Coach Namazi on Coach Q/IFF

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
کی روش تهدید کرده نمازی باشد، با تیم امید همکاری نمی کند

دلیل اینکه از بین گزینه های هدایت تیم امید خارج شدم، مخالفت کارلوس کی روش بود. من آمار دقیقی دارم که کی روش به مسئولان فدراسیون اعلام کرده نمازی با رفتنش از تیم ملی 3ماه قبل از جام جهانی به من خیانت کرده و به هیچ وجه موافق آمدنش نیستم. کی روش حتی تهدید کرده که اگر نمازی بیاید، با تیم امید هیچ همکاری انجام نمی دهد. درست مثل کاری که با تیم امید قبلی انجام داد. من به آقای تاج هم پیغام دادم که جواب نمی دهند. اما اتفاقی که افتاده را در جریانش هستم.

برای جدایی از تیم ملی دلایلی داشتم

اینکه من 3 ماه مانده به جام جهانی از تیم ملی رفتم، از نظر کی روش خیانت است اما من برای خودم دلایلی داشتم. 6 ماه بود هیچ دریافتی نداشتم و دور از خانواده ام بودم. از طرفی همیشه گفته ام که در آن مقطع پیشنهاد خوبی از آمریکا داشتم و ترجیح دادم بروم.

مصاحبه ام به گوش کی روش رسیده است

احساس من این است که مصاحبه چند هفته قبل من باعث شده نظر کی روش درباره ام تغییر کند. من در مصاحبه ام گفته بودم که هر مربی در مقطعی کارش با یک تیم تمام می شود و احتیاج به فضای جدیدی دارد و از طرفی گفته بودم که تیم ملی نیز به فضای متفاوتی نیاز دارد. گفتم زمان آن رسیده که کی روش و ایران از هم جدا شوند. احتمالا این مصاحبه هم به گوش او رسیده و او موضع گیری کرده است.

ارباب در فدراسیون کی روش است

من برای آقای محصص نامه نوشتم و از او و معینی تشکر کردم. من می خواستم به ایران بیایم و کار بزرگی برای کشورم انجام دهم. این تیم از نظر من پتانسیل صعود به المپیک را دارا است و می خواستم بیایم و کار بزرگ انجام دهم اما در فدراسیون ارباب آقای کی روش است و هرچه او بگوید همان می شود.

http://www.varzesh3.com/news/1513308/نمازی-کی-روش-تهدید-کرد-تا-سرمربی-امید-نشوم

For the Coach Q lovers, you cant possibly bash Namazi for being unprofessional. Sounds like coach Q runs the show and is quick to label others as he sees fit. Namazi sounds very rational to me. I like to hear coach Q's version too.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,601
Strawberry field
Another loser barking in harmony with other ignorant losers at home trying their best to disrupt team melli's preparations for the world cup ....

Namazi ,Karimi ,Mayeli , zolfali ,faazelaabi ....payvandetoon mobarDarak !

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
get a life bro.. how's a coach with an active resume overseas is a loser... disrupting a tie and two losses isn't exactly a nightmare.. get out of disneyland.

Comments are very much aligned with others allegations... so everyone is a loser and your idol is the king.. OKey!!!!!

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,601
Strawberry field
get a life bro.. how's a coach with an active resume overseas is a loser... disrupting a tie and two losses isn't exactly a nightmare.. get out of disneyland.

Comments are very much aligned with others allegations... so everyone is a loser and your idol is the king.. OKey!!!!!
you go get a life... coming in here spreading poisen against team melli to back up that idiot Karimi who is been manipulated by other rats like ...

Namazi is another loser ,quitter who turned his back for a few dollars more ,what the fuck is he on about in an orchestrated attck on team melli alongside other rats like faazelaabi ?

I told you once before don't quote me , I did not reply to you , I replied to that loser Namazi ...

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
You were not invited to comment here... and wasn't a quote and a post.. and I rightfully have rights to opine on what you posted here. get your facts straight..
admin would see if it's poison or free speech.

This isn't a one man show, there're others who are able to call shots or at least point out what's may not be right. Yes within four years span it's pre WC so everyone has to shut up?????

you seem to be drunk on Q.. I let you be ....

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,601
Strawberry field
You have
You were not invited to comment here... and wasn't a quote and a post.. and I rightfully have rights to opine on what you posted here. get your facts straight..
admin would see if it's poison or free speech.

This isn't a one man show, there're others who are able to call shots or at least point out what's may not be right. Yes within four years span it's pre WC so everyone has to shut up?????

you seem to be drunk on Q.. I let you be ....
You have the right to disagree with my post but you have no right to tell me to go get a life.
Yeah I am drunk on Q and what he has done for team melli bringing discipline and consistency and unity and plan into the team with the least of facilities and resources comparison to our rivals in the continent.
Something I have not witnessed since the revolution.

I don't need an invite to reply to poisonous posts against the interest of team melli.

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
Aghayoon.....Guys...come one...stop it! It's new year.

As for Namazi's comments....

I have said it before and say it again, as long as Iran's football is progressing under CQ, what ever he does, he should continue doing it twice as much. I don't care if that means he's "arbaab" of IFF or even "arbaab" of the whole country together with Khameneii.

A8K jan, you don't need to post every idiot's bashing of CQ here to try to prove he's a bad person. As long as Iran's football is progressing, none of us will ever side against CQ! These comments will only look silly and so will the people stating them.

A8K

Elite Member
Oct 22, 2016
3,036
520
fuck.ir
your 'dont' quote me' or address me forces me to state the obvious here.. you're welcome to post in thread I open but when you do expect a reply and even get quoted.

no one is denying improvements but always room to hear from peers and colleagues especially when they hold comparable offices. I don't think Namazi is the slightest unprofessional nor do I think he's an angel.

So far it's he said she said and that's how it works in professional circles, only in backward places like Iran you'd have to hold your breath; Namazi didn't insult he expressed own concern and experience. They both go home understanding many ways to approach management of football organization, staff and team and for us to decide who's truthful or better understand management method of ppl in charge.

Coach Namazi (which you freely call " another loser" ) is a respectable coach he mentions didnt' get paid for six months by IFF and also mentions coaches progress evolve and it's part of the game to move around. What part of what he says or done qualifies to be labeled by you? If you have facts bring it on. All the money is just for the Coach Q but staff can go starving?...

YOu probably live in the western world, don't you get irritated when you have provided services and must spend add'l time chasing for your money??? We have professional sportsmen switch countries to feed families and you sound like 'kase daghtar az ash' with your comment earlier a bit.

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304
Seems like Namazi found a better option once again and is ready to jump ship one more time..

Funny thing is that he rightfully complains about not being paid for so many months and yet he wants to come back and work for the same organization which has a long history of being tardy on his salary payment, they are even late on paying the current TM staff once again.

And what's wrong with CQ not wanting to work with certain personalities and characters. After what we all witnessed how TM Omid performed with all the talents at its disposal, why is CQ still blamed for not approving disqualified characters like MayeliKohan and Khakpour? And why is he questioned now for supposedly (based on hearsay,and not a fact) for not wanting to work with someone who already has failed in his book.
Namazi, right or wrong, is simply an opportunistic person when it comes to job and position, loyalty takes a second place for him, and hence I could see why CQ may not want to work with him.

By the way, mage adam ghahtiye? Is not there any other qualified coaches to get hired for TM Omid that some in media and here make such a big deal out of Namazi's claim and add to the noise following Fazeli and Karimi notorious and embarrassing fiascos while TM and its staff need to be concentrated and focused on TM and upcoming WC?
Shame on all those involved, even those innocent ones who get played by the master puppeteers.

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304
The following article is not directly related to Namazi's claim, and as a matter of fact it was written before his interview, so this thread may not be the right place for posting it. But I see his interview as a the latest wave of attacks on CQ continuing on the path of likes of Karimi, Mayeli Kohan, Afazeli, ...., they are all related and are following the same agenda, though they may come after him from different angles.
For example, look at the first post about Namazi's interview: 3 out of 4 titles are about CQ (all in larger font size and bold):

مصاحبه ام به گوش کی روش رسیده است

Look at the words that has been used and the tone of the sentences :
, کی روش, ارباب , تهدید

It is obvious that the titles are selected to help build a negative view of CQ on the reader's mind. This is not a coincident. It is part of a coordinated effort by those that have lost their undeserved position at TM or IFF or our football in general and is in continuation of what we already have seen and heard from Mayeli, Karimi, Afazeli, Abedini, and cheerleaders like Khakpour and few others, and occasionally with Branko as a guest star/supporting actor.

I hope the following article make some here who knowingly or unknowingly are promoting such efforts to think twice as what awaits TM if these efforts gets to fruition and CQ is replaced by those ready to claim his job and take credit on what he has worked hard to build, the same way Jalal Talebi and his backers and behind the scene people at IFF did at 1998 WC when Ivic was expelled.

با کی‌روش مثل ایویچ نباشیم/ بی‌معرفت‌هایی که ماییم

ورزش > فوتبال ملی - سعی کنیم رفتاری که روزگاری با ایویچ داشتیم را با کی‌روش نداشته باشیم و سه ماه به او زمان بدهیم.

افشین خماند: وکیل مدافع کارلوس کی روش نیستم؛ اصولا چطور می توان از چیزی دفاع کرد که خودت از آن شاکی هستی. خود من هم شاکی هستم که چرا استاد در کنفرانس مطبوعاتی تیم ملی کشورمن، یک آدم بی ربط را کنار دستش می نشاند، مگر پروتکلی وجود ندارد؟ خانه خاله که نیست، نمی شود که دست هر کس را گرفت در محوطه ای برد که متعلق به خودت نیست، اگر خیلی دوستش داری صبح به صبح، بامداد به بامداد ببر خانه ات! در وقت کنفرانس مطبوعاتی تو سرمربی تیم ملی هستی و باید حواست باشد که چه کار می کنی!
وکیل مدافع کارلوس کی روش نیستم اما راستش برایم هیچ اهمیتی ندارد این بازی های دوستانه را چه کسی هماهنگ می کند؛برای من چه فرقی می کند که بازی فلان را فلان شرکت هماهنگ می کند یا آن یکی... این که پورسانتش تو جیب چه کسی می رود، جنگی است میان دلال ها، نه برای من جذاب است و نه مهم. می ماند مساله ای که این روزها درشت نمایی شده به نام فساد که واقعیتش نه دادستان هستم و نه جیمز باند که بدانم چقدر این حرف ها راست است و چقدر دروغ یا چقدر راست و دروغ با هم قاطی شده اند. واقعیتش تازه بدبین هم هستم به خیلی از این دلسوزی ها و دلسوزها ...کاش اراده ای باشد که این پرونده را تا انتها برود تا معلوم شود آیا واقعا فسادی هست یا نه؟ یک زمان هم می گفتند کی روش می خواهد قطر به جام جهانی برود اما ...
وکیل مدافع کارلوس کی روش نیستم اما دیگر باور دارم وقتی حرف از خود فوتبال می شود، او بی همتاست! این روزها ما بی انصاف ترین مردمان جهان شده ایم، مردمانی که همه چیز را داریم زیر سوال می بریم، آن همه خاطره خوب، آن همه احساس غرور، آن همه دوست داشتن تیم ملی چه شد؟ یعنی یادمان رفته تیم ملی را در چه شرایطی تحویل او دادیم و او با تیم ما چه کرد؟ همین چند روزه توجه خیلی از ما به بازی ایران و آمریکا جلب شد، در جام جهانی 98 ... بعضی از ما به یاد آوردیم که چقدر بی انصاف بودیم با تومیسلاو ایوویچ، چقدر تهمت زدیم به مردی که نابغه بود، چقدر درشتی کردیم و او را با خود به جام جهانی نبردیم. چه کسی ضرر کرد؟ ما یا ایوویچ؟شاید جام جهانی 2006 و برانکو ایوانکوویچ را یادمان رفته؟ همه دسته جمعی زیر ساک زدیم و او را بی مهری بدرقه کردیم، بعدها منتش را کشیدیم که برگردد...
وکیل مدافع کارلوس کی روش نیستم اصولا وقت فوتبال تبدیل به یک فن می شود و هنر، کی روش نیاز به وکیل مدافع ندارد. در همه این سال ها نیک دانسته ایم که اگر یک نفر باشد که می توان در این گروه سخت راه را برای ما باز کند همین کارلوس کی روش است.
سه ماه می توانیم در کنار تیم ملی باشیم بعد تا یک عمر می توانیم فرمان حمله را صادر کنیم، آن چه نباید در این حمله قربانی شود، آرامش تیمی است که باید برای یک جنگ تمام عیار آماده شود، سه ماه و شاید کمتر خیلی نیست، بیایید تیم ملی خودمان را دوست داشته باشیم، بعدها اگر مثل ایویچ، ایوانکوویچ و .... فرصت ها را از دست دادیم، زمان به عقب برنمی گردد، بی انصاف نباشیم این قدر؛ لااقل در سه ماه بعدی
!

Last edited:

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304
حمایت محمد تقوی از کی‌روش: می‌خواهند کی‌روش را کنار بزنند چون ۷ سال است قدرت خود را از دست داده‌اند

ورزش > فوتبال ملی - محمد تقوی پیشکسوت فوتبال ایران از کارلوس کی‌روش در مقابل منتقدان حمایت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد تقوی بازیكن اسبق استقلال با انتشار متنی از كارلوس كی روش حمایت كرد. او كه در این متن مقابل منتقدان سرمربی تیم ملی ایستاده، در اینستاگرام خود نوشت: پس از اتفاقاتى كه در فوتبال ايران افتاده لازم است موضوعاتى را براى دوستان عزيز توضيح دهم. ابتدا بايد عنوان كنم فردى كاملا مستقل بوده و هستم و در اتفاقات فوتبال برخلاف بسيارى هيچ منفعت و ياضررى نصيبم نمى شود. حمايت من از سرمربى تيم ملى تنها شخصى است و به مانند تمامى افراد حق اظهار نظر دارم؛ پس لطفا سعى نكنيد با برچسب زدن كه در كشور عزيزمان كارى بسيار طبيعى شده حق اظهار نظر را از من بگيريد.

تمامى افرادى كه به نوعى با تصميمات سرمربى تيم ملى مخالفت مى كنند مطمًنا حق طبيعى شان است تا به مانند اينجانب اظهار نظر كنند اما مطمئن باشيد با مداركى كه به دستم رسيده مخالفت تعدادى از اين دوستان نشان مى دهد آنان در نهايت به دنبال نفع شخصى شان هستند.

سرمربى تيم ملى برنامه مشخص و مدونى را طرح ريزى كرده است كه تنها بايد منتظر نتيجه آن در بازيهاى جام جهانى باشيم. اين موضوع كه قطر حاضر است بدون هيچ چشمداشتى براى ايران بازى دوستانه ترتيب دهد مثال بارز هيچ گربه اى در راه خدا موش نمى گيرد است. دو سال پيش وقتى تيم ملى قطر در كمپ تيم ملى انگلستان مشغول آماده سازى بودند به محض اينكه متوجه شدند ايرانى هستم از من خواستند تمرين را ترك كنم. پس سرمربى تيم ملى نيز حق دارد محل اردوى تيم ملى را خود تعيين كند نه اشخاص ديگرى، مطمًن باشيد افرادى كه با دلايل واهى با كى روش مخالفت مى كنند تنها قصد دارند سرمربى مورد نظر خود را به تيم ملى تحميل كنند و در نهايت به دنبال تحميل ايده هاى خود به فوتبال ايران هستند كه نزديك به هفت سال است اين قدرت را از دست داده اند
.

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304
Again, these articles is not in direct relation to Namazi's interview, but as stated before I see it as part of a same effort, same chain, and the same agenda. It is connected to what Afazeli and Abedini have cooked up, what was fed and brought up by their khoros-jangi, Karimi, what that mental case Mayeli who ahs mentality of middle ages has been nagging about, and ..... and what has been said in the affiliated media about friendlies and camps both now and before and .... so instead of opening a new thread I am posting them here. But if Admin or majority disagrees, I can gladly move them to a new thread.

چرا برای انتقاد از کی‌روش، تحقیر نژادی می‌کنید؟
نگاهی به یک آمار اشتباه تاریخی برای انتقاد از سرمربی تیم ملی

ورزش > فوتبال ملی - کارلوس کی روش در کشورش از مربیگری محروم نیست و پرونده باز برای دوپینگ ندارد!

فرهاد عشوندی: نوشتن در حمایت از کی‌روش در این فضا شاید یکی از سخت‌ترین کارها باشد. ولی تماشای نوشته‌ها و اتهاماتی که از پی هم به پیکره تیم‌ملی لطمه می‌زند اما حداقل رسالتی است که سبب می شود تا درباره تعدادی از این ابهام‌ها که متاسفانه بر اساس ناآگاهی و ضعف حافظه تاریخی مان مدام تکرار می شود ، ذهنیت اشتباهی را برای گروهی از علاقمندان به فوتبال بسازد.

علی کریمی که برای خود من یکی از دوست داشتنیترین شخصیت های فوتبالی دهه های اخیرمان است ، در جدیدترین اظهار نظرش درباره محرومیت کارلوس کی روش در کشور خودش و پرونده بازش گفته است. برای من هم این گفته جالب بود که در نهایت از کانت های توئیتری متوجه شدم ، ماجرا بر می گردد به پرونده دوپینگ سال 2010.
کارلوس کی روش دقیقا بعد از جام جهانی 2010آفریقای جنوبی وقتی تیمش به هلند باخت و حذف شد ، با مسئولان کمیته ضد دوپینگ فیفا، پرتغال و رئیس فدراسیون پرتغال وارد دعوا شد و او را با محرومیتی 18 ماهه روبروکردند که دلیلش برخورد تندش با ماموران ضد دوپینگ بود. او اتهامش ممانعت از انجام تست های دوپینگ بازیکنانش بود. بازیکنانی که هیچ کدام شان البته دوپینگی نشدند ولی برخوردش باعث محرومیتش شد.
او وارد دعوای حقوقی با فیفا و فدرایون کشورش شد که می خواست قراردادش را یکطرفه لغو کند و حقوقش را نپردازد.

اصلا همان محرومیت باعث شد تا کی روش بیزنس فوتبالیاش را در ایران دنبال کند. فقط کافی است سری بزنید به آرشیو گفته های قدیمی عباس ترابیان درباره نحوه توافق ایران با کارلوس کی روش. او حتی سه ماهی قراردادش باایران طول کشید تا تکلیف آن پرونده مشخص شود چون اگر قرارداد جدید می بست ،فدراسیون پرتغال پولش را نمی داد!
این یعنی محرومیت او برای کار در کشورش یا ازسوی فیفا و پرونده باز او ، واقعیت ندارد و تنها یک سواستفاده از ضعف اطلاعات تاریخی در فوتبال ماست که همین طور چیزی را بیان می کنیم و به آن دامن می زنیم.

بحث دیگر اما درباره بازی های دوستانه است و همه فریادهایی که مدام زده می شود. بجث های مربوط به دلالی یا شراکت با شرکت فرانسوی.این بی شک در تعامل فدراسیون و سرمربی است که اتفاق می افتد. شاید صریح ترین گفته در مواردی از این دست را حشمت خان مهاجرانی با دنیای از تجربه کار با بزرگان فوتبال دنیا زده است:«از اوفارل تا ماریو زاگالو ، همه وقتی می آیند این طرف دنیادنبال پول آمده اند. معلوم است دوست دارند قرارداد یکحا ببندند و خودشان پول دستیارهای شان را تقسیم کنند یا کانال های خودشان بازی های دوستانه را مشخص کنداین یک عرف است و بستگی به قدرت فدراسیون ها در ایجاد تعامل با سرمربی دارد.»

درباره تیم ملی ایران هم تقریبا شرایط همین است.معلوم است وقتی در چارت تیم ملی ، مسئول هماهنگی دیدارهای دوستانه را خود فدراسیون انتخاب کرده و او مسئولیت هماهنگی بازی ها را دارد ، به سراغ تیم هایی می رود که حس می کند نزدیکترین هماهنگی با خواست سرمربی تیم ملی را دارد و به صرفه ترین است.

گاه بعضی از انتقادها به دلنشینی توئیت مهدی مهدوی کیا هستند. فوتبال ما کم نداشته از این بازی های آماده سازی عجیب و غریب که برای شان از این پول ها زیاد پرداخته ایم. از همان اردوهای آلمان دوره برانکو یااردوهای انگلیسی که برای بازی با تیم های محلی رفتیم تا بازی های دوستانه دوره افشین قطبی که بعد متهم به قمار و شرط بندی شدند تا همین بازی با گینه و سیرالئون عصر کی روش. یکی مثل مهدی که تا اوج فوتبال رسیده به درستی می گوید می شود ازبیشتر این ریخت و پاش ها با بریدن دست دلالان جلوگیری کرد اما او با ادبیاتی ساده، مستند و قابل درک سخن می گوید و هیچ ایرادی به گفتارش هم نمی توان گرفت.

ولی در این بین استفاده از واژه هایی که اگر باحالت تحقیر نژادی ادا شوند چون «مستر موزامبیکی» نه در شان ستارگان فوتبال ماست ونه حتی اگر در پاسخ به رفتارهای اشتباه کی روش باشد ، قابل توجیه.
تحقیر نژادی از سوی هر کسی مردود است و کاش همه یاد بگیریم در کمال احترام می توانیم مثل مهدی مهدوی کیا انتقاد کنیم و حرف درستمان را با واژگان نادرست ، نیازی ندارد که کاری کنیم تا جدی شمرده نشود.

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304
کی‌روش: دروغ‌ها و تهمت‌های بزدلانه بس است/ ایمیل می‌زنند و تهدیدم می‌کنند

ورزش > فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تاکید بر اینکه تیمش برابر سیرالئون بازی تدارکاتی خوبی را برگزار کرده، گفت: حالا وقت آن رسیده که خودمان را به سطح بین‌المللی برسانیم.

.
کی روش درباره انتقادات از برگزاری این بازی و دیدار با تیم ضعیف سیرالئون گفت: طبق معمول خیلی ها صحبت های خودشان را انجام می دهند اما ما راهمان را ادامه می‌دهیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا از سطح فنی سیرالئون راضی بوده و خطر بیماری ابولا که در آن کشور وجود دارد ایجاد نگرانی نکرده است اظهار داشت: درباره بیماری که گفتید باید بگویم اینطور نیست. برای هر تصمیمی که می گیریم بررسی لازم را انجام می دهیم. اینگونه نیست که بگوییم بقیه گمراه هستند و ما فقط می دانیم. درباره بازی هم باید بگویم بدون شک خوشحالم از بازی
تمرینی که انجام دادیم. قدم بعدی که پیش رو داریم رسیدن به سطح بالای بین المللی است. اگر می خواهیم به سطح حرفه ای برسیم باید تمرینات اینچنینی زیادی را انجام دهیم.

کی روش ادامه داد: ما نمی توانیم همیشه توقع داشته باشیم که آنطور که دوست داریم رقبا را بچینیم. اگر اینطور بود برزیل که ایران را سه بر صفر برد نباید با ما بازی می‌کرد چون ما ضعیف هستیم. من ازاصحاب رسانه می خواهم مقابل دوگانه گرایی و دروغ ها بایستند.

وی بار دیگر روی صحبت هایش برای اعلام رضایت از این بازی تاکید کرد و گفت: مدتها قبل برای این بازی برنامه ریزی ها داشتیم. با بیست کشور مکاتبه داشتیم. سیرالئون می خواست پیشرفت کند و ما هم می خواستیم درمسیر آماده سازی قرار بگیریم. برنامه های مدون و دقیقی داریم و هر روز سعی می کنیم روز به روز پیشرفت باشیم و شما باید از ما راضی باشید.

وی ادامه داد: اینگونه به نظر می آید که وقتی به عنوان تیم دوم به جام جهانی رسیدیم و چهار پنج سال است نمی بازیم و تیم اول آسیا هستیم شما خوشحال نیستید. واقعیت این است در چند ماه گذشته زجرهای زیادی را بابت دروغ ها و تهمت های بزدلانه به ما زده شده است. تهدیدهایی که در موبایل های ما از طریق ایمیل ارسال شده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: دیگر چه توقعی از ما دارید. دیگر کافی است! باید کمی احترام بگذاریم و افتخار کنیم به جایگاهی که داریم. فراموش نکنیم کمتر از سه ماه دیگر تا جام جهانی باقی مانده است و ما هنوز درگیر جنگ های داخلی با دروغ ها و تهمت ها هستیم.

کی روش تصریح کرد: رفتار حرفه ای من را پس از هفت سال زیر سوال می‌برید و زحمات فدراسیون را زیر سوال می برید؟ دیگر دنبال چه موضوعی هستید. حداقل اجازه بدهید بازیکنان کار خودشان را کنند.

Listen to his reaction to questions regarding his salary:

http://tamasha.com/v/Zqj6Z

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304

دلیل اینکه از بین گزینه های هدایت تیم امید خارج شدم، مخالفت کارلوس کی روش بود. من آمار دقیقی دارم که کی روش به مسئولان فدراسیون اعلام کرده نمازی با رفتنش از تیم ملی 3ماه قبل از جام جهانی به من خیانت کرده و به هیچ وجه موافق آمدنش نیستم. کی روش حتی تهدید کرده که اگر نمازی بیاید، با تیم امید هیچ همکاری انجام نمی دهد. درست مثل کاری که با تیم امید قبلی انجام داد. من به آقای تاج هم پیغام دادم که جواب نمی دهند. اما اتفاقی که افتاده را در جریانش هستم.

من برای آقای محصص نامه نوشتم و از او و معینی تشکر کردم. من می خواستم به ایران بیایم و کار بزرگی برای کشورم انجام دهم. این تیم از نظر من پتانسیل صعود به المپیک را دارا است و می خواستم بیایم و کار بزرگ انجام دهم اما در فدراسیون ارباب آقای کی روش است و هرچه او بگوید همان می شود.

http://www.varzesh3.com/news/1513308/نمازی-کی-روش-تهدید-کرد-تا-سرمربی-امید-نشوم

For the Coach Q lovers, you cant possibly bash Namazi for being unprofessional. Sounds like coach Q runs the show and is quick to label others as he sees fit. Namazi sounds very rational to me. I like to hear coach Q's version too.

And all these claims once again turns to be untrue.... when are we gonna learn to separate hearsay from facts before making claims and building conclusions?

Recall Namazi has claimed he has very accurate information that CQ is blocking his employment by IFF as the head-coach of TM Omid.
من آمار دقیقی دارم که کی روش به مسئولان فدراسیون اعلام کرده

CQ Strongly denies his claims and exposes his intentions:

(Seems like the letter "C" is used for "Coach")

کی‌روش: تصمیم‌گیر نیستم اما....

پاسخ تند کی‌روش به ادعای امید نمازی

کارلوس کی‌روش می‌گوید اگر او اختیار انتخاب سرمربی تیم امید را داشت، انتخابش جواد نکونام بود.

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی‌روش در پاسخ به صحبت‌های روز یکشنبه امید نمازی با ورزش سه بیانیه‌ صریحی را به شرح زیر در اختیار ما قرار داد.

دوباره یک
"C"
دیگر:

شخصی که صورت واقعی، عقاید و اخلاق خود را در پشت صحبت‌های منابع نامشخص پنهان کرده است. این یک فیلم تکراری است که اسم آن به شرح زیر است:

دروغ، توطئه و سوءظن.

1-حتی فیلم‌نامه و سناریوی این فیلم همانند قبل است، تنها با بازیگرانی متفاوت. بگذارید خیلی شفاف بگویم. بدون داشتن هیچ شک و تردیدی بنده به هیچ عنوان دخل و تصرف یا تصمیم‌گیر راجع به انتخاب
"C"
تیم المپیک ایران نیستم.

2- ولی اگر می‌توانستم، بدون داشتن حتی کوچکترین تردیدی از امید نمازی به عنوان
"C"
تیم المپیک حمایت نمی‌کردم. بنده کاراکتر و کفایت او را برای تصدی و رهبری یک تیم ملی جوان و مهیا کردن نسل آتی فوتبال ایران تایید نمی‌کنم. البته این تنها نظر من
است.

به راستی اگر شما واقعا بخواهید نقطه نظر من را راجع به این موضوع بدانید باید بگویم که چند سرمربی خوب و توانمند ایرانی هستند که برخلاف او، هم استحقاق بسیار بیشتری برای استفاده از این فرصت را دارند و هم تمامی شایستگی‌ها را برای ارائه انجام این کار با رعایت صداقت، تعهد و حرفه‌ای‌گری؛ مربیانی متعهد و توانمند چون علی دایی، منصور ابراهیم‌زاده، یحیی گل محمدی، عبدالله ویسی و چند مربی دیگر. با این حال با کمال احترام به تمامی این عزیزان، شخصی که من تا به امروز همیشه از او حمایت کرده‌ام و به معنای واقعی اعتقاد دارم که در حال حاضر توانایی رهبری بازیکنان برتر آینده ایران را دارد، جواد نکونام است.

Last edited: