Austria Camp News and Developments...

Aug 21, 2005
3,367
42
39
next door
mohammad alle kholang is at it again. this guy is a parasite in our football and is part of the mafia. every now and then he comes out of woodwork to make absurd comments to stay relevant.martyke pofuse. hope this guy, aghili, hajiloo, payrovani and rahmati FAIL in their attempts and watch the world cup from the comfort of their home.
I also wish tm somehow qualifies to 2nd round of wc so that these clowns get a nice slap in their faces too

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Thing is high altitute will fuck up goalies too. They need to focus on goalie training separately. Balls fly faster and are longer in the air. you easily can shoot the ball from 35-40 meters and they are comparable to and as hard as shots from 20 meters from places with normal altitude. I remember Bolivians always gave Brazil a hard time, even crushing them a few times by playing their home games in La Paz (ca. 3500 meter). Even Brazilians who always tried to prepare themselves for La Paz couldnt do it properly, they always had problems after 50-60 minutes and their goalie always complained about the oddly flying and fluttering balls.

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
Thing is high altitute will fuck up goalies too. They need to focus on goalie training separately. Balls fly faster and are longer in the air. you easily can shoot the ball from 35-40 meters and they are comparable to and as hard as shots from 20 meters from places with normal altitude. I remember Bolivians always gave Brazil a hard time, even crushing them a few times by playing their home games in La Paz (ca. 3500 meter). Even Brazilians who always tried to prepare themselves for La Paz couldnt do it properly, they always had problems after 50-60 minutes and their goalie always complained about the oddly flying and fluttering balls.
Interesting! I didn't think about that aspect.

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
Man, CQ's not giving these poor souls any rest at all... they already had their 1st physical training session in Austria on the day of arrival!

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، اولین تمرین تیم ملی بعدازظهر امروز به مدت يک ساعت برگزار شد

در تمرین عصر امروز که از ساعت 17 لغایت 18 در سالن مجهز بدنسازی نزدیک هتل تيم ملی برگزار شد، ملی پوشان ریکاوری کردند. در اين تمرین بازیکنان تیم ملی زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را انجام دادند.
- محل تمرین ملی پوشان در فاصله 10 دقیقه ای هتل محل اقامت ملی پوشان و در یک سالن بدنسازی مجهز انجام شد.
- در این تمرین بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و تمرینات کششی و هوازی خود را زیر نظر کادر فنی انجام دادند.
- در پایان تمرین و در زمان بازگشت ملی پوشان به هتل، باران تندی باریدن گرفت.

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
I've probably asked this question before, but anyone know why Norouzi wasn't invited in the 1st place?
صفحه اصلی > ورزشی
سرویس: ورزشی ، تاریخ: ۲۳/اردیبهشت/۱۳۹۳ - ۰۹:۰۸ ، شناسه خبر: ۳۶۸۵۸۸
تمرین تیم ملی فوتبال نوروزی و بیرانوند اضافه شدند، کریمی و صادقیان نیستند
کی***روش نام ۳۰ بازیکن را به فیفا اعلام کرد

خبرگزاری تسنیم: اسامی ۳۰ بازیکن نهایی جهت معرفی به فیفا برای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل اعلام شد.
printنسخه قابل چاپ

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بنا بر اعلام کارلوس کی***روش سرمربی تیم ملی، اسامی 30 بازیکن نهایی معرفی شده به فدراسیون جهانی فوتبال برای مسابقات جام جهانی به شرح زیر است:

سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محمدرضا خلعتبری، مهرداد پولادی، رضا حقیقی (پرسپولیس)

رحمان احمدی، مهدی شریفی، احسان حاج صفی (سپاهان)

هاشم بیک***زاده، امیرحسین صادقی، آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری (استقلال)

احمد آل نعمه، علیرضا بیرانوند، رضا نوروزی (نفت تهران) قاسم حدادی فر، محمدرضا خانزاده (ذوب آهن)، کریم انصاری***فرد (تراکتورسازی تبریز)، پژمان منتظری (ام صلال)، رضا قوچان نژاد (چارلتون)، سوشا مکانی، بختیار رحمانی (فولاد خوزستان)، جواد نکونام (الکویت)، علیرضا جهانبخش (نایخمن هلند)، اشکان دژاگه (فولام)، مهرداد بیت آشور (ونکوور)، مسعود شجاعی (لاس پالماس)، دانیال داوری (اینتراخت برانشوایگ)، علیرضا حقیقی (اسپرتینگ پرتغال)، سردار آزمون (روبین کازان)

23 بازیکن نهایی از میان 30 بازیکن فوق به فیفا معرفی خواهند شد.

به گزارش تسنیم در این لیست نام رضا نوروزی و علیرضا بیرانوند به 28 بازیکن فهرست قبلی اضافه شده و باز هم خبری از علی کریمی، پیام صادقیان و البته مهدی رحمتی نیست. از این لیست تا 12 خرداد 23 نفر به اردوی نهایی برای حضور در جام جهانی 2014 دعوت خواهند ش
د.

Jul 5, 2008
2,723
0
Melbourne
Man, CQ's not giving these poor souls any rest at all... they already had their 1st physical training session in Austria on the day of arrival!
Chi chi poor souls. These so called poor souls that play their football in IPL have it easy all season long.

I hope CQ runs them down to the ground for them to realize what physical training really should feel like, only players that arguably deserve maybe 1-2 days rest before physical training would be the European based players. & even some of them are unfit and need to get going on the physical training. Specially Dejagah! He is far, far away from a 90 minute player right now. And truth is, we need him to be a 90 minute player for us in Brazil.

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Why would he invite Reza Norouzi?!
Reza Norouzi was at S.Africa camp , scored a couple of goals and and did well enough to get another invite for Austria camp.

That's interesting! I was talking about Daniel Norouzi.
One Daniel (Davari) is more than enough.

Another Daniel and mad hezbollahis will be braying about TM Iran being taken over by Tribes of Israel.

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
Reza Norouzi was at S.Africa camp , scored a couple of goals and and did well enough to get another invite for Austria camp.

One Daniel (Davari) is more than enough.

Another Daniel and mad hezbollahis will be braying about TM Iran being taken over by Tribes of Israel.
LMAO. I was actually thinking that as I was typing that post Mashdi joon, but I though I'd let it go just in case one of those hezbis reads the post! ;)

On Reza Norouzi, the guy's old and we have no shortage of younger, more talented strikers at the moment (Gucci, Azmoun, Ansarifar, Sharifi) all fighting for a single striker position in a 4-5-1, so I don't understand what 31 year old Norouzi's going to bring to the table. :confused-

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
On Reza Norouzi, the guy's old and we have no shortage of younger, more talented strikers at the moment (Gucci, Azmoun, Ansarifar, Sharifi) all fighting for a single striker position in a 4-5-1, so I don't understand what 31 year old Norouzi's going to bring to the table. :confused-
Well , he's in the 30 man list of TM which was submitted to FIFA. but apparently he's not been taken to Austria camp. he's probably serving as standby in case of injuries to other strikers at the camp. same with goal keeper Beyranvand who is also in the 30 man list but not taken to Austria camp.

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Oh, I get it now Mashdi joon. They were just added to the list, but not joining the camp, unless zaboonam laal someone gets injured.
We actually need more than 30 players on the list. those brutal CQ training/conditioning routines can cause plenty of casualties.

هاشم بيک زاده: کي روش به بدن هايمان شلاق مي زند

گروه ورزش/ هاشم بيک زاده، مدافع چپ تيم ملي از تمرينات کارلوس کي روش به شدت راضي است. او که توانست در 3 بازي پاياني ايران در مقدماتي جام جهاني، ناگهان تبديل به بازيکني فيکس شود، حالا روياي حضور ثابت در جام جهاني را در سر مي پروراند. بيک زاده پيش از اعزام تيم ملي به اردوي اتريش، دقايقي با خراسان ورزشي گفت و گو مي کند

زمان زيادي تا شروع جام جهاني باقي نمانده، تيم ملي چقدر آماده شده است؟

خب اگر مي شد تيم ملي از ابتداي اردوي آفريقاي جنوبي کامل باشد، قطعا الان وضعيت خوب بود ولي حالا هم شرايط بد نيست. در آفريقا تمرينات خيلي خوبي انجام داديم و به قول معروف کي روش بدن هايمان را شلاق زد. فکر مي کنم شرايط براي اردوي اتريش هم همين باشد. خودمان را براي روزهاي سخت تر آماده کرده ايم. از چشم هاي کي روش يک چيزهايي خوانده ايم
(خنده)

البته اين روزها از تيم ملي زياد انتقاد مي شود، نظرت در اين باره چيست؟

من عادت دارم که به انتقادها احترام بگذارم ولي گاهي انتقادها از سر دلسوزي نيست. الان تيم ملي نياز به آرامش دارد. اگر دل آن ها براي تيم ملي مي سوزد و انتقاد مي کنند، بهتر است به شرايط نگاه کنند. مگر ما چقدر فرصت داريم؟ اگر گفتيم لباس بد است، به خاطر تيم ملي گفتيم. بد نيست ما در جام جهاني با لباس بي کيفيت بازي کرده و نتوانيم لباس هايمان را با بازيکن حريف عوض کنيم؟

اتفاقا اين موضوع در دنيا منعکس و براي ايران هم بسيار بد شد

من از بچه هايي که در جام جهاني گذشته بودند، در اين باره سوال کردم و همه گفتند براي هر بازي يک دست لباس داشتيم. در جام جهاني فرانسه و آرژانتين هم همين بود. به نظرم فدراسيون بايد اين مشکل را حل کند. شايد من دوست داشته باشم بعد از بازي لباسم را به يک طرفدار بدهم، آن وقت تکليف چيست؟ مگر قيمت هر لباس تيم ملي چقدر است؟ اگر اين طور باشد من خودم از روي لباس ها مي زنم تا هميشه يکي يدک داشته باشم

هاشم بيک زاده چقدر شانس حضور ثابت در جام جهاني را دارد؟

اين را بايد از مربي تيم ملي بپرسيد، نه من ولي واقعا رقابت در تيم ملي بالاست. الان در پستي که من بازي مي کنم احسان حاج صفي و مهرداد پولادي هستند. در اوج رفاقت با هم رقابت هم مي کنيم. هر چه خدا بخواهد همان مي شود ولي من تمام تلاشم را مي کنم تا در ترکيب ثابت باشم. مدت هاست به صورت انفرادي هم تمرين مي کنم تا بتوانم توان بدني ام را بالا ببرم. اميدوارم مرد خوشبختي باشم و در ترکيب قرار بگيرم

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
Azmoun and Beitahsur have joined the camp. Jahanbaksh will be there on Saturday. Why so late? Where are Ashkan and Daniel?

The new player that CQ was mentioning was himself. It appears that CQ has included his own name on Iran's list of 30 players for the World Cup. Here is the proof.

تعداد بازدید خبر: 615
1393/02/23-23:50

گزارش تصویری از تمرین تیم ملی در باشگاه والتراسدورف​

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1

خانزاده : تمریناتی در آفریقای جنوبی داشتیم که در عمرم ندیده بودم

خبرگزاری تسنیم: مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در اردوی آفریقای جنوبی شرایط خوبی داشتیم و تمریناتی انجام دادیم که در تمام عمرم مانند آنها را ندیده بودم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا خانزاده در گفت وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: خوشبختانه در شرایطی خوب و عالی کارمان را ادامه می دهیم و بعد از اردویی خوب در آفریقای جنوبی به اردوی اتریش آمده ایم

وی با ابراز اطمینان از اینکه تیم ملی در اتریش اردوی خوبی خواهد داشت، گفت: شرایط اردو و آب و هوایی اتریش بسیار مناسب است و در این اردو به هماهنگی تاکتیکی و فیزیکی خوبی خواهیم رسید

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: در اردوی آفریقای جنوبی شرایط خوبی داشتیم و تمریناتی انجام دادیم که در تمام عمرم مانند آنها را ندیده بودم. حضور در اردوی آفریقای جنوبی تجربه بسیار خوبی برای همه بازیکنان بود، چرا که تمرینات بسیار پرفشاری را پشت سرگذاشتیم. باید به همین روند ادامه دهیم تا در جام جهانی نتایج خوبی کسب کنیم

خانزاده با اشاره به دیدارهای تدارکاتی تیم ملی خاطر نشان کرد: خوشبختانه سه دیدار خوب را پیش رو داریم که در این دیدارها نقاط قوت و ضعف تیم ملی مشخص خواهد شد و با کار روی آنها می توانیم موفق تر عمل کنیم

وی در پایان اظهار داشت: باید آمادگی خود را تا مسابقات جام جهانی حفظ کنیم و بالاتر ببریم و با بازی های خوب نتایجی در خور شأن نام و فوتبال ایران کسب کنیم