Alex Karelin's (greatest greco-roman wrestler of all time) message to Sourian

ashtar

National Team Player
Aug 17, 2003
5,448
19
پیام کارلین افسانه ای به سوریان: سرت را بالا بگیر مرد

کشتی گیر افسانه ای و پرافتخارترین کشتی
گیر جهان به حمید سوریان پس از حذف از المپیک ریو پیام داد

به گزارش ایسنا، الکساندر کارلین دارنده 9 مدال طلای جهان و 3 مدال طلا و یک نقره المپیک بار دیگر برای حمید سوریان کشتی گیر پرافتخار ایران پیامی را صادر کرد
این کشتی گیر افسانه ای خطاب به سوریان نوشت

سوریان بزرگ! به خاطر داشته باش که شکست یک اتفاق است و اتفاق روز گذشته هر چه که بود تمام شد. من تجربه این موضوع را 16 سال پیش در المپیک 2000 سیدنی داشتم. ای مرد! من تو را می فهمم. سرت را بالا بگیر. خداوند سخت ترین امتحاناتش را برای قویترین سربازانش در نظر می گیرد.ی

به گزارش ایسنا، کارلین پیش از این و در جریان مسابقات گزینشی المپیک و در زمانی که سوریان برای دومین بار نتوانست سهمیه المپیک را بگیرد برای وی آرزوی موفقیت کرد و وی را شایسته بهترین ها دانست

انتهای پیام

Nov 24, 2002
27,860
1,466
Sourian is legend, 6 world's gold and Olympics, can't recall any wrestler since Movahhed doing that. No one can even come close to him.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,860
1,343
خوب حالا که الکساندر کارلین این نامه را نوشته پس بگذار که نامهٔ من هم به دست این آقای قهرمان برسد.

آقای سوریان،ای پهلوان،کاشکی*** قبل از ورود به این المپیک کمی*** در بارهٔ خودت و این ملت بدبختت هم کمی*** فکر میکردی،چی*** میشد مثل یک قهرمان از دنیای کشتی*** می***رفتی بدون اینکه اینطور مفتضحانه ببازی و ابروی خودت و ما را اینطور ببری.چی*** میشد که هم چون عبدالله موحد که ۵ بار قهرمانی جهان را یدک می***کشید در اوج خداحافظی میکردی،چی*** میشد همچون منصور برزگر که علی*** پروین کشتی*** ایران است با داشتن عناوین قهرمانی جهان و نقره المپیک ۱۹۷۶ مونترال قهرمانانه خداحافظی میکردی،مگر ما نابغه در کشتی*** نداشتیم چرا داشتیم،ما ابراهیم جوادیها داشتیم،سید عباسی***ها داشتیم،سوخته سرایی***ها داشتیم،اما برای اینکه وجهه قهرمانیشان حفظ شود و تا آخر عمر یک چهره قهرمان و شکست ناپذیری داشته باشند،در اوج قدرت با کشتی*** وداعی گفتند تا حسرت ضربه فنی*** شدن را به دل*** رقبایشان بگذارند،اما تو کاری کردی که حریف دسته چندم قزاقی نیز تو را ضربه***ی فنی*** کند تا حسرت یک قهرمان شکست ناپذیر را در دل*** ما بگذارد.