گفتنیها از حزب مهر

Status
Not open for further replies.
گفتنیها از حزب مهر تردی خواهد برای آشنایی بیشتر با حزب مهر، تشکیلات، اعضا، فعالیتهای حزب (شاخه نظامی) (شاخه مالی)، مقر حزب در اسراییل و هزاران نکات مهم دیگر در رابط با این حزب. در آینده نزدیک در چندین و چند پست در رابط با این حزب و نکات مهم آن بحث خواهیم کرد

May 9, 2004
15,166
179
من از همان اول می دانستم تو کی هستی
الان برای بقیه افراد هم معلوم شد که حرف من درست از اب در امد الان اکثرا با من موافق هستند
کسانی که قبلا به انها گفته بودم و شک داشتند

متشکرم

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California
ZE :
One thing you keep forgteting to mention in Hezb's resume.
Hezb Mehr ( shakheye ISP va Shakheye Javanan dar holand) is the only opposition party in the history of politics that has been established based on a platform of opposing ( and making mockery of) of opposition and opposition only.
I think credit is due to sardar gomashte ( and 5 other members) for being innovative in this strategy. Honar nazd Iranian ast va bas.

BiAzar Jan,

نکته خیلی جالبی را شما در رابط حزب مهر گوشزد کردین که با اجازه شما و دوستان، بحث خود را از همین "رزومه حزب مهر" شروع میکنیم. بااجازه،

حزب مهر، به گفته یکی از بنیانگذارانش، حزب ضدّ اسلام و ضدّ عرب بوده و خواهد بود و این خود یکی از دلایل اصلی حزب برایه ایجاد و مستقر کردن هسته مرکزی حزب در اسراییل بوده. البته بعد ها به دلایل زیادی حزب این تصمیم را گرفت که ارتش آزدیبخش را هم در خود اسراییل تشکیل و در زیر نظر خبره ترین افسران ایسریلی این ارتش را تعلیم دهند (که این خود یک بحث جدا گانه است که بعدا به اون خواهیم پرداخت)

حال از دوستان این سوال دارم که به نظر شما "رزومه حزب مهر" چیست

Feb 7, 2004
13,568
0
یکی از گفتگو های سر کار استوار، رهبر حزب مهر با خودش
(با ای.د قهرمان)
LOOOOOL

GP:
جناب قهرمان
شما کی هستید؟
نباید چنین سئوالی را اینجا می کردید
اقلا باید در پی ام این سئوال را می کردید !!ا
اینطور که پیداست شما یک چیزهایی را می دانید ولی مطمئا نیستید من یک سئوال از شما می کنم
ببینم شما که هستید
فقط اولین حروف اسم و فامیل خودتان و درجه تان را برای من بنویسید

منتظر جواب هستم
همدوش شما

Reply:

ژنرال جان من واقعن شرمنده هستم بابته این كه این سوال را در اینجا از شما پرسیدم. به شما پیغام اختصاصی زدم . جاوید ایران زمین ،
پیوست : درجه من فعلا سر لشگر هست ولی ژنرال عزیز درجه مهم نیست ! مهم راهی هست كه ما در پیش گرفتیم. به زودی این دوستان كه شما و برادر
REZA
رو آزار میدن خودشون پشیمون میشن.
بله جانم !

May 9, 2004
15,166
179
یکی از گفتگو های سر کار استوار، رهبر حزب مهر با خودش
(با ای.د قهرمان)
LOOOOOL

GP:
جناب قهرمان
شما کی هستید؟
نباید چنین سئوالی را اینجا می کردید
اقلا باید در پی ام این سئوال را می کردید !!ا
اینطور که پیداست شما یک چیزهایی را می دانید ولی مطمئا نیستید من یک سئوال از شما می کنم
ببینم شما که هستید
فقط اولین حروف اسم و فامیل خودتان و درجه تان را برای من بنویسید

منتظر جواب هستم
همدوش شما

Reply:

ژنرال جان من واقعن شرمنده هستم بابته این كه این سوال را در اینجا از شما پرسیدم. به شما پیغام اختصاصی زدم . جاوید ایران زمین ،
پیوست : درجه من فعلا سر لشگر هست ولی ژنرال عزیز درجه مهم نیست ! مهم راهی هست كه ما در پیش گرفتیم. به زودی این دوستان كه شما و برادر
REZA
رو آزار میدن خودشون پشیمون میشن.
بله جانم !

جناب هشت
فکر نکنم اینقدر حافظه ات ضعیف باشد که ندانی این کسی که با ای دی قهرمان می امد یکی از دوستان خودتان بود که در زمان ادمینی شما امد و مشنگ بازی در اورد
و اخر هم بن شد
حالا امده ای پست او را مدرک قرار میدهی
و از این طرز فارسی نوشتنش و نوشتن کلمه واقعن بجای واقعا معلوم است که چه کسی است و خیلی تابلو بود

:1:

Feb 7, 2004
13,568
0
این هم یکی دیگه از ای. د . های سر کار استوار که خوشبختانه بن شد

LOOOOOLLL, Good one GP Aziz. In dostan vaghean dar yek Donaye Digeh be sar mibaran :) Avayel kami khandeh dar bod ama Alan vaghean tasof bar Angiz shodeh vaziyyat bazi in Dostan :)

Feb 7, 2004
13,568
0
What the hell you talking about?!!!!!! do u think working to free iran from those tazist is FUN?!!!!!!!!
And do u think if someone told IRI nabood ast he lives in DIFFERENT WORLD??
People like you making IRI looks strong when GENERAL saying i remove IRI and tazist you saying he lives in diffrent world???!!!!!!!!!!! why u not giving your hand in my hand and all iranian to free iran ?:( why? :(
Mr abozar we belive in THIS GUY (GENERAL PARSAIAN) becouse he want to united iranian aginst tazian WE not love him becouse of his past we love him becouse he is the future of IRAN
Zendeh bad iran parsian
Nabood bad doshmanane iran
پارسائیان امید ملت ایرانی
بگذار دشمنان هر انچه میخواهند بگویند ولی پیروزی تو نزدیک است
و ما ایرانیان همه سرباز جان بر کف تو هستیم
منتظر فر مان تو هستیم تا ایران را آزاد کنیم
درود بر تو ای ابر مرد تاریخ ایران
درود بر تو ای کورش زمان
درود بر تو که خون فریدون وکورش و داریوش در رگهای توست
تو پدر ایران زمین هستی
بله جانم

حاجی چند بار بگم "سنگ نداز"، سرتو بالا کن، چشمهاتو باز کن و تاپیک رو نگا کن، چی نوشته؟؟؟ نوشته "گفتنیها از حزب مهر" ...... حالا، اگر چیزی داری در رابط با حزب مهر و ارتش آزادیبخش تو اسراییل و یا چگونگی براندازی رژیم ولایت (حواست باشه گربه نپره به .......) بیا اینجا بحث کن واگر نه .... هری بابا

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
What the hell you talking about?!!!!!! do u think working to free iran from those tazist is FUN?!!!!!!!!
And do u think if someone told IRI nabood ast he lives in DIFFERENT WORLD??
People like you making IRI looks strong when GENERAL saying i remove IRI and tazist you saying he lives in diffrent world???!!!!!!!!!!! why u not giving your hand in my hand and all iranian to free iran ? why?
Mr abozar we belive in THIS GUY (GENERAL PARSAIAN) becouse he want to united iranian aginst tazian WE not love him becouse of his past we love him becouse he is the future of IRAN
Zendeh bad iran parsian
Nabood bad doshmanane iran
پارسائیان امید ملت ایرانی
بگذار دشمنان هر انچه میخواهند بگویند ولی پیروزی تو نزدیک است
و ما ایرانیان همه سرباز جان بر کف تو هستیم
منتظر فر مان تو هستیم تا ایران را آزاد کنیم
درود بر تو ای ابر مرد تاریخ ایران
درود بر تو ای کورش زمان
درود بر تو که خون فریدون وکورش و داریوش در رگهای توست '

بله جانم

LOOOLLL!

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
I meant to post this here but I mistakenly posted it in the original old thread. Guess it was a God sent mistake which resurrected the old thread also. :)

به یاد آنروز که سردار دلاور با تمام شجاعت و میهن پرستی بی بدیلشان این پیغام آغای شیرکوه را در این فروم پست نمودند تا شاید خدمتی بزرگ برای ولایت نموده باشند.
گویند که آرش کمانگیر چنین دلاوری و شجاعت از خود به خرج نداده بود. اگر آرش با پرتاب تیر جان باخت و به بهشت رفت، این سردار جان برکف به پیروی از سرور و ولی خود آبروی ناقابل خود را جان برکفانه و بسیجی وار اهدا کرد چرا که وقتی او این پیغام را پرتاب کرد، عقل و جان و هوش خود را باخت و به دلقک و گماشته معروف شد و باعث خنده همه اعضای محترم.
In payame MAHMODE SHIRINKOH sokhangoye hezbe mehr ast ke be mardome iran dar dakhel va kharej farmodand

درطی اجلاسی سران حزب به رهبری ابر مرد تاریخ ایران پیامی برای مردم ایران داشتند که بنده ابلاغ میکنم :
ای مردم دلیر ایران ما سران حزب تمامی ملت ایران عزیز را اعضای حزب مهر میدانیم همانطور که هیچ عضوی از بدن انسان جدا نخواهد شد شما مردم ستمدیده ایران هم از حزب خود جدا نیستید
چند هفته ای بیش به انتخابات فرمایشی تازیان نمانده ما از شما خواهان ان هستیم که رهبر خود را یاری نمایید و به فرمایشات ان والاحضرت از دل و جان گوش دهید
از مردم ستمدیده خواهان ان هستیم که در روز انتخابات همه با پلاکاردی که قبلا مهیا کرده اند
به پای صندوقهای رای بروند روی پلاکارد بنویسید که شما از رهبر خود سپهبد پارسائیان حمایت میکنید و بعد از ان صندوقهای رای را به اتش بکشید و همچون کاوه اهنگر پرچمهای شیر و خورشید که رنگهای ان بعدا مشخص خواهد شد را برافراشته و انتقام خون ارتشیان شاهنشاهی را بسان خون سیاوش از تازیان بگیرید
در آن روز مردم باید به هیچ یک از تازیان رحم نکنند چون اگر در این روز کمترین سستی از شما شود تازیان بر شما غلبه خواهند کرد
ای مردم ازاده سرنوست وطن بدست شماست وتا خیابانهای تهران و دیگر شهرستانها از خون تازیان گلگون نشود ایران اباد نخواهد شد به انها رحم نکنید که انها به افسران ما بعد از شورش 57 رحم نکردند
بکشیدشان و از دم تیغ همه را بگذرانید و برای همیشه شر این قوم را از سر خود کم کنید
ما به خدای ایران زمین سوگند خورده ایم که خاک ایران را با خون آ زاد سازیم و تا رسیدن به ان دمی فرو ننشینیم
رهبر با شماست و به یاری خداوند ایران زمین نه الله عربها ایران را فتح خواهیم کرد در این میان شما تنها نیستید و دوستان ما که در نزدیکی مرزها اماده فرمان رهبر هستند تا به یاری شما بیایند با انها خوش رفتاری کنید
و بدانید انها برای نجات شما جان بر کف نهاده اند
وعده ما ساعت 10 بامداد روز 27 خرداد 2564 بوقت تهران >>ا
سخنگوی حزب مهر
محمود شیرین کوه

هاهاهاهاهاهاهاها ......................... ای حاج محمود مزدور!!!!، ببینم این آدم های رژیم و که به مردم دستور دادی بکشن، همون سربازان سلحشوری هستن که این یارو آرش هی "ر ای پ" برا شون میزنه ا

May 9, 2004
15,166
179
یعنی چه شما می ایید ان چیزها را پست میکنید ؟
اگر برای این است که از شخص بنده خوشتان نمی اید من خرده نمیگیرم ولی فکر می کنم این شخصی که به اسم ضد انقلاب می اید اینجا و پست میکند باید یکی از انهایی باشد که خودش هم در جریاناتی که در انجمن و بعد حزب اتفاق افتاد دست داشته باشد
والا اینکه یک کسی بیاید و این همه در مورد حزب صحبت کند و فقط و فقط بخاطر این باشد که از یک نفر در یک سایت ورزشی خوشش نمی اید برای من قابل قبول نیست شاید بقیه هم از روی دوستی به او کمک می کنند
یا اینکه چند نفر از شماها را خیلی خوب می شناسم !!!ا
ولی ضد انقلاب یا جناب الف یا ب یا م یا ج
من کاملا با این گفته های تیمسار مخالف بودم سعید سکوئی و سرهنگ مرزبان و دکتر ارمان نوری دوتا فتح الله منوچهری و یزدی و سروش مهراریا و چند نفر دیگه با من و تیمسار این جریانت را در اوایل بخاطر بر انگیختن حس وطن پرستی ایرانیان شروع کردیم ولی بعدها متوجه شدم بجز تیمسار و سرهنگ مرزبان و سروش و دو سه تای دیگه بقیه خائن هستند و جیره خوار رژیم
ولی من که الان دارم برای شما این پست را می نویسم اکثر اینها را ننوشته ام
تنها کپی کرده ام
شاهزاده کامران میرزا قاجار یک سایتی زده بود و همه این خزعبلات سعید سکوئی و ارمان را بر ملا کرد
من اینجا فرصت توضیح دادن بیشتری درمورد این حرفها ندارم
واهمیت هم نمیدهم
البته ان انجمن یا حزب را من می شناسم من خودم از اعضای ان انجمن بودم ولی بعدها با افکار انها صدو هشتاد درجه مخالفت کردم چون وقتی دیدم اینها دیوانه ای را به نام فتح الله یزدی اورده اند پشت تلویزیون
فهمیدم که جریان چیست بعد هم که ان فتح الله منوچهری امد و معلوم شد نقشه اینها چیست
کم کم برای من روشن شد که جریان از کجا اب میخورد سعید سگوئی به سفارت ایران می رود فتح الله منوچهری با سعید سکوئی دوست است و فحش مسلمانان می دهد
یزدی هم که ان قائله را پیاده میکند
یک روز به یزدی گفتم جناب شما این حرفها را می زنید و دها ملیون ایرانی می بینند اگر نشد چه ؟
گفت می شود خواهد شد می تواند بشود !!!ا
گفتم یعنی چه
گفت ناپلئون می گوید نگو نمی توانم نگو نمی شود بگو می توانم و می شود
انوقت من احساس کردم این اقا را یا از تیمارستان اورده اند یا از سفارت رژیم
سکوئی هم که برای ازادی ایران به قول خودش 120 هزار دولار از شاهزاده کامران میرزا گرفت و غیبش زد
شاهزاده نزدیک به دو ملیون دولار خرج کرد که اکثر پولها به راهی میرفت که خیرخواهانه بود
ولی دزدی های زیادی هم شد
هم رفیق دزد بودند و هم شریک غافله اخر کار من به شاهزاده گفتم جناب جریان این است شاهزاده هم پای خودش را از حزب کنار کشید
این سکوئی بیشرف تنهایی 120 هزار دولاری که کامران میرزا داده بود تا برای کسانی که از ایران به کشورهای دیگر پناهنده می شوند در اوایل رسیدن به کشور مورد نظر پولی در دسترسشان نیست خرج شود را کشید بالا
بعدها فهمیدیم که رفته عشیقه یکی از دوستان ازدواج کرده و یک بی ام دبلیو اخرین مدل را زده پشت قواله اش !!!ا
همه اش از پولهای شاهزده ساده لوح
دکتر ارمان هم که بعدها رفت و انجمن و بعدها سازمان پارس را بنیاد نهاد و الان هم که ادعای پادشاهی ایران را کرده
این ادم احمق هم از کلاشهای درجه یکی بود که با دزدی و کلاهبرداری تلویزیون زد
هی میگفت رضا شاه انگلیسی بوده و من وطن پرست هستم اخرش معلوم شد هم جیره خوار رژیمه هم جیره خوار انگلیس و امریکاست !!!ا
ان یکی هم که وقتی کار خود را تمام کرد در زمانی که احتیاجی به او نبود رفت ایران و الان مو کاشته و سر و ضعی به هم زده
چند مدت پیش با پسرش تماس گرفتم
گفتم این بابای تو چطور این همه به خمینی و خامنه ای پیر و پیغمبر فحش داد و اخر کار رفت ایران زن گرفته و خوش و خرم می چرد
پسرش گفت نه بابای من را اعدام نکردند چون خیلی اطلاعات دارد و وقتی این اطلاعات را از او گرفتند حتما اعدامش میکنند و اینها شایعه است
گفتم عبدالمالک ریگی را چند هفته نشد اعدام کردند و هرچه اطلاعات داشت گرفتند انوقت پدر تو سالها در ایران اب خنک میخورد هنوز اطلاعات چس مثقالش را نگرفته اند
گفت پدرم شجاع است
بفرمایید چنان پدری چنین پسری را باید
تنها کسی که جیره خوار نبود سرهنگ مرزبان بود که ان هم یک ادم ناشی ساده لوح بود که بود و نبودش یکی بود
بدبخت به درجه سرهنگی رسید هنوز بله قربان گویی این و ان بود
چند نفر هم بودند که اسامی انها را نمیتوانم ذکر کنم

Feb 7, 2004
13,568
0
جناب هشت
فکر نکنم اینقدر حافظه ات ضعیف باشد که ندانی این کسی که با ای دی قهرمان می امد یکی از دوستان خودتان بود که در زمان ادمینی شما امد و مشنگ بازی در اورد
و اخر هم بن شد
حالا امده ای پست او را مدرک قرار میدهی
و از این طرز فارسی نوشتنش و نوشتن کلمه واقعن بجای واقعا معلوم است که چه کسی است و خیلی تابلو بود

:1:

دورود قهرمان
من به این خاطر شک کردم که انهایی که مرا می شناسند از عزیز جناب و اقا و تیمسار وژنرال استفاده نمی کنند
ولی الان فکر می کنم شما از هواداران بنده هستید
و به سایت ای اس پی خوش امدید
از درود استفاده کنید همد وش گرامی
اینطور که پیداست شما جوان هستید البته می دانم منظور شما از تیمسار مهدی روحانی کیست
هویت شما مشخص شد همدوش گرامی درود به شرف شما
و تمام انهایی که برای ازادی ایران دست در دست یکدیگر گذاشته اند و مردانه در مقابل زور و ددمنشان می ایستند
من دوست دارم این سایت فضای سالمی و ارامی برای بحث های ما اعضا باشد
و شما هم رعایت کنید حتی اگر کسی به شما توهین کرد
از توهین ودشنام به او خوداری کنید

سپاس

بله جانم

یکی از بهترین و خنده دار ترین ترید های سر کار دل و قلوه رّد و بدل کردن ایشان با قهرمان است. همانی که ایشان ادعا میکنند از طرف دوستان علم شده بود!!

Last edited:
Feb 7, 2004
13,568
0

Another classic one. This was in 2009

دوستان عزیز بنده برای مدتی نمی توانستم به سایت وارد شوم
فکر کنم عومل رژیم این کار را کردند
چون به نظر میرسد بنده دست جای حساسی گذاشتم

May 9, 2004
15,166
179
جناب هشت
باور نمی کنید از پویا بپرس ان قهرمانی که من او را سر کار گذاشته بودم و خیال میکرد خیلی زرنگ است که بود
شاید خودت هم خبر داری کی بود
;)
اگر حرف من را باور نمیکنید پویا هست بپرس ان قهرمان که بود اگر نخواست اینجا توی این ترید فاش کنه توی پی ام جوابت را بگیر
من دیدم اومده خود شیرینی کنه و فکر میکنه با احمقی مثل خودش طرفه
گذاشتمش سر کار

بله جانم

magic

Ball Boy
Jul 9, 2006
449
0

Another classic one. This was in 2009

I don't know if I should feel sorry for this Mozdor AKA GP, Ashtar and etc, or he is really Abalah. You guys having a good time tearing this Mozdor a part. But it is really funny how you guys are tearing him a part. Please keep up the good work.

Feb 7, 2004
13,568
0
جناب هشت
باور نمی کنید از پویا بپرس ان قهرمانی که من او را سر کار گذاشته بودم و خیال میکرد خیلی زرنگ است که بود
شاید خودت هم خبر داری کی بود
;)
اگر حرف من را باور نمیکنید پویا هست بپرس ان قهرمان که بود اگر نخواست اینجا توی این ترید فاش کنه توی پی ام جوابت را بگیر
من دیدم اومده خود شیرینی کنه و فکر میکنه با احمقی مثل خودش طرفه
گذاشتمش سر کار

بله جانم

بی خیال حاجی. این چند روزه وقت داشتم یکی-دو ساعتی رو حرومت کردم (برای اولین بار در چند سال گذشته) تا بهت ثابت کنم که یک روده راست تو شکمت نیست. نه این که من اولین نفر باشم. دوستان زیادی تحمل زحمت کرده و بار ها این رو ثابت کردند ولی ماشالا رو که نیست سنگ پای قزوین است آنچه که شما دارید
!!
آنچه که اینجا بر شما میرود نتیجه سال ها لودگی و دلقک بازی است. بحث اظهار عقیده و این حرفها نیست. شما سالها است که مشتی اراجیف را تکرار میکنی و همگی ما هم آن ها را هزاران بار اینجا خوانده ایم. در واقع همون چند ماه اول کفگیرت به ته دیگ خورد ( برای نمونه در ظرف یک سال اخیر ۳ ترید مشابه راسپوتین باز کردی). پس بحث، بحث مزدوری است و دلقک بارگی. اگر مزدور نبودی و برای خودت کمی ارزش قائل بودی عطای این جا را به لقایش میبخشیدی و میرفتی جایی که حد عقل دو نفر هم فکرت در آنجا باشند. هر انسانی باید برای خود ارزش قائل باشد. تنها خود فروشان مزدورند که بویی از
self-respect
نبرده اند
دیگه خود دانی حاجی

Status
Not open for further replies.