BOMB EXPLOSION IN TEHRAN

May 9, 2004
15,166
179
ژنرال رشتی لطفا ادامه خاطره ریدن پیرمرد روی شامبولتون را بنویسید.
بابا من که ده بار برات این ریدن پیره مرد رو پست کردم
تو چقدر از کیر و ریدن خوشت میاد
نکنه دربان مستراح عمومی بودی
یا کسی و کاریت دربان بوده
ببخشیدا
یادم به داستان فردوسی و محمود غزنوی افتاد
میگویند فرودسی بعد از اتمام شاهنامه انرا به محمود غزنوی اهدا کرد و چشمداشت داشت
که محمود به رسم پادشاتهان ان دوران به او به اندازه وزن شاهنامه طلا هدیه کند
ولی محمود غزنوی بجای طلا به او نقره داد
فردوسی که بسیار خشمگین شده بود و سی سال زحمت خود را به پادشاه اهدا کرده بود
و در مقابل ان مقداری نقره دریافت کرده بود به خشم امد
و این ابیات را در هجو محمود غزنوی سرود

چو برباد دادند گنج مرا
نبد حاصلی سی و پنج مرا

اگر شاه را شاه بودی پدر
به سر برنهادی مرا تاج زر

وگر مادر شاه بانو بدی
مرا سیم و زر تا بزانو بدی

گمانم که شه مطبخی زاده است
به جای طلا نقره ام داده است

مطبخی زاده یعنی اشپز زاده

میگویند چون محمود عزنوی این را شنید بسیار به فکر فرو رفت و بعد رفت پیش مادر خود و گفت
راستش را بگو پدر من چکاره بوده
مادرش گفت پدرت اشپز شاه بود
اینجا محمود غزنوی خیلی ناراحت شد که با فردوسی چنین برخوردی را داشته

الان بنده هم یک شعر برای رامین در همین مایه ها می نویسم
امیدوارم خوشتان بیاید

دمادم بپرسید رامین زمن
که ای جان جانان تو ای هم وطن

به من قصه پیر مردی بگو
که در داستانت بریدی به او

بگو از گه و ریدن روی کیر
که کیف میکنم ان حکایت ز پیر

بگفتم تو تحقیق کن خود به خود
که در مستراح نطفه ات بسته شد

و شاید تو در مهد هم جای شیر
بخوردی تو هروز ابی ز کیر

گمانم که تو مستراح زاده ا ی
که گیر تو فقط بهر گه داده ای

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
متاسفانه فکر میکنم ایشان بدرود حیات گفتند
روحشان شاد و یادشان
گرامی
در بسیاری از امور من با ایشان مخالف بودم مخصوصا عقاید سیاسی پوچی که داشت
ولی ادم بدی نبود از ان قدیمی های با مرام بود
بر پدر آدم دروغ گو

خود دلقکت بودی. اگر اون کس دیگه بود چرا با اسم و رمز اون میای اینجا؟ چند نفر میشناسی که از اسم و رمز یکی دیگه استفاده می‌کنن؟ چرا برا خودت آی دی جدید درست نکردی؟

یعنی طرف اینقدر بهت نزدیک بود که اسمو رمز خودش رو بهت داد، ولی تو نمیدونی مرده یا زندست؟

خر خودتی ابله.

Oct 16, 2002
39,533
1,513
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com
در بسیاری از امور من با ایشان مخالف بودم مخصوصا عقاید سیاسی پوچی که داشت
ژنرال دقیقا با کدام عقاید سیاسی خودتان مخالف بودید؟ دلیل این که میپرسم اینه که کنجکاوم بدانم در حین فروش عتیقه جات کدام حادثه یا معامله باعث رویگردان شدن شما از عقاید بسیار استوارتان شد؟

May 9, 2004
15,166
179
بر پدر آدم دروغ گو

خود دلقکت بودی. اگر اون کس دیگه بود چرا با اسم و رمز اون میای اینجا؟ چند نفر میشناسی که از اسم و رمز یکی دیگه استفاده می‌کنن؟ چرا برا خودت آی دی جدید درست نکردی؟

یعنی طرف اینقدر بهت نزدیک بود که اسمو رمز خودش رو بهت داد، ولی تو نمیدونی مرده یا زندست؟

خر خودتی ابله.
عمو کیری کس نگو
تو باور نکن به تخم چپم که باور نمیکنی

Last edited:
May 9, 2004
15,166
179
ژنرال دقیقا با کدام عقاید سیاسی خودتان مخالف بودید؟ دلیل این که میپرسم اینه که کنجکاوم بدانم در حین فروش عتیقه جات کدام حادثه یا معامله باعث رویگردان شدن شما از عقاید بسیار استوارتان شد؟
بچه تهرون جان
ژنرال قبلا در پالتاک صحبت میکرد انهایی که سالها پیش در پالتاک بودند میدانند که من و ژنرال دو شخص مختلف با ارا و عقاید مختلف هستیم
چند شخصیت دیگه بودند که خیلی معروف بودند از جمله
کامران میرزا قاجار که ادعا میکرد یک ی از شاهزادگان قاجاره که سعید سکویی پولهایش را بالا کشیده
دیگر سعید سکویی که بعدها یک کانال زد و همش فحاشی میکرد
یکی دیگه امسال بود که از کمونیست های قدیمی به حساب میومد
دیگری ایت الله یعنی چیجوی بود که صداش با خامنه ای مو نمیزد تا حدی که شنیدم بعدها رژیم دنبالش میگشت تا اینکه غیبش زد
یکی ژنرال پارسائیان خودمون بود که یک سایت داشت و در پالتاک طرفدار سلطنت نوین بود
توضیح اینکه سلطنت نوین از نظر ایشون برگشت به هخامنشیان بود یا رنسانس پادشاهی ایران را در سر میپروراند
دکتر انصاری هم گاهگداری با فولادوند یک اطاق تخمی میزدند و من میرفتم باهاشون بحث میکردم
یکی دیگه پرفسور اچ اف دی ک بود که این ای دی خودم بود
یکی از انها همین اسکندر یا اسی کس خله خودمون
که اسم خودش را گذاشته چاینسکی
البته این اخری هیچ گهی نبود و فقط میامد تو اطاق ها زیر ابی میرفت
تو هر اطاقی هم که میرفت میکردنش
بیرون
:geek:

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
بچه تهرون جان
ژنرال قبلا در پالتاک صحبت میکرد انهایی که سالها پیش در پالتاک بودند میدانند که من و ژنرال دو شخص مختلف با ارا و عقاید مختلف هستیم
کامران میرزا قاجار که ادعا میکرد یک ی از شاهزادگان قاجاره که سعید سکویی پولهایش را بالا کشیده
دیگری ایت الله یعنی چیجوی بود که صداش با خامنه ای مو نمیزد تا حدی که شنیدم بعدها رژیم دنبالش میگشت تا اینکه غیبش زد
یکی ژنرال پارسائیان خودمون بود که یک سایت داشت و در پالتاک طرفدار سلطنت نوین بود
توضیح اینکه سلطنت نوین از نظر ایشون برگشت به هخامنشیان بود یا رنسانس پادشاهی ایران را در سر میپروراند
دکتر انصاری هم گاهگداری با فولادوند یک اطاق تخمی میزدند و من میرفتم باهاشون بحث میکردم
بیرون
:geek:
I have few questions General
[1] If your ideology were so different, how come you followed "General" path for so man years ?
[2] All the planning for freeing Iran was done through paltalk ? please elaborate

May 9, 2004
15,166
179
I have few questions General
[1] If your ideology were so different, how come you followed "General" path for so man years ?
[2] All the planning for freeing Iran was done through paltalk ? please elaborate
من در اوایل عقاید ژنرال رو تایید میکردم
این رو پالتاکی های قدیمی میدونن حتی ادمین اطاق حزب مهر بودم ووقتی من اطاق میزدم ژنرال تشریف میاوردند
بعد من عقیده ام در مورد اپوزسیون کاملا فرق کرد
و ژنرال هم به نظر می رسید یکم زیاده روی میکنه و به توهماتی دچار شده بود
داستان ژنرال پارسائیان رو در رابطه با همین نوشتم که بسیاری از وقایع ان کم و بیش واقعیت داره
در مورد ازاد سازی ایران و نقشه ژنرال درست بود
البته از همانجا من کم کم راه خودم رو عوض کردم
ایشون با یکی دو نفر از جمله کامران میرزا قاجار و سلطان علی میرزا قاجار
که ادمهای پولداری بودند سعی میکردند که با تبلغات
افکار مردم رو کم کم عوض کنند
هرچند که این اشتباه بود چون یک مثل فولادوند که من حتی ایشان را از عوامل رژیم میدانستم و میدانم
با توهین به مذهب مردم باعث میشدند که عامه مردم روز بروز ارز اپوزسیون دورتر شوند
وقتی اینها به گروه ما داخل شدند احساس کردم دارند همان کاری را میکنند که رژیم میخواهد
فتح الله خالقی یا همون هخا خله را با تشویق کامران میرزا و ژنرال امد و ان بساط تخمی را بر گذار کرد
که به نظرم تیر خلاص این گروه در خارج بود
یک مشت ادم بلانسبت کس و خل و پولدار جمع شده بودند یک عده هم یا از روی طمع یا ساده لوحی دور انها جمع شده بودند
فولادوند هم که فکر کنم رفت ایران !!!ا
همین سعید سکویی 120 هزار دلار به قول خود شاهزاده کامران میرزا از صندوق
کمک به پناهندگان ایرانی که ژنرال و سلطان علی میرزا قاجار و کامران میرزا و چند نفر نیکوکار دیگه درست کرده بودند
در خارج دزدید و رفت یک ماشین بی ام برای همسرش خرید خوددش هم یک کانال زد و کس و شعر میگفت
ژنرال هم این میان کم کم خرفش زده بود سلطان علی میرزا هم که فکر کنم هشت نو سال پیش فوت کردند
گروه که اسم خودش رو گذاشته بود حزب مهر از هم پاشید بعد پسرش او را برد نمیدونم کجا بعد خیلی خبر نداشتم ازش
به همین خاطر گفتم فکر کنم فوت کرده
از انجا فهمیدم این اپوزسیون دو دسته هستند
یک دسته ادمهای ساده لوح که میرن با جان و مال خودشون مبارزه میکنند
دسته دوم سران انها که فقط و فقط میخواهند پول جمع کنند و ایران رو هم به تخمشون حساب نمیکنند
یک مشت دزد و گدا که هر کدوم یک کانال زدن و دست دراز جلوی مردم که پول بدید برای کمک به ازادی ایران
مثل این کس خل ببین همین دزد از همان صندوق 120 هزار دلار پول بی زبون که برای کمک به ایرانی های پناهنده در خارج بود
برداشت و کشید بالا
اول از رضا پهلوی و حزب مهر دفاع میکرد بعد که جیره اش بریده شد فحش داد
کس خل اخرش هم اعتراف کرد که دزدیده رفت کانادا

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
اگر تخم داشتی شبیحخون به کونت نمیزدن
مسعود اصغری رو فراموش کردی ؟
بگم ؟ بگم؟
;)
بگی‌؟ آخه تو بیسواد چی‌ داری بگی‌ به جز یه مشت دروغ و مغلطه.

خوبه ما ۱۵ سال اینجا تورو میشناسیم. همون گهی که بودی هستی‌.

هیچ کس اندازه تو به سر تأ پاش ریده نشده.

هرکی‌ رسیده حد اقل یه بار ریده به هیکلت رفته.

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
این رو پالتاکی های قدیمی میدونن حتی ادمین اطاق حزب مهر بودم ووقتی من اطاق میزدم ژنرال تشریف میاوردند
داستان ژنرال پارسائیان رو در رابطه با همین نوشتم که بسیاری از وقایع ان کم و بیش واقعیت داره
هرچند که این اشتباه بود چون یک مثل فولادوند که من حتی ایشان را از عوامل رژیم میدانستم و میدانم
وقتی اینها به گروه ما داخل شدند احساس کردم دارند همان کاری را میکنند که رژیم میخواهد
فتح الله خالقی یا همون هخا خله را با تشویق کامران میرزا و ژنرال امد و ان بساط تخمی را بر گذار کرد
یک مشت ادم بلانسبت کس و خل و پولدار جمع شده بودند یک عده هم یا از روی طمع یا ساده لوحی دور انها جمع شده بودند
کمک به پناهندگان ایرانی که ژنرال و سلطان علی میرزا قاجار و کامران میرزا و چند نفر نیکوکار دیگه درست کرده بودند
در خارج دزدید و رفت یک ماشین بی ام برای همسرش خرید خوددش هم یک کانال زد و کس و شعر میگفت
ژنرال هم این میان کم کم خرفش زده بود سلطان علی میرزا هم که فکر کنم هشت نو سال پیش فوت کردند
گروه که اسم خودش رو گذاشته بود حزب مهر از هم پاشید بعد پسرش او را برد نمیدونم کجا بعد خیلی خبر نداشتم ازش
دسته دوم سران انها که فقط و فقط میخواهند پول جمع کنند و ایران رو هم به تخمشون حساب نمیکنند
یک مشت دزد و گدا که هر کدوم یک کانال زدن و دست دراز جلوی مردم که پول بدید برای کمک به ازادی ایران
مثل این کس خل ببین همین دزد از همان صندوق 120 هزار دلار پول بی زبون که برای کمک به ایرانی های پناهنده در خارج بود
برداشت و کشید بالا

باز هم یه مشت دروغ و تخیلات.

وقتی‌ میگم همون گهی بودی که هستی‌ منظورم اینه.

تا حالا صد داستان مختلف در این مورد تعریف کردی. قدیمی‌‌ها میدونند.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
برداشت و کشید بالا
so what happened after "Mehr"collapse ?
Did you continue your opposition work or completely gave up ?

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
بچه تهرون جان
بیرون
بوررررو کون پلنگ انقدر زر زر نکن. این اراجیف و اسامیه کیری چیه تحویل مردم میدی آخه رمال. بابا خود خودشی, کون کش تو اصلا خون و کون و نژادت کثیفه انقدر دروغ گفتی و اومدن مچتو گرفتن دیگه شدی دلقک سایت فکر کنم با این رول حال هم میکنی. پروفسور اچ اف دی که کی بود دیگه؟ اسم تو ژنرال دبل که پی بود. مخفف ژنرال کون پلنگ کون پاره. اسکندر و شارپ شوتر خار و مادر امثال تو رو تو پالتاک یکی کرده بودن سیرابی. اف ناین مال این دوتا بود, نفستونو بریده بودن. البته اسکندر کون تو یکی رمال ان تو شیشه رو الان ۲۰ ساله داره مییگاد, تمومی نداره, از پالتاک شروع کرد تا به امروز. بیخود نیست میگم فشارت بدن, آب منی میرینی.
:)

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
بوررررو کون پلنگ انقدر زر زر نکن. این اراجیف و اسامیه کیری چیه تحویل مردم میدی آخه رمال. بابا خود خودشی, کون کش تو اصلا خون و کون و نژادت کثیفه انقدر دروغ گفتی و اومدن مچتو گرفتن دیگه شدی دلقک سایت فکر کنم با این رول حال هم میکنی. پروفسور اچ اف دی که کی بود دیگه؟ اسم تو ژنرال دبل که پی بود. مخفف ژنرال کون پلنگ کون پاره. اسکندر و شارپ شوتر خار و مادر امثال تو رو تو پالتاک یکی کرده بودن سیرابی. اف ناین مال این دوتا بود, نفستونو بریده بودن. البته اسکندر کون تو یکی رمال ان تو شیشه رو الان ۲۰ ساله داره مییگاد, تمومی نداره, از پالتاک شروع کرد تا به امروز. بیخود نیست میگم فشارت بدن, آب منی میرینی.
pas ashnai shoma goes back to many decades :D

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
pas ashnai shoma goes back to many decades :D
این منو میشناسه, من این آشغالو ولی نمیشناختم تا این که خودش یه چند سال پیش اومد گفت تو فلانی هستی و تو پالتاک بودی و این حرفا. آره, منم مثل خیلی ها اون زمان میرفتم پالتاک. من ولی شخصا این لجنو اینجا باهاش آشنا شدم اون اسامی و کس و شر هایی رو هم این سر هم کرده رو به یاد ندارم و اون ای دی رو هم که خودشو بهش وصل کرده رو هم نمیشناسم. فقط میدونم این لجن همون ژنرال چهارپایانی هست که همیشه بوده, یکی نیست به این کودن بگه آخه گوز, اگه این آی دیه یکی دیگه بوده, خوب تو چرا داری ازش استفاده میکنی ؟ میومدی واسه خودت یه اسم درست میکردی میزاشتی حاجی کون پلنگ, چه میدونم ممد رمال و حسن کون سفید...ولی خوب حالا که میگه منو از اون زمان میشناسه, خوب حتما خوب فشاری بهش دادم که هنوز تو ذهنش موندم

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
این منو میشناسه, من این آشغالو ولی نمیشناختم تا این که خودش یه چند سال پیش اومد گفت تو فلانی هستی و تو پالتاک بودی و این حرفا. آره, منم مثل خیلی ها اون زمان میرفتم پالتاک. من ولی شخصا این لجنو اینجا باهاش آشنا شدم اون اسامی و کس و شر هایی رو هم این سر هم کرده رو به یاد ندارم و اون ای دی رو هم که خودشو بهش وصل کرده رو هم نمیشناسم. فقط میدونم این لجن همون ژنرال چهارپایانی هست که همیشه بوده, یکی نیست به این کودن بگه آخه گوز, اگه این آی دیه یکی دیگه بوده, خوب تو چرا داری ازش استفاده میکنی ؟ میومدی واسه خودت یه اسم درست میکردی میزاشتی حاجی کون پلنگ, چه میدونم ممد رمال و حسن کون سفید...ولی خوب حالا که میگه منو از اون زمان میشناسه, خوب حتما خوب فشاری بهش دادم که هنوز تو ذهنش موندم
Akhe ishoon az moridan general boodan
vali nazarhashoon bad az yek moghei dar zaman avaz shodeh.