Austria Camp News and Developments...

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
TM done with their last practice session in Tehran and flying to Austria in a few hours (3:00 a.m. Iran time Monday morning). Everyone got the night off last night and reported back to the TM camp earlier today at 12 with the last practice session in Tehran starting at 5:30 p.m. Apparently the atmosphere in the camp was good and the media were supportive of the team. Noteworthy, there was a woman reporter there and some foreign outlets as well.

Kaffashian did an interview too and said that Legionnaires will join the team in Austria and the training will be very serious. He said you can already "smell the World Cup" in the TM training camp ("کاملا بوی جام جهانی را احساس می***کنیم"). He also said that the issue of jerseys will be resolved with UHLSport very soon.

Current temperature in Vienna is 18°C and the forecast for the next 10 days mainly calls for cloudy skies and lots of rain. Hope the rain does not hamper our efforts to get ready. On a comical note, it is not clear if TM will have a larger welcoming party than Austria's Eurovision winning drag-queen who returned home a few hours ago to 100's of cheering fans most of them rishoo! ;)

Best of luck to TM...

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
On a comical note, it is not clear if TM will have a larger welcoming party than Austria's Eurovision winning drag-queen who returned home a few hours ago to 100's of cheering fans most of them rishoo! ;)
LOOOL..... thanks for posting this Behrou joon!

Man... I made a big mistake and talked a lot about Iran in the WC infront of my non-Iranian friends. In a way that now they all would like to see our games together with their own country's games. I just so hope we don't f*ck up more than people anticipate! :)

goooooo TM!!!!!!

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
LOOOL..... thanks for posting this Behrou joon!

Man... I made a big mistake and talked a lot about Iran in the WC infront of my non-Iranian friends. In a way that now they all would like to see our games together with their own country's games. I just so hope we don't f*ck up more than people anticipate! :)

goooooo TM!!!!!!
We're the underdogs and everyone expects us to play like crap and lose every game Ali joon. So no one will flinch even if we lose all 3 games, but if we cause an upset, I'm sure we'll get a lot of attention and good one too. I never forget my Serbian friend telling me in 98 how surprised he was that Iran was such a good team and how lucky they were to take the 3 points from that game. And he was right, we very well could have taken that game and with the US win went through to the 2nd round. It's always good to go in as the underdogs. Look @ what the Kiwis and Slovaks did in the last WC! ;)

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
^^Behrou joon, I agree with you but I'm not worried about us being an underdog. As you say that's acceptable. I'm just worried about us pulling a Saudi Arabia from back in 2002, losing to Germany with 8-0. Or... a major individual f*ck up by one or a few of our players that you see only from amateurish players at times. Not the east I'm worried about seeing a "Rezaei-Baddavi" incident from 2004. You know, when it comes to Iran, almost everything is possible just when you're not prepared for it. During our last WC, it was Kaebi's big karate kick on Figo's face. That's an example of an embarrassment I'm talking about.

But anyways.... you told me to think positive so....GOOOOOOOOOOO TMMMMMMMMMMMMMMM! :D

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ / May 12 2014 تعداد کل اخبار: 19
کی***روش: برخی می***خواهند به کار تیم ملی خدشه وارد کنند

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال کد خبر: 93022114230
یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۷
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در آخرین تمرین این تیم در تهران پیش از جام جهانی گفت: با وجود همه عواملی که می***خواهند به کارمان خدشه وارد کنند، روی هدفمان تمرکز می***کنیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کارلوس کی***روش در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی فوتبال در تهران پیش از جام جهانی 2014 برزیل گفت: حرکت ما رو به جلو است و ما سعی می***کنیم کاملا روی کارمان متمرکز باشیم. با وجود عواملی که می***خواهند به کارمان خدشه وارد کنند، ما روی کارمان تمرکز می***کنیم.

وی درباره آخرین وضعیت رقبای تیم ملی در جام جهانی هم گفت: تمام اطلاعات لازم را درباره حریفان***مان داریم. نه تنها عملکرد بازیکنان حریف را در تیم ملی***شان بلکه در باشگاه***هایشان هم بررسی می***کنیم. سعی می***کنیم فیلم بازی آن***ها را به خوبی آنالیز کنیم و اطلاعاتش را در اختیار بازیکنان خودمان قرار دهیم.

در ادامه خبرنگار یک رسانه خارجی از کی***روش پرسید با توجه با اینکه یکی از کاندیداهای حضور در دروازه تیم ملی ایران به دلایل مختلف به تیم ملی دعوت نشده است، وضعیت دفاع و دروازه تیم ملی به چه صورت است؟ کی***روش پاسخ داد: اگر نتایج ما را دنبال کرده باشید، دیده***اید که ما به عنوان تیم اول گروه به جام جهانی صعود کردیم و در اکثر بازی***هایمان گل نخوردیم. من از عملکرد بازیکنانم راضی***ام.

در ادامه خبرنگار دیگری از سرمربی تیم ملی پرسید که با توجه به خروجی اردوی آفریقای جنوبی و برنامه***های اردوی پیش رو در اتریش، چقدر تیم ملی به اهداف کی***روش نزدیک شده است؟ او پاسخ داد: در آفریقا دو هدف اصلی داشتیم. در اتریش هم هدف***هایی را دنبال می***کنیم. برنامه***ریزی ما برای سازمان***دهی تیم و بالا بردن سطح رقابت بین بازیکنان در اردوی اتریش است.

به گزارش ایسنا، کی***روش پیش از این اعلام کرده بود که دو بازیکن به فهرست 28 نفره فعلی اضافه می***شود. وی در این باره گفت: در حال حاضر 28 نفر در اردو داریم که طبق درخواست فیفا باید فهرستی شامل 30 نفر را اعلام کنیم تا در نهایت از بین آن***ها 23 نفر را به برزیل ببریم.
در ادامه خبرنگاری به صحبت***های وزیر ورزش درباره تیم ملی اشاره کرد و گفت که دکتر گودرزی درباره صحبت***های دیروزش درباره کی***روش و تیم ملی توضیح داد و گفت که منظورش این نبوده که کی***روش مشکل تیم ملی است بلکه به مشکل کی***روش با پیراهن***های تیم ملی اشاره کرده است. سرمربی تیم ملی در واکنش به این حرف گفت: اصلا دوست ندارم در شرایطی که 34 روز مانده به جام جهانی درباره این مطالب کوچک صحبت کنیم و امیدوار هستم که برای آخرین بار باشد که درباره این مسئله صحبت می***کنم. ما استحقاق این را داریم که با آمادگی کامل در جام جهانی حاضر شویم و می***خواهم بگویم به وزیر محترم ورزش در مورد صحبت***های من بد اطلاع***رسانی شده بود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: من به منظور حل مشکلات شخصی***ام با شرکت آل اشپورت همه مسائل را به وکیلم واگذار کردم و قرار است وکیل من مشکلات میان من و آقای جعفری را پیگیری کند و مدارک لازم را در اختیار رسانه***ها قرار دهد. هیچ گاه دوست نداشتم راجع به این مسئله صحبت کنم.

کی***روش با تاکید بر این که صحبت***هایش را به طور کامل به اطلاع وزیر نرسانده***اند، اظهار کرد: عده***ای از صحبت***های من سوء استفاده کرده*** و برداشت***های اشتباه خود را به وزیر انتقال داده***اند. من به هیچ وجه دوست ندارم راجع به مسائل شخصی خودم صحبت کنم و مسائل شخصی من فقط از طریق وکیلم پیگیری خواهد شد و به طور رسمی درباره مشکلاتم اطلاع رسانی می***کنم. متاسف هستم که مسائل شخصی من و منافع تیم ملی با هم درگیر شده است. باز هم تاکید می***کنم صحبت***های من را درست به وزیر اطلاع نداده***اند.

وی همچنین درباره مشکلات البسه تیم ملی نیز گفت: برای شما سه مثال می***زنم. ما با سه بازی حساس در شرایطی مقابل قطر، لبنان و کره جنوبی قرار گرفتیم که کیفیت لباس***های ما اصلا خوب نبود و در شرایط جوی کره، این قضیه می***توانست باعث عدم نتیجه***گیری تیم ملی ایران شود و ما را از جام جهانی دور کند. مثال دوم من این است که اگر شخصی شماره پایش 34 باشد و شما کفش 24 به او بدهید مطمئنا نمی***تواند با آن راه برود. مثال سومم برای شما این است که اگر یک دست گرمکن به شما بدهند و با آن صبح و بعدازظهر و به مدت 21 روز تمرین کنید این اصلا مناسب نیست. متاسفم که این گونه مسائل را مطرح می***کنم.

وی خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت:*** برای آقای وزیر بد اطلاع***رسانی شده است و من مجبور شدم به خاطر همین، خودم الان صحبت کنم و یک سری مسائل را مطرح کنم. مسائل شخصی من به هیچ عنوان مربوط به منافع تیم ملی ایران نیست. اگر من از لحاظ مالی بدهی به آن شرکت داشته باشم، مقابل شما و خدا اعلام می***کنم که من مدیون آنها هستم. مطمئنا همه این مسائل را از طریق وکیلم پیگیری خواهم کرد.

کی***روش در پایان خاطرنشان کرد:*** از همه هواداران و رسانه***ها بابت مطرح شدن چنین مسائلی عذرخواهی می***کنم.

Last edited:

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ / May 12 2014 تعداد کل اخبار: 19
تیموریان: مقابل نیجریه مساوی کنیم، خودمان را در مرحله بعد می***بینیم

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال کد خبر: 93022114280
یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۵
هافبک تیم ملی معتقد است اگر مقابل نیجریه یک نتیجه مساوی کسب کند می***تواند از گروهش صعود کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آندو تیموریان در حاشیه مراسم مراسم دومین همایش همبستگی ملی و رونمایی از آثار فرهنگی هنری ایران در جام جهانی اظهار کرد: برگزاری چنین مراسم***هایی می***تواند روحیه بازیکنان را بالا ببرد و باعث شود بازیکنان با روحیه بهتری روانه جام جهانی شوند.

وی همچنین افزود: در حال حاضر در شرایط خوبی هستیم و تمرین***های خوبی را پشت سر گذاشته***ایم. امیدوارم بتوانیم در اتریش هم با برگزاری یک اردو کامل به همراه لژیونرها خودمان را برای جام جهانی آماده کنیم.

تیموریان همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که آیا برای موفقیت به مردم ایران قولی می***دهید، گفت: قول دادن واقعا سخت است اما ما می***توانیم کارهای سخت را انجام دهیم. امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی همچنین در ادامه درباره پیش***بینی دیدار ایران مقابل نیجریه نیز گفت: مسلما بازی سختی است. ما بازی***ها را نمی***توانیم پیش***بینی کنیم اما سعی می***کنیم نتایج خوبی را بگیریم. اگر بتوانیم مقابل نیجریه مساوی کنیم، می***توانیم خودمان را در مرحله بعد ببینیم.

وی همچنین در مورد تیم آرژانتین نیز گفت: این تیم بازیکنان خوبی دارد که در اروپا بازی می***کنند اما ما می***توانیم به صعود از گروهمان امیدوار باشیم.

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
^^Behrou joon, I agree with you but I'm not worried about us being an underdog. As you say that's acceptable. I'm just worried about us pulling a Saudi Arabia from back in 2002, losing to Germany with 8-0. Or... a major individual f*ck up by one or a few of our players that you see only from amateurish players at times. Not the east I'm worried about seeing a "Rezaei-Baddavi" incident from 2004. You know, when it comes to Iran, almost everything is possible just when you're not prepared for it. During our last WC, it was Kaebi's big karate kick on Figo's face. That's an example of an embarrassment I'm talking about.

But anyways.... you told me to think positive so....GOOOOOOOOOOO TMMMMMMMMMMMMMMM! :D
We're not going to fcuk up that bad bro. I'm pretty sure we'll perform way better than '06 where we had a tough group, shitty coach, old crappy squad and the team was in shambles. I'll take Gucci of today over Daei of '06 any day, we have never had anyone who comes close to Ashkan, we didn't have the likes of Azmoun and Jahanbakhsh, our midfield is more offense minded, out formation is more modern, our defense is better and is not going to change in every game and even the 4 goalies CQ picked are better than Mirzapour. Keep thinking positive my good man, even if we fcuk up we fcuk up, but we'll enjoy the ride at least. :)

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada

بازیکنان تیم ملی وارد اتریش شدند

توجه ویژه رسانه های ایرانی و خارجی به حضور ملی پوشان در وین

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، بازیکنان تيم ملی صبح امروز وارد اتریش شدند و در بدو ورود مورد استقبال مسئولان سفارت ایران در وین قرار گرفتند.
کاروان تیم ملی صبح امروز و راس ساعت 4 بامداد تهران را به مقصد وین ترک کرد و با پرواز مستقیم و راس ساعت 6:30 به وقت وین وارد اتریش شد. در بدو ورود ملی پوشان مورد استقبال مسئولان سفارت ایران در وین قرار گرفتند و پس از انجام مصاحبه های کوتاه با رسانه های ایرانی و خارجی حاضر در محل فرودگاه با اتوبوس به سمت شهر محل اقامت خود عزیمت کردند. اردوی اول تیم ملی در اتریش در شهر والترسدورف و هتل فالکن استاینر است و در یک منطقه کوهستانی قرار دارد. از نکات جالب توجه در زمان ورود ملی پوشان به محل هتل، استقبال خوب شهروندان این شهر و نواختن موسیقی محلی اتریشی و حضور کودکان با پرچم ایران بود که ضمن تکان دادن آن به ملی پوشان خوشامد می گفتند.
فاصله زمانی وین تا شهر محل اقامت ملی پوشان حدود 2:30 و 180 کیلومتر بود و بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی پس از ورود به هتل در محل رستوران اختصاص یافته به ملی پوشان صبحانه خود را صرف کردند و برای استراحت به اتاق های خود رفتند.

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
رضا قوچان نژاد وارد اردو شد

بر همین اساس و ساعت 8:45 صبح امروز، رضا قوچان نژاد به اردوی تیم ملی در اتریش اضافه شد. با حضور قوچان نژاد به اردو تعداد بازیکنان تيم ملی به 19 رسید.

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
I'm a bit confused about the numbers. First of all, are we waiting for 9 or 11 players (28 total or 30 total)? The 9 missing players are: Ashkan, Haghighi, Shojaei, Jahanbakhsh, Azmoun, Beitashour, Makani, Rahmani and who else, Davari?! That means Nekou was released by the Kuwaiti club? I didn't see him in the video. According to FARS News, CQ's going to be surprise us by announcing 1 or 2 more players in the Austria camp! Surely, they won't be domestic players unless they come from Foolad. Maybe Jamaati or Sharifat or even Norouzi or one of the Nazari brothers?!

Pictures of the hotel where TM is staying - looks really nice: https://www.google.ca/search?q=falk...SeyATciYGgDw&ved=0CAcQ_AUoAg&biw=1280&bih=648

Last edited:
Nov 24, 2002
27,860
1,466
I guess Beitashour and Shojaei going to be last players who join the camp . Shojaei because of possible P-O and Beitashour because of MLS season which just started .

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
Very clever choice by Carlos Queiroz to set up the team melli camp at an altitude of 1600 meters. High altitude training will increase our footballers' stamina. [/URL]

As much as I didn't like CQ at the beginning when we were losing games, he has proven to be a VERY smart coach. The temperature in the TM camp will be around 15°C which is the average temperature of Curitiba and Belo Horizonte in June and as you said the altitude training is a must considering both Curitiba and Belo Horizonte are almost 1000 meters above sea level. Training at higher altitudes will help your lung cope with oxygen deprivation so it will be easy crusing at half the altitude. Mind you, almost all our Tehran based players are used to playing @ high altitude, but their the IPL training regime is a joke.

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
As much as I didn't like CQ at the beginning when we were losing games, he has proven to be a VERY smart coach. The temperature in the TM camp will be around 15°C which is the average temperature of Curitiba and Belo Horizonte in June and as you said the altitude training is a must considering both Curitiba and Belo Horizonte are almost 1000 meters above sea level. Training at higher altitudes will help your lung cope with oxygen deprivation so it will be easy crusing at half the altitude. Mind you, almost all our Tehran based players are used to playing @ high altitude, but their the IPL training regime is a joke.
Imagine what Ghalenoei, Mayelikohan..... would have done for training.

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
Imagine what Ghalenoei, Mayelikohan..... would have done for training.
Well, Mayeli was a pretty hard ass back in the days (before the 98 WC), but he just didn't have any knowledge of modern football. Post Blazevic it has been cell phones, ghalyoon ;) and photo ops in the TM camp until CQ finally cleaned up in early 2013. I haven't seen a single person on their phone or just standing around and chit chatting in TM trainings since then - and I think the results speak for themselves. Everyone said the S. Africa camp was hard training and they're all expecting the same in Austria and Sao Paulo - which is what I like to hear. If he can keep the same level of discipline going, we'll be in pretty good shape - no pun intended. ;)

Aug 21, 2005
3,367
42
39
next door
Very clever choice by Carlos Queiroz to set up the team melli camp at an altitude of 1600 meters. High altitude training will increase our footballers' stamina. It is evident what his game plan is. Here is the hotle http://www.falkensteiner.com/en/hotels-residences/austria
imagine if we had few friendly games more during our training camps, with the current players that he has invited we would have given everyone a run for their money if IFF would have given CQ more friendly games and camps. this is our first camp with all the players sine we qualified to the world cup back in June 2013!!!

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
Well, Mayeli was a pretty hard ass back in the days (before the 98 WC), but he just didn't have any knowledge of modern football. Post Blazevic it has been cell phones, ghalyoon ;) and photo ops in the TM camp until CQ finally cleaned up in early 2013. I haven't seen a single person on their phone or just standing around and chit chatting in TM trainings since then - and I think the results speak for themselves. Everyone said the S. Africa camp was hard training and they're all expecting the same in Austria and Sao Paulo - which is what I like to hear. If he can keep the same level of discipline going, we'll be in pretty good shape - no pun intended. ;)
I posted this under a diffetrent thread too, but look what Mayelikohan is doing

چرا به نظر سرمربی تیم ملی احترام نمی گذاری آقای مایلی کهن؟!
ورزش > فوتبال ملی - فقط 31 روز دیگر تا جام جهانی باقی مانده است، آقای مایلی کهن! گویا تیم ملی ایران برای شما کوچکترین ارزشی ندارد
سعید اکبری:فقط 31 روز دیگر تا جام جهانی باقی مانده است، آقای مایلی کهن! گویا تیم ملی ایران برای شما کوچکترین ارزشی ندارد که اگر داشت، اینگونه در چنین روزهای حساسی به آن و سرمربی اش نمی تاختید. شما که خود در کارنامه مربیگری تان بازیکنانی چون میثم سلیمانی و امیرحسین صادقی را به خاطر «تخت نرد» تا مرز نابودی کشاندید، چطور ممکن است امروز به ناگهان حامی هادی عقیلی شوید و تیم ملی را بکوبید؟! چرا به نظر سرمربی تیم ملی احترام نمی گذارید؟ شما که خوب از پشت پرده ها با خبرید و فایل های صوتی و لیست در آمد بازیکنان به دستتان می رسد، حتما پشت پرده جدایی هادی عقیلی را هم از تیم ملی می دانید. آن روزی که تمام مردم ایران را استرس گرفته بود که نکند تفاضل گل تیم ملی مقابل لبنان بالا نرود و در آزادی، اتفاق بیروت بیفتد، خبر داشتید هادی عقیلی چه کرده؟ خبر داشتید که به سرمربی سابق رئال مادرید و تیم ملی پرتغال پیغام داده بود که «یا باید در ترکیب باشم یا همین الان می روم؟!» حتما خبر نداشتید یا شاید هم دارید و قصدتان فقط «تخریب تیم ملی کشورمان است.» مطمئنیم خبر داشتید و همینطور خبر داشتید که قبل از بازی رفت ایران و ازبکستان در تاشکند، همین هادی عقیلی وقتی فهمید در ترکیب نیست، در رختکن صدایش را بالا برد تا علی کریمی و جواد نکونام او را ساکت کنند. شما که آبروی دو بازیکن جوان ایران را در تیم ملی امید، آنگونه مقابل میلیون ها ایرانی بردید و گفتید سر نماز، صدای تخته بازی کردن شان را شنیدید چطور ناگهان امروز وکیل مدافع بازیکنی شدید که فقط و فقط به بازی کردن فکر می کرد، نه منافع تیم ملی؟!

آقای مایلی کهن چطور نادر فریاد شیران دستیار همیشگی شما، می گوید مقام های سیاسی باید وارد عمل شوند تا رحمتی به تیم ملی دعوت شود؟! این چه طرز تفکری است که شما و دوست نزدیک تان دارید؟ مگر نه اینکه همیشه هوار کشیده ایم که سیاسیون باید دست از سر تیم ملی و فوتبال بردارند، حالا چطور شما دست به دامن سیاسی ها شده اید که یک بازیکن را به تیم ملی دعوت کنند؟ شاید هم ما اشتباه می کنیم چون کمک گرفتن از مقام های سیاسی جزو سررشته های کاری شماست!

آقای مایلی کهن شما از یک سو دم از مبارزه با بازیکن سالاری می زنید، از سوی دیگر این چنین به «بازیکنان آویزان می شوید.» در صف منتقدان امروز تیم ملی شما هستید و امثال اصغر حاجیلو که می گویند «مربی تیم ملی باید فارسی یاد بگیرد که بفهمد بازیکن چه می خواهد!» او برای آنکه نشان دهد کروش «گوسفند» ماجراست ضرب المثلی می زند و می گوید: «اگه یک گله شیر را گوسفندی راهنمایی کند کل آن گله گوسفند خواهند بود و بلعکس اگر یک شیر جلودار یک گله گوسفند باشد، آن گله کلا شیر هستند.» حالا چرا؟ چون فقط کی روش دوست مورد علاقه اش را به خاطر احترام و ارزش دادن به پیراهن ملی، دعوت نکرده است.

اگر این دسته از مربیان ایران چنین موضوع مهمی را درک می کردند که امروز در لیگ برتر، بازیکن شب بازی در اردوی تیمش به مربی «فحش نمی کشید» و فردا در ترکیب قرار نمی گرفت. آدم هایی با این تفکرات همواره نشان داده اند اگر خودشان بیفتند، همه را می گیرند و پائین می کشند، درست مثل سالی که محمد مایلی کهن با تیم امید ناکام بود و در تلویزیون آنگونه همه را با خود پائین کشید. از امروز فقط 31 روز تا جام جهانی مانده و عجیب است که به جای حمایت و آرامش، آدم هایی هستند که به تیم ملی حمله می کنند؛ آدم هایی که گویا چیزی از شان و منزلت تیم ملی نمی دانند.... که اگر می دانستند حتی درباره لباس تیم ملی حرف نمی زدند. مگر بد است تیم ملی ایران با لباس هایی با کیفیت در جام جهانی بازی کند؟ نه، گویا از نظر این دوستان بد است که گفته اند «دیدید که چطور بازیکنان به صورت خودجوش علیه این پیراهن***ها صحبت کردند. وزیر ورزش حرف درست را زد. مشکل از کروش است.» اگر به طرز تفکر شما بود، تیم ملی باید پابرهنه به جام جهانی می رفت تا مضحکه عام و خاص شویم. اگر به شما بود تیم ملی باید با لباس «بزنشان» به جام جهانی می رفت. البته شما که پرونده قطوری از کمک به سقوط دادن تیم هایی چون پیکان، فولاد، گهر و سایپا دارید و مانع از صعود پرستاره ترین تیم امید تاریخ فوتبال ایران به المپیک شدید، باید هم بدین شکل فکر کنید؛ شما که کارنامه مربیگری تان بعد از جام ملت های 1996، همه و همه بیانگر قدرت فنی تان است.

این حمله گازانبری شما و منتقدانی را که این روزها بدون توجه به وضعیت حساس تیم ملی، به ایران می تازند، به فال نیک می گیریم. چه؛ همین شما دوستان پیش از سه بازی آخر مقدماتی جام جهانی، جان فشانی کرده و عرق ملی تان را به تمام مردم نشان دادید. شما که هر جا مصاحبه می کردید از حذف تیم ملی می گفتید و باقی مانده انگیزه یک ملت را از بین می بردید. این بار هم حرف ها و انتقادهایتان را که نشانی از کمک ندارد، به فال نیک می گیریم
....