من یک پارسی اصیل هستم 95% ا

Status
Not open for further replies.
May 9, 2004
15,166
179
من چند وقت پیش تست
Ancestry DNA Tests
دادم که نتایج ان امروز برایم فرستاده شد
نتایج به این ترتیب بود
از 66 درصد تا 95 درصد Persia
از 5 تا 24 درصد Caucasus
از صفر تا 5 درصد Cameroon South Bantu
از صفر تا 4 درصد Eastern Africa
از صفر تا 1 درصد Middle East
این نتیجه برایم خیلی شگفت اور بود زیرا 95 درصد احتمال از یک نژاد و منطقه باشی بسیار کمیاب است
همچنین از اینکه صفر تا یک درصد فقط از نژاد های اعراب و منطقه یعنی خاور میانه را دارا می باشم
امیدوارم از دوستانی که این تست رو داده اند یا کسانی رو میشناسند که این تست رو داده اند هم برای ما بگذارند
متشکرم

May 9, 2004
15,166
179
من از طرف مادر شیراز و دشت ارژن و از طرف پدر جنوب استان فارس
ولی جالب اینکه تقریبا هیچ ربطی به بقیه اقوام در خاور میانه ندارم یعنی عرب و شرق و غرب ایران ندارم
بعد از فارس نژاد قفقاز بیشتر در دی ان ایه من دیده میشه

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,151
2,674
behbahan
95% is really rare
Certain cultures that believe in maintaining “ purity” of their groups like Armenians, Assyrians and Parsi people of India usually get those type of results
Or as the poster said groups that have lived in geographically isolated areas
But Common sense says that to maintain this degree of so called “ purity” incest breeding must have been common

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
قومی که اهلش بودی شاید در یه منطقه صعب العبور
زندگی میکردند.
کسی دستشون بهشون نرسیده.
with his unique and rather odd logic .. yes!

They also more than likely put the word "Verbos' in the dictionary.

That clan realized there's no taxation on endless yapping and fully took advantage to this day.

If you think of it, Iranians have certain own variation of logic, can talk your head off and still believe that you should believe them.

(all offered in good spirit and for the sake of entertainment)

May 9, 2004
15,166
179
نتایج خیلی ها رو که دیدم جالب اینجاست که تقریبا همه یک درصدی به افریقا ربط دارند این نشان از مهاجرت بزرگ بشر از افریقا میده
همچنین تنها کسی که به من نزدیک بود یک ایرانی که فکر کنم در امریکا زندگی میکنه
و ایشون 61 درصد پارس بود بقیه تقریبا عرب و افریقا و قفقاز
همچنین بعضی از شخصیتهای مشهور رو بررسی کردم مثل
Snoop Dogg
که اینجا براتون نتایج ایشون رو میزنم
71% Sub-Saharan African
23% Native American
6% European
یا مثلا در مورد لاری دیوید خیللی جالبه
این مقال رو به انگلیسی پست میکنم
Larry David
Through a DNA test taken for the television program Lopez Tonight, comedian Larry David, the co-creator of Seinfeld and the brain behind Curb Your Enthusiasm, discovered that he wasn't solely descended from European Jewish ancestors as he had always supposed. David was thrilled and surprised to find that he is actually 37% Native American. Such a discovery of ethnic makeup can serve as a gateway to finding where ancient relatives may have migrated from and what type of lives they may have lived
ولی با بررسی کردن بسیاری از تست های که بقیه دادند
معلوم میشود که ما همه از یک خانواده در افریقا که مهاجرت کرده اند هستیم
از یهود اشکناز تا پارسها و عربها و اورپایی ها و چینی ها وبقیه
همه برادر هستیم
:love:

من چند وقت پیش تست
Ancestry DNA Tests
دادم که نتایج ان امروز برایم فرستاده شد
نتایج به این ترتیب بود
از 66 درصد تا 95 درصد Persia
از 5 تا 24 درصد Caucasus
از صفر تا 5 درصد Cameroon South Bantu
از صفر تا 4 درصد Eastern Africa
از صفر تا 1 درصد Middle East
این نتیجه برایم خیلی شگفت اور بود زیرا 95 درصد احتمال از یک نژاد و منطقه باشی بسیار کمیاب است
همچنین از اینکه صفر تا یک درصد فقط از نژاد های اعراب و منطقه یعنی خاور میانه را دارا می باشم
امیدوارم از دوستانی که این تست رو داده اند یا کسانی رو میشناسند که این تست رو داده اند هم برای ما بگذارند
متشکرم
.
.
.
Damet Garm

May 9, 2004
15,166
179
How credible is such test?
This report is based on a 700.000 DNA Markers Test from your saliva cells. It is Autosomal DNA, so we get genealogical information from both father and mother ancestry lines. We can see ancestry information from hundreds and even thousands of years ago. The average time frame is about 700 years ago (20 to 30 generations).

May 9, 2004
15,166
179
with his unique and rather odd logic .. yes!

They also more than likely put the word "Verbos' in the dictionary.

That clan realized there's no taxation on endless yapping and fully took advantage to this day.

If you think of it, Iranians have certain own variation of logic, can talk your head off and still believe that you should believe them.

(all offered in good spirit and for the sake of entertainment)
ملیونها نفر این تست رو در جهان انجام دادند
و اینطور که شما میگی نیست
در بین انها بسیاری از اشخاص مشهور جهان از هنرپیشه ها تا بازیکنان بزرگ بوده اند
این ویدئو را نگاه کنید

May 9, 2004
15,166
179
در این تستی که بازیکنان بزرگی مثل ماتیوس و پیریس و بقیه دادندنشون میده مثلا ماتیوس از خیلی از بازیکنان انگلیسی بیشتر انگلیسیه
یا پیرس بیشتر از بسیاری از بازیکنان ایتالیا ایتالیاییه
یا کریسپو که اصلا ربطی به امریکای جنوبی نداره و اصلیتش بیشتر ایتالیاییه
خیلی جالبه

Feb 4, 2005
25,246
5,458
در این تستی که بازیکنان بزرگی مثل ماتیوس و پیریس و بقیه دادندنشون میده مثلا ماتیوس از خیلی از بازیکنان انگلیسی بیشتر انگلیسیه
یا پیرس بیشتر از بسیاری از بازیکنان ایتالیا ایتالیاییه
یا کریسپو که اصلا ربطی به امریکای جنوبی نداره و اصلیتش بیشتر ایتالیاییه
خیلی جالبه
برو بچه های تیم ملی برن تست بدن شاید جام جهانی رو دادن بما

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,151
2,674
behbahan
If you live in the US, you should know that the genetic analysis of your DNA is sold by these companies.

How could that impact you?
Health insurance and ever evolving health policies.

With the current administration, is likely that all the protection for pre existing conditions will fade away, and genetic analysis could also be a factor in the eyes of insurance companies if you are “worth it” for them!

Who cares about the race( unless you are applying to Aryan brotherhood or getting a job in trump administration:))
Do your gentic testing independently by a professional doctor if you cancer history in your family

May 9, 2004
15,166
179
If you live in the US, you should know that the genetic analysis of your DNA is sold by these companies.

With the current administration, is likely that all the protection for pre existing conditions will fade away, and genetic analysis could also be a factor in the eyes of insurance companies if you are “worth it” for them!

Who cares about the race( unless you are applying to Aryan brotherhood or getting a job in trump administration:))
Do your gentic testing independently by a professional doctor if you cancer history in your family
حالا من این تست رو دادم چون کنجکاو بودم ببینم اجدادم اصلشون کجایی بودند
و جالب هم بود
و به زحمتش می ارزید
برخی از دوستانم هم میخوان همین تست رو بدن و فکر کنم اگر کسی این معلومات رو در مورد خودش بدونه
خیلی میتونه براش جالب باشه
چنانکه اگر ویدئو را دیده باشی برای این 8 بازیکن خیلی جالب بود که در مورد خودشون این معلومات رو بدونند
هرچند که من اصلا با نژاد و نمی دونم اریایی منش بودن و این کس و شعرها مخالفم
و فکر میکنم همه انسانهای روی زمین برادر و برابر هستند و فرقی بین سیاه و سفید و سرخ و زرد نیست

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,151
2,674
behbahan
حالا من این تست رو دادم چون کنجکاو بودم ببینم اجدادم اصلشون کجایی بودند
و جالب هم بود
و به زحمتش می ارزید
برخی از دوستانم هم میخوان همین تست رو بدن و فکر کنم اگر کسی این معلومات رو در مورد خودش بدونه
خیلی میتونه براش جالب باشه
چنانکه اگر ویدئو را دیده باشی برای این 8 بازیکن خیلی جالب بود که در مورد خودشون این معلومات رو بدونند
هرچند که من اصلا با نژاد و نمی دونم اریایی منش بودن و این کس و شعرها مخالفم
و فکر میکنم همه انسانهای روی زمین برادر و برابر هستند و فرقی بین سیاه و سفید و سرخ و زرد نیست

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,151
2,674
behbahan
خوشحالم از اينكه كنجكاوى شما أرضا شد

ولى جواب شما بطور كلى بيربط بود به هشدارى كه عرض كردم
اصولا اينگونه تستها دو بخش دارند
و
مطلب من در قبال بخش بيو ژنتيك بود

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
یه سری از حرفایی که تو این ویدئو زده شده, نشون میده یه سری از جریانات نژادی کاملا بیخبرن. یعنی چی ماتئوس از اینگلیسی اینگلیسی تره؟ یه همچین چیزی اصلا وجود نداره چون نژاد و دی ان ای انگلیسی اصلا وجود نداره. خود انگلیسیه هم نژادش اینگلیسی نیست چون انگلیسی ها از نژاد آلمانی یعنی ژرمن هستن به خصوص جنوب انگلیسی ها. شمال انگلیس هم آلمانی هستن ولی با نژاد وایکینگ قاطی شدن. اصلا همون کلمه انگلو سکسون از اول تا آخرش آلمانی یعنی ژرمنه. آنگل ها و ساکسون ها ۲ قبیله بزرگ شمال آلمانی هستند که حدود ۱۶۰۰ سال پیش انگلیس رو گرفتن و کلت ها رو یا کشتن یا به طرف ایرلند و ولز و اسکاتلند روندن. یعنی زبون و نژاد و دی ان ای انگلیسی ها پایش ژرمنه.

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,476
2,231
I did mine about 3 years ago but I think it is all BS.
67% Caucuses
19% Middle East
12% Asian
1% Italy/Greece
1% Ireland

Kian Pars

Elite Member
Dec 9, 2005
2,551
358

It's really worth it to think about it before just jump in the boat. I mean what does the test help with? did anybody who did it become a better or worse human being after the test. It surely didn't help Warren!

Status
Not open for further replies.