Embryology and Miracle

Status
Not open for further replies.

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
متن زیر رو که خوندم یاد ژنرال جاکشیان خودمون افتادم

:D

...دلیل عدم توسعه علم و تکنولوژی در جوامع مسلمان

...فریب مردم به ایجاد توهم دانایی توسط روحانیت است به مثال زیر توجه کنید:
ﻧﻤﻮﻧﻪ ﺍﯼ ﺍﺯﺍﺳﺘﺪﻻﻝ ﯾﮏ روحانی ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩﻣﺸﮑﻼﺕ ﺑﺸﺮ ﻭ ﭘﺎﺳﺦ یک غیر مسلمان (ﮐﻔﺎﺭ) !
ﻣﺸﮑﻞ : ﺗﻮﻟﺪ ﯾﮏ ﻧﻮﺯﺍﺩ ﻧﺎﻗﺺ ﺍﻟﺨﻠﻘﻪ:
روحانی ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ : ﮐﺎﺭ ﺧﺪﺍﺳﺖ...
غیر روحانی : ﺍﺧﺘﻼﻝ ﮊﻧﺘﯿﮏ ﺍﺳﺖ.
روحانی ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ : ﺣﮑﻤﺘﯽ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ...
غیرروحانی : ﻋﺎﻣﻠﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﺸﻒ ﺷﻮﺩ.
روحانی ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ : ﻓﻘﻂ ﺧﺪﺍمی توﻧﻪ ﺷﻔﺎﺵ ﺑﺪﻩ.
غیر روحانی : ﺑﺎ ﮐﺸﻒ ﻋﺎﻣﻞ ﺁﻥ ﻣﯿﺸﻪ ﺟﻠﻮﯼ ﺑﺮﻭﺯ ﺍﯾﻦ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ.
" ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ ﺩﺭﺧﺒﺮﻫﺎ :
ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﮊﻧﯽ راﮐﻪ ﻋﺎﻣﻞ ﺍﺧﺘﻼﻝ ﺩﺭ ﺳﻼﻣﺖ ﻧﻮﺯﺍﺩﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﺸﻒ ﮐﺮﺩﻧﺪ "
روحانی ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ : ﺍﯾﻦ ﮐﺸﻒ ۱۴۰۰ ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﺩﺭ ﻗﺮﺁﻥ ﺁﻣﺪﻩ در فلان آیه و فلان حدیث ، ضمنا " ﺍﺑﻦ ﻓﻼﻥ " ﻫﻢ ﺩﺭ ﺣﻮﺯﻩ ﻋﻠﻤﯿﻪ ﻧﺠﻒ ۸۰۰ ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﺑﻬﺶ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﮐﺮﺩﻩ !
غیر روحانی: ﺩﺭ ﻗﺮﺁﻥ ﮐﻪ ﺣﺮﻓﯽ ﺍﺯ ﮊﻥ ﻭ ﺩﯼ ﺍﻥ ﺍﯼ ﻧﯿﺴﺖ!
روحانی ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ : ﺗﻮ ﺳﻮﺍﺩ ﻧﺪﺍﺭﯼ، ﻗﺮﺁﻥ ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻔﺴﯿﺮﺵ ﺭﻭ ﺑﺨﻮﻧﯽ، ﻫﺮ ﺁﯾﻪ ﻗﺮﺁﻥ ﻫﺰﺍﺭ ﺗﺎ ﻣﻌﻨﯽ ﺩﺍﺭﻩ، ﻓﻘﻂ ﺑﺴﻢ ﺍﻟﻠﻪ به اندازه ﺻﺪ ﺗﺎ ﮐﺘﺎﺏ ﻣﻌﻨﯽ ﺩﺍﺭﻩ .
ﻭ ﺍﯾﻦ فریب مردم برای جلوگیری از دانایی ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ در مسلمانان ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺭﺩ .....
چون روحانیون از محل تعصب کور مردم تغذیه و ارتزاق میکنند لذا مجبورند به هر نحوی شده مردم را در ناآگاهی (با ایجاد توهم آگاهی) نگه دارند و در طول تاریخ انواع سفسطه ها را ابداع کرده و نسل اندر نسل در حوزه های علمی بهمدیگر یاد داده‌اند و هم اکنون بزرگترین منبع آموزشی سفسطه گری را در اختیار دارند.
- مورد مهم دیگر در مورد توانایی روحانیت مسلمان در سفسطه گری، کتابهای تفسیر قرآن است.
در حالیکه قرآن کتابی است بسیار ساده و برای تمام اقشار، ، با تمام ضعفها و قوتهای خود (بعلت اینکه قابل فهم تر باشد )،
همین روحانیت از یک کلمه آن با سفسطه گری، دهها مطلب برای ایجاد توهم دانایی بیان میکنند!!

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
حال میکنم این رمال دوباره بیاد در مورد معجزات قرآن زر زر کنه و در عین حال به خودش بگه انسان منطقی
:)

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
متشکر از لطف شما مهدی جان
البته در قران مطالب بسیار اعجاز امیزی است که بنده وقتی دیدم اینجا ترید به مسخره گرفته شده
دیگر چیزی ننوشتم
نه جون من بیا از اون اعجاز هم بنویس محروم نمونیم

May 9, 2004
15,166
179
نه جون من بیا از اون اعجاز هم بنویس محروم نمونیم
خواننده های بیطرف این ترید می توانند قضاوت کنند که چه کسی
چون نتوانست با منطق جواب بدهد ترید را به حمله شخصی و فحاشی تبدیل کرد
خوب کردی ترید را دوباره زنده کردی تا حرفهای پوج تو و دوستانت اینجا برملا شود
الان یکی یکی انها را کوت میکنم
متشکرم

May 9, 2004
15,166
179
خوب
اینطور که پیداست کسی نتوانست در مورد موضوع اصلی بحث کند و بعضی ها مجبور شدند بیایند بجای بحث کردن
چرندیات بنویسند و دلقک بازی در اورند
قبلا یک چاینسکی بود که چند بار سعی کرد با ارقام و تواریخ غلط در این موارد بحث کند
که ایشان هم وقتی دیدند نمی تونند به ترید فوتبال پناهنده شدند
بزودی برای ان دها هزار نفری که از ترید دیدن کرده اند در مورد اعجاز دیگری درقران
بحث خواهم کرد
خوشبختانه ترید پربیننده ترین ترید در این فورم است
و دومین پربیننده ترین ترید سایت است

بله جانم

این پست تقریبا اخرین پست بحث ما در این ترید بود
که بعدا به فحاشی و حزب مهر و بچه بازی و توهین کشیده شد
چون همانطور که گفتم وقتی فیلسوف این دسته یعنی اسی معروف به چاینسکی نتوانست حتی با تواریخ غلط وو ترجمه غلط
مواضعی را که من نوشتم انکار کند
امد و گفت مثلا بله زمان چینی ها هم همین را میگفتند و محمد از چینی ها اموخته
یا مثلا زمان یونان هم همین را میگفتند و محمد از یونانی ها گرفته
یا زمان رومیان و فارس همین را میگفتند و محمد از انها اموخته
هرچند که حرفهای ایشان و مثلها و تواریخ ایشان کاملا غلط بود
ولی من گفتم قبول دارم
همه اینها را محمد از یونانیان و چینی ها رومیان وبقیه اقوام گرفته و اینها وحی نیبست
پس می توان گفت که محمد یک دانشمند و محقق بزرگ در زمان خود بوده است
یعنی یا باید قبول کرد که اینها وحی هستند یا خیر وحی نیستند و محمد یک دانشمند عصر خود بوده
حالا انتخاب کنید
1- به محمد وحی شده
2- محمد اینا را از چینی ها و یونان و روم اموخته
که وقتی دیدن این یک مخمصه است و اگر بگویند محمد دانشمند بوده باز با معضلهای جدیدی روبرو می شوند
امدند و بنای فحاشی را گذاشتند
می توانید بروید و ببینید
الان این نکبت که هر روز اسم عوض میکند امده و میگه بیا دوباره در اینمورد بنویس
حاضر هستم بنویسم اگر یکی مثل تو یا نوچه هایت فحاشی نکنید و منطقی جواب بدهید
حالا این گوی واین میدان
از خوانندگان محترم استدعا میکنم که بروند و روند بحث در ترید و جواب و سئوالات را تا وقتی که به فحاشی کشیده شد
ببینند
تا اشکار شود که چگونه وقتی به بن بست رسیدند و سئوال بالا را کردم بنای فحش و توهین تهاجم شخصی را گذاشتند
تا ماست مالی کنند
منتظرم

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
جالب تر از همه اون جاش بود که تو کس مغز اومدی گفتی تو قرآن در مورد اثر انگشت نوشته شده که این یکی از معجزات شه.

بعد که بهت گفتم تو چین باستان اثر انگشت استفاده میکردن شروع کردی به مغلطه کردن و دروغ پشت دروغ.

فقط یک جونور جاهل بی‌سواد میتونه فکر کنه که تو قرآن معجزه یا چیز به خصوصی نوشته شده. یه کم سواد پیدا کنی می‌فهمی به جز مزخرف چیزی توش نیست.

May 9, 2004
15,166
179
جالب تر از همه اون جاش بود که تو کس مغز اومدی گفتی تو قرآن در مورد اثر انگشت نوشته شده که این یکی از معجزات شه.

بعد که بهت گفتم تو چین باستان اثر انگشت استفاده میکردن شروع کردی به مغلطه کردن و دروغ پشت دروغ.

فقط یک جونور جاهل بی‌سواد میتونه فکر کنه که تو قرآن معجزه یا چیز به خصوصی نوشته شده. یه کم سواد پیدا کنی می‌فهمی به جز مزخرف چیزی توش نیست.

اولا
فرض را بر این بگیریم که در چین باستان از اثر انگشت استفاده می کرده اند
یعنی یا می بایستی محمد این موضوع را می دانسته و به حقیقت ان پی برده و می دانسته یک مطلب کاملا حقیقی علمی است
یا اینکه معجزه است
خوب معجزه را از نظر تو کنار میگذاریم
یعنی محمد می دانسته که در چین باستان چنین می کرده اند و برای او یعنی حضرت محمد محقق شده که بله کار انها درست بوده
و شکی در ان نیست

این فرضیه دوم را که خودت بیان میکنی را چگونه تو ضیحی میدهی؟
یعنی محمد می دانسته ؟
بیا اگر واقعا حرف منطقی داری در اینمورد بنویس و بحث کن
والا فحاشی کردن را من از تو بهتر بلدم باور کن فحش هایی جدیدی یادت میدم که تو هیچ دائرالمعارفی نیست
حالا اگر راست میگی بیا در اینمورد دوم بحث کن

سئوال اول
ایا محمد میدانسته که انچه چینی ها می گوید حقیقت علمی دارد ؟

سئوال دوم
محمد از کجا می دانسته ؟
منتظر جوابت هستم
هر چند میدونم یا جواب نخواهی داد و فحاشی میکنی یا اینکه طفره میروی
خوانندگان بیطرف قضاوت میکنند که چه کسی جاهلانا با موضوع برخورد میکند

May 9, 2004
15,166
179
خنده دار در مورد دلایل ابکی این عده ان است که
وقتی در مورد علوم گوناگون مانند اثر انگشتان جنین کوها دریا و چیزهای دیگری که حضرت محمد بیان کرده
می نویسم
میایند و میگویند این را چینی ها یونانی ها رومیان هم میدانیسته اند
و قتی میگویم خوب پس این نشانگر ان است که اگر معجزه نیست محمد شخصی دانشمند و بر علوم شرق و غرب حیطه داشته
میگویند نه بیسواد بوده
:D
یعنی از هر دو طرف راه را بسته می بینند
بعد می گویند اره سلمان فارسی یادش داده نمی دانم فلان کس یادش داده
وقتی این فرضیه را هم می پذیریم و میگوییم خوب با این منطق چرا فلان کس خودش ادعا نکرده که پیامبر است
یا مثلا ایاتی که سالها قبل از ملاقات سلمان با محمد بوده را چگونه توضیح میدهد
ساکت میمانند
یا حرفهای بیخود و غلط میزنند
مانند اسی پالتاک که میگفت سپاه ایران برای فتح مصر از مکه و مدینه گذشته
یا اینکه در مکه دانشکاه بزرگی بوده که همه علوم جهان در ان تدریس میشده
واقعا مسخره تر از این خود اشخاصی هستند که چنین به دروغ میخواهند ذهن خواننده را گمراه کنند
حالا این اسی پالتاک امد و ترید را اورد بالا ببینیم جرات ان را دارد که یک بحث علمی کند یا باز فرار میکند و
می رود تو فوروم ورزش به کسری و بقیه فحش میده
مثل دفعه اخر که اینجا نتوانست حرفش را ثابت کند رفت تو فوروم ورزش و فحش را به این و ان کشید

Last edited:

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566

جالب تر میدونی چیه. اینکه اون آیه تخمی رو باید خیلی ماساژ بدی تا فکر کنی میگه اثر انگشت منحصر به فرده.

اصلا فرض کنیم اون آیه تخمی منظورش این بوده، من نمیگم فقط محمد میدونسته. من میگم یه امر شناخته شده بوده. به همین دلیل اگر واقعا میدونستن میومدن به صراحت مینوشتن. یا اگر از خدا نازل شده میومد این راز بزرگ رو صریحا الام میکرد. معما بازی برای چی؟ کتاب که به گفته خودشون ساده نوشته شده تا همه بفهمن رو باید صد جور تعبیر کنی تا از توش معجزه در بیاری. به هر انسان عاقل بگی میخنده.

البته از مغز مریض دروغ پرداز اشغال‌های مذهبی منطق در نمیاد.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
ببین اینا شرم و حیا اگه سرشون میشد که این لجنی نمیبودن که هستن. ببین هر کس دیگری بود آب شده بود رفته بود تو زمین این رمال شیعه ببین هنوز داره ادامه میده... همین چند روز پیش تو یه ترد دیگه از همین بهرام مشیری به عنوان دلیل و مدرک و رفرانس استفاده می‌کرد، آنجا اومده همون بهرام مشیری رو بهش میگه دروغ گو
دروغ و کثافت از سر و روی اینا میباره

May 9, 2004
15,166
179
جالب تر میدونی چیه. اینکه اون آیه تخمی رو باید خیلی ماساژ بدی تا فکر کنی میگه اثر انگشت منحصر به فرده.

اصلا فرض کنیم اون آیه تخمی منظورش این بوده، من نمیگم فقط محمد میدونسته. من میگم یه امر شناخته شده بوده. به همین دلیل اگر واقعا میدونستن میومدن به صراحت مینوشتن. یا اگر از خدا نازل شده میومد این راز بزرگ رو صریحا الام میکرد. معما بازی برای چی؟ کتاب که به گفته خودشون ساده نوشته شده تا همه بفهمن رو باید صد جور تعبیر کنی تا از توش معجزه در بیاری. به هر انسان عاقل بگی میخنده.

اولا ایه کاملا روشنه
چنانکه ایه که در مورد احساس و پوست است مشخصه
ایه کاملا مشخصه
بعدا قران که نیومده که چنین رازی رو بر ملا که به قول تو
بعد میگی برای همه چنین چیزی روشن بوده
یعنی منظورت این است که همه حتی ان عرب بیابانگرد میدونسته که اثر انگشت هر شخصی با شخص دیگر فرق میکنه
که این حرفت واقعا مضحکه
اگر عرب بیابانگرد میدونسته چه لوزومی به فرانسیس گالتون داشت که بیاد ثابت کنه مشنگ
اثر انگشت رو حضرت محمد میدونسته میگم در مورد صعود به اسمان و فشار بر سینه میگه یونانی ها میدانستند و محمد میدانسته
میگم در مورد کوه میگه ژاپنی ها دو هزار سال میدانستند و محمد میدانسته
میگم در مورد جنین میگه محمد میدانسته
میگم در مورد فضا میگه مصر میدانسته و محمد میدانسته
در مورد دریا محمد میدانسته
حال اینکه محمد چهل سال اصلا در اینموارد حرفی نزده بود
یکدفعه به یاد این چیزها افتاده؟
میگم قبول همه این علوم رو خوانده در چین و ژاپن و یونان و مصر ورو م و فارس
پس حداقل دانشمند بوده
میگه نه عرب بیابانگرد بیسواد بوده
مضحکه بخدا الان در سال 2019 یک بیسواد پا برهنه رو از صحرا بیاری دو دو تا چهار تا رو بلد نیست انوقت این میخواد بگه که محمد بیسواد بوده
و همینطوری این چیزها رو گفته چون این معلومات عامه ان زمان بوده
اخه ادم تا چه اندازه روی تفکیر معلول خودش متعصب باشه که بخواد به بقیه بقبولانه که این علوم را همه مردم حتی اعراب بیابانگرد که فقط با شتر و صحرا
روزگار رو میگذرندن چنین معلوماتی رو داشته اند
خیلی متعصب هستی و روی حرف اشتباه خودت کله شقی میکنی

May 9, 2004
15,166
179
ببین اینا شرم و حیا اگه سرشون میشد که این لجنی نمیبودن که هستن. ببین هر کس دیگری بود آب شده بود رفته بود تو زمین این رمال شیعه ببین هنوز داره ادامه میده... همین چند روز پیش تو یه ترد دیگه از همین بهرام مشیری به عنوان دلیل و مدرک و رفرانس استفاده می‌کرد، آنجا اومده همون بهرام مشیری رو بهش میگه دروغ گو
دروغ و کثافت از سر و روی اینا میباره
اگر من دلیل از گفته های بهرام مشیری اوردم به این خاطر بود که بهرام مشیری از مصدری که معروفه استفاده کرده
در جای دیگه اگز انتقاد کردم چون از مصدری که صحبت میکنه به دروغ صحبت میکنه
اگر شخصی حالا مشیری باشه یا کسی دیگر در مورد موضوعی از مصدری سخن گفت
در جای دیگری از موضوع دیگری از مصدری سخن گفت
این بنا نمیشود که هر دو مصدرش دروغ باشد
ممکن است در جایی ایران داشته باشد در جایی دیگری ایران نداشته باشد
این تو هستی که راست و دروغ را بنا بر معیار شخص گوینده می سنجی
و این یک معیار درستی نیست
بعدا چه کسی پرو تر از تو که اینجا باهات شرط بستم که اگر برایم دلیل بیاوری که ادنی الارض به معنی نیست که تو ترجمه کردی
نتوانستی جواب بدهی و فلنگ رو بستی رفتی و پیدات نشد
یا چه کسی بود که گفت ارتش ایران از طریق مکه و مدینه به مصر حمله کردند
یا چه کسی بود که در بحث ها دروغ گفت و نتوانست حرفش را ثابت کند
اگر کسی باید خجالت بکشد و اب شود و تو این ترید نیاید تنها تو هستی
خوانندگان میتوانند بروند و صفحه صفحه این ترید را بخوانند و ببینند چه کسی شرم و حیا ندارد که باز در این ترید میخواهد خودی نشان بدهد

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352

بابا این موجود در بیمار بودنش که فکر نکنم کوچکترین شکی باشه. فکرشو بکن علاوه بر بیماری, یک مغز کاملا خراب و عقب مونده داره. این موجود آلوده است به آداب و رسوم و فرهنگ شیعه که دروغ و مغلطه از شروط درجه اول این کیش به شمار میره. ببین با ملا های شیعه هم که صحبت کنی, دقیقا همینکار رو میکنن, انقدر کس و شر بیربط میگن, که صحبت از هدف اصلی دور شه و به بیراهه بره, چون اگه بخوان تو یک خط مشخص صحبت کنن, مسلمونا و مخصوصا شیعیان خیلی زود کفگیرشون به ته دیگ میخوره و مثل خر تو گل وا میمونن واسه همین روده درازی و جفنگ پراکنی برای سر درگم کردن طرف مقابل همیشه چاشنی کار اینا بوده و هست. ببین این جریان خیلی راحته که البته در موردش تو این ترد توضیح هم داده شده: اولا در اون آیه قرآن اصلا حرفی از اثر انگشت نیست. به هیچ وجه. صحبت از اینه که الله اینا میخواد بگه که من حتی کوچکترین قسمت های بن شما رو دوباره میتونم سر هم کنم یا بازیافت کنم. میگه آقا من نوک انگشتاتون رو هم میتونم مرتب کنم. یعنی اصلا از یه همچین آیه ای حرف اثر انگشت در آوردن خودش خنده داره.

حتی اگر الله اینا حرف از اثر انگشت هم میزد, حرف تازه ای نمیبود چون هزار سال قبل از اینکه ممد به دنیا بیاد, چینی ها زیر مدارک دولتی و اقتصادی, انگشت میزدن و به عنوان امضاء ازش استفاده میکردن چون میدونستن که منحصر به فرده. حالا این رمال ببین چه روده درازی های بیربطی میکنه, ای ممد, دانشمند بوده, نبوده, میدونسته, نمیدونسته...یکی نیست بگه بابا گوز, اصلا مهم نیست, ممد بیسواد بوده یا دانشمند. مهم این است که یه مشت کله خراب, یه همچین امری رو که هزار سال قبل اسلام به روی ملل دیگر آشکار بوده و ازش استفاده میشده رو سعی میکنن به اسم معجزه قرآن به خورد ملت بدن و این دروغه.

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
اولا ایه کاملا روشنه
چنانکه ایه که در مورد احساس و پوست است مشخصه
ایه کاملا مشخصه
بعدا قران که نیومده که چنین رازی رو بر ملا که به قول تو
بعد میگی برای همه چنین چیزی روشن بوده
یعنی منظورت این است که همه حتی ان عرب بیابانگرد میدونسته که اثر انگشت هر شخصی با شخص دیگر فرق میکنه
که این حرفت واقعا مضحکه
اگر عرب بیابانگرد میدونسته چه لوزومی به فرانسیس گالتون داشت که بیاد ثابت کنه مشنگ
اثر انگشت رو حضرت محمد میدونسته میگم در مورد صعود به اسمان و فشار بر سینه میگه یونانی ها میدانستند و محمد میدانسته
میگم در مورد کوه میگه ژاپنی ها دو هزار سال میدانستند و محمد میدانسته
میگم در مورد جنین میگه محمد میدانسته
میگم در مورد فضا میگه مصر میدانسته و محمد میدانسته
در مورد دریا محمد میدانسته
حال اینکه محمد چهل سال اصلا در اینموارد حرفی نزده بود
یکدفعه به یاد این چیزها افتاده؟
میگم قبول همه این علوم رو خوانده در چین و ژاپن و یونان و مصر ورو م و فارس
پس حداقل دانشمند بوده
میگه نه عرب بیابانگرد بیسواد بوده
مضحکه بخدا الان در سال 2019 یک بیسواد پا برهنه رو از صحرا بیاری دو دو تا چهار تا رو بلد نیست انوقت این میخواد بگه که محمد بیسواد بوده
و همینطوری این چیزها رو گفته چون این معلومات عامه ان زمان بوده
اخه ادم تا چه اندازه روی تفکیر معلول خودش متعصب باشه که بخواد به بقیه بقبولانه که این علوم را همه مردم حتی اعراب بیابانگرد که فقط با شتر و صحرا
روزگار رو میگذرندن چنین معلوماتی رو داشته اند
خیلی متعصب هستی و روی حرف اشتباه خودت کله شقی میکنی
تو واقعا نمیفهمی یا خودترو زدی به کوچه علی چپ؟

محمد کیه؟ اصلا کی گفته قرآن رو محمد نوشت یا از آسمون افتاد تو سرش.

کار تو از پایه خرابه. مشکلت اینه که هنوز فکر میکنی محمد پیغمبر بیسوادی بوده که ناگهان از آسمون بهش آیه نازل شد. همه چی رو بر اساس اون خرفات تحلیل میکنی. البته تحلیل که چه عرض کنم. بیشتر به ترکمون میاد تا تحلیل

Status
Not open for further replies.