Asian Cup 2019 UAE (Brackets/ Team News/ History)

Aug 21, 2005
3,367
42
39
next door
We just had a bad day. I can say this team was not supported OFF the field. Part of the fear of losing was because the pundits has set the bar and conditions too high!! We just had a mental block. Just go on the social media and see how PP fans are celebrating this loss. As too proof bronko is better than CQ. This is why we lost

Mahdi

Elite Member
Jan 1, 1970
6,999
497
Mjunik
What should a coach do when the team plays otherwise fine but has a mental breakdown? Like, should he have changed the whole team out? He made his subs, bringing in Ansarifard, Ghoddos. Maybe he could bring in Ghoddos before or after, but when the team loses itself after that, not exactly his fault.

Also, Iran came out much more attacking in the 2nd half, which left the space for Japan to attack.

As if it's easy to catch up a 2 goal lead in 30 minutes.

OSTAD POOYA

National Team Player
Jan 26, 2004
4,678
426
Unfortunately many football viewers doesn't see what you are indicating. It may seem easy and make great sense to us but unfortunately some people just cant see 2 feet in front of them.

Feb 4, 2005
25,253
5,470
What should a coach do when the team plays otherwise fine but has a mental breakdown? Like, should he have changed the whole team out? He made his subs, bringing in Ansarifard, Ghoddos. Maybe he could bring in Ghoddos before or after, but when the team loses itself after that, not exactly his fault.

Also, Iran came out much more attacking in the 2nd half, which left the space for Japan to attack.

As if it's easy to catch up a 2 goal lead in 30 minutes.
Yes we started the second half better and I thought the idea was to take advantage of Japan's possible fatigue but that first goal took us apart.

OSTAD POOYA

National Team Player
Jan 26, 2004
4,678
426
Iran only lost today because of the first goal. The mental breakdown. Iran had the game and was riding high. If anyone says otherwise they are not being truthful to themselves or fair. CQ couldn't do anything about that mental breakdown. He had done all he could have. But something like that just takes you apart. Iran could not retrieve from that.

Aug 21, 2005
3,367
42
39
next door
I am also very content on keeping CQ as I know we can't get anyone better than him!! I wont be surprised If IFF is not able to get anyone at the calibore of CQ, that IFF would go back to him and offer him to comeback.

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
I like these post-match comments on Youtube

''اقای خیابانی بابت ۷۸ میلیاردی که کی روش از چنگش در آورد خیلی ناراحته''

----------------------

بازیکن سالاری که حذف شد از فوتبال ایران امیدوارم مجری سالاری هم حذف بشه- چه منعی داره که مجری نظر بده. توی این برنامه ها درستش اینه که دو نفر مهمان از دو دیدگاه مختلف دعوت بشه و یا دو نماینده

----------------------

:D :D ''خیابانی خیلی عجله داری کی روش رفت . الان وقت این که لباسهای فیک تو تو پاچه تیم ملی کن و دیگه گریه نکن . خیلی خدا خدا کردی که باختیم''

-----------------------

خیابانی تو بجز اینکه حق نداری نظر بدی خیلی هم پرروئی که بعد از اینکه معلوم شد چه قراردادی با فدراسیون بستی بازم وقیحانه پا شدی اومدی جلو دوربین نشستی بابا تو دیگه چه گالیوری هستی؟

:D

Last edited:

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
کارلوس کی‌روش با فوتبال ایران خداحافظی کرد

سرمربی پرتغالی با فوتبال ایران خداحافظی کرد.
به گزارش خبرگزاری رقابت ایران مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا 2019 با پیروزی ژاپنی ها به پایان رسید. تیم ملی ژاپن با پیروزی 0-3 ایران را شکست داد و راهی فینال شد تا منتظر برنده بازی ایران مقابل عمان باشد. در پایان این بازی، کارلوس کی‌روش از تیم ملی ایران خداحافظی کرد. او درباره خداحافظی‌اش از فوتبال ایران گفت: «این پایان کار من در تیم ملی است. بعید می‌دانم کسی حال شنیدن حرف‌هایم را داشته باشد، ولی خوشحالم که راه خودم را به عنوان مربی رفتم. من مسئولیت شکست را می‌پذیرم ولی شما در این هشت سال چه کردید؟ من برای شما در زمین جنگیدم و شما ساکت بودید.»
او درباره شاگردانش گفت: «می خواهم تقدیر خودم را به مردم ایران تقدیم کنم. هشت سال سرمربی این تیم و بازیکنان بودم و برای آن ها بهترین آرزوها را دارم.» بدین ترتیب داستان تیم ملی و فوتبال ایران با کارلوس کی روش به پایان رسید.

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
کارلوس کی‌روش: پایان همین‌جاست/ به این سفر فوق‌العاده افتخار می‌کنم

سرمربی تیم‌ملی ایران پس از پایان بازی مقابل ژاپن درباره عملکرد شاگردانش صحبت کرد.
به گزارش خبرگزاری تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا در برابر ژاپن با نتیجه 0-3 شکست خورد و از این مسابقات حذف شد. پس از پایان بازی، کارلوس کی‌روش درباره این رقابت حساس گفت: «درباره این بازی چیز زیادی ندارم بگویم. مهم‌ترین مطلب این بود که رقابت سختی را دیدیم تا لحظه ای که یک اشتباه مظلومانه، بازیکنان من منتظر تصمیم داور شده بودند. تیم من شکستی احساسی خورد و از آن لحظه فقط یک تیم در زمین بود؛ ژاپن. من به ژاپن تبریک می گویم. آنها لیاقت فینال را داشتند. من به بازیکنانم تبریک می‌گویم که با همه محدودیت ها تلاش کردند و جنگیدند.»
او در پاسخ به این سوال که آیا انتقاد یا عذرخواهی برای گفتن ندارد، گفت: «صادقانه بگویم در ۸ سال گذشته همه آنچه باید اتفاق می افتاد را گفتم . فکر نمی کنم افراد زیادی باشند که بخواهند حرف‌هایم را بشنوند. به بچه هایم برای این سفر فوق العاده افتخار می کنم. واقعا لایق حضور در فینال بودند ولی فکر می کنم الان پایان اینجاست. من بسیار خوشحالم که آن طور می خواستم کار کردم. باید از هواداران ایران تشکر کنم که ۸ سال این تیم را در اختیار داشتم. آنها افتخار آفریدند و نظرات را جلب کردند و در سراسر جهان افتخار آفریدند. وقتی ما می بینیم باشگاه بیرون به آنها چنین توجهی دارند یک اتفاق بزرگ است. خیلی از افراد شاهد این هستند که بازیکنان آزادانه کارشان را انجام دادند. یکبار دیگر از هواداران فوتبال ایران و کادرم و بازیکنانم تشکر می‌کنم.»
او تاکید کرد: «امیدوارم متوجه شده باشید؛ الان پایان همین جاست. من در راه خودم حرکت کردم و برایم مهم‌ترین چیز بود. از مردم ایران تشکر می کنم و این احساس را می کنم که عملکردم در دو جام جهانی برای مردم بود و این پیام را دادند که مردم ایران لیاقت این توجه را دارند.»
او در ادامه به آینده فوتبال ایران اشاره کرد: «آینده بسیار خوبی برای فوتبال ایران می‌بینم به این خاطر که پایه‌های خوبی برای فوتبال ایران برقرار شده است. یک مرکز تمرین خوب دارند و یک نسل خوب حضور دارد. در هشت سال آینده هر کسی سرمربی تیم ملی باشد همین بازیکنان را انتخاب خواهند کرد و مهمترین مطلب میراثی هست که باقی مانده است.»
<<او هم چنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید آیا از مردم ایران عذرخواهی می کند گفت: «نقش شما در این هشت سال چه بوده است؟ شما باید عذرخواهی کنید

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
what hurts is most player who rushed to the ref vs. chasing the ball and the play were our legionaires. kinda sucks, would have expected that from IPL players.