Happening now...

Jul 5, 2009
3,012
360
South Dakota
How is it possible to apply any shit to this uniqueness?
Whatsoever crap works.......:ROFLMAO:
Damn, read Bolton's book, he's outraged at Trump, he must have hated every second of his own life, earning daily bread in that haywire Trumpland.

Pass me dat'dope, yoO!

Oct 18, 2010
6,271
848
student name is Phuc Bui Diem Nguyen.
prof tells her to change her name since it's like an insult.
prof placed on leave after the student complains :p

May 9, 2004
15,166
179
ببین، این مشنگ جدی جدی باور کرده که ۱۴۰ سرباز امریکایی تو عراق از فشفشه خامنه‌ای مردن.

تو از این کس مغز تحلیل می‌خوای؟

برو کانال من و تو رو ببین دارن وقت سقوط رژیم رو تعیین میکنند
میگن کرونا رژیم رو به لبه سقوط رسانده فقط منتظر هستند یک نفر هلش بده تا سقوط کنه
زود برو رژیم رو هل بده تا سقوط کنه لب پرتگاه ایستاده منتظرته
:ROFLMAO:

Last edited:
May 9, 2004
15,166
179
عاقلان دانند.

این شد حرف ترا خدا؟
یعنی اخبار رو نشنیدی ؟
باز بگو این موشکباران پادگان امریکا هم چوب پنبه بوده

ویدئو را نگاه کن معلومه که کسی اصلا کشته نشده
همش چوب پنبه بوده
:p

May 9, 2004
15,166
179
خیلی دلقک بامزه ای هستی
کلی خندیدم
بخند بعد از اینکه حالت گرفته شد خیلی احتیاج به خنده داری
و من نمیدونم کی دلقکه
من دلقکم یا ترامپ جونت و
تو که فکر کردی امریکا ایران رو در عرض یک هفته میزنه یا من که گفتم این کانال ها رو نگاه نکن اخر کار مثل مفسرین
همین کانال ها دلقک میشی
هنوز هم شما باور ندارین امریکا رید و ترامپ ترسید ؟؟
نه ترا خدا هنوز باور ندارید که امریکا بعد ازضربه عین الاسد جفت کرد ؟
اشکال نداره برو کانال من وتو رو نگاه کن برنامه گذاشته و موعد سقوط رژیم را دارن تعیین میکنن
تو هم برو یه موعد ی چیزی بگیر
میگن یک هواپیما از سران اپوزسیون میخواد تو میدون ازادی فرود بیاد و اخوندها همه فرار کردن
رفتن روسیه
ریموت کنترل خامنه ای رو هم از روسیه قطع کردند
تو هم برو ببین جا هست تو هواپیما از غافله دور نمونی
:)

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
بخند بعد از اینکه حالت گرفته شد خیلی احتیاج به خنده داری
و من نمیدونم کی دلقکه
من دلقکم یا ترامپ جونت و
تو که فکر کردی امریکا ایران رو در عرض یک هفته میزنه یا من که گفتم این کانال ها رو نگاه نکن اخر کار مثل مفسرین
همین کانال ها دلقک میشی
هنوز هم شما باور ندارین امریکا رید و ترامپ ترسید ؟؟
نه ترا خدا هنوز باور ندارید که امریکا بعد ازضربه عین الاسد جفت کرد ؟
اشکال نداره برو کانال من وتو رو نگاه کن برنامه گذاشته و موعد سقوط رژیم را دارن تعیین میکنن
تو هم برو یه موعد ی چیزی بگیر
میگن یک هواپیما از سران اپوزسیون میخواد تو میدون ازادی فرود بیاد و اخوندها همه فرار کردن
رفتن روسیه
ریموت کنترل خامنه ای رو هم از روسیه قطع کردند
تو هم برو ببین جا هست تو هواپیما از غافله دور نمونی
:)
LOL -- migam dalghak bamazei hasti --
khodet migi khodet ham javab khodet ro midi ...masalan man hich vaght manoto tamasha nemikonam ... hamintori mibafi :D
and if you follow you know I am not a trump follower either vali be jokat edameh bedeh ... man ke koli mikhandam

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
hala ke chi -- masalan iran ghodrat mooshakish balast -- melat bayan gooz bokhoran ke aghayoon mooshak hava konan --

Agar toonesti yek mamlekat besazi ke mardomesh tuye refah hastan (hata ma ba 15 sal pish ham raazi hastim) -- boro har ghalati bokon -- mooshak besaz --
ba amrica dar gir sho -- har chi -- vali vaghti melat bayad gooz bokhoreh -- mishe mesl koreyeh shomali -- oona ham
hey migan bebin che khabareh -- melatesh gooz mikhoran --

areh iran chap o rast pooleh melat badbakht ro migireh va movafagh ham boodeh ta hadi -- mikhad regional power besheh --
va bazam migam ta hadi movafagh boodeh -- hata dar moghe sanction ha ham khoob amal kardeh -- vali akharesh chi --
Dollar 21000 toman = 210,000 rial -- pain 4.5 million toman zireh khateh faghr -- in mishe chand dar sad mardom ?
aaghelan danan -- albateh inro khar ham mifahmeh

Last edited:

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
از پایین تا بالای اون نظام پر شده از بیناموسی و فساد
حالا ما اینجا توقع داریم دو سه تا ساندیسخوری که تو این سایتن و از اون نظام حمایت میکنن رو توجیه کنیم

دلار از مرز ۲۰ هزار تومن هم گذشت
اگه تو خونه فرقون ندارین سریع برین بخرین، چون از این به بعد باید واسه خرید اجناس با فرقون پول جابه‌جا کنیم

IMG_20200605_012247_584.jpg

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,605
4,764
IMG_20200624_170931_148.jpg
راستی میدونی همین کسایی که تو آمریکا تظاهرات میکردن ، عده زیادیشون نشستن تو خونه و هفته ای ۶۰۰ دلار ناقابل دارن بهشون پول میدن
به اضافه حقوق بیکاریشون
واقعا حق با شماست مرگ بر آمریکا که اینجور به مردمش میرسه

May 9, 2004
15,166
179
LOL -- migam dalghak bamazei hasti --
khodet migi khodet ham javab khodet ro midi ...masalan man hich vaght manoto tamasha nemikonam ... hamintori mibafi :D
and if you follow you know I am not a trump follower either vali be jokat edameh bedeh ... man ke koli mikhandam

بابا با این لووول زدنها خودت رو هم قانع نمیکنی
حالا جریان شد که کانال من و تو رو می بینی یا نه ؟؟؟؟
تو الان چهل ساله که داری میخندی چون رژیم لب پرتگاه است منتظر مسعود ریقو که بیاد هلش بده بیافته تو پرتگاه

May 9, 2004
15,166
179
پیره مرد کس خل تازه فهمیده که ارتشی های امریکا از ایران می ترسند
بگو مگه ندیدی شلوارشون رو خیس کردند وقتی به اسارت گرفته شدند
البته شما که کاسه از اش داغتر هستید میدونید که نمیترسن فقط ترامپ دلش برای ارتشی های ایران که امکان داشت کشته بشن سوخت
چون چند تا رفیق ایرانی داره
هههههههههه

همش چوب پنبه است
اعترافات بولتون: ترامپ و فرماندهان پنتاگون از مواجبه نظامی با ایران میترسند

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336

بابا با این لووول زدنها خودت رو هم قانع نمیکنی
حالا جریان شد که کانال من و تو رو می بینی یا نه ؟؟؟؟
تو الان چهل ساله که داری میخندی چون رژیم لب پرتگاه است منتظر مسعود ریقو که بیاد هلش بده بیافته تو پرتگاه

I don't care actually
I don't live in Iran, my family doesn't live in Iran, even if the regime changes I won't go back to Iran. I am not waiting for anything. I merely tell my observation about my home country. That is it. I don't even know who you are referring to lol

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,500
3,336
شهردار منطقه ۲۲ تهران خبر داد قیمت اجاره پشت بام برای خوابیدن به ۵۰ هزار تومان رسیده است.

روزنامه شرق در گزارشی نوشت منطقه ۲۲ تهران با پدیده «پشت‌بام‌خوابی» روبه‌رو است که روز به روز کارگران بیشتری درخواست اجاره آن را دارند.

این روزنامه به نقل از علی نوذرپور، شهردار منطقه ۲۲، خبر داد که سال گذشته رقم اجاره این پشت‌بام‌ها‏ ۲۵ هزار تومان بود و اکنون به ۵۰ هزار تومان افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران حوزه مسکن از گسترش «سکونت‌ در حاشیه آرامستان‌ها»، «پشت‌بام‌خوابی» و «مغازه‌خوابی»، به‌ویژه در بین کارگران خبر می‌دهند.

عباس آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی، پیش از این تعداد افراد گرفتار معضل «بدمسکنی» را ۱۹ میلیون نفر (هشت میلیون نفر در بافت فرسوده شهری و ۱۱میلیون نفر در حاشیه شهرها) اعلام کرده بود. این آمار به زمان تدوین طرح جامع مسکن در سال ۹۳ است.

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,650
1,566
A small island west of Africa
برو کانال من و تو رو ببین دارن وقت سقوط رژیم رو تعیین میکنند
میگن کرونا رژیم رو به لبه سقوط رسانده فقط منتظر هستند یک نفر هلش بده تا سقوط کنه
زود برو رژیم رو هل بده تا سقوط کنه لب پرتگاه ایستاده منتظرته
:ROFLMAO:
این وظیفه شما بود سردار. مارو نا امید نکن

یادته چه قول هایی می‌دادی؟

:D