گفتنیها از حزب مهر

Status
Not open for further replies.

magic

Ball Boy
Jul 9, 2006
449
0
Yes, I didn't read all the drivel, but I liked the bit where he says he only copied all that stuff about hezb mehr and Iranian freedom army in Israel from somewhere else :D

Before now used to tell us that GP is someone else who used to post here, and he only uses the ID now!!!! I mean, it's like it never crossed his small mind to go and create a new ID so people wouldn't associate him with that stuff. Oh no!!!

Yes, let's archive this comedy post as well. We can soon publish a booklet and help fund ISP with the proceeds :)
LOL, I love it.....

Sith

IPL Player
Jun 13, 2005
3,031
0
www.wegotitfirst.com
Gee pee, you letting em make you look bad man...

Making fun of innocent people dying for their rights doesn't seem to work anymore. You gotta hit em with something stronger.

Maybe a new video of you camel racing Reza? Yea, that'll shut em up.

Feb 22, 2005
6,884
9
There is a possibility General was always an Islamic republic agent and his hezb mehr story was to create a mockery of opposition and create distrust.

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
Actually I think GP set up this phantom hezb to make money from donations!

It didn't work, now he is saying various lies to cover up, once he says someone else logged in and wrote them, but last week he said he copied those posts from somewhere else :D

May 9, 2004
15,166
179
Actually I think GP set up this phantom hezb to make money from donations!

It didn't work, now he is saying various lies to cover up, once he says someone else logged in and wrote them, but last week he said he copied those posts from somewhere else :D
جناب
برعکس من اگر می خواستم پول به جیب بزنم مورد اعتماد شاهزده بودم و می توانستم ملیونها دولار به جیب بزنم ولی من اینکاره نیستم
دکتر سعید سکوئی دزد بود و در دادگاه هم حکم گرفت
تا امروز هم همه بدهکاری هایش را به شاهزاده نپر داخته
من وقتی گفتم کپی کردم منظور این نبود که از جایی کپی کردم منظور این بود که گفته های رهبر حزب را می نوشتم همین و بس
بعدها با عقاید ان مخالفت کردم

نهههههههههههههههه راست میگی، حاجی این که شد داستان کی بود کی بود، من نبودام. ارتشت تو اسراییل چی؟ اون هم کپی کردی ؟ ساندیس هایی که می خوری چی ؟ عکس اون دختره که ۱۵ سالش بود اونهم کپی کردی ؟

May 9, 2004
15,166
179
نهههههههههههههههه راست میگی، حاجی این که شد داستان کی بود کی بود، من نبودام. ارتشت تو اسراییل چی؟ اون هم کپی کردی ؟ ساندیس هایی که می خوری چی ؟ عکس اون دختره که ۱۵ سالش بود اونهم کپی کردی ؟
کدام دختره 15 سالش بود؟؟؟
خدا از زبونت بشنوه؟
من چند تا عکس زدم که کوچکترین همه 17 سالش بود تو دو سال تخفیف دادی ؟

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
دوست عزیز،

لطفآ به آبروی حزب خیار توهین نکنین. اون دختر بچه ای که سر جوخه تو آواتارش گذشت بود بیشتر سیزده ساله میومد تا پونزده ساله.

بله جانم​

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
جناب

برعکس من اگر می خواستم پول به جیب بزنم مورد اعتماد شاهزده بودم و می توانستم ملیونها دولار به جیب بزنم ولی من اینکاره نیستم
دکتر سعید سکوئی دزد بود و در دادگاه هم حکم گرفت
تا امروز هم همه بدهکاری هایش را به شاهزاده نپر داخته
من وقتی گفتم کپی کردم منظور این نبود که از جایی کپی کردم منظور این بود که گفته های رهبر حزب را می نوشتم همین و بس
بعدها با عقاید ان مخالفت کردم
:)
بله، دکتر سکویی دزد بود، اسمال شوفر رفیق شعبان بی مخ بود (خودشم مخ نداشت)، ساندیس ها ردیف تو یخچال بودن، و خود شخص گوزپیچیان هم ماشین شور از آب در اومد وبچه باز و مشنگ​

Status
Not open for further replies.