حماسه ۹ دی***

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
فردا ۹ دی روزیه که رژیم یک عدّهٔ کارمند و مزدور رو با اتوبوس و ساندیس و چلو کباب کشوند تو خیابونها تا به اصطلاح خودشون جواب دندون شکنی به اعتراضات انتخابات ۸۸ بدن.

این روزها اگر کسی تلویزیون جمهوری اسلامی رو تماشا کنه یک چیزی رو خیلی زود متوجه میشه و اون اینه که با تبلیغات جای مظلوم و ظالم رو کاملا با هم عوض کردن. یعنی معترضین و کشته شده ها شدن ظالمین، بسیجیها و شکنجه گرها شدن مظلومین.
حالا این به جای خود. ولی نکته ای که میخواستم بگم اینه که، این اتفاقات تو دوران خودمون بود و خودمون در جریانش بودیم. اینترنت و یوتوب و عکس و فیلم و کوفت و زهر مار هم وجود داره، ولی باز هم وقایع رو وارونهٔ کردن. حالا شما ببینین داستان عاشورا و کربلا رو که ۱۴۰۰ سال پیش بود باید چجوری باور کنیم. ببینین کل داستان اسلام رو چجور به خورمون میدن.

مشکل اون گوسفندان ابله هستن که دارن اونجا زندگی میکنن، خودشون دیدن و میدونن ولی باز اجازه میدان که این جریانات رو براشون وارونه کنن و تازه باورشون هم شده که اصلا این جاکش ها درست میگن

AFRIRAN

IPL Player
Jun 8, 2010
2,521
0
نه اینطوری هم که میگی*** نیست. شاید یک عدّهٔ اینطوری باشن ولی اکثرا اینطوری نیستن.
داش بهروز اتفاقا اکثرا اینطورین که داش ضدانقلاب میگه ، اقلیتی هم هستن که می فهمن اونام بی خیال شدن، حدود 99.999999 درصد مردمم که اصلا نفهمیدن همه چی از خود سیستم بود ازجریان موسوی جاکش گرفته تا این تظاهرات و جریان حبسشونو و تمام تبعاتش

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
خوب چند مورد ممکن است که داشته باشد :
١) مردم کاملا میدونند که چه بلای داره سر مملکت مردم و نسل آینده می اید و اهمیت نمیدهند. اگر این مورد باشه که دیگه اصلان بحثی نیست
٢) مردم هنوز گاو هستن یعنی مثل سال های ٥٠-٥٧ که فکر کردن که نجف و یا مسکو قبله است . اگر این مورد باشد که متاسفانه باید بگم ریدم تو دهانشون که روحانی و علی زانو زخم هم از سرشون زیاده
٣)اکثر مردم هنوز سطح فرهنگی (حتی با اینترنت و انقلاب ارتباطاتی ) آنقدر پایین هستن که فقط به خودشون فکر میکنند و ایران ان ایرانیان دگر برایشون یک پشیز ارزش نداره. اگر اینطور باشه خیلی از حالا هم بدتر خواهد شد (یعنی قحطی شیو شدید امراز مثل ایدز و هپاتیت ) داغونی کلی سیستم جامه و بی بند و باری شدید
٤) مردم قشنگ میدونند والی میترسند کاری کنند یعنی فکر میکنند حالا من رفتم گرفتنم بیچاره شدم چه فرقی میکنه چون کسی برای یاری نمیاد هیچی نمیشه. این کاملا اشتباه است و دوباره از سطح فرهنگی پایین خبر میدهد . این جور طرز فکر از هر سه مورد بالا خطر ناک است چون وقتی که امید بمیرد یعنی انسان کاملا مرده است .

May 9, 2004
15,167
179
فردا ۹ دی روزیه که رژیم یک عدّهٔ کارمند و مزدور رو با اتوبوس و ساندیس و چلو کباب کشوند تو خیابونها تا به اصطلاح خودشون جواب دندون شکنی به اعتراضات انتخابات ۸۸ بدن.

این روزها اگر کسی تلویزیون جمهوری اسلامی رو تماشا کنه یک چیزی رو خیلی زود متوجه میشه و اون اینه که با تبلیغات جای مظلوم و ظالم رو کاملا با هم عوض کردن. یعنی معترضین و کشته شده ها شدن ظالمین، بسیجیها و شکنجه گرها شدن مظلومین.
حالا این به جای خود. ولی نکته ای که میخواستم بگم اینه که، این اتفاقات تو دوران خودمون بود و خودمون در جریانش بودیم. اینترنت و یوتوب و عکس و فیلم و کوفت و زهر مار هم وجود داره، ولی باز هم وقایع رو وارونهٔ کردن. حالا شما ببینین داستان عاشورا و کربلا رو که ۱۴۰۰ سال پیش بود باید چجوری باور کنیم. ببینین کل داستان اسلام رو چجور به خورمون میدن.
اره به همین سادگی
داشتیم انقلاب میکردیم رژیم چندتا کارتون ساندیس پخش کرد انقلاب نیمه کاره ماند
مشکل اپوزسیون این است که بجای علل واقعی به دنبال علل کاذب میکردند تا جلق سیاسی خود را کامل کنند
مشکل واقعی این است که اپوزسیون نمی داند از چه دری وارد شود تا انقلاب کند
هر دری باز شد
خدایا به امید ده برو
حتی ار این در موافق با عقاید و ارا اکثریت نباشد
مشکل واقعی این است که نمی خواهد باور کند مردم حالا یا فریب تبلیغات رژیم را خورده اند یا به دلایل دیگر هنوز عده زیادی طرفدار رژیم و ارمانهای رژیم هستند
نداشتن فهم از علل واقعی باعث می شود که نتوانند این دیوارهای قطور را از بین ببرند
وقتی حقیقت را نمی دانند مجبور میشوند
بگویند ساندیس بود نمی دانم از دهات بسیجی اورند و از روستا با اتوبوس امدند
خوب اگر اینطور است شما به جای ساندیس اب پرتقال طبیعی پخش میکردی
و بجای اوردن از روستا از بالا شهر و پایین شهر مردم می اوردی
اگر کسی به بیماری قند مبتلا است و احساس ضعف می کند نمی بایستی بخاطر بخاطر دلخوشی خانواده و اطرافیانش مرض را از او پنهان کنیم
مثلا بگویم خسته است باید استراحت کند
اگر اینکار را کردیم ممکن است ان فرد مریض بخاطر این کار ما جان خود را از دست بدهد
می بایستی اول مرض را بشناسیم
بعد به دنبال علاج بگردیم
بیا بگو ساندیس بود که انقلاب نشد

Last edited:
May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
اره به همین سادگی
داشتیم انقلاب میکردیم رژیم چندتا کارتون ساندیس پخش کرد انقلاب نیمه کاره ماند

ژنرال من یک زره از این حرفت گیج شدم(اینم مثل قرآن خوندنت شد ) میگی داشتیم انقلاب میکردیم مگر شما هم برادر جان در مسائل ۸۸ کمک میکردین ؟

مشکل اپوزسیون این است که بجای علل واقعی به دنبال علل کاذب میکردند تا جلق سیاسی خود را کامل کنند
مشکل واقعی این است که اپوزسیون نمی داند از چه دری وارد شود تا انقلاب کند
مشکل آپوسیسیون نبود چون که اصلان آپوسسیون وجود نداشت.
اره خوب یک سری کس منشنگ تو لوس آنجلس و دوبی و کویت این چیزا رو به خودشون چسبوندن طبق همیشه ولی اصل مطلب این بود که یک سری آدم که از دست مسلمان های دیوس جونشون به لبشون رسیده بود ریختن داد و بیداادشون رو به گوش رهبر شیعیان جهان که یک مفعول زانو زخم هست برسانند. انشتباهشون این بود که فکر میکردن یک کس کش مثل موسوی به فکر مردم نگو که خار فلان چند ساله هیچ کار بوده نتونست بدزده حالا میخاد با اون دیوس کروبی دزدی رو بگیره دستش.
این جریان ربطی به هیچ وپوسسیون نداشت عزیز.
اون آپوسیسیون رو که تو میگی همه تو تهران برج ساختن دارند حالشو میبرند تو اقدسیه و صاحبقرنیه و البته یک سری هم تو دوبی و کویت.

هر دری باز شد
خدایا به امید ده برو
حتی ار این در موافق با عقاید و ارا اکثریت نباشد
مشکل واقعی این است که نمی خواهد باور کند مردم حالا یا فریب تبلیغات رژیم را خورده اند یا به دلایل دیگر هنوز عده زیادی طرفدار رژیم و ارمانهای رژیم هستند
نداشتن فهم از علل واقعی باعث می شود که نتوانند این دیوارهای قطور را از بین ببرند
وقتی حقیقت را نمی دانند مجبور میشوند
بگویند ساندیس بود نمی دانم از دهات بسیجی اورند و از روستا با اتوبوس امدند
خوب اگر اینطور است شما به جای ساندیس اب پرتقال طبیعی پخش میکردی
و بجای اوردن از روستا از بالا شهر و پایین شهر مردم می اوردی
اگر کسی به بیماری قند مبتلا است و احساس ضعف می کند نمی بایستی بخاطر بخاطر دلخوشی خانواده و اطرافیانش مرض را از او پنهان کنیم
مثلا بگویم خسته است باید استراحت کند
اگر اینکار را کردیم ممکن است ان فرد مریض بخاطر این کار ما جان خود را از دست بدهد
می بایستی اول مرض را بشناسیم
بعد به دنبال علاج بگردیم
بیا بگو ساندیس بود که انقلاب نشد
مشکل اصلی یعنی ریشه مشکل ایران و مسلمان به این جا میرسه که ایرانی ها حتی بد از این همه قرن وحشیگری باز هم اون نرم بودن و انسانیت رو که در بتن شان از زمان قبل از اسلام داشتند دارند .
متاسفانه با عرب و مسلمون فقط باید مسلمانی و عربی رفتار کرد. میتونی توجه کنی به کارهای دولت اسلامی شام و عراق به بفهمی منظور من از مسلمانی و عرب بودن چیه .
و یا جنایات هایی که صدام در کردستان و خوزستان انجام داد .

مشکل این است که وقتی یک بسیجی میبره سر به نیست میکنه باید ۱۵ تا بسیجی رو سر ببری وسط خیابون اون وقت بهت میگم موتور سوار و لباس شخصی ها چی میشن همه مسله گوز پخش میشن تو هوا

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
چارپا، باز کون برهنه پریدی وست. یعنی چی من برم آب پرتقال بدم؟ مگه پشتوانه توپ و تانکو نیرو ضدّ شورش دارم؟ مگر یه گله گوسفند بسیجی دارم که راه بندازم از موضعم دفاع کنن؟خ مزدور نفهم این چه حماسه هست کیه هر سال میلیارد ها خرجش میکنن؟ ایندیگه سیرکه. حالا بیا بگو توهین نکن.

May 9, 2004
15,167
179
ژنرال من یک زره از این حرفت گیج شدم(اینم مثل قرآن خوندنت شد ) میگی داشتیم انقلاب میکردیم مگر شما هم برادر جان در مسائل ۸۸ کمک میکردین ؟
خیر جناب
این جمله یک جمله اشاره ای است
یعنی در رابطه با حرف بهروز سی است
و طعنه است نه خبر
اگر من گفتم داشتیم انقلاب می کردیم یعنی از زبان ان کسانی جمله را می گویم که می گویند اگر ساندیس نبود انقلاب میشد می گویم
جمله خبری نیست عمو جان

مشکل آپوسیسیون نبود چون که اصلان آپوسسیون وجود نداشت.
اره خوب یک سری کس منشنگ تو لوس آنجلس و دوبی و کویت این چیزا رو به خودشون چسبوندن طبق همیشه ولی اصل مطلب این بود که یک سری آدم که از دست مسلمان های دیوس جونشون به لبشون رسیده بود ریختن داد و بیداادشون رو به گوش رهبر شیعیان جهان که یک مفعول زانو زخم هست برسانند. انشتباهشون این بود که فکر میکردن یک کس کش مثل موسوی به فکر مردم نگو که خار فلان چند ساله هیچ کار بوده نتونست بدزده حالا میخاد با اون دیوس کروبی دزدی رو بگیره دستش.
این جریان ربطی به هیچ وپوسسیون نداشت عزیز.
اون آپوسیسیون رو که تو میگی همه تو تهران برج ساختن دارند حالشو میبرند تو اقدسیه و صاحبقرنیه و البته یک سری هم تو دوبی و کویت.

مشکل اصلی یعنی ریشه مشکل ایران و مسلمان به این جا میرسه که ایرانی ها حتی بد از این همه قرن وحشیگری باز هم اون نرم بودن و انسانیت رو که در بتن شان از زمان قبل از اسلام داشتند دارند .
متاسفانه با عرب و مسلمون فقط باید مسلمانی و عربی رفتار کرد. میتونی توجه کنی به کارهای دولت اسلامی شام و عراق به بفهمی منظور من از مسلمانی و عرب بودن چیه .
و یا جنایات هایی که صدام در کردستان و خوزستان انجام داد .

مشکل این است که وقتی یک بسیجی میبره سر به نیست میکنه باید ۱۵ تا بسیجی رو سر ببری وسط خیابون اون وقت بهت میگم موتور سوار و لباس شخصی ها چی میشن همه مسله گوز پخش میشن تو هوا
خیر جناب مشکل اساسی
اپوزسیون بود و هست که جامعه ایرانی را نمی شناسند
مشکل دوم این بود که رهبر نداشت و هرکسی برای خودش شده بود رهبر و هر کسی شعاری و پرچمی داشت
مشکل سوم و از تظاهر کنندگان تقریبا از یک قشر بخصوص تشکیل شده بودند
روشنفکران بالا شهری نود درصد از انها را تشکیل می دادند
مشکل چهارم این بود که نمی تونستند یک تظاهرات مستقل انجام دهند
یا بخاطر ترس از جان بود یا بخاطر اینکه در اقلیت بودند
بجز یک بار که در روزهای اول بعد از انتخابات بود دیگر نتوانستند یک تظاهرات مستقل انجام دهند
خنده دار این بود که می گفتند بسیجی با زنجیر و نمی دانم اسلحه به مردم حمله میکند
انگار انتظار داشتند رژیم بیاید و برایشان نی لبک بزند و برقصد و حکومت را دو دستی تقدیم انها کند
مشکل پنجم که خود شما هم به ان اشاره کردید این است که اکثریت مردم ایران حالا عرب پرست هستند یا نمی دانم چه مسلمان هستند
و رژیم به شکلی تبلیغ کرد که اینهایی که برعلیه رژیم قیام کرده اند ضد اسلام و شیعه هستند
و امثال تو هم به این تبلیغات رژیم کمک بسزایی کردند
مشکل ششم و مهمترین مشکل این بود که تظاهر کنندگان حاضر نبودند کشته بدهند

یک تظاهرات بزرگ میشد دو سه نفر کشته میشدند همه فرار می کردند
در صورتی که یک انقلاب مخصوصا انقلابی در برابر رژیمی مثل رژیم اخوندی احتیاج به سربداران و سربازانی داشت که صدها بلکه هزاران نفر
حاضر به گذشت از جان خود باشند
چند بار دیدیم که شش تا بسیجی با موتور و زنجیر بدست صدها نفر از این تظاهر کنندگان را پراکنده میکنند؟
چند بار دیدیم که با شلیک چند تیر هوایی تظاهر کنندگان فرار میکنند
خوب این جمعیت بر حق باشند بر ناحق باشند هرچه باشند به این شکل ممکن نبود بتوانند انقلاب کنند
انقلاب مردانی از جان گذشته می خواهد یک رهبر کارزماتیک که از جان گذشته باشد و الترناتیو او مردمی باشد و اکثریت یا حداقل اکثریت برپا
به ان معتقد باشند
جنبش سبز کدامیک از این ابزار را داشت ؟
در مورد این حرفی که می زنید و می فرمایید ایرانیان وحشی نیستند
کسی نگفت وحشی هستند
ولی تافته جدا بافته هم نیستند
ما هم وقتی به سرزیمین های اعراب حمله کردیم انها را قطار قطار با طناب به هم می دوختیم و در بیابانها می گرداندیم
ما هم وقتی به هند حمله کردیم انها را در خانه هایشان سوزاندیم و وقتی به این کشور و ان کشور حمله میکردیم
گوش می بریدیم و بینی می بریدیم و الت تناسلی اسیران را به خورد شان می دادیم و بچه های نوزداشان را می کشتیم و همه را از دم تیغ میگذراندیم
ما هم وقتی به فلان کشور حمله میکردیم دختران امرای ان کشور را به کنیزی و بردگی می گرفتیم و مقدساتشان را تمسخر میکردیم
صدها سال ما هم با دیگران همین را کردیم
اگر یک پادشاه مثل کورش کبیر داشتیم دها پادشاه هم مثل شاپور ذوالاکتاف داشتیم
داریوش بزرگ ما هم به نام اهورامزدا گوش این وان را برید و چشم این و انرا در اورد و دست و پای این و ان را قطع کرد
داریوش بزرگ ما هم به خواست اهورا مزدا از عرب و لیدی و یونانی و سکها باج گرفت
و هرکس باج نداد چشم او را به نام اهورامزدا از حدقه در می اورد و بینی اش را از ته می برید و دو گوشش را می برید و بر در قصرش اویزان میکرد و افتخار میکرد
نه جانم ما هم اینقدرها ادمهای ارام و نرمی نبودیم
ما هم اگر وحشی تر از اعراب نبودیم دست کمی از انها در بسیاری از مقاطع زمانی نداشتیم
به غیرت ایرانی ات بر خورد ؟
حقیقت است جانم
ما قبل از اعراب پوست سر دشمنانمان را می کنیدم و و انها را ب در اتش می سوزاندیم یاغرق میکردیم و تا تکه تکه می کردیم و دم قصر
می اویختیم یا از گوشت فرزندشان برایشان خورشت درست میکردیم و به خوردشان می دادیم
ما تافته جدا بافته نبودیم و نیستیم

بله جانم

May 9, 2004
15,167
179
چارپا، باز کون برهنه پریدی وست. یعنی چی من برم آب پرتقال بدم؟ مگه پشتوانه توپ و تانکو نیرو ضدّ شورش دارم؟ مگر یه گله گوسفند بسیجی دارم که راه بندازم از موضعم دفاع کنن؟خ مزدور نفهم این چه حماسه هست کیه هر سال میلیارد ها خرجش میکنن؟ ایندیگه سیرکه. حالا بیا بگو توهین نکن.
یعنی تو انتظار داری انقلاب کنی و انوقت توپ و تانک و نمی دانم بسیجی را نبینی ؟
انقلاب تی تیش مامانی دیگه ندیده بودیم
می گویید مردم را با ساندیس خریدند
خوب ریدم به اون مردمی که با ساندیس خریده می شوند
می گویید ملیاردها خرجش میکنند ؟
شما که میخواهی انقلاب کنی و ادعا میکنی ملیونها نفر طرفدار داری و از رضا پهلوی تا فلان ملیاردر در خارج دارید چرا بجای اینکه ملیاردها دلار خرج انقلابتان کنید
رفتید پشت سنگر مقدس کیبورد و لنگش کن در اوردید ؟
خنده داره بخدا
ادعا میکند که می خواهد یک رژیم را براندازد ان هم یک رژیمی مثل این رژیم که با چنگ و دندان به سلطه چسبیده
بعدا می گوید توپ و تانک دارند
بعدا بیا بگو ببینم چند نفر برای رسیدن به پیروزی انقلابتان کشته دادید ؟
فکر کردی جنبش سبز در سوئد و سویس اتفاق افتاد؟
و انتظار داشتی فردای انروز حکومت استعفا بدهد

May 9, 2004
15,167
179
Behrooz C Jan,
با یک مزدور احمق دزد بحث نکن، بذار تو دنیای احمقانه خودش ابلهانه زندگی کنه
بفرما این یکی از طرفداران جنبش سبز که یزمانی اواتارش در طرفداری از جنبش بود
رهبرش موسوی عکس ایت الله خمینی را پشت سرش گذاشته بود و به او افتخار میکرد
به او یار امام یار امام می گفتند
انوقت این رفته عکس خمینی را زده که مار از کله اش زده بیرون
همینه که یک چنین جنبشی امکان نداشت پیروز شود

May 9, 2004
15,167
179
اپوزویسین = حزب مهر !!! = رهبر حزب مهر که شد یکی از

بچه بسیجی هایی که آخوندها کونشون گذاشتن و مادرشون رو گاییدن که اینها حروم زاده بشن

حرفی برای گفتن نداری
مجبور میشی بیایی و کس و شعر پست کنی
مگر تو اواتار جنبش سبز را در طرفداری از سید میر حسین چیز موسوی نزده بودی
و از پشت کیبوردت جلق سیاسی می زدی ؟
مگر میر حسین موسوی عکس خمینی را قاب نگرفته بود و پشت سرش گذاشته بود و میگفت من یار امام هستم
چیز چیز من یار امام هستم چیز چیز خمینی چیز چیز
خوب تو که رهبرت پشت سرش عکس چیز گذاشته بود توی قاب چیز
چرا تو عکس چیز اینچنینی چیز کردی ؟
:--confuse