2014 FILA Wrestling World Championships

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Sourian khoobish ine ke raahat dom be taleh nemide, vaghti ham jelo miofte sakhte dige azash emtiaaz gereftan chon koshti ro khoonsard edaare mikone

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Final keye mashdi? Chon too in koshti joon az koone Sourian dar oomad, kheyli nafasgir bood. Semenov amrikaai haro ghoort daad, aslan khaste nashod. Age vasatesh vaghte kaafi nabaashe, Semenov souriano mizane.

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Final keye mashdi? Chon too in koshti joon az koone Sourian dar oomad, kheyli nafasgir bood. Semenov amrikaai haro ghoort daad, aslan khaste nashod. Age vasatesh vaghte kaafi nabaashe, Semenov souriano mizane.
Evening Final medal bout will start in about 2.5 hours from now , right after Bronze medal bouts are done.

Unless the power goes out again and all bets will be off.

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
I think Russia's Labazanov vs Turkey's Ozel in the Final of 71kg should also be a good one this evening. my money is on Labazanov.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
I think Russia's Labazanov vs Turkey's Ozel in the Final of 71kg should also be a good one this evening. my money is on Labazanov.
I think the same way. Be har haal ghashangtarin koshti haa too hamin vazn haaye paain o motvaset gerefte mishe chon vazn ke mire baalaa taharrok kam mishe, dige faghat 6 daghighe eyne gaavmish vaai misan roo berooye ham shaakh be shaakh mishan o too saro kalleye hamdige mizanan :)

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Iran wrestlers' status today:

59kg : Hamid Sooriyan will wrestle for Gold.
71kg : Afshin Biyabangard will wrestle for Bronze.
98kg : Ghassem Rezayee will for Bronze.

Last edited:

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
I think the same way. Be har haal ghashangtarin koshti haa too hamin vazn haaye paain o motvaset gerefte mishe chon vazn ke mire baalaa taharrok kam mishe, dige faghat 6 daghighe eyne gaavmish vaai misan roo berooye ham shaakh be shaakh mishan o too saro kalleye hamdige mizanan :)
yeah. ghadim ha 48kg va 52kg va 57kg va 62kg bood ke jazzab tarin koshti ha ra dar in 4 vazn mididim. 68kg ham bad nabood. yade Shamseddin Seyyedabbasi dar 68kg be kheyr va oon fitileh pich hash. ghadim fan mizadand.hala zoor mizanand.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
yeah. ghadim ha 48kg va 52kg va 57kg va 62kg bood ke jazzab tarin koshti ha ra dar in 4 vazn mididim. 68kg ham bad nabood. yade Shamseddin Seyyedabbasi dar 68kg be kheyr va oon fitileh pich hash. ghadim fan mizadand.hala zoor mizanand.
aare alaan koshti kheyli atletic shode, zoor o ghodrat kheyli mohem tar shode vali khodaaish hanooz roosaa khodaaye fan zani hastand va in avaakher irooni haa ham -shaayad be dalil morabi haaye behtar- dobaare shoroo kardan fan yaad gereftan o ejraa kardan. Irooni haa taa hamin 10 saal pish ye modat bood vaaghean dige fan nemizadan, vali alaan tim kheyli fani tar kaar mikone.

Oon dotaa baraadaraane Beloglazov ro yaadete? Yaa Arsen Fadzaaev? Man aasheghe koshti haaye Arsen Fadzaaev boodam o hastam. Hanoozam miram too youtube koshti haasho negaah mikonam. Miyoone irooni haa, gheyr az Movahed ke ostoore jahaani bood, ye emam ali habibi daashtim ke kheyli ghashang o ferz koshti migereft.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
End result: 2-1 Sourian. Hichki too in vazn harife sourian nemishe. kheyli gholdor koshti gereft o az bartariye phizikish estefaadeh kard.

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
59kg

Hamid Sooriyan defeats Semenov by 2-1 and wins Gold. :)

Hamid Sooriyan has so far won 1 Olympics Gold medal & 6 World Championship Gold medals.