Do you own a dog and what breed you got ?

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
من تا الان سگ نداشتم البته برادرم یک سگ ژرمن شیپارد داره
من از یوز پلنگ و شیر بیشتر خوشم میاد
شیر و یوزپلنگ داشتم از سگ بهتره
ولی الان اینجا یکسالی است که ممنوع کردند اگر کسی حیوانات وحشی مثل یوزپلنگ ببر و شیر داشته باشه به همین خاطر الان بجز یک
کاسکو حیوان خانگی ندارم
اونم اینقدر تخمیه که فقط جیغ میزنه
I would give anything to cuddle a Cheetah or a lion cob !! or a baby leopard ,but never have ......:-ohno:

May 9, 2004
15,166
179
I would give anything to cuddle a Cheetah or a lion cob !! or a baby leopard ,but never have ......:-ohno:
یوزپلنگ خیلی خوبه و اگر از کوچکی بزرگش کنی مثل یک سگ باهات دوست میشه
البته مي بايستي هرمدت یکبار ببریش بیرون تو یک جای وسیعی که بازی و حتی شکار کنه
ولی شیر باید خیلی مراقب باشی مخصوصا شیر ماده اگر درست نتونی مراقبش باشی و تربیتش کنی ممکنه حداقل برای رفقات و اطرافیانت خطرساز بشه

[video=youtube;vhAvQ0u7DcI]https://www.youtube.com/watch?v=vhAvQ0u7DcI[/video]

May 9, 2004
15,166
179
Let me translate what GP wrote since I blocked him

as;ldfkja;dlfj
as;dlkfad;lfjdurka durka mohammad jihand
dogs are dirty
adfja;ljasd;lfja;ldfj
ISLAM
a;lksdf;l a;lsdjf ;alkdfj
haram
asldfja;jfads;lkfj
kaseef and I cant read farsi but I am sure that is a pretty accurate translation
جریان بلوک کردنت و جویای حال ما شدنت
من رو به یاد دختر همسایه میاندازه که وقتی می امد بیرون فرار میکرد میرفت تو خونه و از پشت پنجره دید میزد

Attachments

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
I would do anything to cuddle a penguin ... one day I go to south Pole to meet them ... by far my fav. animals. especially Emperor penguins.
I like them too ,thy are so cute and always wearing their best suit to impress !

I like all animals except rats ,hyenas and wild dogs ...but cat family and birds specially birds of prey are my favourites and of course dogs .

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
جریان بلوک کردنت و جویای حال ما شدنت
من رو به یاد دختر همسایه میاندازه که وقتی می امد بیرون فرار میکرد میرفت تو خونه و از پشت پنجره دید میزد
LOOOL !

typical of Eastern and most Persian girls hiding their emotions and give you the impression that you don't matter to them and years later you find out they actually fancied you !!

Like Frank Sinatra said : regret ....I had a few ...:confused:

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
یوزپلنگ خیلی خوبه و اگر از کوچکی بزرگش کنی مثل یک سگ باهات دوست میشه
البته مي بايستي هرمدت یکبار ببریش بیرون تو یک جای وسیعی که بازی و حتی شکار کنه
ولی شیر باید خیلی مراقب باشی مخصوصا شیر ماده اگر درست نتونی مراقبش باشی و تربیتش کنی ممکنه حداقل برای رفقات و اطرافیانت خطرساز بشه

[video=youtube;vhAvQ0u7DcI]https://www.youtube.com/watch?v=vhAvQ0u7DcI[/video]
I suppose these Cheetahs are mainly from Iran , They don't really belong indoors as a pet ,they belong in the wild ,although they are so cute and cuddly .....they need to be protected and preserved ,such a beauty ,they say there are as little as only 50 left in the wild in Iran ...such a shame if we lose them like we did with Persian Lions and mazandaran Tigers .

May 9, 2004
15,166
179
LOOOL !

typical of Eastern and most Persian girls hiding their emotions and give you the impression that you don't matter to them and years later you find out they actually fancied you !!

Like Frank Sinatra said : regret ....I had a few ...:confused:
همین رو میگم
حالا شده این رفیق ما
TeamMeli
دختره ما رو میدید و جلو همه انکارمون میکرد بعد می رفت پشت پنجره دید میزد
یا مثلا جوری پارک میکرد که که نشه بری تو گاراژ خلاصه از این کارها
حالا این بابا هم مارو یاد اون انداخت
میگه بلوکت کردم بعد سراغمون رو از شما میگیره
:pooya2:

May 9, 2004
15,166
179
I suppose these Cheetahs are mainly from Iran , They don't really belong indoors as a pet ,they belong in the wild ,although they are so cute and cuddly .....they need to be protected and preserved ,such a beauty ,they say there are as little as only 50 left in the wild in Iran ...such a shame if we lose them like we did with Persian Lions and mazandaran Tigers .
نه عقاب جان
اینهایی رو که اینجا میفروشند یا بهتر بگم می فروختن چون الان ممنوع شده که کسی حیوانات وحشی مثل شیر و پلنگ و این جور حیوانات را
داشته باشه از عمان یا یمن می اوردند یا افریقا
البته بچه هستند و همانطور که گفتم هر مدت یکبار میبردیم تو دشت و صحرا
و دیگه یاد گرفته بود شکار هم میکرد یا مثلا اگر شکاری نبود براش خرگوشی چیزی ول میکردیم و می رفت می گرفت
بعضی ها اینقدر خوب تربیتشون داده بودن که مثل باز شکاری عمل میکرد
حرف باز شکاری شد باز شکاری رو از ایران قاچاق میارن تو این کشورهای شیخ نشین و با قیمت های زیادی می فروشند
قمیت ها به 40 تا 50 هزار دلار هم میرسه
تازه اگر گیر بیاد

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
نه عقاب جان
اینهایی رو که اینجا میفروشند یا بهتر بگم می فروختن چون الان ممنوع شده که کسی حیوانات وحشی مثل شیر و پلنگ و این جور حیوانات را
داشته باشه از عمان یا یمن می اوردند یا افریقا
البته بچه هستند و همانطور که گفتم هر مدت یکبار میبردیم تو دشت و صحرا
و دیگه یاد گرفته بود شکار هم میکرد یا مثلا اگر شکاری نبود براش خرگوشی چیزی ول میکردیم و می رفت می گرفت
بعضی ها اینقدر خوب تربیتشون داده بودن که مثل باز شکاری عمل میکرد
حرف باز شکاری شد باز شکاری رو از ایران قاچاق میارن تو این کشورهای شیخ نشین و با قیمت های زیادی می فروشند
قمیت ها به 40 تا 50 هزار دلار هم میرسه
تازه اگر گیر بیاد

There is a sanctuary somewhere in Kent in England that keep and raise snow leopards ,the cutest cat ever .... I need to go and give their babies a massive cuddle .

May 9, 2004
15,166
179
There is a sanctuary somewhere in Kent in England that keep and raise snow leopards ,the cutest cat ever .... I need to go and give their babies a massive cuddle .
عقاب جان
یه چیزی رو بهت بگم
حیوانات وحشی مثل شیر و پلنگ و خلاصه هر حیوان وحشی حتی اگر سگ نگهبان باشه که به غریبه حمله میکنه
اگر بتونی اعصاب خودت رو کنترل کنی و اصلا نترسی یا بهتر بگم یک جور ارتباط تله پاتیک باهاشون برقرار کنی
بهت حمله نخواهند کرد
ولی این کار خیلی مشکله احتیاج به تمرین داره
درست مثل اینکه سیرک بازها که روی طناب حرکت میکنند
یکم اشتباه کنی یا دلهره ای به خودت راه بدی کار خراب میشه
با برخی از حیوانات مثل سگها خیلی خوب ادم میتونه چنین ارتباطهای رو برقرار کنه

Apr 15, 2016
1,481
1
Suisse
خدایا کس و شعر های خنده دار این بابا تمومی نداره...سگ کمشه آقا, یوز پلنگ و شیر ماده بیارین واسش...پسر این اینترنت چه میدونی داده به یه مشت ان دماغو که دست راست و چپشونو تو دنیای واقعی نمیتونن از هم تشخیص بدن
:)

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,113
2,590
Strawberry field
عقاب جان
یه چیزی رو بهت بگم
حیوانات وحشی مثل شیر و پلنگ و خلاصه هر حیوان وحشی حتی اگر سگ نگهبان باشه که به غریبه حمله میکنه
اگر بتونی اعصاب خودت رو کنترل کنی و اصلا نترسی یا بهتر بگم یک جور ارتباط تله پاتیک باهاشون برقرار کنی
بهت حمله نخواهند کرد
ولی این کار خیلی مشکله احتیاج به تمرین داره
درست مثل اینکه سیرک بازها که روی طناب حرکت میکنند
یکم اشتباه کنی یا دلهره ای به خودت راه بدی کار خراب میشه
با برخی از حیوانات مثل سگها خیلی خوب ادم میتونه چنین ارتباطهای رو برقرار کنه
I know some people have that ability but I don't and never will !

Many years ago there was this karate club in London which was run by a well know japanese master who was well known for his fearless spirit and ability to intimidate anyone with his spirit ,one of his english assistants had this massive german shepheard who was a bit of a character and everyone was fearful of it and on the days that the japanese master was not around he used to take the class and he used to let the dog loose in the class and scare everyone .

One day he did that not knowing the japanese master was actually in the class ,he came in and let the dog loose and all the students panicked except the japanese master who gave the dog a fearful look and as the dog got close to him gave him a kick in the belly and the poor dog became like a little mouse and ran out crying with his tail between his legs .

May 9, 2004
15,166
179
خدایا کس و شعر های خنده دار این بابا تمومی نداره...سگ کمشه آقا, یوز پلنگ و شیر ماده بیارین واسش...پسر این اینترنت چه میدونی داده به یه مشت ان دماغو که دست راست و چپشونو تو دنیای واقعی نمیتونن از هم تشخیص بدن
کس نگو عمو
حالا من یوزپلنگ دیگه ندارم والا همونطور که ضد انقلاب شرط بست که براش عکس ماشینم رو بفرستم برات عکس می گرفتم و میفرستادم
اینجا خیلی ها تا یک سال پیش یوزپلنگ و شیر و ببر تو خانه هاشون داشتند
برو تحقیق کن ببین اگر فکر میکنی من بلوف میزنم

May 9, 2004
15,166
179
I know some people have that ability but I don't and never will !

Many years ago there was this karate club in London which was run by a well know japanese master who was well known for his fearless spirit and ability to intimidate anyone with his spirit ,one of his english assistants had this massive german shepheard who was a bit of a character and everyone was fearful of it and on the days that the japanese master was not around he used to take the class and he used to let the dog loose in the class and scare everyone .

One day he did that not knowing the japanese master was actually in the class ,he came in and let the dog loose and all the students panicked except the japanese master who gave the dog a fearful look and as the dog got close to him gave him a kick in the belly and the poor dog became like a little mouse and ran out crying with his tail between his legs .
شما حتی میتونید رو یک موجود ضعیف مثل یک پرنده هم این تمرین رو انجام بدید
مثلا حتی یک بلبل یا طوطی که سعی کنی باهاش ارتباط روحی برقرار کنی
البته با سگ خیلی اسانتر میشه این کار را کرد
فکر میکنم گیرنده سگها به شکلی با ادمها بهتر کار میکنه
:--biggrin

Apr 15, 2016
1,481
1
Suisse
کس نگو عمو
حالا من یوزپلنگ دیگه ندارم والا همونطور که ضد انقلاب شرط بست که براش عکس ماشینم رو بفرستم برات عکس می گرفتم و میفرستادم
اینجا خیلی ها تا یک سال پیش یوزپلنگ و شیر و ببر تو خانه هاشون داشتند
برو تحقیق کن ببین اگر فکر میکنی من بلوف میزنم
برو بابا گوز! اونجایی که تو اون لش بو گندوتو انداختی, میونه عربای خلیج فارسه. یه مشت کون گشاد شیکم گنده که نه استیل دارن, نه سلیقه نه حد میشناسن نه حدود. این بی استیلی و بی سلیقگی به تو هم که رفتی اونجا کارگری و بیل زنی سرایت کرده. طرف انقدر پول داره نمیدونه با پولش چیکار کنه ولی بی سلیقگی و بی استیلی از وجودش میباره. من خودم میدونم ارباب های عقده ایت تو خونه هاشون شیر و پلنگ و ببر نگه میدارن ولی آخه عمله تو هم باید کاری که اونا دوست دارن بکنی؟ من اینجا تو سویس کویتی ها و قطری های میلیونر میان واسه قرارداد ساختمون سازی بستن با شرکت ما و شرکت های عمران سویسی, از خنده میمیرم میبینمشون. طرف انقدر پول داره ولی متاسفانه ادکلنی که مصرف میکنه یه قاراشمیش گرون قیمت و سنگینیه که بوی گلاب و عود و شکر میده. طرف ولی خودش فکر میکنه چه حالی به خود و دور و وری هاش داده ولی مردم انشون میاد از این بو . ساعت های طلایی و یک کیلویی و اجق وجق, چه میدونم ببر و پلنگ نگه داشتن تو خونه ....خاک تو سر اونا با تو این سلیقه های اجق وجقتون.

TeamMeli

Elite Member
Feb 5, 2014
9,274
311
Las Vegas, NV
He is in his cage 24/7. Once a month my son takes him out of there to clean the cage.
I like that pretty cool I can't believe you have a snake in the house, I would never do that, cage or no cage. I try to avoid 3 things, as much as possible. My phobias, everyone has them but I am at leat being honest and admitting mine. Open book here, no secrets I am who I am, honest. Respect to you. What kind of a snake poisionous or non?
1-NEEDLES-hated getting shots in the miltiary
2-Roller Coasters
3-Snakes.