تبریک اینستاگرامی سیدحسین حسینی برای سال

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,860
1,343
تبریک اینستاگرامی سیدحسین حسینی برای سالروز تولد ناصر حجازی (عکس)
تبریک اینستاگرامی سیدحسین حسینی برای سالروز تولد ناصر حجازی (عکس)

یکی بود بزرگ، باشکوه و چقدر خوشبختم من که امروز درون دروازه ای می ایستم که حجازی منجی اش بوده، افتخاری است که امروز نگهبان قلعه ای هستم که حجازی عقاب آن بود... امیدوارم من هم بتوانم راه اسطوره بزرگ را در استقلال ادامه دهم. تولدت مبارک اسطوره...

View attachment 39812 من بارها و بارها گفتم.سید حسینی*** شماره ۲۲ ناصر حجازی را بر تن*** کرده است که ناصر حجازی به دلیل لاغری بیش از حد به دستور رایکف بر تن*** میکرد بعد که کمی*** عضلانی شد رایکف آن*** را به شماره ۱ تبدیل کرد..چرا که علی*** جباری هم به من در یک گفتگوی تلفنی به من گفت،سید حسینی*** هر روز که من را می***بیند از ناصر حجازی

میپرسد.سلطان علی*** جباری روزی نیست که از ناصر حجازی و واکنش***های او برای سید حسینی*** تعریف نکند،از زمانی*** که رایکف او را به تیم*** ملی*** دعوت کرد که همچون امروز سید حسینی*** بی*** تجربه بود،تا زمانی*** به یک قهرمان ملی*** در پیونگ یانگ*** تبدیل شد.

وقتی*** از علی*** جباری در باره سید حسینی*** سوال کردم،میگفت او این رویا را دارد تا خود را بهترین دروازبان ایران بکند،شاید تا امروز دهها بار بازی ناصر حجازی در برابر هلند و اسکاتلند دیده است.او از علی*** جباری سوال می***کند آیا روزی میشود من چون ناصر حجازی شوم و این است جواب علی*** جباری به سید حسین حسینی
:

۱)امروز شفر کاری را کرد که نیم قرن پیش رایکف با ناصر کرد،رایکف به ناصر اعتماد کرد و به او اعتماد به نفس داد،او را به جای عزیز اصلی*** در دروازه تیم*** ملی*** قرار داد کاری که در اون روزها همه را بر علیه او شوراند.و شفر تو را به جای رحمتی در درون دروازه گذاشت.

۲)تو امروز رکورد ناصر حجازی را شکوندی،یادم است در اون روزها دروازبانی نبود روی دست عزیز اصلی*** بلند شود،عزیز اصلی*** ۵۱۰ دقیقه دروازه پرسپولیس را بسته نگاه داشته بود،اما حجازی رکود عزیز اصلی*** را با ۸۳۷ دقیقه گکل نخوردن شکست،اما کی*** فکر میکرد ۴۵ سال بعد تو رکورد ناصر را بشکونی.

۳)پس یادت باشد شاید روزی برسد از تو به عنوان بهترین دروازبان تاریخ ایران یاد کنند اما برای رسیدن به اون روز کاری پبس سنگینی*** را در رو داری،یادم هست که ناصر روزی نبود که دست از تلاش بر ندارد،رایکف او را بهترین دروازبان آسیا و تاریخ فوتبال ایران کرد،چرا که ناصر هر روز تمرین میکرد.

۴)اکنون حسینی*** خود را وارد مبارزه بزرگی*** کرده است،اسطوره حسینی حجازی است،او می***خواهد با کمک شفر برترین داروازبان ایران شود.او فیلم***های دروازبانی حجازی را تماشا می***کند،از علی*** جباری کمک میگیرد،و آرزوی این را دارد تا پا جای ناصر حجازی بگذارد.
hosseini5.jpg

Last edited:

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,860
1,343
سید حسین حسینی با انتشار پستی در اکانت اینستاگرام خود بعد از رکوردشکنی مقابل تیم سایپا نوشت:

6 سال برايت جنگيدم صبر كردم سختی كشيدم...
تو سرما و گرما تو يه اتاق ميخوابيدم بدون هيچ امكاناتی...
سال اول همه می گفتن ذخيره مطمعنی نيستی ولی من گفتم مگه شما دروازبانی من رو ديده ايد...
صبر كردم و فقط به خدا توكل كردم هميشه به خدا می گفتم يعنی ميشه يه روز همه ورزشگاه منو تشويق كنن...
هميشه ميگفتم بازی كردن برای استقلال بهترين حس دنياست ولی هيچكس منو درك نميكرد...
منو حتی بازی های دوستانه هم بازی نميدادن و ميگفتن همين هست ميتوانی نيم فصل از استقلال بروی ولی من صبر كردم و فقط به خدا توكل كردم...
ولي امروز حس كردم خدا جواب همه زحمتای منو توی اين چند بازی داد تشويق كل ورزشگاه و ركورد گل نخوردن كل تاريخ فوتبال ايران برای من مهم است چون خوشحالم اولين سالی كه به من اعتماد شد تونستم به اين ركورد برسم...
ولی من هم مثل شما غمگينم كه بازی برد و مساوی كرديم و شما ناراحت به خونه برگشتيد

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
Very interesting and thanks for some great photos again Kasra jan .

I found it interesting that he keeps watching Holland and Scotland games against Iran to see Hejazi and his performance and keeps asking Soltan Jabbari about him ,yeah keep watching young man and pay attention specially to his exits and timing of his runs out of his goal and his flights .

He had a good game yesterday but still needs to work to get better specially on coming out of his goal and his timing , on the goal he conceded he did the right thing staying on his line as that was great curling cross with pace but his timing on his dive was a bit out .

I am not saying he should have definitely saved that header as both the cross and the header were great but once you decide to stay on your line and meet the potential strike or header you need to be on your toes and anticipate the direction of the ball just a fraction before the opponent heads it ,if he had done that he could have made another jaw dropping save .

But 90% of goalies could not have saved that ,those 10% or so go on to become top draw goalies.

Important thing is not to get arrogant and analyse your own game with the help of coaching staff and improve on it.