری که اونا دوست دارن بکنی؟ من اینجا تو سویس کویتی ها و قطری های میلیونر میان واسه قرارداد ساختمون سازی بستن با شرکت ما و شرکت های عمران سویسی, از خنده میمیرم میبینمشون. طرف انقدر پول داره ولی متاسفانه ادکلنی که مصرف میکنه یه قاراشمیش گرون قیمت و سنگینیه که بوی گلاب و عود و شکر میده. طرف ولی خودش فکر میکنه چه حالی به خود و دور و وری هاش داده ولی مردم انشون میاد از این بو . ساعت های طلایی و یک کیلویی و اجق وجق, چه میدونم ببر و پلنگ نگه داشتن تو خونه ....خاک تو سر اونا با تو این سلیقه های اجق وجقتون.
    چی چی میگی کس مشنگ
    اگر تو از اینها یک دونگ بدت میاد من شش دونگ ازشون متنفرم کیری تر از تو هم هستند هرچند که تو خیلی کیری هستی
    بعدا کی گفت که همه اینها یوز پلنگ دارن یا من از اینها تقلید میکنم ؟
    ولی راستشو بخوای دخترهای مامانی دارن
    البته عربستانی ها و اماراتی ها و قطری ها رو نمیگم
    ولی دختر کویتی ها چیزهای درستین
    ولی در یه چیز اولین بار باهات موافقم هرچند که 99.999% از حرفهات کیریه ولی این دو جمله ات رو در مورد اینها قبول دارم

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by General Parsaian View Post
    کس نگو عمو
    حالا من یوزپلنگ دیگه ندارم والا همونطور که ضد انقلاب شرط بست که براش عکس ماشینم رو بفرستم برات عکس می گرفتم و میفرستادم
    اینجا خیلی ها تا یک سال پیش یوزپلنگ و شیر و ببر تو خانه هاشون داشتند
    برو تحقیق کن ببین اگر فکر میکنی من بلوف میزنم
    so what happened in the end to your cheetah ? I love those black lines running down from their eyes ,they are magnificent creatures ,so elegant ...they are the nature's most beautiful art work .

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by oghabealborz View Post
    so what happened in the end to your cheetah ? I love those black lines running down from their eyes ,they are magnificent creatures ,so elegant ...they are the nature's most beautiful art work .
    ?? I can't read his posts GP had a Cheeta-ok well I can't hate on that and yes they are magnificent. I saw them when I went on a safari in Kenya and Tanzania, Ferrari cats. I would like to know as well and aren't they rare? Don't you need like a special license to own a cheetah? I would assume you just can't go to the pet shop and order one haha I would LOVE to hear that story ok on that part I have some respect for him. A while back on here I posted some pics of my trip of a Lion eating a wilderbeast those cats are awesome too-I got to go through my dads old computer and put some shots or give the pics to someone to do it i even have shots of three cheeta's a family just chilling on top of a tree. Oh and I am not a cat person but I LOVE big cats. I also saw some rare white tigers back in the day with Sigfred and Roy(Spelling).

4. Likes oghabealborz liked this post
    Post Thanks / Like
    من از کوچکی از ببر خوشم می امد حتی یک عکس خیلی قدیمی دارم که با یک بچه ببر
    گرفتم شاید بعدا پست کنم چون تو البوم است و در دست رس نت نیست الان
    خلاصه این یوز رو من فروختم چون دولت داشتن حیوانات وحشی رو منع کرد و جریمه سنگینی دارد
    و همینطور واردات این نوع حیوانات از خارج ممنوع شد
    ان هم بعد از اینکه یک شیر که در یک خانه ای نگهداری میشد به یک نفر حمله کرد و او را کشت
    البته هنوز خیلی ها که بیرون مناطق مسکونی مزرعه های بزرگ دارند هنوز برخی از این حیوانات را به شکلی نگهداری میکنند
    ولی باز بطور محرمانه
    الان اکثرا سگ دارند و این تجارت خیلی پررونق شده اینجا
    یادم به یک جریان خنده دار در پارلمان کویت افتاد که یکی از اعضا که مخالف عضو دیگری بود یک سگ خرید و اسم ان را به نام
    ان رقیبش را در شناسنامه سگش گذاشته بود
    و دائما جاهایی که می رفت و میخواست سخنرانی کنه سگش رو با خودش میبرد و جلوی همه اسم او را صدا میزد و سگه می امد
    بعد طرف شکایتش کرد ولی توی دادگاه گفتند که اختیار گذاشتن اسم سگ را دارد
    همچنین سگ به نظر می رسد که اسمش همین هست و بوده چون وقتی او را با این اسم صدا میزنند
    به طرف صاحبش می رود
    اون طرف هم دیگه بدبخت ساکت شد

Post Thanks / Like
    من از کوچکی از ببر خوشم می امد حتی یک عکس خیلی قدیمی دارم که با یک بچه ببر
    گرفتم شاید بعدا پست کنم چون تو البوم است و در دست رس نت نیست الان
    خلاصه این یوز رو من فروختم چون دولت داشتن حیوانات وحشی رو منع کرد و جریمه سنگینی دارد
    و همینطور واردات این نوع حیوانات از خارج ممنوع شد
    ان هم بعد از اینکه یک شیر که در یک خانه ای نگهداری میشد به یک نفر حمله کرد و او را کشت
    البته هنوز خیلی ها که بیرون مناطق مسکونی مزرعه های بزرگ دارند هنوز برخی از این حیوانات را به شکلی نگهداری میکنند
    ولی باز بطور محرمانه
    الان اکثرا سگ دارند و این تجارت خیلی پررونق شده اینجا
    یادم به یک جریان خنده دار در پارلمان کویت افتاد که یکی از اعضا که مخالف عضو دیگری بود یک سگ خرید و اسم ان را به نام
    ان رقیبش را در شناسنامه سگش گذاشته بود
    و دائما جاهایی که می رفت و میخواست سخنرانی کنه سگش رو با خودش میبرد و جلوی همه اسم او را صدا میزد و سگه می امد
    بعد طرف شکایتش کرد ولی توی دادگاه گفتند که اختیار گذاشتن اسم سگ را دارد
    همچنین سگ به نظر می رسد که اسمش همین هست و بوده چون وقتی او را با این اسم صدا میزنند
    به طرف صاحبش می رود
    اون طرف هم دیگه بدبخت ساکت شد
    Fozooli nabaasheh misheh beporsam chand forookhtid ? you mentioned tiger reminded me of a story of few friends gathering and having some teryak ,one of them ask the other one who was at the table with vafour in his hand and said :

Ashghar ! sholtan e jangal keeyeh ? he replied : Babr !

An hour later while eating at the table the same guy asked again Ashghar gofti sholtaaneh jangal keeyeh ? to which he replied : Sheer !

and the same guy asked again : pah koon goshad chera nim saat peesh gofti Babr ?!! he replied : akheh oon mogheh dood too dahanam bood ageh migoftam sheer hamash miyoomad beeroon ,goftam babr hamash jazbe tanam shod !

7. Likes TeamMeli liked this post
    Post Thanks / Like
    Fozooli nabaasheh misheh beporsam chand forookhtid ? you mentioned tiger reminded me of a story of few friends gathering and having some teryak ,one of them ask the other one who was at the table with vafour in his hand and said :

An hour later while eating at the table the same guy asked again Ashghar gofti sholtaaneh jangal keeyeh ? to which he replied : Sheer !

and the same guy asked again : pah koon goshad chera nim saat peesh gofti Babr ?!! he replied : akheh oon mogheh dood too dahanam bood ageh migoftam sheer hamash miyoomad beeroon ,goftam babr hamash jazbe tanam shod !
    Tryak hahaha i know that word never partook i understood since you wrote it in Latin person oon goshad so thank you for westernizing it for me. appreciate that.

Post Thanks / Like
    شما حتی میتونید رو یک موجود ضعیف مثل یک پرنده هم این تمرین رو انجام بدید
    مثلا حتی یک بلبل یا طوطی که سعی کنی باهاش ارتباط روحی برقرار کنی
    البته با سگ خیلی اسانتر میشه این کار را کرد
    فکر میکنم گیرنده سگها به شکلی با ادمها بهتر کار میکنه
    bebin meske kuwait moshkel e toilet dareh .. choon to hamash mirini to post haye iransportspress.
    holiness is in the right action not in god .

Post Thanks / Like

نه جانم هر سئوالی دار بکن
    تقریبا 6 هزار دلار
    البته وقتی که قرار شد ممنوع بشه قیمت ها خیلی ارزون شد
    lol at joke

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by keyvan_pars View Post
    bebin meske kuwait moshkel e toilet dareh .. choon to hamash mirini to post haye iransportspress.
    چرا ؟ مگه چی گفتم ؟
    خوب داشتیم در مورد حیوانات خانگی صحبت میکردیم

Post Thanks / Like
    I would love to keep a baby tiger or lion ... they are the best ...

13. Likes General Parsaian liked this post
    houmanbahal's Avatar
    houmanbahal is online now Streaming/Media Team
    ISP Managers Team
    Post Thanks / Like
    agha kasi Yorkie dare? in khanome ma mohe maro sefid kard vas Yorkies!!! any feedback..
    6 -0 Yadet Nareeee
    .سوبله چوبله شش تای شد
    Emperator Hich Vaght Yadet Nareeeee
    10 Daghighe, 10 Nafare, 3ta Goal Hich Vaght Yadet Nare
    Sarvar Man. United

Post Thanks / Like
    Gorgzadeh gorg shaved garcheh ba adami bozorg shavad

I do not understand this mentality that you can keep a lion, or a tiger at home. Under a certain elements and conditions they would even kill their own owner. This is not a matter of them being bad but rather the nature of their wild being. Humans have sunk very low to wanting to keep wild animals at their homes. I do not understand how this can be something to be proud of or even engage in.

Vaghean keh

16. Likes Fatso liked this post
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by OSTAD POOYA View Post
    Gorgzadeh gorg shaved garcheh ba adami bozorg shavad

I do not understand this mentality that you can keep a lion, or a tiger at home. Under a certain elements and conditions they would even kill their own owner. This is not a matter of them being bad but rather the nature of their wild being. Humans have sunk very low to wanting to keep wild animals at their homes. I do not understand how this can be something to be proud of or even engage in.

Vaghean keh
    استاد گرامی
    من افتخار نمیکنم
    بابا مگر جائزه نوبل رو بردم که افتخار کنم ؟!!!ا
    فقط از یوز پلنگ اینقدر خوشم میاد که دوست دارم از نزدیک ببینمش
    و چون رفتن به باغ وحش همیشه در امکان نیست و نمیشه از نزدیک یوز رو ببینی و لمس کنی و باهاش بازی کنی
    به همین خاطر یوز پلنگ داشتم (شیر هم یک بچه شیر بود انقدر بزرگ نشده بود تا به ما صدمه ای بزنه )ا
    حرفت درسته شیرو پلنگ یوز کمی خطرناکه
    مثل سیگار و مشروب مواد مخدر
    ولی چه میشه کرد بعضی وقتها از یه چیزهای خوشت میاد که ضرر داره ممکنه بهت اسیب براساند

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by houmanbahal View Post
    agha kasi Yorkie dare? in khanome ma mohe maro sefid kard vas Yorkies!!! any feedback..
    My friend had it, for 11 years, poor guy passed away recently, he was an awesome dog.
    Don't pray in my school, and I won't think in your church
    Captain, thank you, thank you very much for all these passionate years you have given to your Real Madrid to my Real Madrid. I will not forget you because, among other reasons, I do not want to forget you. No matter where you go know that I love you , Real Madrid loves you. HALA MADRID
    Some find their Mecca in Saudi Arabia, Some in Palestine and some in Vatican, I find mine in Madrid and I call it “The Estadio Santiago Bernabéu”

19. Likes houmanbahal, TeamMeli liked this post
    Post Thanks / Like
    استاد گرامی
    من افتخار نمیکنم
    بابا مگر جائزه نوبل رو بردم که افتخار کنم ؟!!!ا
    فقط از یوز پلنگ اینقدر خوشم میاد که دوست دارم از نزدیک ببینمش
    و چون رفتن به باغ وحش همیشه در امکان نیست و نمیشه از نزدیک یوز رو ببینی و لمس کنی و باهاش بازی کنی
    به همین خاطر یوز پلنگ داشتم (شیر هم یک بچه شیر بود انقدر بزرگ نشده بود تا به ما صدمه ای بزنه )ا
    حرفت درسته شیرو پلنگ یوز کمی خطرناکه
    مثل سیگار و مشروب مواد مخدر
    ولی چه میشه کرد بعضی وقتها از یه چیزهای خوشت میاد که ضرر داره ممکنه بهت اسیب براساند
    GP JAan, mage nagofti 2 taa yooz palang va 3 taa babr dari ?
    Don't pray in my school, and I won't think in your church
    Captain, thank you, thank you very much for all these passionate years you have given to your Real Madrid to my Real Madrid. I will not forget you because, among other reasons, I do not want to forget you. No matter where you go know that I love you , Real Madrid loves you. HALA MADRID
    Some find their Mecca in Saudi Arabia, Some in Palestine and some in Vatican, I find mine in Madrid and I call it “The Estadio Santiago Bernabéu”