ایران یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی ر&#

May 9, 2004
15,166
179
GP
I saw the video. Even if it is Iran that has hakked in to their system it is still too young compare to US in those industries.
But No. I believe it is done by Russians or chinese. They are there to prepare Iran against a war with US.

It is not God who helps Iran It is Russians and chines. That is the only argument I buy against why US hesitates from a direct
confrontation with Iran.
Dosn't this remind you of Tabas?
Talking about Irans technology you should google after how many Iranian planes have crashed lately.
بله جناب
امکان دارد همانطور که شما می فرمایید روسها و چینی ها هم در این کار دست داشته باشند
بلکه من این احتمال را قویتر از ان می دانم که رژیم درمورد فرود این هواپیما گفته است
درمورد طبس در تریدی که مربوط به حادثه طبس بود من توضیحاتی دادم ولی در این مورد با شما موافقم تکنولوژی ایران برابر امریکا عددی نیست
ولی من وقتی هواپیما را می بینم که صحیح و سالم نشسته و هواپیما در خاک دشمن هم نشسته
نمی توانم سناریوهایی از قبیل اینکه
افتاده در یک روستا و یک روستایی خبر داده
یا بنزین تمام کرده
یا نقص فنی داشته و سقوط کرده را باور کنم
به نظر می رسد هواپیما حالا حتی با اشکالات محدودی هم که شده فرود امده
کار کار روسیه بوده چین بوده ایران بوده اصلا خود امریکاییها عمدا ان را در ایران فرود اوردند ندارم
فقط به نظر می رسد فرود امده
و همچنین این که می گویند جوری برنامه ریزی شده که اگر بنزین تمام کرد یکجایی فرود بیاید هم از بقیه سناریوها احمقانه تر است
زیرا یک چنین هواپیمایی که از اسرار نظامی است را هرجایی فرود نمی اورند
حداقل می بایستی برنامه در ان بکار می برندند که اگر احیانا در زمین دشمن فرود امد به شکلی خود بخود منهدم شود

متشکرم

ashtar

National Team Player
Aug 17, 2003
5,448
19
Mr. Ash,
I was not an explanation. Just an opinion about how the events could have been transpired.
This brief discussion between us just went from an apparent intelligent exchange of ideas to a childish BS conversation.

So your comments have not been an explanation but rather "just an opinion about how the events could have been transpired"? Hmm, isn't your opinion about how things may have transpired really your way of trying to explain how things may have transpired?!

You remind me of the George Carlin's bit about how some people are so full of shit:

"Then...then there are some people, their not stupid...their full of shit. Huh?
That doesn't take very long to spot either, does it? Take you about the same amount of time.
You'll be listening to some guy..and saying, "well, he's fairly intelligent......ahht, he's full of shit!"

LOL

It does not have to exactly. Within radios of 30 km will suffice for a heavy burst of X-band radar to break up the SAT link.
aziz, read my other post. In order to use a heavy burt electromagnetic storm to disrupt electrical equipment you need to deploy it at a specific time, and place when and where the drone is in the affected radius otherwise you're just waisting high energy and shooting it in the thin air. As you say yourself it's a BURST not a continuous radiation. Like I said before, if Iran knew when and where the drone would be in it's reach then one has to assume that they have spies within US military and CIA that would have given them that info and in that case why not assume the same person would give them the keys to the drone itself as well. Once the drone takes off from Kandahar air base the would be observer/IRI-agent on the ground would not know where that drone is headed. And within a few minutes after being airborne it would be out of sight and thus not traceable by your assumed would be observers on the ground.

It had to be taken off from some where, Kadahar is not too far away for RQ-170's mission radios.
Again, I didn't say Kandahar is too far for RQ-170's mission but it's too far for any IRI-intel on the ground to be following it to relay to Iran when and where the drone would be entering Iran's airspace.

True, but you are allocating too much of credit to Sentinel's low radar observability, although there are multiple LO characteristics built into the airframe but it is meant or built to be as stealth as F-117 or B-2, it is a tactical reconnaissance bird, not strategic. Just look at the leading edge of wings close to the wing roots, it resembles the 747's wing configuration than razor sharp leading of F-117 or B-2
Now you're making assumptions that go against all accepted presumptions by experts. The accepted presumption is that these birds are completely stealth (at least to the radars available to third world countries like Iran). If you're saying that is a false assumption then shooting down any of these drones is not a big deal to begin with because any half-ass militia and army in the world cant detect these in the air and then shoot them with a shoulder rocket launcher.

Also why can't you hear it? According to the literature available in the net, it has identical jet engine as the engines installed on CRJ-200.
1st, it's engine is still classified and your literature in the net is nothing but speculation. 2nd, if the drone is and has successfully been used for reconnaissance mission it is more reasonable to assume that it dose so silently (or extremely quietly) than with a lot of jet engine noise. 3rd, the entire purpose of the drones are to minimize the use of fuel and engine use and instead rely on the drone to glide the majority of the distance in the air hence the silent part.

Jury is still out on contingency system. You know how congress make funds available for these toys, the lesser the expense the easier to pass.
Also we don't know if the wings did not break off. Check the pic. below and notice the tape over where the wing roots meet the fuselage.
Looking at all the pix broadcast by irib and other IRR mouthpiece I have no doubt in my mind that the craft has belly landed with no landing gears being extended.
I have no doubt that the drone belly landed either. The wings may have broken off in the process as well which is not unexpected with such a wide wing span. But no one can argue that the drone landed as straight as possible on its belly given almost no damage to its tip or the central fuselage. As I said before, for a 3 ton machine to land so smoothly on its belly without landing gear it would have had to happen with both its main electronic and aviation gear near intact (to at least do so automatically if not remotely). If so, why would it not deploy contingency plan to self destruct? I have an easier time believing that some computer geek in Iran hacked into the drones computer base and took over its flight than to believe that US military or CIA would not have thought of a contingency plan for the drone to self destruct in case of loss of control from the base (especially when it is still in the enemy's territory).

ashtar

National Team Player
Aug 17, 2003
5,448
19
Also, General's theory is not completely baseless either given that Iran and it's proxies have a fairly reliable history of hacking in to spy drones before:

[video=youtube;hU2C0KtaO-o]http://www.youtube.com/watch?v=hU2C0KtaO-o[/video]

May 9, 2004
15,166
179
Also, General's theory is not completely baseless either given that Iran and it's proxies have a fairly reliable history of hacking in to spy drones before:

[video=youtube;hU2C0KtaO-o]http://www.youtube.com/watch?v=hU2C0KtaO-o[/video]
اشتر جان
وقتی از حسن نصرالله پرسیدند شما چطور توانسته اید این فیلم سری را از هواپیماهای جاسوسی اسرائیل بدست اورید
او گفت ما از هر فیلمی که هواپیماهای جاسوسی اسرائیل فیلم برداری میکنند یک نسخه مستقیما دریافت میکنیم !!!ا
ایا این هک کردن نیست ؟
خوب وقتی ایران چنین تکنولوژی را در اختیار حزب الله می گذارد حتما خودش تکنولوژی پیشرفته تری دارد
و من فکر نکنم که چین یا روسیه منافعی داشته باشند که این تکنولوژی از طرف انها به حزب الله داده شده باشد

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1
اشتر جان
وقتی از حسن نصرالله پرسیدند شما چطور توانسته اید این فیلم سری را از هواپیماهای جاسوسی اسرائیل بدست اورید
او گفت ما از هر فیلمی که هواپیماهای جاسوسی اسرائیل فیلم برداری میکنند یک نسخه مستقیما دریافت میکنیم !!!ا
ایا این هک کردن نیست ؟
خوب وقتی ایران چنین تکنولوژی را در اختیار حزب الله می گذارد حتما خودش تکنولوژی پیشرفته تری دارد
و من فکر نکنم که چین یا روسیه منافعی داشته باشند که این تکنولوژی از طرف انها به حزب الله داده شده باشد
GP, since you are a man of faith, consider this. We know that Allah sent a whole bunch of angels to help Mohammad during his wars (see Quran). Now, why wouldn't Allah send the angles to help Imam Zaman who is directly connected with the Ayatollah's in Iran? I think you should be looking for the answers in "metaphysics" as you put it and believe in it. That's the only way you can explain what Hassan Nasrollah is saying and how Ayatollahs are hacking into all top secret transmissions. Now, how many angles does it take to bring down a drone? Seriously, isn't there at least a possibility that this is true?:2v1:

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1

من حتی قبل از اینکه هواپیما را نشان بدهند گفتم اگر هواپیما همانطور که ایران می گوید سالم در دست انها باشد منطقی ترین سناریو همین است که ایران گفته یعنی کنترلش کرده اند و نشاندنش
اگر یادتان باشد ایران در پی اعلام اینکه هواپیما را گرفت گفت که ما حتی می توانیم در خارج از مرزهایمان برای هواپیماهای امریکایی اشکال بوجود بیاوریم
بعد که هواپیمارا نشان دادند من این سناریو را بیش از پیش قبول کردم

ای درغگو ، ای کلک ، تو داشتی اینجا خودتو جر میدادی که تنها راه اینکه این هواپیما بیاد به دست ایران اینه که هک شده باشه .
حتی این قدر به پیسی خوردی که وقتی مامور بازنشسته ۱۵ سال قبل سیا وماد گفت که ممکن است حرفش را کردی آیه قرآن و دلیل که حرفت درست بوده. حالا که دیدی نه ، خیلی مسخره است افتادی به پته پته ...
گی پی اک ، اینجا همه دوستان از اول گفتن که دلیل ۱۰۰% ممکن نیست که باشه و هر چیزی امکان داره اما خوب ، هر چیزی یک درصدی امکان داره و ....
اما تو تنها کسی بودی که فقط گفتی هک شده و چیزی دیگه ممکن نیست .
باشه عزیزم، ما هم گفتیم قبول ، تو و بوب درست میگید و این هک شده ، اصلان اینا قبلان هک کردن و دستورات هواپیما رو گرفتن و این دفه خودشو هک کردن و .... تو درست میگی.
البته من میدونم که تو از ته دل و با منطق این حرفها را نمیزنی و بخاطر اینکه جیره خور رژیم آخوندی هستی و از آزادی و سر بلندی ایران متنفری این چیزها را میگی

عجب

May 9, 2004
15,166
179
GP, since you are a man of faith, consider this. We know that Allah sent a whole bunch of angels to help Mohammad during his wars (see Quran).
Now, why wouldn't Allah send the angles to help Imam Zaman who is directly connected with the Ayatollah's in Iran? I think you should be looking for the answers in "metaphysics" as you put it and believe in it. That's the only way you can explain what Hassan Nasrollah is saying and how Ayatollahs are hacking into all top secret transmissions. Now, how many angles does it take to bring down a drone? Seriously, isn't there at least a possibility that this is true?:2v1:
جناب
حالا که دیدی سناریو روستا و تیر کمان و کمبود بنزین و این سناریوها در مورد تسخیر کردن هواپیما
ارکیو 170 منطقی نیست امدی از معجزه سخن میگویی
نه جانم کسی نگفت معجزه ای درکار بوده
گفتند هواپیما را کنترل کردیم و نشاندیم فیلمش را هم گرفتند و همه عالم دیدند
اوباما هم مالکی را پیش انداخته که بابا از ایرانیها درخواست کن این بادبادک ما را پس بدهند
چون می داند این ضربه مهلکی برای اوباما و ژنرالهایش خواهد بود
حتی جرات هم نکرده چند تا کماندو بفرسته
البته اگر کیوان پارس بود می فرستاد چون در عرض دو دقیقه همه ارتش ایران را نابود میکرد و هواپیمارا صحیح و سالم تحویل اوباما می دادند

بله جانم

May 9, 2004
15,166
179

ای درغگو ، ای کلک ، تو داشتی اینجا خودتو جر میدادی که تنها راه اینکه این هواپیما بیاد به دست ایران اینه که هک شده باشه .
حتی این قدر به پیسی خوردی که وقتی مامور بازنشسته ۱۵ سال قبل سیا وماد گفت که ممکن است حرفش را کردی آیه قرآن و دلیل که حرفت درست بوده. حالا که دیدی نه ، خیلی مسخره است افتادی به پته پته ...
گی پی اک ، اینجا همه دوستان از اول گفتن که دلیل ۱۰۰% ممکن نیست که باشه و هر چیزی امکان داره اما خوب ، هر چیزی یک درصدی امکان داره و ....
اما تو تنها کسی بودی که فقط گفتی هک شده و چیزی دیگه ممکن نیست .
باشه عزیزم، ما هم گفتیم قبول ، تو و بوب درست میگید و این هک شده ، اصلان اینا قبلان هک کردن و دستورات هواپیما رو گرفتن و این دفه خودشو هک کردن و .... تو درست میگی.
البته من میدونم که تو از ته دل و با منطق این حرفها را نمیزنی و بخاطر اینکه جیره خور رژیم آخوندی هستی و از آزادی و سر بلندی ایران متنفری این چیزها را میگی

عجب

جناب
این هم یکی از دروغهای بیشمار تو همه می دانند تو دروغ میگویی
شما گفتید افتاده تو روستا و روستایی پیدا کرده
گفتید ایران چند وقت پیش هم گفت یک هواپیما اینطوری انداخته
گفتید کو عکسش دروغ میگن
گفتید بنزین تمام کرده افتاده تیکه تیکه شده
نمی دانم با تیرکمون زدن و کفتر تو مشهد بیو بیو کیش کیش این چرت و پرتها
من گفتم تمام این سناریوها منطقی نیست هک کردن هواپیما نسبتا منطقی تر است چون
هواپیما صحیح وسالم فرود امده ممکن نیست مگر اینکه کنترل شده باشد
حالا بیا زبونک در بیار و چرت و پرت بنویس

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1
جناب
من گفتم تمام این سناریوها منطقی نیست هک کردن هواپیما نسبتا منطقی تر است چون
هواپیما صحیح وسالم فرود امده ممکن نیست مگر اینکه کنترل شده باشد
حالا بیا زبونک در بیار و چرت و پرت بنویس

چرا این همه چرت و پرت ؟
چرا این همه دروغ ؟ حیا کن .
چرا این همه مغلطه میکنی !! این همه دروغ گویی رو تو از کجا یاد گرفتی ؟
پست های تو اینجا است که گفتی تنها راه منطقی هک است و بقیه همه اشتباه است .
وقته مارو نگیر دروغ گو ، شرم کن . اینجا همه گفتن که بخاطر اینکه این دستگاه خیلی ناشناخته است هر چیزی ممکن است .
تنها تو بودی که گفتی مرغ یک پا داره و این حتمن هک شده و راه دیگری نیست و همه مسخره هستن و ...
ای دروغ گو، اشکالی نداره ، ماموری و مظوف، دست خودت نیست
. مجبوری که این قدر مغلطه بازی کنی .
اشکال نداره رو درست میگی و ما همه اینجا اشتباه گفتیم .
حالا آروم شو گریه نکن ، ناله نکن ، ننه من غریبم نکن ، مظلم بازی در نیار ،
تو سوگلی این سایت هستی گی پی اک.
راحت باش ، حرفه دلتو بزن و ادامه بده به دورگه گویی، ریا و دلقک بازی

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1
جناب
حالا که دیدی سناریو روستا و تیر کمان و کمبود بنزین و این سناریوها در مورد تسخیر کردن هواپیما
ارکیو 170 منطقی نیست امدی از معجزه سخن میگویی
نه جانم کسی نگفت معجزه ای درکار بوده
گفتند هواپیما را کنترل کردیم و نشاندیم فیلمش را هم گرفتند و همه عالم دیدند
اوباما هم مالکی را پیش انداخته که بابا از ایرانیها درخواست کن این بادبادک ما را پس بدهند
چون می داند این ضربه مهلکی برای اوباما و ژنرالهایش خواهد بود
حتی جرات هم نکرده چند تا کماندو بفرسته
البته اگر کیوان پارس بود می فرستاد چون در عرض دو دقیقه همه ارتش ایران را نابود میکرد و هواپیمارا صحیح و سالم تحویل اوباما می دادند

بله جانم
I am just asking whether it is possible. I am not insulting your religion either. I am relying upon Quran that Allah sends angels to help out. If it is possible, which I think you should believe that it is possible, I also want to know how many angles it would take, because Allah sent a few thousand to help Mohammad in one of his wars, as stated in Quran. I think they either needed one big muscular angle to hold the belly and bring it down, or two, one at each wing to control the drone. I think that this is a more realistic scenario than what you are proposing, so you and Ashtar should research this. Can you guys send an SMS to one of the Ayatollahs and ask about this? I think one of them already hinted about this by mentioning people praying and crying in Mohram causing the drone to be captured by Iran. Can you ask him, he probably knows more about angles than you do.

May 9, 2004
15,166
179

چرا این همه چرت و پرت ؟
چرا این همه دروغ ؟ حیا کن .
چرا این همه مغلطه میکنی !! این همه دروغ گویی رو تو از کجا یاد گرفتی ؟
پست های تو اینجا است که گفتی تنها راه منطقی هک است و بقیه همه اشتباه است .
وقته مارو نگیر دروغ گو ، شرم کن . اینجا همه گفتن که بخاطر اینکه این دستگاه خیلی ناشناخته است هر چیزی ممکن است .
تنها تو بودی که گفتی مرغ یک پا داره و این حتمن هک شده و راه دیگری نیست و همه مسخره هستن و ...
ای دروغ گو، اشکالی نداره ، ماموری و مظوف، دست خودت نیست
. مجبوری که این قدر مغلطه بازی کنی .
اشکال نداره رو درست میگی و ما همه اینجا اشتباه گفتیم .
حالا آروم شو گریه نکن ، ناله نکن ، ننه من غریبم نکن ، مظلم بازی در نیار ،
تو سوگلی این سایت هستی گی پی اک.
راحت باش ، حرفه دلتو بزن و ادامه بده به دورگه گویی، ریا و دلقک بازی
تو مثل اینکه پست های من را نمی خوانی
مگر من چی گفتم
ده بار تکرار کردم الان باز امدی و همان حرفی را که تکرار کردم می زنی و میگی تو دروغ میگی این را گفتی ؟؟؟؟
عجب
خوب من ده بار گفتم منطقی ترین راه هک کردن و نشاندن هواپیما است چون هواپیما صحیح و سالم است
تو و دوستات چی گفتید؟
روستایی و تکه تکه شده و بنزین
خوب این ها منطقی است ؟؟؟
خودش گریه اش افتاده که هواپیما را ایرانی ها صحیح و سالم گرفته اند به من میگه گریه نکن
:1:

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1
تو مثل اینکه پست های من را نمی خوانی
مگر من چی گفتم
ده بار تکرار کردم الان باز امدی و همان حرفی را که تکرار کردم می زنی و میگی تو دروغ میگی این را گفتی ؟؟؟؟
عجب
خوب من ده بار گفتم منطقی ترین راه هک کردن و نشاندن هواپیما است چون هواپیما صحیح و سالم است
تو و دوستات چی گفتید؟
روستایی و تکه تکه شده و بنزین
خوب این ها منطقی است ؟؟؟
خودش گریه اش افتاده که هواپیما را ایرانی ها صحیح و سالم گرفته اند به من میگه گریه نکن
:1:
حالا چرا جوش آوردی حاجی ؟ چرا یوبس بازی در میاری ؟
خوب امدی دروغ گفتی ، مچت باز شد. اشکال نداره ، ما باز هم تورو قبول داریم با همه دروغ گوی ها و مغلطه بازی .
حاجی ما تورو واسه دلقک بازیته که دوست داریم و ونو که همیشه دلقک هستی .
اینجا ما و دوستان از اول امدیم گفتیم که این هواپیما میتونه به ۱۰ روش مختلف پایین آماده باشه و همه چی امکان داره اما هر چیزی تا یک درصدی .
حالا تو هی بیا بالا پایین کن . چند تا پست قبلی گفتی که هیچ وقت نگفتی تنها راه ممکنه هک است ، الان دوباره برگشتی به جای اول . اشکال نداره عزیزم ، چرا اخم و تخم !!!
راستی چرا فکر میکنی که ما ناراحتیم که این دست ایران هست ؟؟
نه بر عکس ، ما به ایران افتخار میکنیم ، ما عاشق ایران هستیم و پیشرفت ایران ، فکر کردی که ما مانند تو هستیم که از ایران بدمون بیاد ، بریم پیشه عربها خودمون رو عرب جا بزنیم !!
اخبار میرسه که به همه میگی عرب خوزستان هستی و ایرانی نیستی تو کویت !!! بازم بگم که دیگه چی میگی ؟؟ بگم ؟...
خجالت بکش از عرب خوزستان و اونا رو رو سیاه نکن ، اونا خودشون رو ایرانی میدونند و مانند تو نیستن که زود خودشون رو گم کنند .
من این چیزیا را نمیگم چون دیوونه این دلقک بازیهات هستم .
از اول گفتم که حاجی تو درست میگی ، احتیاج نیست دورغ بگی و پای این بوب بدبخت رو بکشی واست و خودتو خراب کنی .
راحت باش عزیز ، تو از اول درست گفتی و ما اشتباه ،
آروم شدی .
من که اینجا از این دست و پا زدنت از خنده دارم میمیرم ، خدایش تو قرص خنده هستی گی پی اک.

:devil-smi :devil-smi :devil-smi :4: :4:

May 9, 2004
15,166
179
I am just asking whether it is possible. I am not insulting your religion either. I am relying upon Quran that Allah sends angels to help out. If it is possible, which I think you should believe that it is possible, I also want to know how many angles it would take, because Allah sent a few thousand to help Mohammad in one of his wars, as stated in Quran. I think they either needed one big muscular angle to hold the belly and bring it down, or two, one at each wing to control the drone. I think that this is a more realistic scenario than what you are proposing, so you and Ashtar should research this. Can you guys send an SMS to one of the Ayatollahs and ask about this? I think one of them already hinted about this by mentioning people praying and crying in Mohram causing the drone to be captured by Iran. Can you ask him, he probably knows more about angles than you do.
جناب
شما می ایید در ترید که موضوع ان معجزه و مذهب و قران است در مورد حزب مهر می نویسی
در ترید داستان گوگولی در مورد جنگ ایران و عراق پست میکنی
در ترید نظامی و این ترید که ربطی به قران و اسلام ندارد در مورد اسلام و قران پست می کنی
این نشان دهنده ان است که نمی توانی بحث کنی و مجبور می شوی پارازیت بیاندازی

May 9, 2004
15,166
179
حالا چرا جوش آوردی حاجی ؟ چرا یوبس بازی در میاری ؟

اینجا ما و دوستان از اول امدیم گفتیم که این هواپیما میتونه به ۱۰ روش مختلف پایین آماده باشه و همه چی امکان داره اما هر چیزی تا یک درصدی .

من

:devil-smi :devil-smi :devil-smi :4: :4:
جناب
بقیه پستت را نخواندم
بیا این حرفی را که زدی جواب بده ببینم
این روشها هر کدام چند درصد امکان داره
1- نقص فنی و سقوط کرده
2- بنزین تمام کرده سقوط کرده
3- تیکه تکیه شده ولی ارتش ایران انرا سر هم کرده
4- خود ایران این را ساخته یعنی یک ماکته
5- کنترل شده و پایین اورده شده
ببینم چند درصد امکان برای هرکدام از این روشها می دهی
جان سر خودت نیا ده بیست خط بنویس و هی بگو سوگلی زلفعلی ونمی دانم گریه ات گرفت و خنده ام گرفت

متشکرم

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1
جناب
بقیه پستت را نخواندم
بیا این حرفی را که زدی جواب بده ببینم
این روشها هر کدام چند درصد امکان داره
1- نقص فنی و سقوط کرده
2- بنزین تمام کرده سقوط کرده
3- تیکه تکیه شده ولی ارتش ایران انرا سر هم کرده
4- خود ایران این را ساخته یعنی یک ماکته
5- کنترل شده و پایین اورده شده
ببینم چند درصد امکان برای هرکدام از این روشها می دهی
جان سر خودت نیا ده بیست خط بنویس و هی بگو سوگلی زلفعلی ونمی دانم گریه ات گرفت و خنده ام گرفت

متشکرم
ما و دوستان این مطالب رو ۱۰۰ بر اینجا گفتیم و وجود داره ،
به بچه آدم یک چیزی رو یک بر میگن ۱۰۰ بر که نمیگن ، میگن ؟؟
دلت میخاد بخونی ، بر گرد صفحه اول . اما اینا به کنار ،
من قبول کردم که هر چی من و دوستان اینجا گفتیم اشتباه بوده
و حرف سرکار درست است سوگلی چون بوب گفته که امکان داره
در نتیجه شما به این نتیجه رسیدید که تنها راهه منطقی همین است
و هیچ راهه دیگری نیست و
همه ما ها را اینجا متقاعد کردی . احسنت بر تو

عاقلان دانند

:4: :4:

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1
جناب
شما می ایید در ترید که موضوع ان معجزه و مذهب و قران است در مورد حزب مهر می نویسی
در ترید داستان گوگولی در مورد جنگ ایران و عراق پست میکنی
در ترید نظامی و این ترید که ربطی به قران و اسلام ندارد در مورد اسلام و قران پست می کنی
این نشان دهنده ان است که نمی توانی بحث کنی و مجبور می شوی پارازیت بیاندازی
Chera joosh miyari. I am talking about the drone. You are talking about different possibilities, and I am bringing up a possibility that is based on what you believe in. I am just asking you, since you are a man of faith, is it possible for the angles to have helped out? Why don't you take your faith seriously? I bet you if yous ask some Ayatollahs, they will tell you that what I am saying is more than a possibility. Please chime in and don't evade this question.

May 9, 2004
15,166
179
ما و دوستان این مطالب رو ۱۰۰ بر اینجا گفتیم و وجود داره ،
به بچه آدم یک چیزی رو یک بر میگن ۱۰۰ بر که نمیگن ، میگن ؟؟
دلت میخاد بخونی ، بر گرد صفحه اول . اما اینا به کنار ،
من قبول کردم که هر چی من و دوستان اینجا گفتیم اشتباه بوده
و حرف سرکار درست است سوگلی چون بوب گفته که امکان داره
در نتیجه شما به این نتیجه رسیدید که تنها راهه منطقی همین است
و هیچ راهه دیگری نیست و
همه ما ها را اینجا متقاعد کردی . احسنت بر تو

عاقلان دانند

:4: :4:

جناب
دیدی نتوانستی جوابی بدهی
تو گفتی هر کدامش یک درصدی دارد من گفتم بیا و درصد هر یک را از نظر شخص خودت بنویس
جوابی نداری

May 9, 2004
15,166
179
Chera joosh miyari. I am talking about the drone. You are talking about different possibilities, and I am bringing up a possibility that is based on what you believe in. I am just asking you, since you are a man of faith, is it possible for the angles to have helped out? Why don't you take your faith seriously? I bet you if yous ask some Ayatollahs, they will tell you that what I am saying is more than a possibility. Please chime in and don't evade this question.
این یکی میاد میگه چرا جوش اوردی
ان یکی میاد میگه گریه نکن
:10:

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1

جناب
دیدی نتوانستی جوابی بدهی
تو گفتی هر کدامش یک درصدی دارد من گفتم بیا و درصد هر یک را از نظر شخص خودت بنویس
جوابی نداری

واقا تو جوابتو نمیبینی ؟ نگاه کردی ؟ دوباره نگاه کن اما اگه ندیدی برو عیناکتو عوض کن
:4: