Page 8 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 106 to 120 of 121
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by Henry Chinaski View Post
    تو اینجا کارت تموم شده بیسواد. دروغ ها و جفنگ های خنده داری رو که از رو نادانی و بیسوادی گفتی باز هم رو شده. ملک ابن مروان رو چون من گفتم تو رفتی سرچ کردی, چون تو تماما بیسوادی تا دیروز اصلا اسم این بابا رو نشنیده بودی. ولی دیگه نبینم بیایی اینجا چنین کس و شر هایی تحویل مردم بدیا؟ دیگه نبینم بیای بگی مسجد الصخره رو عمر بنا کرد. بیسواد اینا رو دیگه به عنوان یک مسلمان کون نشور باید میدونستی که متوجه شدیم حتی در حد اون مسلمون کون نشور هم نیستی. کاملا بیغی.

من بیسوادم رفتم سیرچ کردم و اسم عبدالملک ابن مروان را نشنیده بودم
    واقعا نمیدونم چی بگم
    تقریبا صد تا کتاب در مورد تاریخ بنی امیه و بنی مروان و بنی عباس خوانده ام و همه در این فروم میدونم که در تاریخ اسلام و قران و اینجور چیزها
    صدها بار اینجا بحث و مقال نوشته ام
    تو میگی اسم عبدالملک ابن مروان را تازه شنیده ای
    بخدا درست مثل این است که مثلا به رئیس فدراسیون فوتبال ایران بگی تو اولین باره که اسم علی دائی رو می شنوی
    کس خلی بخدا

Post Thanks / Like
    بببین تورو به چه بدبختی و رذالتی انداختم. این سؤال رو تو از نادرسان هم پرسیدی. دوست داری برو باز از اونی بپرس که چنین چیزی نوشته. چون من حرفام اینجا هست. اگه اون چنین حرفی زده برو از خودش بپرس. در ضمن یادت هم نره, بعد از اینهمه دروغ و وقاحت و بیسوادی و نادانی که اینجا به نمایش گذاشتی, خیلی باید سنگ پا قزوین باشی اگه بخوای از نادرسان اصلا در این زمینه سوالی بکنی. بیسوادی مثل تو رو فقط باید گذاشت پشت میله بهت خندید که ما هم داریم همین کارو میکنیم.
    اقای پرفسور
    هی میگی بیسوادی بیسوادی
    تو که با سوادی بیا ان ایه را نشان بقیه بده تا باسواد شوند
    اگر از نادر هم خواستم که ایه را بنویسد به این خاطر بود که گفت در قران امده که محمد با یک حیوان افسانه ای به معراج رفته
    خوب میخواهی چی بگم
    بجز اینکه از او همین درخواست را کنم
    حالا اقای پرفسور نادر را ول کن
    تو که خیلی باسواد هستی بیا ایه را برای بقیه پست کن
    ملک مروانی

Post Thanks / Like
    هیچی نخوندی تو. هیچی. تو ۲ برگ کتاب تاریخی تو عمرت نخوندی. تو دو برگ از قرآن خودتو نخوندی. بیسواد کاملی, سال های سال هم هست که داری اینجا چوب همین بیسوادیتو میخوری بچه . این ترد فقط مشتی نمونه خرواره.
    تو راست میگی
    پرفسور ما هیچی نخودیم
    به همین خاطر است که منتظر ایه ای که شما خواندید و ما نخوندیم هستیم
    منتظریم

Post Thanks / Like
    شرط میبندم الان داره تو نت میگرده میگه این ایه لامصب کجاست
    بیارم برای این بیسواد پست کنم
    بگرد بگرد
    عاقبت جوینده یابنده بود

Post Thanks / Like
    آیه رو هم تو این ترد پست کردم و خود بیشرم و بیسواادت حتی یه بار اون پست رو ضمیمه کس و شر های خودت کردی بدون اینکه بخونی. اگه اون آیه کمکی بهت میکنه که بیسوادیتو ماست مالی کنی, برو بخون. گذاشتم. اینکه نادرسان چی گفته, به خودش مربوطه, برو سوالتو از خودش بپرس اگه آدم حسابت کرد, به تو بیسواد جواب میده.
    پرفسور
    یکبار دیگه بیار و پست کن
    کجا پست کردی ؟اگر ایه ای اوردی که محمد با اسب بالدار یا بال ندار یا هرچی دیگه به اسرا و معراج رفته
    پشت نویسش رقم حساب بانکی رو هم بنویس ده هزار دلارقبل از سال تحویل تو حسابت میریزم
    بخدا دروغ نمیگم

Post Thanks / Like
    اینو باز از کونت در آوردی بیسواد؟ اگه آیه ای هست که گفته محمد با اسب بالدار رفته معراج به ما هم نشون بده بیشرم بی حیا. آیه قرآن رو اینجا گذاشتم, برو بخونش یاد بگیر که الله در مورد معراج پیامبر چه گفته. انقدر زر زر نکن, انقدر دروغ و جفنگ بار مردم نکن. دروغ هایی که گفتی با این جفنگیات بی در و پیکر به فراموشی سپرده نمیشه.

[SIZE=4]کاری ها و دروغ ها و جفنگیات قرآن و اسلام تمومی نداره چون یه مشت بیسواد صحرا نشین نوشتنش و خیلی جا ها خودشون هم یادشون رفته چی نوشته بودن و ضد و نقیص زر زدن یه مشت بیسواد مثل تو هم مرتب باید با دروغ های بیشتر از این جفنگیات بی سر و ته دفاع کنن. خلاصه جریان اینکه سال ۶۲۲ اون جایی که ممد رو اسب بالدار بهش معراج کرده (که خود داستان اصلا خنده دار و جفنگه ), نه مسجدی بوده که تازه روش اسم القصا هم گذاشتن! نه کسلیسای, نه معبد سلیمونی.....فقط یک خرابه بوده. قرآن ولی علنا گفته مسجد الاقصا , یعنی نه فقط منظور همون مسجده, این مسجد حتی اسم هم داشته. واقعیت این است که این جریان معراج بعدها تو قرآن چپونده شده ولی یادشون رفته تاریخ ها رو لا اقل با هم تنظیم کنن.

حالا امده میگه اگر ایه هست به ما هم نشون بده
    پکیدم از خنده
    یکی دنبال دزد بود و داد میزد ای دزد ای دزد
    خود دزده هم که جلو بود می دوید و میگفت ای دزد ای دزد
    تا مردم رو گمراه کنه که کی دزده
    حالا شده جریان اسی کله پهن ما

Post Thanks / Like
    هرچی بیشتر در مورد این آیه بپرسی در صورتی که هم خودت و هم بقیه این آیه رو تو همین ترد خوندن , بیشتر اون کثافتی که درونت هست رو آشکار میکنی. حالا برو اون آیه و معنیشو دوباره بخون. ولی از الان گفته باشم به کارت نمیاد چون دروغ های تو و تصحیح دروغ های تو به صورت واضحی اینجا انجام شده.
    شیر تو شیر نکن
    وقتی حرف از مسجد الاقصی شد اومدی و موضوع اینکه محمد با اسب بالدار رفته وبه مسجد الاقصی بیان کردی
    الان امده ای میگویی برو معنی رو دوباره بیشتر بخون
    نمیدونم معنی ایه چه ربطی به موضوع اسب بالدار داره ؟
    ولی خلاصه کس خل با صفایی هستی بقیه رو میخندونی
    من بخدا کیف میکنم وقتی با تو بحث میکنم احساس میکنم انشتین هستم دارم مثلا نظریه نسبیت رو برای یک بچه دبستانی شرح میدم
    حالا ایه اسب بالدار پیشکشت نگفتی چرا عمر انجا نماز خواند ؟
    بیا توضیح بده
    میدونم حرفی برای گفتن نداری باز میای و مزخرف میگی
    حداقل بیا بگذار یکم بخندیم با این کس و شعرهات

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by General Parsaian View Post

برای ادم متعصبی مثل تو معجزه نیست
    تو اصلا نفهمیدی که جریان چه بوده و امدی گفتی همه میدانستند که سال 365 روز ایت

باز داری ماست مالی میکنی.

من پرسیدم اثبات اینکه این آیات از خداست چیه؟ فرض کنیم که این آیات خیلی شگفتی آور باشن. اثبات خدائی بودنشون کجاست؟ تو چه جوری و طبق چه سندی به این نتیجه رسیدی که این آیات از خدا و آسمونه؟
    Just trying this out. Testing....testing.... 1 2 3 4 .... 1 2 3 4

Post Thanks / Like

برای ادم متعصبی مثل تو معجزه نیست
    تو اصلا نفهمیدی که جریان چه بوده و امدی گفتی همه میدانستند که سال 365 روز ایت

tanhaa mojezeyee ke man didam level e olaagh boodan shoma mazhabiyaast.

yani mojeze ast ke che ghad aadam ahmagh mitoone bashe ke be jaaye fekr imaan dashte basheh.

you are born with the fucking brain. you don't have to fucking earn. it is given to you and you still can't use it. that is a fucking miracle.
    holiness is in the right action not in god .

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by Behrooz_C View Post

باز داری ماست مالی میکنی.

من پرسیدم اثبات اینکه این آیات از خداست چیه؟ فرض کنیم که این آیات خیلی شگفتی آور باشن. اثبات خدائی بودنشون کجاست؟ تو چه جوری و طبق چه سندی به این نتیجه رسیدی که این آیات از خدا و آسمونه؟
    yek zarb kos o sher migeh man asan nemidoonam shoma chera vaghtetoon o ba een ablah talaf mikonin.

migi dalil biyaar? mige bayad baavar koni oon vaght dalil peyda mishe.

what can you say to that kind of stupidity? nothing.
    mardom e koon goshad e dini choon az mordan mitarsan raftan too koon e khoda ke oon donya az nakir o monkar nejaateshoon bedeh. een donyashoon o be gaa daadan mese een idiot.

yek seri akhound o keshish o siaasat madar o khakham ham ke koon e kaar kardan nadaran az khariat eena yani hamin

General parsian o Sly o baghiye gooz haa ke postaahoon o like mizanan azashoon khar savaaari migiran.

een khodesh nemidoone az sobh pamishe ta shab ke kapeye margesho mizareh dare mese ghater be yeki savaari mideh vali enghad ahmaghe nemifahme.

Post Thanks / Like

بیسواد خوب همینه که بهت میگم بیسوادی و دو برگ کتاب هم تو عمرت نخوندی دیگه. اومدی درستش کنی خراب ترش کردی. اومدی عکس هم آوردی و گفتی عمر مسجد الصخره رو کنار مسجد الاقصی بنا کرد. خوب بیسواد, هر مسلمونی که دو صفحه کتاب خونده میدونه که عمر هیچ مسجدی اونجا بنا نکرد. هر دو مسجد رو ملک ابن مروان بنا کرد. آخه نادان دیگه باید از خجالت آب شده باشی انقدر دروغ و جفنگ گفتی و من مچتو گرفتم. اینم از اون عکست که بیشتر تو رو تو باتلاق فرو کرد.
    من موندم وقتی یک جریانی انقدر واضح و روشنه, تو بیسواد بیشرم دیگه چه حرفی واسه زدن داری؟

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82...AE%D8%B1%D8%A9
    You can't use logic with General Dbag, he will just say that your dad gave you that information if it doesn't fit his haji hezbollah, basiji value system. GP is not an Iranian in my book, he is a wanabee Captain A-hab the A-rab.

Post Thanks / Like

بیسواد خوب همینه که بهت میگم بیسوادی و دو برگ کتاب هم تو عمرت نخوندی دیگه. اومدی درستش کنی خراب ترش کردی. اومدی عکس هم آوردی و گفتی عمر مسجد الصخره رو کنار مسجد الاقصی بنا کرد. خوب بیسواد, هر مسلمونی که دو صفحه کتاب خونده میدونه که عمر هیچ مسجدی اونجا بنا نکرد. هر دو مسجد رو ملک ابن مروان بنا کرد. آخه نادان دیگه باید از خجالت آب شده باشی انقدر دروغ و جفنگ گفتی و من مچتو گرفتم. اینم از اون عکست که بیشتر تو رو تو باتلاق فرو کرد.
    من موندم وقتی یک جریانی انقدر واضح و روشنه, تو بیسواد بیشرم دیگه چه حرفی واسه زدن داری؟

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82...AE%D8%B1%D8%A9
    اینهمه مثل جنده ها جیغ و جاق نکن
    اون مسجد رو به قول خودت ملک مروانی نساخت
    خوبه اقلا چیزی از من یاد گرفتی و اسم عبدالملک ابن مروان را درست نوشتی
    و شیر تو شیر نکن
    ازت سئوال کردم چرا عمر از مدینه بلند کرده رفته اونجا نماز خوانده
    جواب ندادی قرتی خانوم
    الان هم اومدی داری کس و شعر مینویسی

Post Thanks / Like
    وقتی این ادم تا این اندازه دروغگو و احمقه دیگه نوچه هاش رو حتما
    با خر پیوند زدن
    مرتیکه حاضر نیست جواب بده چرا عمر رفته انجا نماز خوانده اگر قبل از ان مسجدی عبادتگاهی مکان مقدسی انجا نبوده
    که محمد بخواهد اسم مسجد الاقصی را روی ان بگذارد
    مرتیکه میگه رومیان انجا را خراب کرده بودند ؟کجا را ؟
    مگه نه این بوده که مکان مسجد وجود داشته
    شما نگاه کنید به این جفنگ باز که یکجا میگه رومیان خراب کردند یکجا میگه اصلا مسجد نبود یکجا میگه ایه مسجد الاقصی 53 سال
    بعد از وفات محمد درست شده
    یکجا میگه عمر رفته انجا نماز خوانده
    شما نگاه کنید من یک مثل میزنم
    اسکندر مقدونی تخت جمشید را تقریبا دوهزارو سیصد سال پیش تخت جمشید را اتش زد
    ایا جمله زیر درست است یا غلط
    شاهنشاه اریامهر در تخت جمشید جشن های 2500 ساله را بر پا کرد
    جواب بله درست است
    برای اینکه مکان حتی اگر با خاک یکسان شده باشد اسمش را از دست نخواهد داد
    این یک مثال بسیار ساده بود
    هرچند که انجا یک عبادتگاه بزرگ برای یهودیان و بعد مسیحیان و مسلمان بوده و کلا فرق میکند
    و اصلا قبله مسلمان بوده است قبل از کعبه قبله مسلمانان بوده
    ولی این مثال را زدم که بدانید این ادم تا چه اندازه نفهم است
    حالا باز از این مشنگ می پرسم بیا جواب بده
    چرا عمر انجا نماز خواند ؟
    اگر دوباره امدی مثل جندها جیغ زدی برو با نوچه هایت بحث کن
    با من نمیتونی بحث درستی داشته باشی

Post Thanks / Like
    گفتم بگو اثبات اینکه این آیات از خدا و آسمونه چیه؟ اینکه بگیم چون چیزی خیلی شگفت آواره پس باید از خدا باشه از مغز پوک یه متعصب مذهبی بر میاد و بس.
    Just trying this out. Testing....testing.... 1 2 3 4 .... 1 2 3 4

Post Thanks / Like
    وقتی این ادم تا این اندازه دروغگو و احمقه دیگه نوچه هاش رو حتما
    با خر پیوند زدن
    مرتیکه حاضر نیست جواب بده چرا عمر رفته انجا نماز خوانده اگر قبل از ان مسجدی عبادتگاهی مکان مقدسی انجا نبوده
    که محمد بخواهد اسم مسجد الاقصی را روی ان بگذارد
    مرتیکه میگه رومیان انجا را خراب کرده بودند ؟کجا را ؟
    مگه نه این بوده که مکان مسجد وجود داشته
    شما نگاه کنید به این جفنگ باز که یکجا میگه رومیان خراب کردند یکجا میگه اصلا مسجد نبود یکجا میگه ایه مسجد الاقصی 53 سال
    بعد از وفات محمد درست شده
    یکجا میگه عمر رفته انجا نماز خوانده
    شما نگاه کنید من یک مثل میزنم
    اسکندر مقدونی تخت جمشید را تقریبا دوهزارو سیصد سال پیش تخت جمشید را اتش زد
    ایا جمله زیر درست است یا غلط
    شاهنشاه اریامهر در تخت جمشید جشن های 2500 ساله را بر پا کرد
    جواب بله درست است
    برای اینکه مکان حتی اگر با خاک یکسان شده باشد اسمش را از دست نخواهد داد
    این یک مثال بسیار ساده بود
    هرچند که انجا یک عبادتگاه بزرگ برای یهودیان و بعد مسیحیان و مسلمان بوده و کلا فرق میکند
    و اصلا قبله مسلمان بوده است قبل از کعبه قبله مسلمانان بوده
    ولی این مثال را زدم که بدانید این ادم تا چه اندازه نفهم است
    حالا باز از این مشنگ می پرسم بیا جواب بده
    چرا عمر انجا نماز خواند ؟
    اگر دوباره امدی مثل جندها جیغ زدی برو با نوچه هایت بحث کن
    با من نمیتونی بحث درستی داشته باشی
    ridam too dahane to yahoodian o massihian.
    shashidam too oon ebaadatgaah.

ebadatgaah yani jende khooneh. yani to mirafti oon too akhound koonet mizashte. joohood ha o massihi haa ham hamintor.

montaha oona aaadam shodan shoma mosalmoon ha hanooz too halghe haye mafghoode dor mizanin yani yek chizi beyn e mohamad o boozineh.