تاجیها به افتخار پرسپولیس با لباس قرمز

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,860
1,343
tajred.jpg

ما تاجیها به افتخار تیم*** پرسپولیس که در روز سه شنبه با الهلال عربستان بازی دارد،لباس قرمز پوشیدیم.
ستاده از راست: کارو حق***وردیان، مسعود معینی،*** مهدی لواسانی، حسین فرزامی، ناصر حجازی، علیرضا حاج***قاسم نشسته از چپ: جواد قراب، پرویز قلیچ***خانی، منصور پورحیدری، مهدی حاج***محمد، و غلام***حسین مظلومی

Mar 8, 2018
1
0
جناب کسرای عزیز و گرانقدر ، طی صحبتی که باید آقای مژدهی داشتم ایشان فرمودند این عکس کاملا درست شده توسط فتوشاپ است !! با دقت به رنگ قرمز لباس ناصرخان حجازی هم میشود به ساختگی بودن عکس پی برد (یکسان بودن رنگ دروازه بان و بازیکنان) پاینده باد تاج کبیر

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,860
1,343
جناب کسرای عزیز و گرانقدر ، طی صحبتی که باید آقای مژدهی داشتم ایشان فرمودند این عکس کاملا درست شده توسط فتوشاپ است !! با دقت به رنگ قرمز لباس ناصرخان حجازی هم میشود به ساختگی بودن عکس پی برد (یکسان بودن رنگ دروازه بان و بازیکنان) پاینده باد تاج کبیر
درود بر شما دوست عزیز و تاجی‌ گرامی‌.باعث افتخار اینجانب است آشنائی با شما.
دوست عزیز این عکس اصلا فتو شاپ نیست.اولا این اولین و آخرین باری است که تیم‌ تاج لباس قرمز پوشیده است.علت آن‌ هم دوست عزیز،این بوده که در سال ۱۳۴۹،تاج تهران در اهواز مهمان تاج اهواز بوده،و چون لباس هردو آبی‌ بوده،تاج به احترام تاجیهای اهواز این لباس را پوشیده است .

اگر خوب به عکس توجه کنید،آستین تاجیها آبی‌ است ولی‌ پیراهنی شبیه پولیور به تن‌ کردند که متمایز با تاجیهای اهواز بشن.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,860
1,343
معذرت می‌خوام یک بار هم در برابر تیم‌ کارگر آبادان،تاج مجبور میشود قرمز بپوشد.سال ۱۳۴۹.در اونجا،فرهنگ بادکوبه دروازبان تاج بود.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,860
1,343
دوست عزیز و گرامی‌،این عکس را از کیهان ورزشی سال ۱۳۴۹ برای شما انتخاب کردم،مربوط به بازی تاج و کارگر آبادان است در سال ۱۳۴۹ که بازی ۱-۱ مساوی تمام شد.اگر دقت کنید،پیرا‌هن کارو حقوردیان قرمز است .

دقیقه هشتاد و دوم , کارو حقوردیان ستاره تاج پس از عبور از مدافعان کارگر , دو مرجله تا مرز گلزنی پیش رفت ...... اما دروازه بان آبادانی در هر دوبار راه را بر او بست ... عباس مژدهی , دیگر مهاجم تاج , پشت به دوربین

اتفاقاً برادر مسعود خان یعنی‌ عباس مژدهی پشت به دوربین است با پیراهن قرمز.

Attachments

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,860
1,343
تاج 1 ( علی جباری 5 )
کارگر آبادان 1 ( هوشنگ خواجه ای 84 )

* ورزشگاه امجدیه - دوشنبه 21 دیماه 1349 - تماشاگر بیش از ده هزار تن - داور : ارشد برازنده

تاج
دروازه بان : فرهنگ بادکوبه
مدافع : گودرز حبیبی - مهدی لواسانی - اکبر کارگرجم - مسعود معینی
هافبک : پرویز ( کاپیتان ) - علی جباری - کارو حقوردیان
مهاجم : جواد قراب - عباس مژدهی - مهدی حاج محمد ( مسعود مژدهی 45 )
سرمربی : زدرادکو رایکوف

کارگر آبادان
دروازه بان : عبدالحسین کاکائی
مدافع : اصغر فخر آبادی - هوشنگ کوهستانی ( غلامحسین چرومی ) - جمشید مجدمی - میرزا پور محمد
هافبک : غلامحسین شجاع - اسماعیل کشتکار
مهاجم : اصغر رعنایی - هوشنگ خواجه ای ( کاپیتان ) - کاظم حسینی - علی نکویی

سرمربی : فریدون جمالی

البته من اینطور فکر می‌کنم که خود آقای مسعود مژدهی سرور گرامی‌ که در دقیقه ۴۵ وارد این بازی هم شد،خودشان حتما یادشان نیست،چرا که این بازی مربوط به تقریبا ۵۰ سال پیش است.یعنی‌ نیم قرن پیش است.

Last edited:

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,860
1,343
دوست عزیز و گرامی‌ من،اجازه بدهید کمی‌ با آقای مژدهی هم شوخی‌ کنیم،این هم یک تاجی‌ با لباس قرمز.

Attachments

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
دوست عزیز و گرامی‌ من،اجازه بدهید کمی‌ با آقای مژدهی هم شوخی‌ کنیم،این هم یک تاجی‌ با لباس قرمز.
Masoud Mojdehi was quite a handful winger and used to hurt Loungis a lot and they used to hate him for it.
Once a TV reporter asked him why he has grown a beard and he said because of Perspolis fans kindness towards him!
They used to call him Manijeh!