اگر ایران امروز برد کیوان پارس 10000 دلار از من طلبکار میشه

May 9, 2004
15,167
179
این ترید رو جداگانه باز کردم تا ثابت کنم من از روی تعصب در مورد بازیهای ایران صحبت نمیکنم
تیم ملی ایران درسته نسبت به اسیا قدرتمند ولی در تورنمنت های جهانی بجز تک و توکی از تیمهای دیگه ضعیف تره
و توقع داشتن از چنین تیمی بیاد و جلوی اسپانیا بازی رو باز کنه حماقته
چنانکه به نظر من اگر دوباره با مغرب بازی کنیم بازی رو به مغرب هم می بازیم
بعضی ها فکر میکنند یا اسپانیا و پرتقال تیمهای درجه دو امریکایی و اروپایی هستند یا اینکه ایران رو با برزیل و ارزانتین اشتباه گرفته اند
حالا من چرا این همه مطمئا هستم که ایران امروز بازی رو به پرتقال می بازه
1- پرتقال وقتی وارد زمین میشه اون ایرانی که در ذهنش قبل از امروز بوده را در زمین نمیبینه بلکه یک تیم کاملا قدر رو در نظر میگیره که این باعث خواهد شد هر بازیکن پرتقال این بازی رو مرگ و زندگی بدونه
2- از جهت دیگه برخی از بازیکنان ایران الان فکر میکنند چون اسپانیا از پرتقال در دو بازی گذشته بهتر بوده پس حتما برد در مقابل این تیم می توند اسانتر از برد در مقابل اسپانیا باشه
3- چون ایران احتیاج به برد داره صد در صد می بایستی حداقل بیست دقیقه اخر رو باز بازی کنه و همین باعث خواهد شد که پرتقال دفاع ایران رو راحت بزنه چیزی که در مقابل بوسنه اتفاق افتاد
خلاصه باز تکرار میکنم اگر ایران برد جلوی همه شما قول میدم در همین ترید قبض فرستادن 10 هزار دلار رو به کیوان پارس پست کنم

OSTAD POOYA

National Team Player
Jan 26, 2004
4,678
426
Gerneral Jaan baghieh doostan faramoush nashavand! On a serious note I hope Iran gets the victory and Keivan 10k from General 😎

May 9, 2004
15,167
179
دوستان عزیز به هرکدوم ده هزار بدم که خیلی میشه
حالا من اگر ایران برد همانطور که قول دادم ده هزار دلار میدم دیگه کیوان نصفش رو بین بقیه قسمت کنه
من نمیگم که غیب میگم ولی قبل از هر بازی بنا بر برخی از عوامل بررسی میکنم و نظر میدم
مثلا در مورد بازی با مغرب به دوستانم گفتم هر چند که مغرب بهتر بازی خواهد کرد و یک بازی سراپا حمله را مقابل ایران خواهد کرد ولی
امکان اینکه ایران بازی رو ببرده 60 درصد است
بازی با اسپانیا گفتم یک تساوی با اسپانیا پنجاه پنجاه است و اگر اسپانیا بازی رو ببره فقط و فقط روی اشتباه دفاع خواهد بود
که تقریبا همینطور هم شد
قبل از بازی امروز خوب که بررسی کردم دیدم برد یا حتی تساوی ایران مقابل پرتقال ده درصد بیشتر نیست
روی همین اصل شرط بستم که ایران نمیبره
حالا اگر اولین بازی ما با همین پرتقال بود باور کنید نتیجه خیلی فرق میکرد و تساوی و یا حتی برد از پرتقال دور دست نبود !!ا
حالا خدا کنه ایران ببره و کیوان جان هم از سر ده هزار دلار بگذره
:D

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,121
2,600
Strawberry field
What a strange and bizarre suggestion !

Now why out of all people you want to give him the money ?!:alien::alien:

He has not been very kind or speaking very nice to you ! been patronising you for years ! :whistle:

while I have been extremely nice to you and very polite even if I didn't agree with everything you have said .

I demand you reconsider your intentions and replace me with him , I deserve that money ,all of it and not a penny less .

Please let me know ASAP so I switch sides and start to root for Portugal ( sorry but got to look after no 1) :devilish:

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
damet garm.

agar vaghaen inkaro mikhahi bokoni raat be IR nazdike agar mitooni oonja bede dast mardom ee ke yatim khoone edaare mikonan

agar ham portugal IR ro bord man miram masjed baraaye salaamati to yek doaa mikoonam.
albate agar masjed shiye peydaa konam o agar doaa khoondan be zaboon arab yaadam bashe

May 21, 2003
19,849
147
What a strange and bizarre suggestion !

Now why out of all people you want to give him the money ?!:alien::alien:

He has not been very kind or speaking very nice to you ! been patronising you for years ! :whistle:

while I have been extremely nice to you and very polite even if I didn't agree with everything you have said .

I demand you reconsider your intentions and replace me with him , I deserve that money ,all of it and not a penny less .

Please let me know ASAP so I switch sides and start to root for Portugal ( sorry but got to look after no 1) :devilish:
google definition of patronize:

pa·tron·ize
ˈpātrəˌnīz,ˈpatrəˌnīz/
verb

1. 1.
    treat with an apparent kindness that betrays a feeling of superiority.
    "“She's a good-hearted girl,” he said in a patronizing voice"
    synonyms:treat condescendingly, condescend to, look down on, talk down to, put down, treat like a child, treat with disdain More

2. 2.
    frequent (a store, theater, restaurant, or other establishment) as a customer.
    "restaurants remaining open in the evening were well patronized"
    synonyms:do business with, buy from, shop at, be a customer of, be a client of, deal with, trade with, frequent, support
    "they patronized local merchants"

May 9, 2004
15,167
179
عقاب جان
من چون شما رو بیشتر از کیوان عزیز دوست دارم با شما شرط نبستم
چون همانطور که گفتم مطمئا هستم ایران می بازه
و دوست ندارم اخر کار هم ایران ببازه هم شما ده هزار دلار از دست بدید
فهمیدید چرا ؟
;):D

May 9, 2004
15,167
179
damet garm.

agar vaghaen inkaro mikhahi bokoni raat be IR nazdike agar mitooni oonja bede dast mardom ee ke yatim khoone edaare mikonan

agar ham portugal IR ro bord man miram masjed baraaye salaamati to yek doaa mikoonam.
albate agar masjed shiye peydaa konam o agar doaa khoondan be zaboon arab yaadam bashe
نه اینطور که شما فرمودید نیست
فقط میخوام بگم تا چه اندازه مطمئا هستم ایران می بازه
در ضمن نه فقط شما الان سه چهار نفر دیگه از دوستان رو هم همین شرط رو باهاشون گذاشتم
من باید بشینم دعا کنم ایران ببازه
چون اگر برد یه چیزی در حدود بیست هزار دلار باید بدم
حالا شما دوری و میشه پرداخت رو عقب انداخت ولی اینها از الان میگن باید قبل از بازی پول رو بدی به دست یکی از دوستان
تا زیرش نزنی
من هم همینکار رو کردم
الان احساس میکنم از طرفداران دو اتشه پرتقال هستم
ولی اگر ایران برد هم خیلی خوشحال میشم البته نه درحدود بیست هزار دلار
:love:

May 21, 2003
19,849
147
Did Keyvan bet on Iran to win and you said no? I don't get it
i didn't bet on shit.

he made a deal with himself and i said if you have 10k lying around eating dust would you please donate it to an orphanage and not to an organization but hand it in to a person running it.

that would be the best thing anyone has done in this forum in a long time.

May 9, 2004
15,167
179
خدا به داد من برسه
این دوست رفقا پیله کردن که با ما هم همینطور شرط ببند
از 100 دلار تا هزار دلار
یکی دو تاهم نیستند
اگر ایران ببره باید فرار کنم
از یارو پول میخوام اومده میگه شنیدم با فلانی و فلانی شرط بستی که اگر ایران ببره پول میدی
بیا از سر بدهی ما هم بگذر !!!!!!!ا
شوخی نمکینم
چه غلطی کردم

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,505
3,340
خدا به داد من برسه
این دوست رفقا پیله کردن که با ما هم همینطور شرط ببند
از 100 دلار تا هزار دلار
یکی دو تاهم نیستند
اگر ایران ببره باید فرار کنم
از یارو پول میخوام اومده میگه شنیدم با فلانی و فلانی شرط بستی که اگر ایران ببره پول میدی
بیا از سر بدهی ما هم بگذر !!!!!!!ا
شوخی نمکینم
چه غلطی کردم
khob takhsireh khodeteh ... shart yek tarafeh ke nadideh boodim ...

May 9, 2004
15,167
179
من اگر می دونستم ایران این همه قدرتمند غلط میکردم چنین شرطی رو بکنم
عجیب بازی کردند
دقیقه اخر که طارمی اوت کرد رفقا که اینجا بودند فکر کردند گله
من هم خوشحال شدم
ولی متاسفانه گل نشد
چندین هزار دلار که پیش یکی از بچه ها گذاشته بودم رو بعد از بازی برگردند
ای کاش شرط رو می باختم و بر نمی گردوند
واقعا دم بچه ها گرم ربع ساعت اخیر اگر نمیدونستم ایرانه فکر میکردم یکی از تیمهای درجه اول جهان داره بازی میکنه
فرقی با برزیل و المان و ارژانتین و تیمهای بزرگ نداشتند
داور هم یک پنالتی صد در صد برای ایران نگرفت
همچنین وقت اضافی می بایستی حداقل 9 یا 10 دقیقه میگذاشت
پرتقال بدجوری در رفت

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,505
3,340
من اگر می دونستم ایران این همه قدرتمند غلط میکردم چنین شرطی رو بکنم
عجیب بازی کردند
دقیقه اخر که طارمی اوت کرد رفقا که اینجا بودند فکر کردند گله
من هم خوشحال شدم
ولی متاسفانه گل نشد
چندین هزار دلار که پیش یکی از بچه ها گذاشته بودم رو بعد از بازی برگردند
ای کاش شرط رو می باختم و بر نمی گردوند
واقعا دم بچه ها گرم ربع ساعت اخیر اگر نمیدونستم ایرانه فکر میکردم یکی از تیمهای درجه اول جهان داره بازی میکنه
فرقی با برزیل و المان و ارژانتین و تیمهای بزرگ نداشتند
داور هم یک پنالتی صد در صد برای ایران نگرفت
همچنین وقت اضافی می بایستی حداقل 9 یا 10 دقیقه میگذاشت
پرتقال بدجوری در رفت
kholaseh gheser dar rafti ... 10K dashti mibakhti