حیات وحش - کفتار

AFRIRAN

IPL Player
Jun 8, 2010
2,521
0
ما یه چی چند وقت پیش دیدیم خیلی بهمون چسبید گفتیم شر کنیم :

[video=youtube;7l90lM0-9Yg]https://www.youtube.com/watch?v=7l90lM0-9Yg[/video]

AFRIRAN

IPL Player
Jun 8, 2010
2,521
0
this might justify "KAFTAAR"s behavior...... muhhahahahha

[video=youtube;GHAOPzN-Fpg]https://www.youtube.com/watch?v=GHAOPzN-Fpg[/video]

May 9, 2004
15,167
179
متشکر افری جان
این ویدئو هم خیلی جالبه
حمله سه تا ماده شیر
به یک کرگدن که تو گل گیر کرده

[video=youtube;JPTZ714Dd54]https://www.youtube.com/watch?v=JPTZ714Dd54[/video]

May 9, 2004
15,167
179
این یکی هم خیلی جالبه یک کرگدن شش تا ماده شیر
رو از برکه اب دور میکنه

[video=youtube;vxpxlWo5wiM]https://www.youtube.com/watch?v=vxpxlWo5wiM[/video]

AFRIRAN

IPL Player
Jun 8, 2010
2,521
0

حالا بزارین واستون روشنا کنیم که چرا از کفتار و کفتار جماعت ما انقد بدمون میاد ، تو طبیعت همون کاری رو میکنه که سلطان جنگل میکنه ، شکار میکنه، میکشه، میخوره ولی تفاوت از زمین تا آسمونه ، کفتار وقتی تنهاست انقد ترسو و بزدله که همش دمش لا پاشه دور و بر سلطان میچرخه شاید سلطان دلش رحم بیاد تخم شکارشو بده که اون بلیسه ، ولی وقتی گروه میشن ، باید ببینی که همون بزدل گوزو ، حتا اون که از پیری قبرشو کنده منتظر عزرائیله یه رویی پیدا میکنه که نگو و نپرس که چاره فقط همون کاریه که تو ویدئو اول و دوم نشون داد ، از کفتار بزدل تر، کثیف تر ، پر رو تر ،دزد تر ، خایه مال تر و خائن تر تو حیوانات نیست ، حتا سگ های وحشی شرف دارن به کفتار .... ریدم تو هر چی کفتاره

[video=youtube;0GrzK4TCy1s]https://www.youtube.com/watch?v=0GrzK4TCy1s[/video]

Apr 15, 2016
1,481
1
Suisse
آفریران جان, متوجه جریان نشدن که البته بائس تعجب نیست. خود کفتار مگه متوجه میشه که رفتارش چندش اوره؟ نه, کسای دیگه که از بیرون به جریان نگاه میکنن, این رو متوجه میشن.

May 9, 2004
15,167
179

حالا بزارین واستون روشنا کنیم که چرا از کفتار و کفتار جماعت ما انقد بدمون میاد ، تو طبیعت همون کاری رو میکنه که سلطان جنگل میکنه ، شکار میکنه، میکشه، میخوره ولی تفاوت از زمین تا آسمونه ، کفتار وقتی تنهاست انقد ترسو و بزدله که همش دمش لا پاشه دور و بر سلطان میچرخه شاید سلطان دلش رحم بیاد تخم شکارشو بده که اون بلیسه ، ولی وقتی گروه میشن ، باید ببینی که همون بزدل گوزو ، حتا اون که از پیری قبرشو کنده منتظر عزرائیله یه رویی پیدا میکنه که نگو و نپرس که چاره فقط همون کاریه که تو ویدئو اول و دوم نشون داد ، از کفتار بزدل تر، کثیف تر ، پر رو تر ،دزد تر ، خایه مال تر و خائن تر تو حیوانات نیست ، حتا سگ های وحشی شرف دارن به کفتار .... ریدم تو هر چی کفتاره

[video=youtube;0GrzK4TCy1s]https://www.youtube.com/watch?v=0GrzK4TCy1s[/video]
بله افری جان
این صفت رو در بسیاری از انسانها هم می توان دید
البته همه صفاتی که در حیوانات مختلف هست از شیر گرفته تا بز و کفتارو سگ و گاو
تجلی این صفات انوقت معلوم میشه که شخص مورد یک امتحانی قرار بگیره
یا می بینی که صفت شیر داره یا بز یا کفتار یا حیوانی دیگر
مثلا می بینی یکنفر پشت کیبورد انقدر قلدره و فحاشه که نگو همین بابا رو اگر جایی گیر بیاری بخوای دست روش بلند کنی می بینی بلانسبت تو خودش می شاشه
این رو من از تجربه می گم جناب چاینی هم به خودشون نگیرند بنده بخدا منظوم به ایشون نیست
جریان یک موضوعی بود که برای خودم پیش امد
بگذارید جریان رو براتون خلاصه تعریف کنم
من تو یالتاک همیشه با اسم ایرونی وارد هر چاتی میشدم
مثلا یک بار همین اسم ژنرال پارسائیان یک بار ایران من یک بار بهرام و خلاصه با اسامی ایرونی
حتی توی رومهای عربی هم با همین اسسامی وارد میشدم
یک بار اقا ما با همین اسم ژنرال پارسائیان رفیتم تو یک روم عربی دیدم یک نفر بدون اینکه اصلا من چیزی بهش بگم یا با کسی صحبت کنم
فحش خواهر و مادر رو به هرچی ایرانیه کشید و داره خیلی بد جور توهین به ایرانی میکنه
براش پی ام زدم گفتم دادش زشته این کارت خوب نیست و خلاصه نصیحت کردن که اگر جایی یک ایرانی با تو دشمنی داشته اینطور نیست که همه
ایرانی ها با تو دشمن باشند
دیدم نه بابا هیچ ما یه چیزی میگیم او بیشتر فحاشی میکنه
خلاصه ولش کردم و رفتم
چند شب بعد دوباره که تو پالتاک بودم دیدم همین بابا اومده و باز فحاشی میکنه من هم که دیدم این ادم بشو نیست
سر فحش رو کشیدم بهش رفتم تو هر رومی بود فحشش میدادم
بعد توی یکی از این رومهای عربی یک نفر اومدیک لینک داد انزمانها خیلی مد شده بود این لینکهایی که ویروس داره
ما هم او لینک رو باز کردیم
چشت روز بد نبینه زد بلانسبت رید تو کامپیوتر ما
نمیدونم چی بود فورمات کردم باز همه چیز رو ریخته بود به هم تا اینکه بعد از مدتی درست شد
و همین یارو اومد و گفت که من این کار رو کردم و همه فایل ها تو دزدیم و تهدید میکرد
اینجا واقعا تصمیم گرفتم که حسابش رو برسم
و بهش گفتم تو نمیدونی با کی در افتادی خلاصه
سرتون رو در نیارم ادرسش شماره تلفنش اسمش و همه امرش رو در اوردم
ساکن دمام عربستان بود یک نفر رو فرستادم میخواستم جایی بیرون از عربستان گیرش بیارم
فهمیدم برای تعطیلات میره مصر
خلاصه کسی رو فرستادم دنبالش برام یارو وقتی تو مصر گیرش اورده بودن شلوار خودش رو خیس کرده بود
وقتی عکسش رو دیمد دلم بحالش سوخ تو همه نفرتی رو که تو این مدت به دل گرفته بودم و این همه تهدیدها یی رو که میکرد محو شد
بعدش هم جریانی شد و دیگه بیخیالش وقتی تهدید میکرد و حرفهایی می زد و فکر میکرد من دستم بهش نمیرسه
مثل یک شیر رفتار میکرد
بعد معلوم شد که حتی کفتار هم نیست چون حداقل کفتار که شما می فرمایید حداقل دیگه به خودش نمی شاشه
باز تکرار میکنم من منظوم به شخص معینی نیست
چون همه انگشتان یک دست اندازه هم نیستند
و همه کس مثل هم نیستند که بخواهیم برداشت عام بکنیم
ولی حرفی را که شما زدید من رو به یاد این خاطره و اینکه واقعا افراد رو نمی تونی بشناسی مگر اینکه درمواقع حقیقی نه یک جامعه و مکان مجازی مثل انترنت
که شخص بخواد روی حرف زدن و یا حتی برخوردهای خوب و بد در این دنیای مجازی
به شخصی صفت خوب وبد بده
خیلی ادمها هستند مثلا تو انترنت فحاشی میکنند ولی اگر واقعا انها را بشناسی می بینی اصلا توی دلشون هیچ کدورتی باکسی نیست
یا می بینی یک نفر توی انترنت این دنیای مجازی اینقدر ادم خوبیه که نگو
ولی در حقیقت ناجنس تر از خودش نیست که نیست
بابا من حتی رفیق دارم که ده بیست سال همدیگر رو میشناسیم باز وقتی با هم سفر میکنیم تازه می بینم این رفیق ما چه عیب ها و ایراد های اخلاقی یا برعکس
چه مرام خوبی در فلان مورد یاموارد داره
به قول گفتنی میخوای ادم رو بشناسی باهاش همسفر شو
دیگه چه رسیده که ادم بخواد شخصی رو که حتی در زندگی روزمره باهاش ده دقیقه نشست و برخاست نکرده
و فقط از طریق نت و فلان فوروم و فلان سایت باهاش اشنا شده در موردش قضاوت کنه
این درست مثل همین هنرپیشه های سینما هستش که قبلا فلانی تو فیلم ادم بدی بود همه فکر میکردند ادم بدیه
در صورتی که خیلی با مرام تر و مرد تر از صد تا قهرمان داستان تو فیلم ها بوده یا برعکس
خلاصه داداش من تجربه های زیادی تو زندگی دارم باور کن ادم برادر خودش رو هم نمی تونه بشناسه مگر اینکه هزار تا تجربه حقیقی
در مواردی پیش بیاد چه رسه به فلان کس که من بخوام روش قضاوت کنم که شیره یا کفتاره ببره یا پلنگه

Apr 15, 2016
1,481
1
Suisse

اونی که باید میگرفت گرفت. ببین ما ۲ کلوم گفتیم منظورتو متوجه نشدن, ببین این گماشته چه یاوه سرائی هایی میکنه که نشون بده, نه متوجه شده! من که مثل همیشه از این زر زر های بیربط این رمال سر در نیاوردم, اگه تو آوردی, به منم نداشو بده.

Apr 15, 2016
1,481
1
Suisse

بابا من حتی رفیق دارم که ده بیست سال همدیگر رو میشناسیم باز وقتی با هم سفر میکنیم تازه می بینم این رفیق ما چه عیب ها و ایراد های اخلاقی یا برعکس
چه مرام خوبی در فلان مورد یاموارد داره
به قول گفتنی میخوای ادم رو بشناسی باهاش همسفر شو
دیگه چه رسیده که ادم بخواد شخصی رو که حتی در زندگی روزمره باهاش ده دقیقه نشست و برخاست نکرده
و فقط از طریق نت و فلان فوروم و فلان سایت باهاش اشنا شده در موردش قضاوت کنه
این درست مثل همین هنرپیشه های سینما هستش که قبلا فلانی تو فیلم ادم بدی بود همه فکر میکردند ادم بدیه
در صورتی که خیلی با مرام تر و مرد تر از صد تا قهرمان داستان تو فیلم ها بوده یا برعکس
خلاصه داداش من تجربه های زیادی تو زندگی دارم باور کن ادم برادر خودش رو هم نمی تونه بشناسه مگر اینکه هزار تا تجربه حقیقی
در مواردی پیش بیاد چه رسه به فلان کس که من بخوام روش قضاوت کنم که شیره یا کفتاره ببره یا پلنگه

نه ۴ پا , اولا حرف تو اصلا به حرف افریران ربطی نداره, دوما همون حرف بیربطی هم که میزنی اشتباهه. بله, حرف تو برای اون کسانی صدق میکنه که هراز گاهی میان و ۲ تا چیز در مورد فوتبال مینویسن و میرن, اونا رو آدم نمیشناسه. ولی امثال من و تو فرق میکنیم. موجودی مثل تو که دلقک بازی هاش تو ۱۰ سال اخیر اینجا ثبت شده , موجودی که ۵۰ صفحه رو پر میکنه در مورد معجزات قرآن, موجودی که تو ۱۰ سال از حزب مهر و ارتش آزادیبخش و تازی ستیزی به قرآن پرستی و رمالی و راسپوتین و عشق به رژیم و حزب الله لبنان رسیده, این آدم نمیتونه تو زندگی واقعی یه دفعه یه آدم درست, رو راست, صادق و خوش مرام باشه. امکان نداره. منی هم که ۱۵ ساله دارم از نفرت از رژیم, شما بچه شیعه ها, مذهب و دروغ و دغل و رمالی و دلقک بازی حرف میزنم هم همینی هستم که هستم. ۱۵ سال نمیشه نقش بازی کرد. من همین کله سنگی هستم که هستم, اون ۴ تا رفیق درستی هم که دارم رو همین حساب رفیقم شدم. باهاشون شراب میخوریم, آبجو میزنیم, بیرون میریم, حال میکنیم ولی میدونن که اونا اگه حرف نا حق بزنن , جفنگ بگن, به اونا هم رو راست نظرم رو خواهم گفت همونطور که اونا هم حق دارن اگه حرف نا حقی از من شنیدن بهم گوشزد کنن. تو همینی هستی که هستی من هم همینی هستم که هستم, تو زندگی واقعی هم همینه. حالا یکی با یه همچین شخصیت مکاری مثل تو حال میکنه بکنه, ولی موجودی مثل تو رو من تو زندگی واقعی هم ترجیح میدم اصلا در و ور خودم نبینم.

May 9, 2004
15,167
179

نه ۴ پا , اولا حرف تو اصلا به حرف افریران ربطی نداره, دوما همون حرف بیربطی هم که میزنی اشتباهه. بله, حرف تو برای اون کسانی صدق میکنه که هراز گاهی میان و ۲ تا چیز در مورد فوتبال مینویسن و میرن, اونا رو آدم نمیشناسه. ولی امثال من و تو فرق میکنیم. موجودی مثل تو که دلقک بازی هاش تو ۱۰ سال اخیر اینجا ثبت شده , موجودی که ۵۰ صفحه رو پر میکنه در مورد معجزات قرآن, موجودی که تو ۱۰ سال از حزب مهر و ارتش آزادیبخش و تازی ستیزی به قرآن پرستی و رمالی و راسپوتین و عشق به رژیم و حزب الله لبنان رسیده, این آدم نمیتونه تو زندگی واقعی یه دفعه یه آدم درست, رو راست, صادق و خوش مرام باشه. امکان نداره. منی هم که ۱۵ ساله دارم از نفرت از رژیم, شما بچه شیعه ها, مذهب و دروغ و دغل و رمالی و دلقک بازی حرف میزنم هم همینی هستم که هستم. ۱۵ سال نمیشه نقش بازی کرد. من همین کله سنگی هستم که هستم, اون ۴ تا رفیق درستی هم که دارم رو همین حساب رفیقم شدم. باهاشون شراب میخوریم, آبجو میزنیم, بیرون میریم, حال میکنیم ولی میدونن که اونا اگه حرف نا حق بزنن , جفنگ بگن, به اونا هم رو راست نظرم رو خواهم گفت همونطور که اونا هم حق دارن اگه حرف نا حقی از من شنیدن بهم گوشزد کنن. تو همینی هستی که هستی من هم همینی هستم که هستم, تو زندگی واقعی هم همینه. حالا یکی با یه همچین شخصیت مکاری مثل تو حال میکنه بکنه, ولی موجودی مثل تو رو من تو زندگی واقعی هم ترجیح میدم اصلا در و ور خودم نبینم.
عجب افتخاری واقعا
پانزده سال نبرد بی پایان کیبوردی
باید ترا بجای نلسون ماندلا الگو مبارزه قرار داد
اخه مردک 15 سال کس و شعر نوشتن چه لطمه ای به رژیم زده که اومدی با افتخار میگی پانزده سال نبرد ؟
بعدا هرکسی با تو مخالف بود یا شد حزب الله یا بچه شیعه یا نمی دانم مزدور و خائن
میگی من تو زندگی واقعی هم همینطورم ؟
عجب واقعا عجب ؟
چطوری ؟
مبارز کیبوردی ؟
یا فحاش ؟
یا کس خلی که همه را دشمن خودش می دانم و خائن تلقی میکند
بابا تو زدی رو دست دائی جان ناپلئون از کس خلی
مریض شیزوفرنی جالوت باید لنگ بیاندازه
انوقت با افتخار میگی من در زندگی واقعی هم همینطور هستم ؟ خوب یعنی کس خلی و مریض
این چه افتخاریه ؟
حداقل ما بد بین نیستیم و میگی این بابا شاید در زندگی واقعی شخصیتش فرق میکنه تو خودت امدی میگی من در زندگی روزمره هم همینطور هستم ؟!!!!ا
عجب حماقت تا این اندازه ؟
بعدا اون جمله ات واقعا جای تعجب داره
که میگی اگه حرف نا حق بزنن , جفنگ بگن, به اونا هم رو راست نظرم رو خواهم گفت همونطور که اونا هم حق دارن اگه حرف نا حقی از من شنیدن بهم گوشزد کنن

گوشزد کنند؟
تو که اگر کسی باهات یک اختلاف جزئی حتی نه در امور سیاسی یا اجتماعی بلکه در اموری ساده تر و ناچیزتر
مثلا فلانی در فلان بازی پنالتی کرد یا داور اشتباه کرد
کسی اگر با تو در اینمورد مثلا بحث کنه انوقت تو میای فحش خواهر و مادر و تک و طائفه اش میدی و میگی تو حزب اللهی شیعه بچه اخوند خائن
و هزار توهین
همین جناب کسری بیچاره یک جا گفته بود مربی های ایتالیایی از روش فلان استفاده میکردند
تو امدی چون عقیده ات در مورد فوتبال ایتالیا مختلف بود ترید این بدبخت را به فحش ناموسی و هزار تهمت ناجور بدل کردی
انوقت میگی من رو گوشزد کنند ؟
به کسی که یک اختلاف جزئی باز تکرار میکنم یک اختلاف خیلی خیلی جزئی با تو داشته نبوده که فحاشی نکردی و فحش ناموس ندادی و تهمت نزدی
اخه مردک با پرویی میگی من در زندگی روزانه اینچنین هستم و بعد میگی رفقا گوشزد میکنند اگر جایی اشتباه کردم ؟
بدبخت اون رفیقی که بخواد گوشزد کنه
نگاه کن بین مردانگی و حرف حق زدن با و شلیته گری و کولی بازی در اوردن زمین تا اسمان فرق میکنه
بعدا در این انترنت هرر بچه سوسولی میتونه بگه من حرف حق رو میزنم و هرچی از دهنش در اود بگه و اگر کسی ایراد گرفت
هزار تا فحش خواهر و مادر بده
مثل اون یارو رامین که میگفت بیا لس انجلس کنار فلان سوپر مارکت تا بزنمت
یا فلان کسک که ادعای مردانگی میکرد و اخر تو شلوارش شاشید
من اصولا فکر میکنم اونهایی تو سری خودن و می خورند و نمی تونن جلوی کسی بایستند هستند که تنها تو انترنت
مثل تو شلیته میزنن بالا و کولی بازی در می اورند
من یکبار نشونت دادم که هرکسی میتونه توی این انترنت فحاشی و کولی گری در بیاره
تو تازه فکر میکنی این مردونگی است و قلندر بازی که بیای به هرکسی که نه تو رو میشناسه نه تو میشناسیش و دستش به تو نمیرسه فحش ناموسی بدی
بخاطر اینکه گفته فلان تیم از فلان روش استفاده میکرد و تو با حرفش مخالف هستی
بهت بگم زیاد گوز از هوا نزن هنوز جای سفت نشاشیدی
میای اینجا برای یک عده که خیلی مزدبانه با تو برخورد کردند کولی بازی در میاری و انوقت میگی من تو زندگی همینطورم
من اگر واقعا یک نفر مثل تو بخواد تو زندگی واقعی اینطور با کسی برخورد کنه بلایی سرش میارم که از سایه خودش هم بترسه
پس اگر واقعا تو زندگی روزمره اینطوری برو خدا رو شکر کن که به تور ما نخورد
ی

Apr 15, 2016
1,481
1
Suisse
اینا فقط میتونن اخ و تف های ذهنیه موجودی باشند که سال ها پیش دچار مرگ مغزی شده. یعنی پیش شرط نوشتن چنین یاوه های بی سر و ته و وقیحیی فقط یک مغز مرده است. در اصل تقصیر خودمه که الان سال هاست فرهنگ شیعه رو میشناسم, سال هاست که مطلع هستم , محدودیت های فکری و ذهنی شما ها رو میشناسم, اون قبرستون سیاهی که تو سر شما ها هست رو میشناسم و بازم میام طوری باهاتون حرف میزنم که انگار با یه آدمیزاد سالم المغز طرفم. واقعا ایراد از منه که کسی که ده سال از همه نظر مظهر دلقک بازی و رمالی و دروغ و فحش و بچه بازی و لواط و وقاحت بوده رو هنوز اصلا آدم حساب میکنم.

AFRIRAN

IPL Player
Jun 8, 2010
2,521
0
اینا فقط میتونن اخ و تف های ذهنیه موجودی باشند که سال ها پیش دچار مرگ مغزی شده. یعنی پیش شرط نوشتن چنین یاوه های بی سر و ته و وقیحیی فقط یک مغز مرده است. در اصل تقصیر خودمه که الان سال هاست فرهنگ شیعه رو میشناسم, سال هاست که مطلع هستم , محدودیت های فکری و ذهنی شما ها رو میشناسم, اون قبرستون سیاهی که تو سر شما ها هست رو میشناسم و بازم میام طوری باهاتون حرف میزنم که انگار با یه آدمیزاد سالم المغز طرفم. واقعا ایراد از منه که کسی که ده سال از همه نظر مظهر دلقک بازی و رمالی و دروغ و فحش و بچه بازی و لواط و وقاحت بوده رو هنوز اصلا آدم حساب میکنم.
don't forget here is not a real world, credit it at its own weight....but... in other hand it is a very good example of the Iranian culture.... pity culture... miserably mean culture

واقیت اینه که اگر شوما اینجا ننویسی , اینجا هم میشه مثل بقیه برد های ایرونی,اخته و بی خاصیت , درشو باس ببندن بعد از یه مدتی چون قسمت سیاسیشه که اینجا رو متمایز میکنه وگرنه فوتبال و کباب سایت های کله گنده تردیگه ای داره ... ببین داش چیناسکی یاد بیگیر که به خودت فقط فکر کنی , میخوای بنویسی, بحث کنی, فحش بدی , تحلیل کنی , در به تخته بکوبی , مخکوب کنی , بکن ... به هیچی بغیر از خودت فکر نکن .... ولی این رو بدون اونی که می فهمه می بینت ... این از دید من مهم ترین قسمته

May 9, 2004
15,167
179
اخه مردک مثلا حرفهای کسری یا دیگران که در مورد مطالب سیاسی هم نبود
و برخی از این اشخاصی که به انها توهین کردی نه اینکه شیعه یا مسلمون نیستند بلکه اصلا خدا رو قبول ندارند
چه ربطی به این مزخرافاتی که سر و ته کردی داره ؟
چه ربطی به شناخت فرهنگ شیعه و سنی داره ؟
بجز اینکه اسهال فکری داری و همه چیز رو شیعه و فرهنگ شیعه ربط می دی ؟
اخه فلان مربی فلان روش تیم ایطالیایی و اختلاف عقیده در مورد بازی دفاعی تیمهای ایطالیا در دهه هفتاد به بعد چه ربطی به شیعه داره ؟
ما اینجا یک شیعه دو اتشه ندیدیم که بگیم والله این بابا همه رو مثل اون فرض کرده
تمام سایت رو برگردی بجز اقا مهتی کسی ندیدم که مثلا طرفداری این امام و ان شیعه بکنه
من اگر برخی اوقات میام و حرفهای چرند تو و امثال تو در مورد برخی از موارد تاریخی را انتقاد میکنم و برخی از انها حکما ربط به شیعه
یا اسلام داره به این خاطره که اسهال مغزیت رو به کسی سرایت ندی و این همه چرند نگی
در مورد تاریخ ایران باستان رو هم که همینطور اینقدر بی اطلاع بودی و از یک کس کتاب چیزی خوانده بودی و فکر میکردی حقیقت محض است
که اومدی و گفتی سپاه ایران برای حمله به مصر از مکه و مدینه و صحرای عربستان رد شده
در مورد اون جمله ادنی الارض هم که گفتم حتی عربی را نمی دانی و میایی قضاوت میکنی
باهات 10 هزار دلار شرط بستم رفتی و برای دو سه ماه ناپدید شدی
اخه صدها کتاب در مورد یک واقعه نوشته همه رو پس میزنی میای مثلا اون کس کتابی رو که فلانی نوشته را برمی داری و تاریخ اعلام میکنی
مثل اینکه مثلا در مورد جنگ جهانی اول کسی بره و یک کتات زمان نازیها را بیاره و مصدر قرار بده
یا مثلا در مورد حمله شیمیایی صدام به عراق بره کتابی از حزب بعث عراق در اینمورد بیاره و مصدر قرار بده که بله
اینطور نبوده
این همه که تو به انها توهین کردی یکیشون اصلا به امام و شیعه و فرهنگ شیعه ربطی نداره
حتی اینطور که من می بینم اکثر انها نفرت دارند از فرهنگ شیعه
بعد انها را تحت تاثیر فرهنگ شیعه می دانی و در مورد موضوعی که حتی اصلا ربطی به ایران از دور یا نزدیک ندارد میای و به انها توهین میکنی
کار به شیعه و فرهنگ شیعه و غیر شیعه نداره
با هرکسی بخوای اینطور بحث کنی از ان قبایلی که در امازون هستند تا پیشرفته ترین جوامع بشری همین جواب رو می شنوی
تو میای عقیده ات رو در مورد چیزی میگی خوب همه که هم عقیده تو نیستند
یه بابایی مخالف میگه نه جانم اینجا اشتباست به این دلیل به ان دلیل
یک ادم با فرهنگ وخیلی با منطق برخورد میکنه و دلایل خودش را بنا بر اینکه چرا با طرف مخالف است رو میکند
اگر ان طرف قانع شد که شد اگر نشد تو را به خیر ما را بسلامت یا بحث را ادامه نمیدهی
یا باز به همان منوال ادامه می دهی و بیننده یا خواننده قضاوت میکند
ولی تو در هر بحثی می ایی و فحاشی میکنی میایی اگر کسی با تو مخالف بود برچسب می زنی
من اصلا تعجب کردم این اقا کسری انقدر ادمه با معرفتی است که نگو من چند بار باهاش اختلاف رای شدید داشتم حتی به شکلی عقیده اش رو تحقیر کردم
ولی این ادم چنان با مرام بر خورد کرد که من واقعا خجالت کشیدم
یک بار دیدم همین کسری امده تو یک تریدی داره فحش میده
اصلا برام باور کردنی نبود
گفتم این کسری نیست چرا اینطور داره فحاشی میکنه دو تا صحفه رفتم بالاتر دیدم تو امدی و فحش ناموس و همه کس این بابا دادی و ایشون خیلی مزدبانه جواب داده
باز امدی و فحش دادی
باز این بابا کوتاه امده و مزدبانه جواب داده
باز امدی فحاشی کردی که این شخصی که من ندیدم یک توهین تو سایت بکنه خونش بجوش امده و فحش داده
خود من خوانندگان میتونند برن اولین پست های من با تو را ببینند
همش جناب جناب خطابت می کردم چند بار فحاشی کردی
باز خیلی خونسرد برخورد کردم و گفتم لطفا بحث را شخصی نکنید
یدیدم نه بابا یابو تر از خودت خودتی و یکی مثل تو را باید رید به هیکلش
من نمیدونم اگر یه اخوند یا شیعه تو جوانی یا کودکی ازار روانی یا جنسی به تو داده ولی به نظر میاد از یک بیماری روانی رنج می بری

May 9, 2004
15,167
179
داش ژنرال , ما همیشه حرمت حلالیتی که دادی نگر میداریم .
افری جان نوکرتم دادش
من بخدا دوست ندارم با این بحث کنم فقط بخاطر اینکه تو اون رو رفیق میدونی و اصلا دوست ندارم شما رو ناراحت کنم
ولی نگاه کن درست فرض کنیم این رفیق شما همه حرفهاش درست و ما بیسواد و بقیه بیسواد
ولی این طرز برخورد نیست به این شکل بخواد کسی عقیده خودش رو به دیگران بفهمونه
شما نگاه کن حتی اگر ایشون همه حرفهاش راست باشه همه تاریخی که میگه درست باشه ولی اینطور برخورد کنه کسی حاضر نیست حرفش رو گوش کنه
میاد میگه بلانسبت به تخمم که قبول نمیکنید
خوب خلاص وقتی به این شکل برخورد میکنی دیگه عقاید خودت رو واسه خودت نگه دار
خلاصه من کوچکتم افری جان
و ما رو ببخش اگر بعضی اوقات با رفیقتون درگیر میشیم
:4kerim:

Apr 15, 2016
1,481
1
Suisse
چقدر تو زر میزنی گماشته. با اون کسری هم واسه این حال میکنی چون تو وقاحت از تو کم نداره. طرف حتی تحمل نداشت بهش گوشزد کونیم که پدر جان, هلنیو هررا اولا هیچوقت اسمش هلموت نبوده, دوما هیچوقت ایتالیایی نبوده. روز ها به جفنگ گفتن ادامه میداد, خوب هم توهین میکرد, که مبادا بگه آقا من اشتباه کردم. تو بیسواد که هیچ, تو اصلا وجودت توهین به انسانیته. تو که الان ۱۰ ساله فقط جفنگ گویی و دلقک بازی سرلوحه کارت بوده. گفتم که میشینی چیز یاد میگیری. هرجا هر غلطی میکنی جای خود, اینجا میشینی سر کلاس درس. همین ترد رو هر آدم خردمندی بخونه که یک مقدار عقل سلیم تو کلشه میبینه چه موجود پلیدی هستی و چقدر تو در اصل بیماری. از خنده مردم, طرف رو افتادی دنبالش تو مصر گیر آوردی ها ؟ آخه بدبخت گماشته, تو گوزی نیستی, کسی که از گوز بیشتره, یا بیکار نباشه ,وقت صرف چنین کار هایی میکنه؟ حتی اگه دروغ هم بگی, همون دروغش هم خبر از مغز بیمار تو میده. چه برسه اگه راست بگی. از عربستان طرف رو تعقیب کنی, تو مصر گیرش بیاری؟ بخاطر حرفی که تو یه تالار صحبت زده؟ آخه لجن تر از تو و اون کسایی که نونتو میدن آدم وجود داره؟ من فکر نمیکنم. آره جانم, تو شخصیتا موجود کثیفی هستی و این رو تک تک کسانی که که عقده چینسکی تو دلشون نباشه خوب میدونن. کسی که حتی برای یک نوشته تو لایک بزنه, عقل سلیم تو سرش نمیتونه باشه. حالا هم هررری بزا باد بیاد.

RaminS

Active Member
Feb 19, 2009
849
195
اخه مردک مثلا حرفهای کسری یا دیگران که در مورد مطالب سیاسی هم نبود
و برخی از این اشخاصی که به انها توهین کردی نه اینکه شیعه یا مسلمون نیستند بلکه اصلا خدا رو قبول ندارند
چه ربطی به این مزخرافاتی که سر و ته کردی داره ؟
چه ربطی به شناخت فرهنگ شیعه و سنی داره ؟
بجز اینکه اسهال فکری داری و همه چیز رو شیعه و فرهنگ شیعه ربط می دی ؟
اخه فلان مربی فلان روش تیم ایطالیایی و اختلاف عقیده در مورد بازی دفاعی تیمهای ایطالیا در دهه هفتاد به بعد چه ربطی به شیعه داره ؟
ما اینجا یک شیعه دو اتشه ندیدیم که بگیم والله این بابا همه رو مثل اون فرض کرده
تمام سایت رو برگردی بجز اقا مهتی کسی ندیدم که مثلا طرفداری این امام و ان شیعه بکنه
من اگر برخی اوقات میام و حرفهای چرند تو و امثال تو در مورد برخی از موارد تاریخی را انتقاد میکنم و برخی از انها حکما ربط به شیعه
یا اسلام داره به این خاطره که اسهال مغزیت رو به کسی سرایت ندی و این همه چرند نگی
در مورد تاریخ ایران باستان رو هم که همینطور اینقدر بی اطلاع بودی و از یک کس کتاب چیزی خوانده بودی و فکر میکردی حقیقت محض است
که اومدی و گفتی سپاه ایران برای حمله به مصر از مکه و مدینه و صحرای عربستان رد شده
در مورد اون جمله ادنی الارض هم که گفتم حتی عربی را نمی دانی و میایی قضاوت میکنی
باهات 10 هزار دلار شرط بستم رفتی و برای دو سه ماه ناپدید شدی
اخه صدها کتاب در مورد یک واقعه نوشته همه رو پس میزنی میای مثلا اون کس کتابی رو که فلانی نوشته را برمی داری و تاریخ اعلام میکنی
مثل اینکه مثلا در مورد جنگ جهانی اول کسی بره و یک کتات زمان نازیها را بیاره و مصدر قرار بده
یا مثلا در مورد حمله شیمیایی صدام به عراق بره کتابی از حزب بعث عراق در اینمورد بیاره و مصدر قرار بده که بله
اینطور نبوده
این همه که تو به انها توهین کردی یکیشون اصلا به امام و شیعه و فرهنگ شیعه ربطی نداره
حتی اینطور که من می بینم اکثر انها نفرت دارند از فرهنگ شیعه
بعد انها را تحت تاثیر فرهنگ شیعه می دانی و در مورد موضوعی که حتی اصلا ربطی به ایران از دور یا نزدیک ندارد میای و به انها توهین میکنی
کار به شیعه و فرهنگ شیعه و غیر شیعه نداره
با هرکسی بخوای اینطور بحث کنی از ان قبایلی که در امازون هستند تا پیشرفته ترین جوامع بشری همین جواب رو می شنوی
تو میای عقیده ات رو در مورد چیزی میگی خوب همه که هم عقیده تو نیستند
یه بابایی مخالف میگه نه جانم اینجا اشتباست به این دلیل به ان دلیل
یک ادم با فرهنگ وخیلی با منطق برخورد میکنه و دلایل خودش را بنا بر اینکه چرا با طرف مخالف است رو میکند
اگر ان طرف قانع شد که شد اگر نشد تو را به خیر ما را بسلامت یا بحث را ادامه نمیدهی
یا باز به همان منوال ادامه می دهی و بیننده یا خواننده قضاوت میکند
ولی تو در هر بحثی می ایی و فحاشی میکنی میایی اگر کسی با تو مخالف بود برچسب می زنی
من اصلا تعجب کردم این اقا کسری انقدر ادمه با معرفتی است که نگو من چند بار باهاش اختلاف رای شدید داشتم حتی به شکلی عقیده اش رو تحقیر کردم
ولی این ادم چنان با مرام بر خورد کرد که من واقعا خجالت کشیدم
یک بار دیدم همین کسری امده تو یک تریدی داره فحش میده
اصلا برام باور کردنی نبود
گفتم این کسری نیست چرا اینطور داره فحاشی میکنه دو تا صحفه رفتم بالاتر دیدم تو امدی و فحش ناموس و همه کس این بابا دادی و ایشون خیلی مزدبانه جواب داده
باز امدی و فحش دادی
باز این بابا کوتاه امده و مزدبانه جواب داده
باز امدی فحاشی کردی که این شخصی که من ندیدم یک توهین تو سایت بکنه خونش بجوش امده و فحش داده
خود من خوانندگان میتونند برن اولین پست های من با تو را ببینند
همش جناب جناب خطابت می کردم چند بار فحاشی کردی
باز خیلی خونسرد برخورد کردم و گفتم لطفا بحث را شخصی نکنید
یدیدم نه بابا یابو تر از خودت خودتی و یکی مثل تو را باید رید به هیکلش
من نمیدونم اگر یه اخوند یا شیعه تو جوانی یا کودکی ازار روانی یا جنسی به تو داده ولی به نظر میاد از یک بیماری روانی رنج می بری

ژنرال رشتی لطفا ادامه خاطره ریدن پیرمرد روی شامبولتون را بنویسید.

Apr 15, 2016
1,481
1
Suisse
والا منم همینو میگم. اتفاقا موافقم. اگه این بیسواد میومد تو همون رشته ای که توش خیلی زبردستی داره, یعنی همون دلقک بازی و یاوه سرائی , کارش رو ادامه میداد, خیلی مفید تر میبود واسه خودش و این سایت. یعنی لا اقل میشد یک منبع خنده برای مردم. اگه میومد یه مدت با داستان های ارتش آزادیبخش مارو میخندوند , بعد میومد میشد اسمال آذرخش, بعد میومد کمکی از خاطرات لواط کاری و بچه بازی خودش واسمون مینوشت و یه خورده هم کس و شر در مورد راسپوتین و معجزات قرآن چاشنی کارش میکرد, باز میشد یه چیزی. یعنی لا اقل یه جایگاهی واسه خودش تو سایت .جور میکرد. ولی این ۴پا مشکلش موقعی شروع میشه وقتی میخواد خودش رو قاطی مسائل مهم سیاسی و اجتماعی و تاریخی و مذهبی کنه که اونوقت قاراش میش میشه چون بیسواده. تو ۱۰ سال اخیر این آدم انقدر تحقیر شده, انقدر کس و شر گفته و من رفتم کتاب آوردم و تو دهنش زدم, انقدر بیسوادیش رو تو همون مذهب خودش به رخش کشیدم, انقدر بهش خندیدم و گذاشتم بهش بخندن که دیگه پوستش کلفت شده. نه خجالتی, نه شرمی, نه حیایی ...هیچ.