استراماچونى

rahim

Bench Warmer
Oct 23, 2003
1,286
639
behbahan
#1
درگیری لفظی رخ داده بین استراماچونی و مأمورانی که انجام وظیفه می کردند منجر به ناراحتی شدید همسرش "دالیلا" می‌شود و سرمربی استقلال همان زمان تصمیم می گیرد در اولین فرصت ایران را ترک کند.

با عذرخواهی های مکرر مسئولان وقت باشگاه استقلال بابت این موضوع و در نهایت مشاوره ای که وکیل خبره استراماچونی به او می‌دهد، این مربی تصمیم می گیرد در ایران بماند و با اولین اشتباه از سوی مدیران استقلال تصمیمش را عملی کند.

صحبت‌های همسر استراماچونی با برخی دوستان و آشنایانش در ایتالیا موجب می‌شود این بحث تاحدودی در رسانه‌های ایتالیا هم منعکس شود ولی در نهایت با تدبیری که مدیران استقلال و وزارت ورزش انجام می دهند این موضوع به کلی مسکوت باقی می‌ماند.

استراماچونی برای عملی کردن نقشه خروج از ایران ابتدا همسر و فرزندانش را راهی کرد تا اینکه باشگاه به دلیل مشکلات انتقال پول در پرداخت قسط مطالبات استراماچونی تاخیر کرده و در نهایت او با استفاده از بند فسخ یکطرفه قراردادش ایران را صبح روز بازی با پیکان (۱۸ آذر و ۲ ماه پس از آن اتفاقات) ترک کرد.

استراماچونی پس از بازگشت صحبتهایی درباره اوضاع داخلی ایران با رسانه های ایتالیایی انجام داده و مطالبی را علیه نظام، پیرامون اتفاقات ساحل کیش و اعتراضات آبان ماه ۹۸ بیان می کند که البته هیچ یک در داخل انعکاس خوبی پیدا نمی کنند.

پس از این حواشی، ماجرا از سوی مدیران وقت باشگاه به شکل نمایشی برای بازگرداندن استراماچونی ادامه پیدا می کند در حالی که بعد از حواشی پیش آمده هرگز مجوزی برای بازگشت او صادر نمی‌شود.

در نهایت این موضوع مسکوت می‌ماند تا احمد سعادتمند دانسته و ندانسته در تیر ماه سال جاری بار دیگر به اصرار تعدادی از اسپانسرها، موضوع بازگرداندن استراماچونی را مطرح کند غافل از اینکه بازگشت این مربی به ایران غیرممکن است
 

rahim

Bench Warmer
Oct 23, 2003
1,286
639
behbahan
#2
The beginning part of this article didn’t copy here.
The confrontation was over stra’s wife wanting to swim while in kish, but guards prevented her and in process were rude and offensive hence stra’s reaction.
 

Iksanihc

Well-known member
Feb 14, 2019
917
318
#4
خارکسه ها ۴۲ ساله تا دسته کردن تو کونشون, ککشون هم نگزیده اونوقت وسط بدبختی و فلاکت و سرکوب و فقر و تحریم, پا شدن رفتن جلو مجلس که استراماچونی رو برگردونید. ای که سگ به قبر پدر پدر سگتون برینه که چنین موجودات رذل و پست و بیربطی هستید. این رژیم از سرتون هم زیادیه.