Embryology and Miracle

Status
Not open for further replies.

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
Kheferal,
Vaghte maro talaf nakon.
manzoore man in nabood ke aab baraye hayat lazeme. man daram migam hamin chizi ke ayeye abaki shoma gofteh ro kheili ghabl hame midoonestand. ayeyeh tokhmiye ghoraan hich chize tazeyi ro nagofte. boro kami motalee kon yad begir:

ما تمامی مخلوقات زنده را بوسیله اب زنده نگه داشته ایم

hamin ayeye dozari chize tazeyi nabood. daram behet migam physician haye yoonani 2000 saal pish midoonestand ke badane janevaran bishtar az aab tashkil shodeh, va kheili chiz haye digar midoonestand ke 600 saal baad ghoraan shoma nemidoonest.

dar morede bacteri ham khodet avval esm bordi na man. man faghat behet yad avari kardam ke kheili ghabl az in ketabe bi saro tah, ensaan midoonest hameye mojoodat ba ab zendeh and.

kollan, dalayeli ke baraye mojeze boodan ghoraan miari be khoda bache goonast. ye kam motalee kon khodet mifahmi ahmagh kie!

Last edited:

Silverton

National Team Player
Nov 6, 2004
4,524
6
Why is a member allowed to have an avatar with a young looking girl on it? What is this pedophilia BS? Surely it's against ISP rules.

May 9, 2004
15,167
179
Kheferal,
Vaghte maro talaf nakon.
manzoore man in nabood ke aab baraye hayat lazeme. man daram migam hamin chizi ke ayeye abaki shoma gofteh ro kheili ghabl hame midoonestand. ayeyeh tokhmiye ghoraan hich chize tazeyi ro nagofte. boro kami motalee kon yad begir:
جناب
شما روی حرف خودت هم حرف می زنی
واقعا مضحک است
اول که امدی و گفتی
Greek physicians knew that water is the most important element for life of all beings
که معلوم می شود ایه را درک نکرده بودید
الان هم می ایید می گویید نه منظور این بود که همین حرف را که قران زده زده اند ؟
نه بابا ؟
کدام حرف معلومه که اصلا نفهمیدی قران چی گفته که مجبور شدی بیایی و بگویی منظور همین حرفی را که قران زده زده اند
یادم را به قاسم نوکر دائی جان ناپلئون انداختی که هر وقت چیزی را نمی دانست و ازش سئوال می کردند
می گفت بله همین که شما گفتید
:1:
در مورد اینکه می فرمایید همان حرف را زده اند که قران زده است
اولا از کجا و به چه دلیلی این حرف را زده اند ؟
حتما دیده اند گاو بدون اب خوردن می میرد انسان بدون اب خوردن می میرد و درخت خشک می شود و خلاصه اب خیلی مهم است
بله ؟
یا اینکه نه میکروسکوپ داشته اند و برایشان این ثابت شده که در ترکیب هر موجود زنده ای حتما باید اب وجود داشته باشد ؟
کدام یک ؟
اخه بابام جان گفتی یونیک بودن اثر انگشت را دو هزار سال پیش چینی ها می دانستند
من زیر سبیلی رد کردم هر چند که چنین چیزی امکان نداشته زیرا بدون ابزارهایی مانند میکروسکوپ و انگشت نگاری که در دو قرن پیش رخ داد میسر نبوده
ولی باز من هیچ چیز نگفتم و گفتم اشکال ندارد محمد ص که در عربستان بوده مگر معلم چینی داشته که یاد گرفته
جواب ندادی امدی نقاشی زایمان را پست کردی
الان هم می ایی و می گویی یونانیان همین حرف را دو هزار سال پیش زده اند
عجب
به چه دلیل ؟
فرض کنیم زده اند دلیلشان چه بوده ؟
ایا ان زمان این تحقیقاتی که بعد از اختراع میکروسکوپ شد انجام گرفته ؟
یا اینکه چون می دیدند بدون اب موجودات زنده نمی مانند این حرف را زده اند
دقت کن فرق می کند
1-بدون اب موجود می میرد
2-موجود بدون اب ممکن نیست بوجود اید
به دو جمله بالا توجه کن
الان به این دو جمله توجه کن
3- بدون هوا موجودات می میرند و هوا یکی از مهمترین عوامل زندگی است
موجودات بدون هوا ممکن نیست بوجود ایند 4-

هر چند که می دانم باید یک ساعت بنشینی و تا مطالبی را که گفتم درک کنی و شاید هم درک نکنی

بهروز خان ترا به جان عزیزت برو کنار بگذاریکی که بتواند بحث علمی دقیق و با دلایل منطقی بکند یا حداقل مطلب را درک کند
بیاید و بحث کند

با اجازتون بقیه پستت را هم نخواندم زیرا مشت نمونه خروار است

بله جانم

kambujiyeh

IPL Player
Oct 18, 2002
2,662
44
آقایون،

شما بیکارین که هی*** با این جنرال کلنجار میرین. بابا این یارو اگر خدا رو هم بیارین جلوش بگه این قرآن همش کس و شعره ، بازم قبول نمیکنه. آخه این بابا نه*** دانشمنده، نه*** از این چیزها خبری داری، ولی*** هر کس می***تونه بره یه گوگل کنه تو سایت***های مختلف، کلی*** از این کس و شعرا پیدا کنه، بعد بیاد اینجا مثله بلبل برایه ما سوت بزنه.

من یه دفعه نوشتم، که به قوله این مسلمونا در سوره روم، نوشته شده، که ایرانیان روم را در گود***ترین منطقه در روی زمین (دریای مرده) شکست می***دن. بد هم میان اینجا کله ملاق میزنن، که بفرما این عمیق***ترین منطقه هستش. ولی*** یکی*** نیست به این کس خولا بگه، حاجی عمیق***ترین منطقه در کره زمین (یعنی*** رو پوسته زمین) مارینا ترنچ هستش . حالا بیا و حالی*** این یابو***ها بکن. باز یه کس و شعره دیگه سوار می***کنن، میذارن کف دسته ما و میرینن تو حوصله ما.

آدمی*** که افتخاره شون، یه بیسواده، کون نشور، تو نافه کونه عربستان، ۱۴۰۰ ساله قبل یه زری زده، حل تمامیه زنگی*** این***ها از این کس و شعر این بابا هست، که دیگه بدرده صحبت و بحث نمی*** خوره. ولش کنین بذارین زرش و بزنه و عقده شو رو خالی*** کنه. آدم که با دیوانه نباید دست به یقه بشه. بله جانم.

Last edited:

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
ما از مقام زرشک وار گماشتگی خواستار نمایانگری معجزات حزب آب هویج و مهر هستیم.

کمیته مرکزی حزب یابندگان دیوانگان در کویت

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California
I lost count.

How many times the alter ego ( REZA) thanked gomashte in this thread???? :)

Does ISP have any bylaws to deduct "thank You" counts from alter egos?

OK. What is the deal advocating qoran's mojeze and having picture of that under aged girl as avatar???? Is that another mojeze? Yani ye tofale bache baz mosalmoon mitone ba hamchin dokhtar javooni bale...??? In mojeze Maki bood ya Mdani?????

What happened to hezb mehr and Esmal Azarakhsh?????

Why was this thread brought to life anyways????

May 9, 2004
15,167
179
آقایون،

شما بیکارین که هی*** با این جنرال کلنجار میرین. بابا این یارو اگر خدا رو هم بیارین جلوش بگه این قرآن همش کس و شعره ، بازم قبول نمیکنه. آخه این بابا نه*** دانشمنده، نه*** از این چیزها خبری داری، ولی*** هر کس می***تونه بره یه گوگل کنه تو سایت***های مختلف، کلی*** از این کس و شعرا پیدا کنه، بعد بیاد اینجا مثله بلبل برایه ما سوت بزنه.

من یه دفعه نوشتم، که به قوله این مسلمونا در سوره روم، نوشته شده، که ایرانیان روم را در گود***ترین منطقه در روی زمین (دریای مرده) شکست می***دن. بد هم میان اینجا کله ملاق میزنن، که بفرما این عمیق***ترین منطقه هستش. ولی*** یکی*** نیست به این کس خولا بگه، حاجی عمیق***ترین منطقه در کره زمین (یعنی*** رو پوسته زمین) مارینا ترنچ هستش . حالا بیا و حالی*** این یابو***ها بکن. باز یه کس و شعره دیگه سوار می***کنن، میذارن کف دسته ما و میرینن تو حوصله ما.

آدمی*** که افتخاره شون، یه بیسواده، کون نشور، تو نافه کونه عربستان، ۱۴۰۰ ساله قبل یه زری زده، حل تمامیه زنگی*** این***ها از این کس و شعر این بابا هست، که دیگه بدرده صحبت و بحث نمی*** خوره. ولش کنین بذارین زرش و بزنه و عقده شو رو خالی*** کنه. آدم که با دیوانه نباید دست به یقه بشه. بله جانم.
خوب
مسعود و بی ازار و پهلوان نایب که حرفی برای گفتن نداشتند

جناب کمبوجیه
شما بهتر بود به نصیحت خودتان گوش می کردید و وارد بحث نمی شدید سنگیرتر بودید جانم
اولا الان موضوع در مورد اب است نه جنگ روم
دوم از ان جنابعالی اگر دو کلاس سواد عربی داشتید می دانستید که منظور از الارض در ایه کره زمین نیست
که پریدید وسط و از ژرف ترین نقطه دریاها سخن به میان اورده اید
جانم می خواهید بحث کنید اولا بروید ببینید منظور از کلمه الارض در عربی چیست و این کلمه در جملات مختلف به چه معنا است
و در ایه مربوطه یعنی چه
که دچار چنین اشتباه مضحکی نشوید و وقت ما را نگیرید
تا مرد سخن نگفته باشد
عیب و هنرش نهفته باشد
اگر خواستید در این مورد یعنی کلمه الارض و کاربرد ان در زبان عربی برایتان مفصل شرح خواهم داد

بله جانم

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California
In other thread, .......

این دروغ ها باعث می شود که مردم حقایق را هم باور نکنند
....................
وقتی ادم این دروغ ها را می خواند حتی اگر یک حرف راست هم در ان باشد باور نخواهد کرد

گماشته آذرخش ( یا هر کوفت و زهرماری امروز اسمته) .

شما که انچنین به حقایق و مصدر و منبع آن توجه داری ، چه گونه به خود جرات میدهی*** با پیشینه خود در این سایت ، به تفسیر و توجیه کتاب***های مثلا آسمانی بپردازی؟؟؟؟

صد تا حرف حق هم بزنی*** ، ما هنوز فرمایشات جنابعالی در مورد طبقه بندی باسن و تجارب شما در مورد بحث شیرین لواط، بچه بازی با نوجوانان صغر سنی، خاطرات آینه وار جناب علی*** که در قالب گوگولی مکتوب شده بود، حزب مهر ، اسمال آذرخش را فراموش نخواهیم کرد.

راستی*** ، این معجزهٔ شما در قبال کلاسه بندی باسن ، آیه و یا سورهٔ نداره؟؟؟؟؟؟ شاید اینطوری باز جلب توجه کنی
*** :)

May 9, 2004
15,167
179
In other thread, .......

گماشته آذرخش ( یا هر کوفت و زهرماری امروز اسمته) .

شما که انچنین به حقایق و مصدر و منبع آن توجه داری ، چه گونه به خود جرات میدهی*** با پیشینه خود در این سایت ، به تفسیر و توجیه کتاب***های مثلا آسمانی بپردازی؟؟؟؟

صد تا حرف حق هم بزنی*** ، ما هنوز فرمایشات جنابعالی در مورد طبقه بندی باسن و تجارب شما در مورد بحث شیرین لواط، بچه بازی با نوجوانان صغر سنی، خاطرات آینه وار جناب علی*** که در قالب گوگولی مکتوب شده بود، حزب مهر ، اسمال آذرخش را فراموش نخواهیم کرد.

راستی*** ، این معجزهٔ شما در قبال کلاسه بندی باسن ، آیه و یا سورهٔ نداره؟؟؟؟؟؟ شاید اینطوری باز جلب توجه کنی
*** :)
جناب بی ازار
شما چرا همه چیز را قاطی هم می کنید
موضوع این ترید جدا از موضوع داستان هایی است که من نوشته ام
خوب در یک جا من داستانی نوشتم در مورد یک همجنس باز در جای دیگری درمورد یک راننده در جای دیگری در مورد یک دزد یا یک فقیر
یعنی شخصیات این داستان ها را باید تجربه کرده باشم ؟
اگر اینطور بود پس حتما هر نویسنده ای قهرمانان داستانش را تجربه کرده یعنی هم قاتل بوده هم دزد و تبهکار وهم پلیس
لطفا این کار را نکنید جانم
در مورد باسن هم که فرمودید خوب یک تریدی در این مورد باز شد و من نظر دادم
الان هم اگر چنین تریدی باز شود با کمال میل حاضر هستم بیایم و نظر بدهم
چه ربطی به داستان ها و این ترید و یا ترید ورزشی و اظهار نظر کردن در مورد تیم ملی اسپانیا یا هلند یا ایران دارد ؟
چه ربطی به داستانهای گوگول مگولی یا ترید اشعار و یا ترید سکسی دارد؟
همچنین تمنا دارم در این ترید و ترید های دیگر در مورد حزب چیزی ننویسید
چون بی ربط است و جوابی نخواهم داد

متشکرم

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
خوب در یک جا من داستانی نوشتم در مورد یک همجنس باز در جای دیگری درمورد یک راننده در جای دیگری در مورد یک دزد یا یک فقیر
یعنی شخصیات این داستان ها را باید تجربه کرده باشم ؟
بدبختیش اینه که چرند خناق نیست که گلوی آدم بیشرمو بگیره. آخه تو همه این داستان ها هم داشتی تومنتو در میاوردی که خوده منم. واسه همینم اینقدر در طی سالها مزخرف و مهملات به هم بافتی و هنوزم میبافی

حالا جون گماشته از جنرال آچار پایان و حزب آب زرشک بگو یک کم بخندیم​

Last edited:

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
جناب بی ازار
موضوع این ترید جدا از موضوع داستان هایی است که من نوشته ام
خوب در یک جا من داستانی نوشتم در مورد یک همجنس باز

بله شما در مورد هم جنس باز داستان نوشتی. همجنس بازی در خانواد ه خودتون
تا آنجا که من یادمه، گوگولی داستان خواهرزاده شما بود

.
:D

Last edited:
May 9, 2004
15,167
179
دوستان گرامی
لطفا فقط در مورد موضوع ترید یعنی اخرین موضوعی که در ترید به ان می پردازیم بحث کنید
و خواهشا از بحث پیرامون موضوعاتی که ربطی به ترید ندارد پرهیز کنید

متشکرم

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
ترولینگ چیه غضنفر، ما دو تا سوال جدی کردیم ازت. تویی که انقدر ادعا داری که راجب قرآن میدونی و از طرفی هم از بچه بازی دفاع میکنی، خوب توضیح بده ببینیم اینم معجزه ای از قرآنه؟ یا اصلان قرآن در این باره چی میگه؟

آیا مسلمونایی که خودشونو به تو تو این ترد چسبونده بودن، میدونن تو به بچه بازی افتخار میکنی؟

Last edited:
Status
Not open for further replies.