Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
    Post Thanks / Like

عطا بهمنش دار فانی را وداع گفت.

امروز از ایران با خبر شدم که بهمنش دار فانی را وداع گفت.Click image for larger version. 

Name:	10294316_823983094297165_3879145543896391274_n.jpg 
Views:	62 
Size:	85.8 KB 
ID:	39565

2. Likes Payandeh Iran liked this post
    Post Thanks / Like
    به همه تصلیت میگویم

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Likes kasra1930 liked this post
    Post Thanks / Like
    If this time it is for real RIP.

Post Thanks / Like
    Akhey...he put up a good fight. Khoda biyamorzatesh!

*Your love makes me strong. Your hate makes me unstoppable!
    Ronaldo (The Brazilian)
    *Life is like a roll of toilet paper! The closer it gets to the end, the faster it goes.

Post Thanks / Like
    استاد کسری شما این بزرگ مزد راباید ملاقات کرده باشید ؟
    دایی من بازیهای که ایشان گزلرش میکرد. را از تلویزیون میدید. و. صذا را از رادیو میگرفت . هرگز متوجه نشدم طرفدار کدام تیم بود

Post Thanks / Like
    Sad news………..he was the voice of Koshti.

RIP , rohesh shad.

9. Likes Babr, Nadersan liked this post
    Post Thanks / Like
    Rest in peace Ostad Behmanesh.

Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by Nadersan View Post
    استاد کسری شما این بزرگ مزد راباید ملاقات کرده باشید ؟
    دایی من بازیهای که ایشان گزلرش میکرد. را از تلویزیون میدید. و. صذا را از رادیو میگرفت . هرگز متوجه نشدم طرفدار کدام تیم بود

نادر جان من عطا بهمنش را ۳ بار ملاقات کردم.وقتی*** من دیدگاه او را در باره زندگی پرسیدم،پوریای ولی*** را برآیم مثال آورد و پهلوان یلی خراسانی را.میگفت همه چیز در زندگی فانی است جز یک چیز و آنهم نام نیک است.برآیم از مسابقات مقدماتی ۱۹۷۸ زمانیکه ایران با استرالیا بازی میکرد میگفت.زنده یاد به من گفت روز قبل بازی با تیم*** استرالیا در استرالیا،حسن روشن پیش من اومد و گفت استاد بهمنش به دل*** من برات شده فردا یک گکل میزنم،من هم گفتم،اگر اعتقاد داری روی حرفت باش،و همین هم شد فردایش روشن گکل را که زد با صدای بلند گفتم حادثه بزرگ،حادثه بزرگ،حسن روشن،روشن.....

بهمنش ابراهیم آشتیانی را بهترین گوش راست ایران می***دانست،وقتی*** از او در باره بهترین فوتبالیست تاریخ ایران سوال کردم،گفت،قلیچ خانی،شک نکن،او یک سر و گردن از هاف بک***های ایران جلوتر بود.به من گفت،اگر پروین و جباری را توی یک کاسه بریزی قلیچ بوجود میاید.به عبارت دیگر پروین نصف قلیچ است.

بهترین سر زن ایران را همایون بهزادی می***دانست و بعد از آن*** علی*** داعی.بهمنش طرفدار تیم*** پرسپولیس تهران بود،و علی*** باغبان باشی*** را بهترین دو و میدانی کار ایران می***دانست.عشقش در کشتی*** به موحد و ابراهیم جوادی بود،البته نیم نگاهی*** هم مرحوم شمس***الدین سید عباسی داشت که در فنّ فیتیله پیچ خدا بود،برآیم از کشتی*** سید عباسی و واتانابه غول ژاپنی در مسابقات جهانی*** کشتی*** ۱۹۶۵ منچستر گفت.

برآیم از بازی ایران و هلند بود که میگفت علی*** پروین واقعا ترسیده بود،و در اردو با یک کتاب قرآن در زیر دستش به طرف بچها میرفت و میگفت دستتان را روی قرآن بگذارید و بگید ما نمیترسیم!!

میگفت دو روز قبل از بازی میگفت اگر ۸ تا بخوریم خوبه،فردایش میگفت نه اگر ۶ تا بخوریم خوبه،و خلاصه از این حرفها.میگفت وحشت در اردوی ایران چنان زیاد بود وقتی*** در دیدار با هلند توپ در دست حجازی میومد تمامی بازیکنان رویشان را برمیگرداندند تا توپ را صاحب نشوند،و حجازی مجبور بود که با صدا کردن اسم بچها اونها را صاحب توپ کند.میگفت که حجازی و عزیز اصلی*** بهترین دروازبانان ایران هستند،و عابدزاده هم خوب بود اما به پای ناصر حجازی و عزیز اصلی*** نمی***رسید،وقتی*** از ایشان سوال کردم بین عزیز اصلی*** و حجازی کی*** را انتخاب میکنی*** میگفت یک نیمه از حجازی و نیمه دیگر از عزیز اصلی*** در بازی استفاده می***کنم.

12. Likes Payandeh Iran, Nadersan, oghabealborz liked this post
    Post Thanks / Like
    Name:  behmanesh13.jpg
Views: 82
Size:  56.9 KB

المپیک ۱۹۶۸ مکزیکو سیتی.پرچمدار ابوالفضل انوری کشتی***گیر فوق سنگین ایران.عطا بهمنش نفر اول از راست پشت انوری

14. Likes General Parsaian, oghabealborz liked this post
    Post Thanks / Like
    Click image for larger version. 

Name:	behmanesh14.jpg 
Views:	20 
Size:	447.7 KB 
ID:	39567

عطا بهمنش بازی ایران و کویت فینال آسیا ۱۳۵۵

16. Likes Payandeh Iran, General Parsaian liked this post
    Post Thanks / Like
    Name:  17-3-19-173159b4_1_1.jpg
Views: 79
Size:  29.2 KB

رویدادهای مهم ورزش سال ۱۳۳۶

باغبان***باشی و رحمانی در مسابقات دو و میدانی استانبول هر دو رکورد شکستند. باغبان***باشی، ۵۰۰۰ متر را در ۲۰/۳۰-۱۴ دقیقه دوید و ۱۵ ثانیه رکورد ایران را ترقّی داد و در ده***هزار متر، با رکورد ۲/۵۷-۳۰ دقیقه، ۹/۶ ثانیه رکورد شکست. رحمانی با پرش ۶۶/۱۴ متر، رکورد جدید سه***گام ایران را ۵ سانتی***متر بالا برد.
    فروردین، ماه فوتبال بود و تیم***های پرارزشی به ایران آمدند. اولین مسابقه با تیم کلنی تهران را فوتبالیست***های باکو با زدن سه*** گل به نفع خود خاتمه دادند. آنها خوب جا می***گرفتند و از نظر تکنیک، متوسط بودند. آنها در بازی دوم، با تیم تاج دو بر دو کردند... وقتی یک تیم به کشور ما می***آید چند فوتبالیست را جمع می***کنند و نامش را تیم کلنی تهران می***گذارند. تیمی که به قدرت دست جمعی مجهز نباشد و تفاهم در میان آنان حکومت نکند، چگونه می***تواند محصول خوبی داشته باشد؟
    تیم فوتبال اسپارتاک ارمنستان شوروی، به دعوت باشگاه تاج به ایران آمد. ارزش این تیم از باکو به مراتب بیشتر بود. در مسابقه***ی اول با تیم نیروی هوایی که از چند بازیکن تاج تقویت شده بود، ظرف ده***دقیقه، سه گل خورد و در نیمه***ی دوم هم دو گل به سه گل اضافه شد. تیم آبادان برای بازی دوم با اسپارتاک کاندید شده و به تهران آمده بود که در یک بازی نامساوی از نظر قدرت، شش گل خورد.

از یاد داشتهای عطا بهمنش زمانی*** که اولین سال حضورش در مطبوعات ایران را جشن گرفت،یعنی*** سال ۱۳۳۶ ۶۰ سال پیش.

18. Likes General Parsaian, Nadersan liked this post
    Post Thanks / Like
    مروری بر صدای خاطره***انگیز استاد بهمنش

مروری بر صدای خاطره***انگیز استاد بهمنش

http://www.khabaronline.ir/detail/38...ltimedia/movie

دوستان عزیز در این ویدیو اشتباهی شده است اول اینکه بازی هلند و اورگؤئه صدای خود بهمنش است ولی*** بازی ایران و لهستان و ایران و شوروی صدای خدابخشیان است که با بهمنش اشتباه گرفته شده است.

20. Likes General Parsaian liked this post
    Post Thanks / Like
    گزارش استاد عطا بهمنش از مسابقات جام جهانی*** ۱۹۷۴ آلمان

Post Thanks / Like

گزارش عطا بهمنش از بازی حماسی فوتبال در جام جهانی*** ۱۹۷۰

Post Thanks / Like
    Ravanash Shaad o Yaadash Geraami