2022 FIFA World Cup qualification (AFC)

Feb 4, 2005
25,247
5,459
بیچاره بعد ۴ تا آبجو ازم پرسید خداییش چرا شما ایرانی ها انقدر فحش و لعن میفرستید؟ ....
Yaad oon joke oftadam keh az yaroo porsidan chera Irania hmisheh jomleh ro ba fohsh shoroo mikonand javab dad "Goh khordeh har khar kosdeyi keh inharf ro Zadeh"

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Yaad oon joke oftadam keh az yaroo porsidan chera Irania hmisheh jomleh ro ba fohsh shoroo mikonand javab dad "Goh khordeh har khar kosdeyi keh inharf ro Zadeh"
من حتی اینشم قبول دارم, مردم عامی فقط تو ایران نیست که فحش میدن, من میدونم که مثلا پرتقالی ها , لهستانی ها, ترک ها, ...هم خیلی فحش ورد زبونشون هست و به صورت دوستانه هم به هم میگن, مثل ایرونی ها. مشکل جایی شروع میشه که مذهب یک ملتی که میشه پایه فرهنگ و آداب و رسوم یک ملت نه فقط نگه از فحش و دروغ دوری کنید, بلکه مثل شیعه اون رو از واجبات بدونه. شیعه اصلا بدون دروغ و لعن به عمر و عثمان و عایشه و ابوبکر شیعه نمیشه, معنی خودشو از دست میده. این فرهنگ از طریق مذهب وارد خون و تار و پود ایرانیان شده و چون فکر میکنن, یک موضوع الاهی هست و سنی نجس است, این باور بائس شده هیچ شرم و حیا و قباهتی نداشته باشن به هرچی انسان و مقدسات اون انسان ها توهین کنن و لعن بفرستن.
فرق میکنه من و تو به یه چیزی, کسی, مذهبی...بخندیم یا توهین کنیم, تا اینکه یک دولت بر اساس آئین یک مذهب دروغ رو لعن رو واجب بدونه.

Last edited:

ME

Elite Member
Nov 2, 2002
5,904
435
No plan at all how to control the game against a team that came in with that strategy in mind. Bahrain came in for a scoreless draw, and got lucky with a ( wind delivered) باد آورده pk.
Well I guess it was more important to run up the score against a team that was done by 8 than practice strategies.
To be exact the PK was the result of obvious mistake by Haj Safi in losing a ball that should have been controlled, and obvious stupidity again by Haj Safi who interrupted the team focus by fighting the referee over a right decision. This is the same team who was punished by Japan over their unnecessary complaint to the refree.

We also a a team had no plan B. Long balls to pierce more than one layer of mediocre defenders did not work the same way it did on unlucky amateur Cambodians.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من موندم مشکل یک ایرونی با این عکس چی میتونه باشه, غیر از اینکه فرهنگ ملا ها رو به خود گرفته باشه؟ برای چی یک ایرونی واقعی باید این عکس اصلا واسش مهم باشه, غیر از اینکه بخواد مثل بچه بسیجی ها که شستشو شدن و عشق دشمن تراشی دارن اینجا تبلیغ کنه. کجای این عکس کون تو رو میسوزونه آخه آخوند؟ اینکه پرچم عربستان رو رو پرچم خودشون بزنن, چرا باید کون تو رو بسوزونه آخه؟ همینه که میگم فرهنگ شیعه و ملا تو تار و پود شما ها رخنه کرده, هیچکاریشم نمیتونید بکنید. اینا عربن , دوستن, رفیقن, اصلا یه ملتن, مخصوصا این خلیجی ها که فرقی اصلا با هم ندارن. یه ایرانی که تیمش باخته, چرا باید انقدر حقیر باشه و یه همچین عکس هایی بی معنی و بی ربطی رو بیاره که خودشو تخلیه کنه؟
:)

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
من موندم مشکل یک ایرونی با این عکس چی میتونه باشه, غیر از اینکه فرهنگ ملا ها رو به خود گرفته باشه؟ برای چی یک ایرونی واقعی باید این عکس اصلا واسش مهم باشه, غیر از اینکه بخواد مثل بچه بسیجی ها که شستشو شدن و عشق دشمن تراشی دارن اینجا تبلیغ کنه. کجای این عکس کون تو رو میسوزونه آخه آخوند؟ اینکه پرچم عربستان رو رو پرچم خودشون بزنن, چرا باید کون تو رو بسوزونه آخه؟ همینه که میگم فرهنگ شیعه و ملا تو تار و پود شما ها رخنه کرده, هیچکاریشم نمیتونید بکنید. اینا عربن , دوستن, رفیقن, اصلا یه ملتن, مخصوصا این خلیجی ها که فرقی اصلا با هم ندارن. یه ایرانی که تیمش باخته, چرا باید انقدر حقیر باشه و یه همچین عکس هایی بی معنی و بی ربطی رو بیاره که خودشو تخلیه کنه؟
:)
Nazareto dar morede Putin o national Anthem e Russia o porsidam Ghassem jan

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
گفتم که آخوند, تو گه خوردی از من چیزی پرسیدی چون حتی اگه بیام واست توضیح بدم هم حالیت نمیشه چون تو از اون دسته ملا های بیشرمی هستی که بیربطی و مغلطه ازت میباره. گفتم که تو بیشرم خیلی دنبال مهمون نوازی هستی, برو ببین تو آزادی چه خبره وقتی سرود ملی این عربا رو پخش میکنن. ببین حیواناتی مثل تو چه قشقرقی به پا میکنن.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
منتظر هنر نمایی تیم جمهوری اسلامی مقابل عراق هم هستم حالا. عراقی ها تازه خیلی بهتون لطف کردن که بازی رو تو منطقه شیعه نشین بصره گذاشتن که تیم شما کربلایی ها اونجا قشنگ بازی خونگی داشته باشید. نمیدونم اونجا هم ببازید دیگه چه بهانه ای میارید. هوای بصره هم که مثل آبادان و اهوازه.

Bong

Elite Member
Oct 18, 2002
5,518
45
The team's performance will dwindle over the next 2 years to what it was 10 years ago. CQ was the only one who could get most out of our broken football. We have no teeth as a team against a minor Asian power and our so called experts still blame CQ why he did not go all offensive to win against Spain!

A country full of Monday morning quarterbacks.
Amen

Kian Pars

Elite Member
Dec 9, 2005
2,551
358
مفسر ما رو: ضربه طارمی که به توپ نمیخوره ( ای ریدم تو معلومات زبان فارسی تو)